Opinie o Zem Ełk w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zem Ełk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zem Ełk o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zem Ełk w Ełk

Lila Nowy wpis

Faktycznie sporo ogłoszeń firmy znalazłem, dlatego jak ktoś szuka to niech sobie zajrzy. Mnie interesuje oferta dla montera podzespołów. Nie widziałem nic na temat doświadczenia w ogłoszeniu a nie ukrywam, że takiego stanowiska jeszcze nie obejmowałem ale wiedzę jako taką mam. Miałbym szansę się dostać? Miesięcznie wyjdzie na czysto ze 4 tyś?

Natalia

Piszecie, że firma cały czas poszukuje pracowników. Na jakie stanowiska konkretnie? Niestety nie znalazłam nic w sieci. Pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatki? Np z okazji świąt bony albo dodatkowa kasa? Może dochodzą jakieś premie?

kandydat Nowy wpis
@Natalia

Gdzie pisza ? podasz stronke ?

Lukasz Nowy wpis
@kandydat

Nawet na samym budynku był szyld ze szukają, tak to olx lub na grupce na fb ostatnio było

Czy w Zem Ełk możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy stronka jeszcze działa szukam pracy .. Da sie tam pracować? Czy zatrudniaja kazdego ?

Monter

Nie było rozmowy. Dostałam kwestionariusz, podałam w nim najważniejsze dane, pani wypisała skierowanie na badania i po wszystkim.

Czy zainteresowana jestem 2 tyg. wyjazdem na szkolenie w Rumuni.

Leszno
Ilona

Wie ktoś coś na temat zakładu? Faktycznie już nie istnieje? Bo z rok temu ludzie pisali, że podobni był w trakcie likwidacji. Jak sytuacja?

Ktosiek
@Ilona

Zakład nadal istnieje. Likwidacja zdjęta. Szukają ludzi do pracy im więcej tym lepiej

Ilona
@Ktosiek

A jak im się to udało osiągnąć, że ją zdjęli jednak? Chyba, że jakiś fałszywy alarm mieli?

Ktoś
@Ilona

Klient przedluzyl umowe na kilka kolejnych lat i przekazal ZEMowi nowe projekty

Szukam lekkiej pracy .

Szukam lekkiej pracy .

Zainteresowana

Witam, czy w Lipcu lub w Sierpniu, będą dawać nadal wypowiedzenia? Niby na 100% tak, nie wszystkim ale jeszcze będą. Może ktoś cos wie?

Krzysiek

Pracowalem tam od 1990 do2001 roku. Po zwolnieniu sie przez ok. dwa lata mialem koszmary z Zemem w roli glownej.Ludzie dwulicowi. Tylki kierownictwu lizali i donosili jeden na drugiego. A jak juz zostal ktos liderem to nie ma kolegi tylko wielki pan i poganiacz. Dyrekcja i kierownictwo uwazali sie za bogow. Cwaniaczki w (usunięte przez administratora) je.......... .Zygac sie chcialo . Nie moglem juz tam wytrzymac i patrzyc na te oblesne mordy. Od tamtej pory nigdy ,ale to nigdy nie pracowalem w kolchozie. Bardzo nie mile wspomnienia. Nie chcem znac tego miejsca i tych mord.

nadal pracuję
@Krzysiek

ale Krzyś się popisał. Wspomina ZEM sprzed 20 lat. Wtedy na produkcję przyjmowano z maturą lub po znajomości, płacy w mieście zazdrościli , 2 razy w roku talony świąteczne po 850 złotych ( przypominam 20 lat temu). I ON się budził z koszmarami ??

