ATRANS

Łódź

Opinie o ATRANS

hej

Bolo oglasza sie non stop. Glownie poszukuje panow I panie z ukrainy. Wazne zeby mieli CE Bo bolo ma tabor ktory musi zarabiac tj. Musicie najpierw zarabiac na leasing na paliwo na autostrady na szefa na podatki a jak cos zostaje to zostaje dla pracownika. Wiec zeby temu sprostac musicie pracowac po 15h dziennie. Pauza max 9h. Ladunki bierze skad popadnie. O zjazdach do kraju nie ma mowy. Boze blogoslaw boleslawa.

SamWieszKto

Pozwolcie Panowie zarobic bolkowi pierwszy milion euro I idzcie pracowac dla niego. Placi na czas daje zaliczki nowe auta umowe o prace I diety. Niech moc bedzie z wami. Byly pracownik. Robi kabotaze po niemczech.

byly

Biedni ukraincy przyjda Bo jakie maja wyjscie.

Arni

Zachel, to powiedz mi szczerze czemu ciągle jest ogłoszenie a ostatnio nawet się już ratują ukraincami? Pracowałem i wiem jak jest, nie chce mi się rozpisywać bo i tak zaraz będzie to usuniente, Pozdrawiam szefostwo.

byly pracownik

Szukają niewolnika na najnizsza a nie pracownika

Johny

Właśnie co za baran założył ten wątek i nie określił o którym atansie pisze, do bani z takimi opiniami,

Franek

panowie a o który atrans się rozchodzi, bo ja pracuje w ATRANS (usunięte przez administratora) i robota może i ciężka ale kasa nie najgorsza i jak potrzeba to szeryf zaliczke, żeby wszędzie tak było...

zenek

Panowie firma oglasza sie na biezaco na portalu gratka. o czym to swiadczy sami pomyslcie. ( usunięte przez administratora )Obiecuja nie wiadomo co na poczatku.

Driver

Nie polecam, atmosfera nie przyjemna, ciągle pretensje o wszystko. (usunięte przez administratora)

K.

Odradzam pracę w tej firmie w Łodzi, ( usunięte przez administratora )

Olo

Zdecydowanie nie polecam. Szefostwo na rozmowie obiecuje złote góry,( usunięte przez administratora )Czepiają się o wszystko, ( usunięte przez administratora ) robota ciężka, sprawdzanie na każdym kroku. Najgorsza firma w jakiej miałem okazję pracować.

Zostaw opinię o ATRANS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATRANS