Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Zdzisław

Kiedy zmieni się mentalność, organizacja pracy i materiał do obróbki w terenie?

Z terenu

Kiedy nareszcie zaczniemy zajmować się sprawami świeżymi, rokującymi zamiast jeździć za jakimiś starociami z przed 16 lat po adresach jakich nie ma? Nikt z góry tego nie ogarnia, że takie wycieczki to strata pieniędzy, czy może celowo nam robią na złość?

xyz
@Z terenu

a są takie?

DDM

Od roku dostaję od Was spam w sprawie nieistniejącego długu. Łącznie dzwoniliście do mnie z ponad 20 numerów. Do tego dochodzą sms'y wysyłane z bramki sms np. "Proszę o pilny kontakt z Hoist". Podajecie jakieś dziwne numery "spraw", zwracacie się do mnie per "klient", a nim nie jestem. Nie mam nic z Waszą firmą wspólnego.

DDM

Może i jest, ale nie u mnie. Zresztą nigdy nie brałem kredytu, nigdy z niczym nie zalegałem ;) To jakie ja mogę mieć zobowiązania? Głupi nie jestem, wiem jak ta "firma" działa.

Y
@DDM

Chyba do końca nie wiesz:) ta firma nie udziela pożyczek, tylko je windykuje :) Może odziedziczyłeś nr telefonu po kimś, kto brał kredyty?Napisz do firmy z żądaniem wykreślenia numeru i po sprawie. Rok się męczysz i nic z tym nie robisz :)

@Y

Tak, wiem, że firma windykuje je :) Numer jest mój, nie ma opcji. Ja i tak mam zablokowane te numery. Czasem jak odbieram, to jest cisza w słuchawce. Nie mam czasu na dziecinadę z nimi.

Dominik

Będą w końcu aktualne adresy w terenie? Dotychczasowe warunki to jakiś żart.

???
@Dominik

nie doceniasz starań i ułatwień ?

Ślepy
@???

Jakich?

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
B9lek

jest u was robota w terenie czy taki sam (usunięte przez administratora) jak wszędzie??

@B9lek

Jeszcze gorszy (usunięte przez administratora)niż gdzie indziej. Tutaj nawet adresów nie dostajesz aktualnych.

operacyjny były
@Terenowy

a miał być detektyw?

reee
@operacyjny były

przecież nikt w terenie z kadry nie ogarnia kuwety

exelek

kiedy w końcu nowy operacyjny?????

Ruda

Kiedy Maksiu odpowie za swoje czyny i niegospodarność? To że się zmył z firmy, nie znaczy że grzechy ma odpuszczone. Spowiedź dopiero nadejdzie.

OOLLLA
@Ruda

Jaki Maksiu i za jakie czyny?

@OOLLLA

Ten Maksiu od wspaniałego zakupu cudownych portfeli od Getback. Czaisz już?

aawaazxde
@Terenowy

Maksio - już popłynął , był też krzysio misio ten co go zwolnili

Samu
@aawaazxde

Gdzie zwolnili? Przecież to onz dnia na dzień po prostu " postanowił rozwijać się poza strukturami Hoista"

KITOWNIKI
@Samu

tak tylko napisali pod publiczkę, wypadł za burtę za relacje z dyrektorem terenówki i inne .....

@Samu

Warto obecnie aplikować do Hoista? Jakie są tu zarobki dla nowych pracowników i czy są jakieś premie?

Lidl
@Marcin

więcej zarobisz na kasie w markecie. Tu non stop afery i stres przełożonych aby ketchup się nie wylał do Szwedów

blada

a jakie zasługi miał w hoisie, że hej!!!

Czy w Waszej organizacji są nadal 3 przyjaciółki z boiska? Dużo słyszałam o nich w branży złego!!!

oko brudne

jak tam kierownicy terenowi?? Nadal włażą dyrektorkowi ?