Arnold Boczek
@nadal pracuję

Nie dziw się Krzyśkowi.Dla samej podłej atmosfery moze odechcieć się i tych nędznych talonów za 850 zł,które potem wypłacano w ratach po 30-50 zł.Dlatego nie upokarzaj się takimi newsami.(usunięte przez administratora)Ludzie honorowi zostali albo na najgorszej robocie albo sie zwolnili.Był czas gdy kryterium przyjecia był wiek do 25 lat,średnie wykształcenie i uregulowany stosunek do słuzby wojskowej

Witold Moskaluniec
@Krzysiek

Ja pracowałem w latach 1992-2004. Zostałem zwolniony dyscyplinarnie za: palenie papierosów w miejscu niedozwolonym oraz za "deptanie "przewodów. Bardzo w tym pomogli były już dyrektor d/s produkcji S.R. oraz ówczesny mistrz P.M. Nie wiem czy ten ostatni jeszcze pracuje. Dziwi mnie sprawa zarobków. W 1996 roku miałem 1250 na "rękę". Zakład jest w likwidacji z powodu spadku produkcji. Czy ktoś się zainteresował zakładem w Nikołowie(Mikołowie?)k. Katowic? Spółka była zarejestrowana w Luksemburgu. Czy tamten zakład dobrze prosperuje? Jest też zakład w Białymstoku. Czy istnieją związki personalne z ZEM? Zauważyłem zmianę na stanowisku kierownika działu handlowego. Ja pracowałem jeszcze w dziale noszącym dumnie nazwę Biuro Handlu Zagranicznego ale w 1997 roku, na własną prośbę, przeszedłem na produkcję. Chętnie przypomnę sobie kontakty. Jeżeli możesz mi pomóc pisz na messenger. Dziękuję. Miłego dnia.

Czym w Zem Ełk zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ktoś

Zakład jest w trakcie likwidacji, więc o jakich nowych pracownikach może być mowa?

"haban"

A jak tego kierownika zwolnią, to i posadzą, bo chyba należy się! CO?

"haban" '
@"haban"

MOŻE NIE, ALE KOLESI URZĄDZI!

Ciekawski

Witam ponownie :) i dalej się pytam :) dzwoniłem dziś do ZEM oferta na tego robotnika magazynowego nadal aktualna , no i tylko ten etat mnie interesuje - ktoś tu mi wtedy odpisał że praca polega na byciu w ciągłym ruchu , odbieranie wiązek i zawożenie tego na magazyn . Kiedyś w zem pracował mój kolega(12lat temu) i z tego co on pamięta to ktoś stał na końcu taśmy i pakował te wiązki do kartonów , czy to ten robotnik magazynowy czy jakieś inne stanowisko? Mógł by ktoś napisać jak dokładnie to wygląda , czy jest czas na to czy trzeba biegiem :)

Ona
@Ciekawski

IC lepiej do impresu robić. Mój brat robił na magazynie z uprawnieniami na wózki i lądował tiry i za taką pracę dostał 1700 to jest chore wyzysk

Czek
@Ciekawski

Magazyn > sprowadzania wyprodukowanych wiązek z wydziału na magazyn > skanowanie ich do magazynu >0l spinanie skrzyń i tak od nowa..

@Czek

:) trochę nie po Polskiemu to napisane - czyli praca polega na odbieraniu tych wiązek z pod taśmy i dostarczenie tego na magazyn? Kolega mi mówił że 12lat temu , ktoś taki stał na końcu taśmy i wytworzone wiązki składał do kartonów i że była to ''fucha'' dla wybrańców :) więc czy ten robotnik magazynowy odbiera tylko te kartony i przewozi je paleciakiem na magazyn? można rzec fajna prosta robota coś akurat dla mnie :) ale chodzi mi dokładnie jak to wygląda - skąd wiadomo przy której taśmie można te kartony odebrać , i tak jak pytałem wyżej czy jest na to czas żeby się wyrobić czy biegiem trzeba ganiać?

Wanda
@Ciekawski

Jakie mają wymagania dla tego magazyniera? Bo znalazłam tylko ofertę dla montera. Wymagań tam dużych nie mają na to stanowisko.

@Wanda

ZEM w Ełku Sp. z o.o. ul. Bema 2 zatrudni pracowników na stanowisko Robotnik magazynowy. Oczekujemy: chęci do pracy, zaangażowania w wykonywaną pracę. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z działem kadr. odłoszenie wisi na ełk.praca.info od 14lutego ale najlepiej zadzwonić do kadr , ja dzwoniłem w piątek więc tam mi powiedziano że aktualne i cv można zostawić nawet na bramie , ale o przyjęciu oczywiście ktoś tam decyduje ,więc aplikuj

@Ona

A w Impresie przyjmują? I czemu uważasz że to wyzysk? może po prostu tyle płacą na tym stanowisku? czy pracownik stojący 8h przy taśmie ma lżejszą pracę? czy brat przez 8h non stop ładował te tiry? jeśli nawet tak to nie robił tego swoimi rękami :) owszem praca odpowiedzialna (mam uprawnienia) wymaga skupienia itd. ale nie dźwigasz tego na własnych plecach.

