Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

On

Szkoda czasu dla tej firmy

Kosako

Dlaczego nic z tym nie robi prezes zarządu???

Kiero szymon

Super pracodawca. Dobre warunki współpracy i nie trzeba mieć matury.

Spowiedź

Ja mam tak od wielu miesięcy , dziękuje nowemu dyrektorowi za super pomoc w sprawach na które jeżdżę od wielu miesięcy bez aktualnego adresu . Poprzedni dyrektor miał dobry plan z biurem detektywistycznym. Ten ma za to teorie . Brawo zarzad który nie widzi co się dzieje i jakie koszty generujemy bez zarabianie dla firmy i swoich rodzin na życie . To jest mój apel do country , czy naprawdę nie widzisz tego kolesiostwa i braku doświadczenia w terenie dyrektora . Szefie zlituj się nad terenem i pogoń to towarzystwo kolesi z operacyjnym na czele .

Brat

Tomku, Śląski kierownik Ci Pomorze . Nie bój się , to gwiazda która ma ego jak ze śląska do Gdańska

Towarzysz niedoli

Pewnie że mam to samo. Jeździłem na tych sprawach 1-2 lata temu gdy cel był 12-15tyś. (usunięte przez administratora) Ale uwaga tutaj stanie się magia.... Dział operacji z tej taczki gruzu wyliczy do ściągnięcia 20-24tyś do ściągnięcia. Do wyliczania celi, firma korzysta z tej samej grupy specjalistów co rząd do wprowadzania kolejnych obostrzeń :) Brawo Wy :)

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Byłem dziś na rozmowie, była krótka natomiast bardzo konkretna i w miłej atmosferze. Czekam na odpowiedź. Pierwsze wrażenie ok.

Szukaja może na staż do firmy osoby po studiach?

Krzysztof

Polecam serdecznie, nie spodziewałem się tak profesjonalnego podejścia do tematu, może inaczej, oczekiwałem tego ale nie spodziewałem

Okso

Czy jest możliwość pracy na część etatu?

Suseł
@Okso

Raczej nie, tylko na cały etat. Chyba, że może w CC, ale to musi się wypowiedzieć ktoś stamtąd. :)

Pankracy
@Okso

Większość jednak pracuje na cały etat, nie wydaje mi się by była taka możliwość w jakimkolwiek dziale

Aggie

Napewno moge polecic pracodawce bo profesjonalisci dostana tu dobre pieniadze aczkolwiek podwyzki trzeba negocjowac samemu. Standard w kazdym korpo.

Qwerty
@Aggie

+1, pracowałem też w innych korporacjach i wszystkie wyglądają podobnie.wiadome jest, że nie wsyzstkim będzie to odpowiadało.

Kolega niedawno zapytał mnie jak oceniam Hoist jako były pracownik, bo myślał czy się nie zatrudnić, a opinie na goworku są słabe. Zerknąłem co tu się wypisuje, a także na goworki 2 innych firm w których pracowałem...i szczerze byłem w szoku. Jakbym pracował w zupełnie innych miejscach. Warto zwrócić uwagę kto i co pisze, można zaobserwować, że wpisy niektórych pojawiają się bardzo często. Aż za często...

Slask
@Marcin

Widocznie dawno pracowałeś i niewiele wiesz chyba musiałeś dobrze tu zarabiać ze wchodzisz i bronisz swoją była firmę, ciekawe czemu tu już nie robisz skoro było tak dobrze? Może sam byłeś słaby jak niektórzy że Slonska i już nie pracujesz.

John
@Slask

To że ktoś zmienia pracę nie oznacza, że w poprzedniej było źle. Może lepiej płacą, ma bliżej, przebranżowił się etc? A druga sprawa to jak to jest, tylko niezadowoleni mogą się wypowiadać, a reszta powinna milczeć? Forum jest dla wszystkich

J.S.

wszystko mi wytłumaczyli i od razu mogliśmy zacząć działać... :) bardzo mi pomogli

Operacyjny

Kiedy zmiana Country ?