Nerwówka i stres

dlaczego są takie a nie inne wyniki finansowe za 2020rok?

Fakty
@Nerwówka i stres

Pycha kroczy przed upadkiem.

@Fakty

Jak oceniasz pracę w Hoist? Warto tam aplikować obecnie? Wymagają doświadczenia? No i jaka atmosfera panuje w zespole? Liczę że mi wyjaśnisz te kwestie! :)

@Marcin

oni jada na ludziach bez doswiadczenia w dzialach gdzie praca jest powtarzalna tania sila robocza

Rygu

A dyrektorzy kiedy ustąpią?

Matura?

Jak tam kierownicy terenowi?

matura
@Matura?

przemilczę

BOSSS

Niekompetentni i aroganccy szefowie, pracoholicy i korporacyjni gracze mogą pakować manatki. Dziś w cenie są uprzejmość i empatia. W jednej z firm prowadzącej call center i windykację terenową, zarząd postanowił skorzystać z porad psychologa przy ocenie i planowaniu zwolnień ludzi. Konsultant poradził, żeby zamiast dać wypowiedzenia siedmiu dziewczynom obsługujących infolinię oraz 3 pracownikom terenowym, pozbyć się dwóch dyrektorów zarabiającego tyle, ile one wszystkie razem. W rezultacie w call center i w terenie wydajność pracy nie spadła, poprawiła się natomiast bardzo jej atmosfera. Jednocześnie firma zmniejszyła koszty o 1 punkt procentowy.

!
@BOSSS

Tak decyzja wymaga odwagi. Nie sądzę żeby taki model został wprowadzony w życie kto miałby go wprowadzić? Dyrektorzy którzy stracą stanowiska?

Audyt w grudniu
@!

CM jeśli ma 2 jaja lub nowy CM

Pan Kadrowy

Z miłą chęcią skonfrontuję tę wiadomość również w towarzystwie Pani "chyba" Dyrektor. Warto rozmawiać.

Bąk

CM już szuka roboty?

Samuraj

Tzn?

Starzec
@Bąk

No coś Ty, Nowy CM, nowy Dyrektor Finansowy, Nowy Dyrektor HR to teraz kraina miodem i mlekiem płynąca. Wszyscy są szczęśliwi, uśmiechnięci, każdy pracownik czuje się potrzebny, po prostu bajka.

Taeget
@Starzec

A wynik sam się zrobi i zarobimy na obiadokolacja dla cm.

Starzec
@Taeget

Tak i słupeczki ładnie zaprezentują się... Już się nie mogę doczekać tego szczerego dziękuję od CM jaki to jest dumny

Ezop

Dawno, dawno temu były sobie 3 małe różowe świnki. Nikt na nie w folwarku uwagi nie zwracał póki nie postanowiły się urządzić na swoim. Pierwsza zbudowała domek z chciwości i ludzkiej krzywdy, druga z niepewności i niekompetencji a trzecia pożyczała budulec od 2 pozostałych za-czym, chcąc się wywdzięczyć, na każde skinienie była. Powiadają, że do dziś widać wydeptane raciczkami ścieżki, którymi trzecia świnka pobieżała była to do jednej, to do drugiej, w spiskach ich i knowaniach ochoczo uczestnicząc. Ile przy tym łez i dramatów innych ludzi było, o tym wie niewielu, ale dla świnek liczyło się tylko korytko, choćby się z niego ulewało. Bo jak w każdej przypowieści o żądzy i władzy, choć korytko pełne, świnkom marzyło się już własne porządki innym narzucić. Zaczęły się więc jeszcze śmielej rozpychać bokami i chlapać wkoło błotem a i czymś pośledniejszym, coby nie było, że tylko one utytłane, kwiczeć na nieposłusznych, aż cel swój osiągnęły. I byłaby to smutna historia, nie znalazł się bowiem dotąd wilk, który by chatki zdmuchnął a z nimi całe to chrumkające towarzystwo, gdyby nie fakt jeden, niezaprzeczalny. W jakie by się złotogłowia świnki nie przybrały, w jakie brokaty, w jakich wieżach z kości słoniowej by nie zamieszkały i woni swej pachnidłami egzotycznymi nie zakrywały, świnki zawsze będą tylko świnkami.

