Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Ogier

Taksówkarze nadal odwiedzają nieaktualne adresy na polecenie dyspozytorni?

Sepek
@Ogier

W ogóle są jakieś aktualne, tak nawiasem mówiąc?

Finał

A to jeszcze jego nie zwolnili???

Bąk

A co będzie sprzedawał? Kiełbasę za 500+ i pustą nadzieję?

Kkl

Jak sobie firma radzi w zarządzaniu teoretykami wyłącznie od tabelek exela? Przecież to żenada , brać ludzi na stanowiska dyrektorskie bez praktycznego doświadczenia. Oni chyba wstydzą się sami siebie, że nigdy nie praktykowali swoich decyzji. A wiecie dlaczego - bo w szkole tego nie uczą.

Nel

To takie firmy istnieją jeszcze na naszym rynku??? Stare długi dawno się przedawniły!!! Tylko desperaci, ludzie lekko inni i babcie, które nie mają zielonego pojęcia mogą coś płacić Współczuję wszystkim pracownikom tej firmy!!! Szkoda czasu na (usunięte przez administratora) jest tyle innych firm na rynku, że każdy coś znajdzie dla siebie.

Mrówa
@Nel

Mylisz się. Nasze prawo jest tak skonstruowane, że to osoba wzywana do zapłaty ma wykazać przedawnienie roszczenia. Każde podjęcie działań na sprawie przed sądem, przedłuża bieg wymagalności. Czyli, jeżeli dzień przed upływem przedawniania, wierzyciel złoży do sądu wniosek przeciwko osobie zadłużonej, sprawa od nowa jest stawiana do wymagalności na kolejne 3 czy 5 lat. DŁUGI NIE PRZEDAWNIAJĄ SIĘ Z TZW. "URZĘDU" ! Pamiętajcie o tym! Nawet po 10, 15 latach, kiedy uważamy, że sprawa jest przedawniona, dług może istnieć prawnie. I jeszcze jedno. KAŻDY DŁUG, PO UPŁYWIE WYMAGALNOŚCI PRZECHODZI W "ZOBOWIĄZANIE NATURALNE" ! ! ! ! ! Co to znaczy??? Otóż ni mniej, ni więcej znaczy, że W KAŻDEJ CHWILI, WIERZYCIEL, CZY TEŻ TEN, KTÓRY ODKUPIŁ DŁUG, MOŻE DO WAS PRZYJŚĆ I ZAPYTAĆ CZY MACIE OCHOTĘ SPŁACIĆ ! ! ! ! ! Nawet po 20 latach. Niestety.

@Mrówa

Zobowiązanie naturalne - kolego chyba nie rozumiesz języka polskiego, tłumaczysz te słowa według własnego uznania bez ich zrozumienia, lub szef ci źle wytłumaczył co to znaczy, lub go nie zrozumiałeś.

@Mrówa

mimo że masz odrobinkę racji, to jednak trochę bredzisz. pozwany podnosi zarzut przedawnienia (o ile sąd nie badał tego zarzutu z urzędu) i wskazuje na datę wymagalności oraz datę wniesienia pozwu. jeśli jest ponad czas - to roszczenie jest przedawnione. powód chcąc to zanegować, musi wykazać że doszło do przerwania biegu przedawnienia. oczywiście pozwany też w pewnych sytuacjach musi wykazać się własną inicjatywą dowodową, jak chociażby w przypadku twierdzeń powoda iż egzekucja komornicza przerwała bieg - a okazuje się że to było na podstawie BTE (skutek jest tylko dla banku, dla windykacji nic się nie wydarzyło), bądź umorzono na wnosek wierzyciela (zniweczone są skutki prawne jakie wywołało wszczęcie tej ezgekucji). owszem wniesienie pozwu przerywa bieg przedawnienia, aczkolwiek cofnięcie niweczy ten skutek prawny. oczywiście mówimy o sytuacji, kiedy bieg przedawnienai jeszcze biegnie, albowiem wytoczenie powództwa w sprawie już przedawnionej niczego nie zmienia - nie można przerwać biegu przedawnienia, jeśli ten już ukończył bieg.

Kał
@antywindykator

O a jaki mądrusi w teorii- gorzej z praktyką w terenie.

V

Nie polecam pracy w tej firmie!!! Buta i arogancja na szczeblu zarówno kierowniczym jak i dyrektorskim. Nic się nie da zrobić, przedstawimy problem na spotkaniu :) i na tym się kończy. Nie mają bladego pojęcia do czego zostali zatrudnieni przez właścicieli!!! Myślą tylko o sobie, a nie wspólnym działaniu dla dobra firmy. Nie mam pojęcia skąd oni biorą tych tych ludzi??? Cieszę się, że już nie pracuję z tymi fałszywcami, szkoda tylko tych najniższych pracowników bo w nich siła!!! (usunięte przez administratora)

NONAci
@V

potwierdzam, dużo ukrywa się w kuluarach brudów

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ola

Czy były u was przypadki mobbingu?

