Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Fan

Do Terenowy ( dotyczy skasowanego wpisu ) W sądzie już przegraliście, jeżeli macie jeszcze jakąś drogę prawną to zapraszam ???. A gangsterska propozycja z tym dojechaniem, co to ma być.??? Taka duża, poważna firma. ??? Tak rozwiązujecie problemy ????????? Udostępnijcie swoje twarze, adresy zamieszkania, sprawdzimy kto w pory nafajda.

Korona
@Fan

Oni tylko potrafią straszyć nic od lat się nie zmieniło, to już z bezsilności bo skąd mają wziąść pieniądze na pracowników którym i tak już kończy się praca w terenie. Brak nowych spraw i brak chętnych do płacenia.

Teren
@Fan

Szanowny panie, jeśli sąd tak zdecydował to roszczenie jedynie nie może być egzekwowane na drodze komornika. Zobowiązanie w dalszym ciągu istnieje i wymaga spłaty, łącznie z odsetkami, odsetkami karnymi, kosztami windykacyjnymi i adwokackimi jakie zostały poniesione przez firmę. Im wcześniej dokona pan spłaty, tym mniejsze będą dodatkowe naliczenia, zachęcam również do porozumienia spłaty ratalnej.

anty
@Teren

dwa scenariusze: 1. umorzenie postępowania = winda jedzie dalej 2. oddalenie powództwa = długu nie ma (nie ważne czy był czy nie), winda na parterze albo zgłaszamy nękanie

Krzych
@Teren

Ale ten kierownik że Śląska naopowiadał tobie głupot z podręcznika dla akwizytorów a Ty w to uwierzyłeś.

@Fan

Szanowni Panie/Pani Nasza firma jest otwarta na opinie naszych Klientów, jak i obecnych i byłych pracowników. Tak, śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z wszystkiego co jest zamieszczane, a szczególną uwagę poświęcamy na wszelkie postaci konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak, by pamiętać o tym, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, obrażania innych, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Dlatego wszelkie komentarze zawierające nieprawdę, podszywające się pod naszych pracowników oraz treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Powyższe przesłanki sprawiły, że post został usunięty.

@Teren

Dobrze pan pisze, wierzytelności należy płacić, !!!! ale komu,??? kto ma do nich prawo.???? Sąd podjął oczywistą i słuszną decyzję. W sądzie trzeba przedstawić dokumenty nabycia wierzytelności, zazwyczaj bywa to umowa kupna. Jeżeli takiej nie posiadacie , skąd to zdziwienie o decyzji sądu. Numer jakiegoś waszego księgowego zapisu nie wystarczy. Więc nie ma wierzyciela, który to, komu trzeba spłacać wierzytelność. ????? Może jest jeszcze 10-ciu innych, którzy też chcą się domagać tej samej wierzytelności. ?????? Wiem, że dlatego nie piszecie oficjalnych wezwań, stoicie gdzieś tam w krzakach i pochukujecie. Proszę pokazać dokumenty, że jesteście wierzycielem wtedy można rozmawiać o jakiejkolwiek spłacie, czy o odsetkach itd itp.

@Hoist Polska sp. z o.o.

Kolejny wpis " Terenowego " został skasowany, może Pan " pracodawca " się odniesie do mojego wpisu. !!!! Dodatkowo proszę rozszerzyć pojęcie z pańskiego wpisu. " godność osoby " , wolność , w tym kontekście. ( brak dokumentu własności , stanie pod domem, śledzenie .itp.) doskonale Pan wie o czym mówię.

@Hoist Polska sp. z o.o.

Jednak liczyłam na odpowiedź, szkoda , że się nie doczekałam. Może odniesie się Pan do spraw, o które zapytałam. ???

@Teren

Przedstawi pan umowę kupna mojej wierzytelności, ( nie mogą być wasze numery księgowe ) pogadamy. Inaczej ani rusz. Jeżeli sąd oddalił powódżtwo, to nie ma tej umowy i zarazem wierzyciela. Niby komu miałabym płacić.???

Olaf Śląsk

dlaczego nadal mamy nieaktualne adresy w terenie?????

Ciekawy

A Jak dał liderzy na CC dalej Ci sami niekompetentni i nijacy

Monki z Katowic

Całe działy terenowe idą praktycznie do likwidacji. Czas na zmianę zawodu.

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
adam

Jak widzę list od nich, drę i wyrzucam,nawet nie czytam..bo i po co mam się denerwować bzdurami

AASD
@adam

ja ich wezwania używam w TOI TOI.

Krzyk

Kierownik terenowy z wysokim poczuciem własnej wartości może być dobrym szefem, bo ważne jest nie tylko, co on robi, ale też - jak zarządza sobą i innymi. Czy on taki faktycznie jest?

Ola

Kiedy będą podwyżki na CC?