W punkt
@Ezop

W punkt! ...a i wyglądem te świnie nie odbiegają od rzeczywistych

odp

Odpowiedź jest prosta. Korporacja.

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Twoja opinia jest dla nas istotna i chcielibyśmy móc się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś/chciałabyś opisać sprawę, która Cię niepokoi, zawsze możesz to zrobić i zachęcamy Cię do tego, lecz uważamy, że ten portal nie jest najlepszym miejscem do tego. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy!

Kuriozum

Nie jesteście otwarci. Rozwalono dział procesów operacyjnych i nic z tym nie zrobiliście. A o wspominanej wcześniej Pani i współpracy z nią wspominano wielokrotnie i nic się nie wydarzyło.

Felek
@Kuriozum

O to, to, to. Niewyobrażalne, że te wszystkie "mądre głowy" pozwoliły na zaoranie sobie niemal całych operacji :O SZOK! Jakoś dziwnym trafem, nie będąc nawet bardzo blisko tego działu można wywoskować, że jest to pokłosie zmiany dyrektora, który jak widać znał kogo trzeba, że jest tam gdzie jest i w stosunkowo krótkim czasie rządów w tym dziale zaorał połowę swoich pracowników. Ciekawe czy w ogóle ktoś próbował ich zatrzymać ale sądząc po wcześniejszym komentarzu to pewnie zrobili to co zawsze- czyli NIC. Jeśli operacyjni się ewakuują to już jest bardzo zły znak i jasny sygnał, że raczej lepiej nie będzie. Widać lipiec miesiącem ewakuacji tyle się słyszy o ilościach wypowiedzeń i to ze strony pracowników.

Hoist Polska rzetelny pracodawca tylko w teorii. Podczas szkoleń dużo obiecują a mało później z tego wynika. Ponoć pracownik może liczyć na wsparcie, pomoc jednak jak faktycznie tego pracownik oczekuje to odbierane jest to jako problem. Dość mocno odczuwalny jest podział - lider/kierownik/dyrektor vs zwykły pracownik. Liderzy wyniośli, traktują pracowników jako gorszych od siebie, wszystkie prośby, oczekiwania to dla nich kłopot. Nie ma miejsca na popełnianie błędów, a prawda jest taka kto błędów nie popełnia to stoi w miejscu i się nie rozwija. Osoby z jakości ucinają premie za wszystko, wiec ciężko jest zarobić dodatkowe pieniądze za prace która przyniosła zysk. Praca nie byłaby skuteczna bez pracowników i powinna o nich szczególnie dbać. Życzę więcej pokorny dla liderów i poszanowania pracownika, bo miejsc pracy jest wiele a o dobrego pracownika w dziejących czasach ciężej.

ByłyPracownik

W punkt, pięknie, dyplomatycznie opisane, zwykłe łajno panujące w tym uchodku. Ale przez lata doświadczeń, jeśli ktoś takie posiada, łatwo wywnioskować, że utopią się we własnym (usunięte przez administratora)

Zofia

Możesz podać jakieś przykłady ucinania premii w Hoiscie? Za co może ona zostać ucięta? Czy to często się zdarza? Czy jest wtedy zabierana w całości czy odejmowane są od niej jakieś kwoty?

