Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Najniższa krajowa

w tak dobrej firmie nigdy nie pracowałem: super klimaty donosicielstwa, super liderzy tz. ucho od śledzia no i śmietanka medzierów i dyjektojów

Uchodek
@Najniższa krajowa

PRLowscy dyrektorzy, a raczej dojoktorzy, lidIerzy biedronkersi i kooidynacja z pierwszej łapanki, 0 pojęcia o windykacji i stosunkach międzyludzkich. Teraz na SORy też zatrudniają z pierwszej łapanki, nawet recydywę z wyrokami, jak w tym przypadku. Wieś tańczy i śpiewa, pługi i brony latają, siekiera w uchodku zatopiona.

ex pracownik
@Uchodek

do tej pseudo korpo specjalnie biorą takich ludzi na takie stanowska, ci ktorzy mieli olej w glowie dawno zwiali, to jhest dobra firma na rok dwa po studiach. takiego typu firmy zeruja na taniej sile roboczej a im mniej ogarnieci ludzie w firmie i im bardziej zastapialni tym wieksza szansa ze nie tylko szeregowi pracownicy sa tania sila robocza ale takze managment jest tania sila robocza, wyzyszy managment specjalnie dobiera takich ludzi aby ich trzymac latami w tej firmie jako tania sila robocza nie inwestujac w tych ludzi zbytnio jakich kolwiek pieniedzy, gdzie po kilkunatsu latach pracy w tej firmie nigdzie indziej nie znajda pracy na odpowiednim stanowisku bo nie maja wiedzy i umiejtnosci specjalistycznych tajemnica calej pseudo korpo firmy

ex pracownik
@ex pracownik

mi chodzilo bardziej o stanowiska kierownicze w obszarach gdzie praca jest powtarzalna i bazuje na customer serwisie, w takiego typu firmie docenia sie osoby meryotczne odpowiedzialne za ksiegowosc calej firmy, payroll, controlling jakies analizy statystyczne plus moze dzialy prawne, jest kilka osob ktore musza miec do takich obszarow wiedze merytoryczna i za ktora dostaja kase, to jest duza opowiedzialnosc w firmie poniewaz decyduja one o jej rozwoju. Reszta dzialow gdzie sa powtarzalne procesy nie sa traktowane powaznie dlatego ze kazdy w nich jest zastapiolany od juniora po managera. dlatego warto sie doszkalac samemu i zdobywac inne pozycje zawodowe wewnatrz firmy lub lepiej na zewnatrz. i na koniec najczesciej z pracy rezygnuja osoby inteligentne emocjonalne ktore sa dobrymi ludzmi poniewaz takich ludzi ciezko jest zatrzymac na dluzej jesli same widza ze nie maja w niej rozwoju lub okreslonej sciezki zawodowej niezaleznie od dzialu moim celem nie byla obraza kogokolwiek tylko dziele sie moimi opiniami na ten temat, poniewaz takie rzeczy dzieja sie w roznego typu firmach w central and east europe, hoist nie jest wyjatkiem

Daro

Czy tylko ja odnosze wrażenie ze szkolenia ktore mamy nic nie wnosza i jest to tylko strata czasu ? Nawet nowi pracwonicy mówia ze nic im to nie daje wiec moze warto zmienić trenera lub koncepcje tych szkoleń? Odwalenie warsztatów byle by je tylko zrobić mija sie z celem a my w tym czasie moglibyśmy ściągać kase i roboć wynik. Kolejna kwestia czy 1 trenwr na tylu doradcow nie uważacie ze to za mało? W kazdej firmie na 20 nt jest 1 trenwr a tu na 70 jeden ktory nie do końca ogarnia to

@Daro

Chętnie poznamy wszelkie Twoje uwagi na temat szkoleń i naprawdę nie powinieneś się niczego obawiać, tylko podzielić się swoimi spostrzeżeniami z nami. Właśnie dzięki takim opiniom możemy stawać się lepszymi i wyciągać wnioski. Zamieszczenie opinii na tym portalu nie rozwiąże tego problemu. Dlatego zachęcamy do otwartości i rozmowy! Miłego wwekendu!

grunt
@Hoist Polska sp. z o.o.

grunt to dobre samopoczucie i uśmieszki korporacyjne ...

antywindykator
@Daro

moglibyście ściągać kasę? a z czego? może jeszcze z tych portfeli z getback? :D

Ernest
@antywindykator

Dwaj odpowiedzialni za ten biznes 10-lecia czyli kupno portfeli od Getback nie wiadomo po co, zmyli się w tamtym roku do Mediusa i tam będą teraz gwiazdorzyć.