Fan

Pozdrowienia dla szefostwa regionu od przeterminowanych na Podkarpacie i Rzeszów. Chęć mojego pozdrowienia wynika z zachwytu i podziwu dla błyskotliwości mózgu tych ludzi, zaangażowania i pewnie wielokrotnego przemyślenia swojej strategii działania. Jestem windykowany już ok. 10 lat i stwierdzam z zachwytem , że wydaliście kilkukrotnie więcej pieniędzy na obsługę mojej osoby, niżeli chcecie odemnie wyłu..d....z.....i.....ć . Po co wysyłacie pisma, zwykłym listem, które niczemu nie służą. Nie było chęci obniżenia kwoty wyłudzanej z waszej strony, żadnych propozycji , negocjacji. Może mniej, jest więcej niż nic ??? Bez dokumentu stwierdzającego zakup wierzytelności jest wam ciężko rozmawiać, wiem i rozumie to, jednak każda rozmowa przybliża cel. W dalszym ciągu stosujecie metody z poprzedniego wieku, siedzicie w autach przed domem, gdzieś tam na chodniku stoicie, co to ma być ???,(usunięte przez administratora) Może to wybujałe ambicje tych ludzi w terenie. ??? Pewnie dobre zaplecze finansowe i kadrowe pozwalają szastać kasą bez kontroli. Gdzie rzeczywistość.??? Czytałem troskliwe komentarze pisane z samej góry, ciekawe czy sama góra wie jak się marnują pieniądze w terenie ??? Pozdrawiam biedaków z marzeniami, którzy starają się u was o pracę.

Opinie Dunst Finanse - czytajcie, tutaj kasują wpisy

xxxx

Wogole nie można się dodzwonić od paru dni

On
@xxxx

Może mają jakąś awarie

Tomcio
@On

Może złapali covida przez telefon? Przed moim odejściem tam zaczęły dziać się cuda, więc wcale bym się nie zdziwił.

Boa

Kiedy w końcu nowy kier . w terenie na Śląsku?

Waldemar

450 złotych to tygodniowo?

AAS

Pali się ogień w jelicie za brak wyników u operacyjnego ?

Korona

Kiedy szanowna firma wyśle pity dla pracowników za 2020? od wszystkich już dostałem a od was oczywiście nie. Widzę że system pracy się nie zmienił działacie jak dawniej.

Byn

Ile dostaje specjalista ds. prawnych na rękę ? Jest ktoś odważny kto napisze, czy tajemnica poliszynela ? :-) (usunięte przez administratora)

@Byn

Tu nie ma takiego specjalisty.

antywindykator

2900 oczywiście brutto

Byn
@Marek

Specjalista ds. windykacji, przepraszam za pomyłkę

Damian
@Byn

Jeśli specjalista ds. windykacji to 2.800 brutto. Zapraszamy do złożenia CV, są jeszcze wolne miejsca.

Nikoyb

Super są warunki w antywindykacji. Dobre auto i wysoka podstawa. Po co pracujecie za marne grosiki ???

Taaa
@Nikoyb

Tak na pewno... że 3 miesiące gościa potrzymacie, aby zagonił klientów których zna, a gdy już zacznie robić premię to podziekujecie. Kiedyś była metodą na wnuczka teraz jest metodą na antywindykację :)

Lamana

Czy Twój szef w terenie jest szefem wizjonerem? Zapraszam do otwartej dyskusji wszystkich pracowników terenowych.

Boksi
@Lamana

Aż usiadłem z ubawieniem, mój kierownik wizjonerem!! HA HA HA

Teren
@Lamana

Tak. Jest wizjonerem. Ma wizje. Widzi odzyski na sprawach przedawnionych, a nawet przegranych w sądzie. Tylko nie chce pokazać jak się to robi. Tajemnice woli chyba zachować dla siebie.

Boss
@Teren

Podobno ma doświadczonego szefa ten wizjoner

Janusz

Ile dają podstawy na windzie terenowej?

Janusz

Nie pytałem gdzie dają więcej tylko ile dają... Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

pewnie

taa, ciekawe w której (usunięte przez administratora)tyle dają...

j

chyba przyszedłeś reklamować (usunięte przez administratora)i to kiepsko bo tam tyle nie płacą

Slask

Jak tam nowe sprawy na luty podobno hit, każdy plan wyrobi.

On

Napewno nie na Bema 2

Mateo

w Katowicach- od 1 marca mam tam pracę, odpocznę od lidera ślaskiego

etreagfs
@pewnie

Wszystkie w Polsce, windykacja terenowa się kończy a zarobki lecą na łeb i szyję.

Ogień z...

Chyba z ziemniaka ten medal...

Ola

Jaka atmosfera na CC?

Malwina
@Ola

Fatalna. Ciężko wytrzymać, zatrute powietrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.