ex pracownik

do tej pseudo korpo specjalnie biorą takich ludzi na takie stanowska mniej kumatych bez wyksztalcenia kierunkowego, ci ktorzy mieli olej w glowie dawno zwiali, to jest dobra firma na rok dwa po studiach. takiego typu firmy zeruja na taniej sile roboczej a im mniej ogarnieci ludzie w firmie i im bardziej zastapialni tym wieksza szansa ze nie tylko szeregowi pracownicy sa tania sila robocza ale takze managment jest tania sila robocza, wyzyszy managment specjalnie dobiera takich ludzi aby ich trzymac latami w tej firmie jako tania sila robocza nie inwestujac w tych ludzi zbytnio jakich kolwiek pieniedzy, gdzie po kilkunatsu latach pracy w tej firmie nigdzie indziej nie znajda pracy na odpowiednim stanowisku bo nie maja wiedzy i umiejtnosci specjalistycznych w danym kierunku. Wmawiaja im ze sa zajebisci inteligentni niezstapialni manipulujac nimi a tak naprawde ich pozycja niczym nie rozni sie od zwyklego praconwnika w tej firmie poza jej strutkurami, ba szeregowy pracownik moze latwiej znalesc prace w innej firmie bo do osob na stanowiskach kierowniczych stanowiskach wszedzie gdzie liczy sie merytoryczna wiedza i umiejtnosci oraz papiery i certyfikaty miedyznarodowe nikt ich nie wezmie na powaznie podczas rekrutacji bo to bedzie widoczne po cv tajemnica calej pseudo korpo firmy

@ex pracownik

ja nie chcialem nikogo urazic swoimi opiniami ale tak to wyglada w takich firmach, duzo obiecywania, potem brak sciezki kariery to standard. W takich firmach najwazniejsze sa osoby zwiazane z ksiegowoscia calej spolki ( nie mylic z SSC oni tylko przeklepuja dane), placami, analizami statystycznymi i prawem, takie osoby nadaja kierunki rozowoju tej firmy. reszta osob ktora wykonuje powtarzalne czynnosci nie jest brana na powaznie w takiej firmie, dlatego trzeba robic kursy i szkolenia zwiazane z zainteresowaniami i potem szukac pracy w danym kierunku wewnatrz firmy czy na zewnatrz. pisze teraz autentyk z zycia zawodowego, w pewnym peseudo korpo pracowala pani kierownik, byla egoistyczna i leniwa, nie chciala sie doksztalcac i rozwijac, 15 lat spedzila w firmie, najwierniejsza i z dnia na dzien ktos z jej bossow zadecydowal zamknac jej dzial, gdy pracownicy odeszli po prostu ja zwolnili, po dzien dzisiejszy siedzi na bezrobociu i dopadla ja karma. Po prostu zestarzala sie zbrzydla i przestala byc komukolwiek potrzebna, ku przestrodze liderom i kierownikom, karma wraca

Najniższa krajowa

w tak dobrej firmie nigdy nie pracowałem: super klimaty donosicielstwa, super liderzy tz. ucho od śledzia no i śmietanka medzierów i dyjektojów

Uchodek
@Najniższa krajowa

PRLowscy dyrektorzy, a raczej dojoktorzy, lidIerzy biedronkersi i kooidynacja z pierwszej łapanki, 0 pojęcia o windykacji i stosunkach międzyludzkich. Teraz na SORy też zatrudniają z pierwszej łapanki, nawet recydywę z wyrokami, jak w tym przypadku. Wieś tańczy i śpiewa, pługi i brony latają, siekiera w uchodku zatopiona.

@Uchodek

do tej pseudo korpo specjalnie biorą takich ludzi na takie stanowska, ci ktorzy mieli olej w glowie dawno zwiali, to jhest dobra firma na rok dwa po studiach. takiego typu firmy zeruja na taniej sile roboczej a im mniej ogarnieci ludzie w firmie i im bardziej zastapialni tym wieksza szansa ze nie tylko szeregowi pracownicy sa tania sila robocza ale takze managment jest tania sila robocza, wyzyszy managment specjalnie dobiera takich ludzi aby ich trzymac latami w tej firmie jako tania sila robocza nie inwestujac w tych ludzi zbytnio jakich kolwiek pieniedzy, gdzie po kilkunatsu latach pracy w tej firmie nigdzie indziej nie znajda pracy na odpowiednim stanowisku bo nie maja wiedzy i umiejtnosci specjalistycznych tajemnica calej pseudo korpo firmy