Syla
@Ciekawski

Ja stoję na stole kontrolnym wiązki są pakowane przeze mnie do metalowego pojemnika ktory to pojemnik czy tez karton jak zostaje przeze mnie wypelniony zabiera wlasnie pan na magazyn takim wozkiem ale magazynier to tez chlopak ktory roznosi po stanowiskach przewody jakies komponenty kostki taśmy rurki i takie duperele wiec zalezy czy pojdziesz na obszar jako chlopak donoszacy czy na ten główny magazyn na ktorym procz zabierania gotowych pojemnikow to nie wiem co jeszcze robią

@Ciekawski

Szkoda czasu na ten zakład pracowałem tam atmosfera masakra , radzę poszukać gdzieś indziej . Wynagrodzenie najniższa nic więcej .

A dla kogo teraz ZEM jeszcze produkuje?

Prasa

Po wejsciu na strone (usunięte przez administratora) na dole widnieje informacja Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o. w likwidacji. ul. Bema 2, 19-300 Ełk *** Edmund Sokolowski – Likwidator Wczoraj Rozmaitości Ełckie mowily o zwolnieniach 460 osób do lipiac Wróze z fusów i dodam pytanie/odpowiedz: Pieniadze z tarczy kowidowej zostana zwrocone? Bo przecież pracodawca nie wywiazał sie z zapewnien utrzymania etatu juz w grudniu miał plan zwolnien.

Wanda
@Prasa

Dołączam do Twojego zapytania i dodam swoje: czy planowani do zwolnienia mają już tę pewność, a może decyzje jeszcze nie zapadły? Czy są aktualnie nowe zatrudnienia do ZEM? Pytam, bo na stronie jest oferta dla montera podzespołów, ale nie wiem, czy aktualna. Proszę o pilną odpowiedź!

@Wanda

Nikt jeszcze wypowiedzenia nie dostał zatrudniają Ukrainę i tak naprawdę nikt nam nic nie mówi co będzie kiedy będą zwalniać zero informacji od przełożonych

RUCH S.A

Dzień dobry, Jeżeli ktoś z Państwa stracił pracę to zapraszam do kontaktu. Firma RUCH poszukuje osoby do prowadzenia kiosku w Ełku. Nie wymagamy doświadczenia w handlu. Jesteśmy w stanie wszystkiego nauczyć. Liczą się chęci rozwoju w innej branży. Więcej informacji o ofercie pod numerem 504075714.

Obecny pracownik

Robi się dość krucho. Fiata zabierają zostanie na P1 tylko mercedes na P2 volvo i lancia która jest na wykonczeniu ma być do sierpnia przyszłego roku i co dalej..??? Pandemia szaleje zaraz zamówień nie będzie. ..

Wiecie może czy w Zem Ełk szukają chętnych na staż?

A po co na staż lepiej na normalną umowę się zatrudnić

@ŻYCZLIWY

Lepiej się nie pakuj! KIEROWNIK POSADZI CIĘ JAK NIE BĘDZIESZ MU PASOWAŁ!

anion

słurzę pomocą! biuro@NDS24.pl

@p.

nie. po studiach,ale żona nie będzie zeznawać.

gostek

ten kierownik podobno ma znajomych w prokuraturze i policji? A w ogóle, czy on nie jest po jakieś rolniczej wieczorówce CO?

gostek

a kierownik jak się spisuje, i jego protegowane "KURYZAN."? coś ktoś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zem Ełk - Ełk

• Jak się pracuje w Zem Ełk?

Zobacz opinie na temat firmy Zem Ełk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zem Ełk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zem Ełk?

Kandydaci do pracy w Zem Ełk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042