Terenowy
@antywindykator

Portfele od Getback to jedno (usunięte przez administratora) ale już wcześniej dostawaliśmy sprawy gdzie sądy oddalały powództwo - a nas wysyłano mimo wszystko po pieniądze do ludzi. Co się wstydu najedliśmy. Zgłaszasz przełożonemu później że klient ma dokument i nic nie zapłaci to co w odpowiedzi słyszysz? Że nie potrafisz windykować. I celowo dostajesz więcej takich kwiatków, a premii nie ma, celu nie ma zrobionego.

ślepy

w dziesiątkę- a CM nic nie może ha ha ha

ola

można pluć w twarz a one tego nie widzą , ha ha ha

The Wajdelota
@ola

Chyba trzeba zacząć pisać komentarze w języku angielskim, żeby Lady Informer nie zrozumiała, to może nie usunie????

jojo

kiedy nowy szef terenówki?

Samu
@jojo

A co z obecnym jest nie tak?

Bnnno
@Samu

Każdy wie co jest nie tak. Porażka.

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
KIERO GDAŃSK

Czas pracy reguluje tylko i wyłącznie ustawa Kodeks Pracy!!! -art 129 KP i art. 140 KP -dotyczy zadaniowego czasu pracy ,a nie jakieś wewnętrzne zarządzenia jajogłowych. Czyli czas pracy nawet zadaniowy wynosi 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy . Przekroczenie tych norm na życzenie pracodawcy oznaczałoby pracę w godzinach nadliczbowych ,a więc dodatkowe wynagrodzenie. ALBO PIP:)

WC
@KIERO GDAŃSK

Tak to jest u (usunięte przez administratora)foliarzy.

muniek
@KIERO GDAŃSK

Nie każdy może być Liderem.

@muniek

Może inaczej, nie każdy powinien być liderem

trampolina
@:)

Dzieciaki z CC zostają dyjektojami swoich koleżków i sąsiadów !!! HA HA HA żal jelito ściska a potem się mści wynikiem i doświadczeniem POZDRAWIAMY MŁODEGO DEjEKTojKA TERENÓWKI i współczujemy wazeliniarzowi ze ŚLÓSKA

Evela

Proszę o info ile, realnie można wynegocjować podstawy na stanowisku doradca ds windykacji. Proszę o kwoty a nie określenia- "żenada, mało, całkiem spoko" itp. Czy na tym stanowisku jest jedną zmiana czy dwie? Czy w razie kolejnego lockdown umożliwiają prace zdalną?

odpo
@Evela

podstawy na rękę 3000-3500 + premia prowizyjna. Jak będziesz miał dobry rejon, to może ogarniesz narzucony plan. Plany idą w górę wg nikomu nie znanej zasady. Pytanie dot. zmianowości, pozostawiam bez odpowiedzi. Masz dniówkę zadaniową - masz wyjechać ileś adresów i do tego musisz też jeździć późnym popołudniem. Nie masz stałego, ani niestałego miejsca w biurze, więc to co możesz ogarniasz w domu - za swoją energię elektryczną i internet. Samochody ople corsy, wymieniają są na Yarisy - tylko i wyłącznie do celów służbowych (pełna kontrola). Telefony w Orange - w miastach pół biedy, ale w prawdziwym terenie sieć pada. Tak więc niestety norma, jak dla windykatora trenowego.

kiła
@Evela

1mln podstawy

Kropki

Nikt nie potrafi zrobić porządku z tą firmą? Ślą jakieś śmieszne smsy, bo inaczej tego się nie da nazwać, odnośnie długu, którego nie ma. Zaloguj się, podaj PESEL, tjaa i co jeszcze. Chyba Bóg was opuścił.

byjil

Jak tam zwolnienia ludzi?

Uchodek
@byjil

Sami się zwalniają!

bieguna

jak tam u was dyjektorzy i kiejownicy??

Niki

Dostarczyli na moj adres list o jakims nieistninejacym dlugu od Orange?? Skad oni maja moje dane? Nigdy nie mielismy nic wspolnego z Orange. Zglaszam do prokuratury.

