Opinie o Zem Ełk w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zem Ełk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zem Ełk o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zem Ełk w Ełk

do miak

A czym wg ciebie oni zachęcą ludzi do przyjscia? Jak nie wstawianiem najrozmaitszych kitów w ofercie? tam przychodzą tylko ludzie z przysłowiowym nożem na gardle,odrzuconym wczesniej przez inne firmy.Na razie nie przyjmuja,ba nawet nie przedłuzyli umowy wielu osobom bo spodziewają sie mniejszych zamówień,gdyz kiepsko wychodzi im radzenie sobie z nowym projektem OPLA. A i Ukraińcom kończą sie pomału wizy

Ela

A okres próbny ile wynosi? Hmm a na poczatek zarabia sie najnizsza krajowa?

bosa_nova

Okres próbny,potem różnie, od miesiąca, trzech,pół roku- naprawdę różnie.

Ela

A na jaki okres daja umowe o prace?

Monter

Nie było rozmowy. Dostałam kwestionariusz, podałam w nim najważniejsze dane, pani wypisała skierowanie na badania i po wszystkim.

Czy zainteresowana jestem 2 tyg. wyjazdem na szkolenie w Rumuni.

bosa_nova

Ale o co pytasz? Umowę o pracę dostaje się od razu, najczęściej przez APT zatrudniają.

Ela

A czy od razu daja umowe o prace?

do Ela
@Ela

Absolutnie nie.Przerzucaja ludzi miedzy różnymi Agencjami Pracy.Ludziom którzy są im "na ręke" dają wówczas umowe o pracę z ZEMem

Już_za_późno

Rąk po pracy, toalecie nie umyjesz bo nie ma mydła, dobrze, że jest papier... okna w szatni nie zamkniesz bo jest rozwalone (nikt go przez następny miesiąc nie naprawi), w 20min nie odpoczniesz po 4 godzinach stania i latania. Dostaniesz za to głodową stawkę, umowę tymczasową i odpierdziel. Szafka? Niektórzy mają po 3-4. Witaj w Zemie desperacie. Zawsze jak mijam tą firmę (bo już w niej nie pracuje :-) to jak widzę te stojąc ambulans to wszystkie koszmary wracają. Nigdy więcej.

leon

Fajnie, że można sobie wybierać czy się chce pracować na nocki, czy też nie. Nie w każdej firmie jest taka możliwość.Jedynie zarobki z tego co wyczytałem i zrozumiałem na poziomie 1500 zł są trochę niskie.

arnold boczek

Komu nie zalezy na pieniądzach i zadowoli sie pensja minimalną za harówke przez równe 8 godzin do usranej śmierci bez gwarancji premii za niemal nieosiągalną normę.Jest w stanie przepracować w czynie społecznym wyznaczone soboty bez wynagrodzenia i gwarancji odebrania tych dni.Zadowoli sie podłą atmosferą na wydziale,gdzie każdy jest wilkiem dla kazdego,nie wspominajac już o relacjach z przełożonymi.To gorąco polecam ten zakład!!!

bosa_nova

Do 31 grudnia jest dodatek za dyspozycyjność =100zł brutto, do podstawy jest dodatek za pracę stojącą =0,40gr/każdą przepracowaną godz na stołach i chyba (?)0,50/h na linii, ale nie jestem pewna tej drugiej stawki, co daje 67-80zł miesięcznie na+. Można też dorobić w soboty, i za wyrobioną normę też są pieniążki, ale na nowej produkcji długo się na to czeka...

johny rambo

Jak im płacą, tak oni przychodzą i pracują.Jak sie przychodzi i straszy konsekwecjami prawnymi za nie przyjscie na darmową sobote czy stwarzapotem problemy z odebraniem dni wolnych za darmowe soboty,to niech sie nie dziwia ze ludzie robią im na odpierdol.Tu panuje takie pogwałcenie kodeksu pracy że klękajcie narody! Lada moment to przestaną zarabiac na przychodzące reklamacje i pójdą w diabły z tym biznesem.Ten zakład pozostanie dla Ukraińców,Ciapatych czy innych tam brudasów

lena

Dołączam się do "ktosia". Mnie również interesuje ile zarabia się pracując bez zmiany nocnej? 1280 zł czy może więcej?

pracuje

Wina lezy po obu stronach. Pracodawcy bo nie szanuje pracownikow i nie placi im godnych pieniedzy za prace. Pracownicy czesto i gesto chodza do pracy kiedy im się chce. ma mu zarowno na mysli zwolnienia lekarskie jak i po prostu nie przychodzą bez zadnego powiadomienia.

ktoś

A pracując tylko na 2 zmiany na jakie wynagrodzenie można liczyć?

ktoś

Mam nastepujące pytanie czy istnieje możliwość pracy na 2 zmiany, bez zmiany nocnej?

do ktoś
@ktoś

Oczywiście.Ludzie są tu na wagę złota!

arnold boczek do bossa nova

Polaków nie zatrudniaja bo ich po prostu nie ma.Z Ełku już nikt tu nie przyjdzie,no chyba ten co ma rodzine na utrzymaniu i nóż na gardle.Stranieri typu Pisz,Orzysz,Prostki,Grajewo też powoli sie wykruszają.Nadzieja tylko w Ukrach,choć po ostatniej hecy w Paryżu nasz nowy minister spraw zagranicznych jest zdecydowanie przeciw przyjmowaniu uchodzców.Może być ciężka sprawa

Ja osobiscie po miechu zaniose badania i mam nadzieje ze wezma jeszcze do roboty. Lepszy rydz niz nic :D

bosa_nova

rat, święta prawda.W kadrach mówią wprost- polaków nie zatrudniają! Na nową produkcję (bo jeszcze jedna ma być) ok. 400 osób ma być- ukraińców.

do rat

Ukrom skończy sie wiza i pewnie przybędą nastepni,choc mam w tej kwestii pewne wątpliwości.Piątkowe wydarzenia w Paryzu na pewno będą miały wpływ że znacznie ograniczy sie liczba przyjmowanych uchodzców.Tak zadeklarował kandydat na ministra spraw zagranicznych w rządzie PiS. Ambitne plany prezesunia już wzieły w łeb!

rat

Co ty gościu za pierdoły o ukrach wypisujesz? Nie ćpaj chłopie, bo ci ewidentnie szkodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Zem Ełk - Ełk

• Jak się pracuje w Zem Ełk?

Zobacz opinie na temat firmy Zem Ełk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zem Ełk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zem Ełk?

Kandydaci do pracy w Zem Ełk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zem Ełk