LOLO

Mężczyzna zawiadomił Rzecznika, że firma windykacyjna chce wyegzekwować od niego dług, co do którego sąd rejonowy oddalił powództwo. Taki wyrok oznacza, że roszczenie potencjalnego wierzyciela nie zasługiwało na ochronę sądową. Wyrok prawomocny wiąże przy tym nie tylko pierwotnego wierzyciela, ale jest skuteczny wobec każdego nowego nabywcy wierzytelności. Dlatego Pełnomocnik Terenowy RPO we Wrocławiu zwrócił się do firmy windykacyjnej o ponowne przeanalizowanie wyroku i rozważenie zasadności odstąpienia od dalszych działań windykacyjnych. Firma windykacyjna sprawdziła dokumenty i wstrzymała dalsze działania wobec wnioskodawcy.

Prawnik
@LOLO

Oddalenie powództwa oznacza że zadłużenie nigdy nie istniało, więc za egzekwowanie takiego pseudo długu to przestępstwo z art. 286 kk. dziwne jest że jeszcze nikt z zarządu nie siedzi jak w przypadku Getback.

@LOLO

Sugerujesz ,że ta firma windykacyjna honoruje pismo rzcznika praw obywatelskich, a wyrok sądu nie .???

@Fan

wyrok sądu może ta firma honoruje, ale ma swoją taką specyficzną interpretację tego wyroku

@antywindykator

Inna interpretacja tego wyroku to jest wymuszanie zapłaty, pomimo oddalenia pozwu i braku wierzyciela w tej sytuacji.

SashaZakajev
@Prawnik

Będą siedzieć. Tam się ukryła reszta niedobitków, która (usunięte przez administratora)L.Czarneckiego i doprowadziła getBack do ruiny i bankructwa. Kasę z kardzieży poupychali w nieruchomości i przepisanie majątku na członków rodziny. Wszystkie przetrwałe nędzne szczury zostaną zdemaskowane i zutylizowane. To już kwestia nawet nie miesięcy a dni.

nick
@SashaZakajev

dziwnie ? starają się kupować wierzytelności na własny rachunek ,chyba jako pracownicy i byli pracownicy zachowują się mało etycznie !!!

@nick

ale o co właściwie chodzi w tym co napisałeś?

Hijh

Słyszałem o zwolnieniach w terenie .trzeba szukać roboty

Potrzeba

Potrzeba kogoś z cojones prosimy o kandydatów?

koll

Terminy przedawnienia roszczeń uzależnione są od rodzaju umowy, jaką zawarliśmy. Co do zasady roszczenia związane z działalnością gospodarczą przedawniają się po upływie trzech lat (tak wynika z art. 118 Kodeksu cywilnego), ale przy poszczególnych typach umów mogą być one krótsze. Niektóre spory o terminy przedawnienia musiał nawet rozstrzygać Sąd Najwyższy.

ASO

Liczba niewypłacalności osób w Polsce jest najwyższa w historii, i do te super PUSTE adresy. BRAWO DYREKTORZE.

Hhhj
@ASO

Dobra zmiana ha js hs

SUPER

Kiedy u nas będzie wypłacany ekwiwalent dla pracujących poza firmą i obejmie koszty dostępu do internetu i podwyższone rachunki za prąd???

@SUPER

Dzień dobry. odnośnie dodatku za pracę zdalną zostały podjęte odpowiednie decyzje Zarządu oraz Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czym wszyscy Pracownicy Hoist Polska zostali poinformowani. W sprawie szczegółów należy skontaktować się z Działem HR. Pozdrawiamy, People Team Hoist Polska

Kazik
@SUPER

Nigdy, to ty nie wiesz, że to kit z tą dopłatą?!

Nigdy, to blef

SashaZakajev

3 miechy zazwyczaj...

wynagrodzenia

Cześć, mam pytanie na jakie warunki finansowe można liczyć na stanowisku Doradca ds. Wysokich Sald? I jeżeli można, coś progach - jeżeli takie istnieją + atmosfera w pracy. Dziękuję.

Mono śląski
@wynagrodzenia

Mała podstawa, auto na parking po pracy, stare adresy i kierownik terenowy ............ Resztę się domyśl sam.

@Mono śląski

ok dzięki! Chyba wiem wszystko... Szukam dalej :)

Korona
@wynagrodzenia

Straciłeś czas czytając samo ogłoszenia. A po za tym firma ma świetnych księgowych za 2020 r przyszło mi 2000zl do zapłaty podatku. Dziękuję firmo h.... Za prezent.

@Korona

Pięknie ... Dobrze wiedzieć. Dziękuję za informacje!

Shit
@wynagrodzenia

"Uciekaj póki czas", jak śpiewał Seweryn Krajewski...

Śpiszka

"Zgłoszenie mobbingu" Czy wiecie-jak przeprowadzać u Nas postępowania wewnętrzne w czasie pandemii COVID-19?