Patogeneza

Czy MS Office, a przede wszystkim employer branding, nie mają już przed wami tajemnic? Koordynusy, lideruchy, już zwieracze zacisnęli do roboty i dali przykład na słuchawce pracownikom, jak się windykuje, bo o negocjacjach to oni nie mają zionego pojęcia i jakiejkolwiek, chociaż ułamkowej wiedzy. Ciągle ta niekończąca się rekrutacja, żaden jeleń nawet już do was nie wstąpi, rynek się nasycił w innych rzetelnych firmach. Pouciekali od was najlepsi profesjonaliści, a wy nadal z łapskiem, już całą gębą, w nocniku.

KIERO ŚLĄSK

kat

ile osób zostało zwolnionych w terenie?

GÓRAL
@kat

Przed panedmia teren liczył ponad 45 pracownik dziś ledwo 20

kał

kto za to odpowiada?

Monai
@GÓRAL

a co z działem koordynacji?

???
@GÓRAL

Cytując : ,,Hoist Finance Polska zostało wyróżnione jako Best Workplace, czyli Najlepsze Miejsce Pracy w kategorii firm do 500 pracowników! Jesteśmy na 19. miejscu i to nasz debiut na liście Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce! Jednocześnie otrzymaliśmy tytuł Rzecznika Standardu Etyki, jako firmy spełniającej Standardy Programu Etycznego opracowanego w oparciu o wytyczne ONZ. Tytuł ten przyznaje UN Global Compact Network Poland, Partner Strategiczny Great Place to Work. To również wspaniałe i godne podkreślenia osiągnięcie!"

biegunka
@kał

dobra zmiana

Harry

Witam. Czy firma może się domagać spłaty zadłużenia skoro zadłużenie jest przedawnione i nie posiada pełnej dokumentacji? Chodzi mi o sprawe z firmy getback która kupił hoist 2.

malawa
@Harry

wyrzuć to do kosza i zadzwoń na policję w przypadku nękania windykatorami. krótko i za (usunięte przez administratora)

antywindykator
@Harry

jeśli nie ma prawomocnego nakazu zapłaty z klauzulą na HOIST - to śpisz spokojnie :)

Fragles
@Harry

Dług istnieje do momentu, kiedy wykażesz przed sądem przedawnienie lub to, że wierzyciel nie posiada odpowiedniego poparcia w dokumentacji. Inaczej będą cię bezkarnie nagrywali. Ty możesz uważać, że dług jest przedawniony, ale przedawnienie liczy się od ostatniego działania wierzyciela, to znaczy, że jeżeli dzień przed upływem przedawnienia, wierzyciel złożył papiery o nakaz sądowy, bieg wymagalności zostaje przedłużony o kolejne lata. Niestety sam musisz wykazać przedawnienie. Chyba, że pójdziesz w negację, ale wtedy musisz się liczyć z wizytami komornika, który będzie miał sądowy nakaz egzekucyjny. I już nie będzie fajnie.

ben

kiedy w końcu zmiana na stanowisku dyrektora terenu?

Maniaaa z gdania

Jakie są super odzyski na wysokich saldach w terenie? Dlaczego blokowano otworzenie tego działu 2 lata temu za poprzedniego dyrektora????

wagis

a jaki był poprzedni !!!!! ha ha ha

Nena

Jak się sprawdza kierownik od wysokich sald? Czy wcześniej miał doświadczenie w takich działach czy też nauczy go tego dyrektor terenowych który jest podobno wyjadaczem w tych tematach?

@Nena

Nauczył go przecież on wszystko wie

dres
@Nena

porażka jak u fredka w bufecie

Wódz

Co to są za bzdury??? Nikt nikomu nie nakazuje z benefitów korzystać przez 12 miesięcy a zwłaszcza jeśli nawet taki okres minie. Kto, kiedy powiedział, że trzeba przystąpić do benefitów na okres 12 miesięcy? Owszem, kiedyś taki okres był przy Lux Med, ale od tego odeszli. Umowy śmieciowe, to umowy zlecenia a nie na umowę o pracę. Co to za wylewanie frustracji i pisanie o kompletnych bzdurach?

Matnia
@Wódz

Bareja w grobie się przewraca nad tą waszą firemką. Ale by było kino, koń by się uśmiał. A co to za ton młodzieńcze

Aktualność
Hoist Finance Polska zostało wyróżnione jako Best Workplace, czyli Najlepsze Miejsce Pracy w kategorii firm do 500 pracowników!
To również wspaniałe i godne podkreślenia osiągnięcie!
Pros

Procedury są ale jak jest problem to się zwalnia pracowników. Bingo nagroda - super zakłamanie.

Beata

Proszę sobie nie stroić żartów. Dziś jest 1 czerwca, nie 1 kwietnia.

Koń

Koń by się uśmiał

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.