Dexter

Polecam firmę. Pracuje ponad 6 miesięcy. Nie mogę narzekać. Solidny pracodawca w okolicy. Polecam

sołtys
@Dexter

chyba piszesz z wioski , wtedy ci uwierzę że to jedyny pracodawca

@sołtys

I to z wioski zza Buga.

@Dexter

Szanowny Panie, dziękujemy! Zawsze miło jest przeczytać i poznać pozytywną opinię. Informacja zwrotna jest dla nas zawsze wartościowa. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszego rozwoju w Hoist Finance!

edek
@sołtys

ale nigdzie nie napisał że jedyny

nomko
@Hoist Polska sp. z o.o.

biegunka na wasze wartości

Misiek

Byłem na rozmowie o pracę. Śmiech na sali. Dziwne ludziki na rozmowie, chyba z łapanki. Niekompetencja aż im wyłaziła uszami i kipiała. Jakieś bezsensowne pytania, propozycja zarobków to była jak liść w twarz. Czy oni myśleli że znaleźli durnia?

Slask
@Misiek

Tak. Wszystkich traktują równo.

x
@Misiek

bezsensowne pytania czyli jakie np?

MĄKI

Jakie zasady działają przy zwalnianiu osób niewygodnych dla (usunięte przez administratora)? Sumienie jej nie dręczy??? Przecież jest taka otwarta na dialog, a jak osoby dzwonią to już nigdy nie odbiera telefonu. Niekompetentna osoba na odpowiedzialnym stanowisku.

smycz

dyrektora operacyjnego jeszcze trzymają ?

Północ

Jak wygląda sprawa edukacji w procesie rekrutacji w firmie hosit??(usunięte przez administratora)

Pochwała dla Pana który mnie windykuje za to że jest bardzo miły i nienachalny a z tego co wiem bywa z tym różnie

Terenowy
@Karolina

Dziękuję za ciepłe słowa pani Karolino. Zawsze możemy się dogadać co do tego umorzenia, wystarczy być miłym, moja oferta wciąż pozostaje aktualna. Dobrego dnia życzę pani Karolino.

Dziękuję za miłą obsługę, bo tak jak zaznaczyłam różnie z tym bywa. A długi akurat wiem skąd się wzięły i nie są przedawnione.

?

a byli pracownicy zazdroszczą, bo klientka pochwaliła. niesamowite ile jadu jest w ludziach

@Terenowy

Bardzo dziękuję za pańską pomoc w tym umorzeniu, odzyskałam spokój ducha w moich finansach. Zgodnie z pana słowami było to jednorazowe, ale jest niestety jedna sprawa. Wykonałam test i wyszedł pozytywny. Co my poczniemy?

Krzych

Hahaha będziecie pozytywni????

Ten że Slonska
@Karolina

Co tam covid ważne że długi spłaciła Karolino to czym się martwisz i jeszcze ci umozyli... Żyj 100 lat

Ulom
@Karolina

A gdzie ty to mieszkasz to będzie wiadomo który terenowy robi tak dobrze klientkom

sss
@Ulom

W Katowicah mieszkam,

Iwona
@Ten że Slonska

Wydaje mi się, że to jednak nie chodzilo o Covid :)

Była pracownica
@?

Nie ma czego zazdrościć

Tato

Są plany na nowych kierowników i dyrektora w terenie?

ML
@Tato

słyszałem że tak, słabe są odzyski i mogą likwidować dział

Maniek

Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko specjalisty ds windykacji. Rzeczowe pytania, zasadniczo same konkrety. Profesjonalnie, bez zbędnych ogólników, ale w bardzo przyjemnej atmosferze. Czekam na odpowiedź.

Duży
@Maniek

Cześć Jakie padały pytania ?

@Maniek

Szanowni Panie, wszystkich naszych kandydatów informujemy jak wygląda proces rekrutacji i kiedy może spodziewać się odpowiedzi zwrotnej. Prosimy o cierpliwość, na pewno otrzyma Pan wkrótce informację zwrotną. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.