@Śpiszka

Szanowna Pani, Przykładamy szczególną uwagę do atmosfery, kultury i jakości pracy w naszej firmie. Jeśli pojawiają się zastrzeżenia odnośnie któregoś z Pracowników, zawsze prosimy, aby kontaktować się z bezpośrednimi przełożonymi lub z Działem HR. Zawsze zapoznajemy się z każdym zgłoszeniem i podejmujemy odpowiednie kroki, by wyciągnąć wnioski bądź ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy serdecznie, Hoist Polska Sp. z o.o.

Mona
@Hoist Polska sp. z o.o.

czyli nie będzie zamiatania pod dywan, słyszałam że tak jest?

@Mona

Dzień dobry, zapewniamy, że zawsze zapoznajemy się z każdym zgłoszeniem i podejmujemy odpowiednie kroki. Żadna taka sprawa nie pozostaje bez odpowiedzi. Pozdrawiamy, Hoist Polska

Basia
@Hoist Polska sp. z o.o.

a to dziwne i to bardzo!!!

Gangsterzy
@Mona

Oczywiście, że zostanie zamiecione pod dywan, to standard w tej firmie.

Rafał O.

Firma trochę niepoważna.Aplikowaliśmy z kolegą na stanowisko doradcy,po rozmowie mimo zapewnień o powiadomieniu w sprawie rozstrzygniecia kandydatury nikt nie zadzwonił ani do mnie ani do kolegi po upływie wspomnianych 2 tygodni...to już dużo świadczy o podejściu.

@Rafał O.

Szanowni Panie, wszystkich naszych kandydatów informujemy jak wygląda proces rekrutacji i kiedy może spodziewać się odpowiedzi zwrotnej. Dziękujemy za informację zwrotną. Z naszej strony zapewniamy, że sprawdzimy zaistniałą sytuację. Prosimy o cierpliwość, na pewno otrzyma Pan wkrótce informację zwrotną. Pozdrawiamy!

Marusia
@Rafał O.

Nikt nie zadzwonił i to jest dla ciebie bardzo dobra wiadomość. Zaoszczędziłeś czasu i nerwów.

GangsterzyZorg.Gr.Przestępcza
@Marusia

Tam się tak odbywa wszystko, także rekrutacja, totalny bałagan, chaos, całkowity brak kompetencji "kadry zarzadzającej", brak szacunku do pracownika, do samych siebie, a co dopiero do kandydata, wszechobecny (usunięte przez administratora) zastraszanie prymitywnymi metodami z zamierzchłej epoki PRLu (takie wychowanie i pochodzenie SBckie, to się ma w genach). Pamiętam, jak czekałem.3 tyg. na rekrutację. Nie stawili się na umówione spotkanie na wyznaczoną zdalną rekrutację, czekałem 2 h, potem mnie poinformowano, że nastąpiła pomyłka i rekrutacja odbędzie się za tydzień; brak kompetencji nawet przy rekrutacji. To już był sygnał, aby wycofać się w porę z tego g*, bo praca w całkowicie niekompetentnym środowisku do czegokolwiek. Po prostu tragedia...omijać szerokim łukiem tą (s)b*cką firmę znajomków, kolesiostwa, schlebiania, przekrętów finansowych na niewinnych dł., jak i pracownikach, lizania rowów i mafii rodzinnej. Szkoda zdrowia i urody, szkoda gwałcić swoją inteligencję i wiedzę pracując tam. Ale czas i tak wszystko zweryfikuje, prawda jest tylko jedna i niczym nie da się jej zatuszować. Wróżę maks.2 lata firmy na rynku, sama się wykończy swoim brakiem kompetencji i profesjonalizmu w porównaniu do innych firm z tej branży. Co raz trudniej im nawet wygrywać jakiekolwiek przetargi i będzie co raz trudniej, bo to głęboki neolit rozwojowy, który w jakiś niewyjaśniony sposób dalej funkcjonujący w XXI w. Serio za te 2600 w Żabce więcej zarobisz na kasie, tam młodym po maturze płacą 4

KORONA

Trzecia fala pandemii , wirus szaleje a oni dalej jeżdżą ? Wynik terenowych ważniejszy od zdrowia i życia ? ? Nie ma adresów i dobrze tylko ludzi szkoda

Marusia

Duży pozytyw. Im mniej adresów, tym mniejsza szansa żeby zarobić w dziób w terenie.

KOLOL
@Marusia

odchodzę w kwietniu

GangsterzyZorg.Gr.Przestępcza
@KOLOL

Dobra decyzja! Ja też

BASIA

Słyszałam że u was jest taka zła atmosfera na CC, dlaczego?

Aktualność
Radosnych Świąt dla Was i dla Waszych Rodzin!

Hoist Finance
Kurczaczek

Oby ostatnich i wam wzajemnie.

Mona

po co mi wasze życzenia dwa razy do roku, szanujcie lepiej ludzi.

Nlk

Na Śląsku najwiecej Covida

antywindykator

co ty za głupoty wypisujesz? - państwo nie egzekwuje żadnych prywatnych długów. - co to jest rozpatrywanie egzekucji? - nic nie trzeba przedstawiać, jeśli pozwany jest bierny - jak można przywrócić bieg przedawnienia roszczenia już przedawnionego?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.