Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

mewa

Dostalem zwolnienie z pracy. Trzymajcie sie chłopaki do zobaczenia u konkurenci.

YARO
@mewa

JA TEZ UCIEKAM TYLKO DO KONCA MIESIACA I WOLNOSC POWODZENIA WSZYSTKIM OPROCZ MENAGEROM

GÓRAL
@mewa

Trzymaj się stary ja też szukam już roboty bo ten pociąg długo niepojedzie

Gilkowa

Ciekawa jestem, kiedy posuną dział koordynacji w terenie? Tak ochoczo wszystkich zwalniają- czas pewnie przyjedzie rychło na koordynację.

krukis

Czy do Hoist przyjmują nowych ludzi do terenu ? , ja jeżdżę od trzech tygodni ,katastrofa , ludzie albo nie wpuszczają do domów albo się rozłączają , skuteczność na poziomie 15-20 % na sprawach z 2013-2018 ,szukam lepszej alternatywy , teren Wa-wa

Heniek
@krukis

Jaka skuteczność 15-20% na sprawach z lat 2013-2018? Gdzie to tak jest? Taki żenujący śmietnik ci dają z przedawnionymi sprawami? Ciesz się że jeszcze z liścia nie wyłapałeś.

Krruukk

Jak tam chłopaki z terenu ilu was zostało? Jak tam wypłata ile wam zabrali. My w kruku dostajemy po 80%.

Ktos
@Krruukk

Paru zostało ale nie wielu chętnych do dalszej pracy...znów kolejnego zwolnili...

Lukas
@Ktos

Co się dzieje wszędzie z tą terenówką , szok.

WindaKatora
@Lukas

Nie ma co się dziwić, że są zwolnienia czy redukcje. To będzie dotyczyło wszystkich firm i nie tylko terenu. Tak samo w sklepach. Ludzie się uczą zakupów w necie i tak samo się nauczą windykacji w necie.

Cc
@WindaKatora

My tez już to czujemy.

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Na jakie benefity można liczyć w Hoist Polska sp. z o.o.?

Krzysztof

Do roboty się lepiej weź, co z ciebie za pracownik jak ty tylko o jakiś benefitach myślisz? Daj najpierw coś od siebie leniu i nierobie jeden. To nie caritas żeby tylko rozdawać.

Korona

Na szybkie zwolnienia, nie licz na wczasy pod gruszą...

NOOO

Benefit? - po 3 mc kostka brukowa

PKP
@Krzysztof

Kasuj bilety w pociągu bo Cię złapią.

Tosia

W tej firmie nikt nie zna tego słowa .

Ola

Czy da zwolnienia w Waszej firmie ?

Mikrofon

Tylko nie mówcie nikomu ze w firmie są zwolnienia.

@Mikrofon

To jak zabawa w chowanego...

Krzysiek

Jak tam TownHall z CountryManagerem?

Kris
@Krzysiek

Lanie wody duźo mydlenia oczu. Zwolnili ze 30 osob czyli 10% załogi.

Dlaczego firma zwalnia ludzi zamiast zatrudniać? Przecież mówili o dynamicznym rozwoju?

Syfiks

Chyba pomyliłeś pracodawcę!!!

Gol

Czy więcej w jaki sposób zwalnia się pracowników w firmie Hoist ?

@Gol

Mailowo lub dzwoni dyrektor poprzez wideokonferencje i dziekuje za wspolprace.

oOLKA

Czy dział operacyjny obejmie też restrukturyzacja?

@oOLKA

Cały do zwolnienia razem z dyrektorem MR na czele.

Kloc

Czy w tej firmie warto pracować???

Krzysztof

Słyszalem że restrukturyzacja pytam czego? Moze CM i operacyjny obetna sobie wynagrodzenia o 50%. Dzis bylo łaczenie konferencyjene i dziekowanie za wspolprace bo to trudny czas itp. Kto kumaty to siedzi na L4 lub zasiłku. Jutro wielka tele wideo konferencja CM z wodotryskamki i klamstwami.

Brrryk

Nie otwieracie @ bo tak teraz zwalniają w tej firmie .

Czy zadowoleni jesteście z nowego CM?

@Monika

Tak Moniko. Wręcz jest przecudowny. Kogo miał zwolnić wlasnie to czyni reszta czeka w kolejce, chyba ze nie dotrwa bo przed nagłym zwolnieniem sama sie zdąży zwolnić. Ale kto mieczem wojuje......

Baroo

Czy firma przekazała jakąś kwotę na walkę z Pandemią w Polsce? Inne firmy windykacyjne już to zrobiły. A Wy jak się możecie pochwalić takimi darowiznami?

Olka

Hej, szukam pracy na słuchawce, wiem że nie jest to praca marzeń i większość ludzi ucieka z niej po 3 mc. ale chcę sobie dorobić. Czy warto do was składać papiery?

Prorok

Kogo obstawiacie na nowego dyrektora DWT?

Jack
@Prorok

Kolegę exela z operacji z czapeczka zrobiona na drutach.

To prawda została garstka tych co walczą reszta odeszła sama lub ich zwolnili. Powinni pozbyć się operacyjnego, choć czuję że niedługo podzieli losy swojego poprzednika. Kiedyś praca w tej firmie była przyjemnością lecz od ponad roku robi się coraz gorzej teraz to już dramat.

Grupa pl

Kto jest za wotum nieufności do zarządu i pismem do centrali firmy?

@Grupa pl

Zarząd dba o waszą pracę, dba żebyście mieli zlecenia, żebyście mogli premię wyrobić a wy tak się chcecie odwdzięczać? Wam się należy dyscyplinarka, won idźcie sobie do Kruka albo Ultimo zobaczymy czy was tam przyjmą.

Kruk
@Krzysztof

Do kruka brrrrrr.wlasnie teraz sama śmietanka pracuje w hoist z kruka nie chce być taki jak oni. Ich nikt nie lubi a tacy są ładni i noszą sweterki w bałwanki .

dwt
@Krzysztof

Zarzad dba o swoje posadki jaka byla afera jak terenowi dostali auta w najbiedniejszej konfiguracji a stary operacyjny fura na specjalne zamowienie od innego operatora flotowego

Oko
@dwt

Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Cały zarząd żyje jak pączki w .... Aniołki Charliego robią co chcą. Operacyjny szaleje z tabelkami.

@dwt

Terenowy ma jeździć robić wizyty, a nie rozkoszować się wypasem samochodu. Jego auto? Nie. Firmowe. Nie pasuje to na PKS. Jak marzy mu się ful wypasik to niech sobie kupi sam. Najpierw niech zarobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.