@ex pracownik

mi chodzilo bardziej o stanowiska kierownicze w obszarach gdzie praca jest powtarzalna i bazuje na customer serwisie, w takiego typu firmie docenia sie osoby meryotczne odpowiedzialne za ksiegowosc calej firmy, payroll, controlling jakies analizy statystyczne plus moze dzialy prawne, jest kilka osob ktore musza miec do takich obszarow wiedze merytoryczna i za ktora dostaja kase, to jest duza opowiedzialnosc w firmie poniewaz decyduja one o jej rozwoju. Reszta dzialow gdzie sa powtarzalne procesy nie sa traktowane powaznie dlatego ze kazdy w nich jest zastapiolany od juniora po managera. dlatego warto sie doszkalac samemu i zdobywac inne pozycje zawodowe wewnatrz firmy lub lepiej na zewnatrz. i na koniec najczesciej z pracy rezygnuja osoby inteligentne emocjonalne ktore sa dobrymi ludzmi poniewaz takich ludzi ciezko jest zatrzymac na dluzej jesli same widza ze nie maja w niej rozwoju lub okreslonej sciezki zawodowej niezaleznie od dzialu moim celem nie byla obraza kogokolwiek tylko dziele sie moimi opiniami na ten temat, poniewaz takie rzeczy dzieja sie w roznego typu firmach w central and east europe, hoist nie jest wyjatkiem

Daro

Czy tylko ja odnosze wrażenie ze szkolenia ktore mamy nic nie wnosza i jest to tylko strata czasu ? Nawet nowi pracwonicy mówia ze nic im to nie daje wiec moze warto zmienić trenera lub koncepcje tych szkoleń? Odwalenie warsztatów byle by je tylko zrobić mija sie z celem a my w tym czasie moglibyśmy ściągać kase i roboć wynik. Kolejna kwestia czy 1 trenwr na tylu doradcow nie uważacie ze to za mało? W kazdej firmie na 20 nt jest 1 trenwr a tu na 70 jeden ktory nie do końca ogarnia to

@Daro

Chętnie poznamy wszelkie Twoje uwagi na temat szkoleń i naprawdę nie powinieneś się niczego obawiać, tylko podzielić się swoimi spostrzeżeniami z nami. Właśnie dzięki takim opiniom możemy stawać się lepszymi i wyciągać wnioski. Zamieszczenie opinii na tym portalu nie rozwiąże tego problemu. Dlatego zachęcamy do otwartości i rozmowy! Miłego wwekendu!

grunt
@Hoist Polska sp. z o.o.

grunt to dobre samopoczucie i uśmieszki korporacyjne ...

antywindykator
@Daro

moglibyście ściągać kasę? a z czego? może jeszcze z tych portfeli z getback? :D

Ernest
@antywindykator

Dwaj odpowiedzialni za ten biznes 10-lecia czyli kupno portfeli od Getback nie wiadomo po co, zmyli się w tamtym roku do Mediusa i tam będą teraz gwiazdorzyć.

@antywindykator

Portfele od Getback to jedno (usunięte przez administratora) ale już wcześniej dostawaliśmy sprawy gdzie sądy oddalały powództwo - a nas wysyłano mimo wszystko po pieniądze do ludzi. Co się wstydu najedliśmy. Zgłaszasz przełożonemu później że klient ma dokument i nic nie zapłaci to co w odpowiedzi słyszysz? Że nie potrafisz windykować. I celowo dostajesz więcej takich kwiatków, a premii nie ma, celu nie ma zrobionego.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 354.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 26 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.