Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Olaa34

Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czemu pracownicy są przenoszeni na inne punkty po paru miesiącach, a dziewczyny które pracują po 6-7 lat są nie ruszane i pracują na tym samym punkcie od dawna?

@Olaa34

Dzień dobry, Jest to zależne od wielu czynników. Sieć piekarni się rozrasta i powstają nowe lokalizacje więc zmiany miejsca pracy dla wielu sprzedawców są nieuniknione. Nowa osoba często uczy się w jednej lokalizacji, a potem jest przesuwana do sklepu docelowego. Ważnym aspektem jest odpowiednie dopasowanie i zgranie się zespołów. Czasem dany zespół trzeba wesprzeć osobą bardziej otwartą, a czasem bardziej stonowaną. Nie wiedząc o jakie dokładnie osoby i lokalizacje chodzi, nie jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na zadane pytanie. Prosimy o kontakt z koordynatorem, który na pewno udzieli wszelkich wyjaśnień. Pozdrawiamy

Olaa34
@Piekarnie Cukiernie Putka

Nie będę sypać konkretnymi punktami czy nazwiskami, bo to nie o to mi chodzi. Napisałam tutaj, bo moja koordynatorka nie umiała odpowiedzieć na moje pytanie czemu tak się dzieje. Więc myślałam że tutaj dostane odpowiedź.

Pracownica
@Olaa34

W umowie nie masz napisanej lokalizacji ani przypisanego sklepu więc teoretycznie mogą cię przenieść kiedy chcą i gdzie chcą. Może jeśli ekipa która jest się sprawdza i dogaduje więc dlatego nie są przenoszone ale to tylko moje spostrzeżenia

Gosc

Witam. Jeszcze nie dawno pracowałem w PUTCE pamiętam czasy gdzie za wakacje był otracony tylko podatek resztę było finansowane przez firmę a jak to wygląda teraz firma dopłaca część pracownik dopłaca różnice i jeszcze podatek wiem że zaraz powiecie ze wszystko podrożało wakacje też tylko czy wasze wypłaty wzrosły adekwatnie do ceny wyjazdu na pewno nie a teraz pytanie dla czego tak mało pracowników korzysta z wakacyjnych wyjazdów odpowiedź jest prosta bo ich nie stać na dopłaty przy dzisiejszej drożyźnie i inflacji a wakacje w tym roku na pewno będą ostatni raz a dlaczego odpowiedź jest prosta 899 osób uprawnionych do wyjazdów 304 osoby jedzie to zostaje 595 osób jak myślicie jak te 595 osób zaglosuje skoro nie jeżdżą i nic z tego nie mają to dobre i 800 zł starczy na trzy dni na biwak pod namiotem nad WISŁĄ ????

Szarak

Pytanie do pracodawcy. Grafiki. Dlaczego skoro etat to 8 godzin pracy, grafiki są robione po 7 godzin zmiana? W momencie oddawania dni wolnych za sobotę, cały czas są niedogodziny. W sumie to za wolny dzień trzeba potem przyjść na 10 albo 13 godzin. Dlaczego nie można robić grafików z 8 godzinnym systemem pracy?

Ola
@Szarak

Wydaje mi się ze nie do końca tak jest jak piszesz. Jeżeli masz umowę na pełen etat to teoretycznie jest to 8 godzin razy ilość dni roboczych w danym miesiącu. Np w sierpniu było to 176 godzin. Jednak te 176 godzin pracodawca może rozłożyć według jego potrzeb. Może być tak ze jednego dnia pracujesz 6 godzin następnego 10 później znów 6 itd. W poprzedniej firmie w której pracowałam też tak było i nikt nie robił z tego problemu.

@Szarak

Drogi Pracowniku, grafiki są konstruowane w taki sposób aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby natężenia ruchu Klientów oraz godzin otwarcia danej Piekarni. W oparciu o te zmienne musimy dopasować ilość Sprzedawców i dlatego w wielu przypadkach zmiany nie mogą mieć 8 godzin. Pracujemy w równoważnym systemie pracy w 12 miesięcznym okresie rozliczeniowym, oznacza to że nie ma obowiązku aby zmiana trwała 8h, a dobowy wymiar czasu pracy może być przedłużony do 12h. Najważniejsze jest to aby na koniec miesiąca zostały wyrobione godziny, które przypadają na dany miesiąc. Rozumiemy, że grafiki pracy w sprzedaży nie zawsze są łatwe do pogodzenia z życiem prywatnym ale wymaga tego charakterystyka pracy.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Nie do końca tak jest że czas wydłużony do 12h, bo w zależności od punktu to jest 14h tak zwany cd. I jak do tego sobota pracująca przypada to jest 56 h w tyg. I jak na punkcie pracuje się 1 na 1 to jak koleżanka ma wolny dzień za sobotę to ta 1 musi stać cały dzień bo jak to koordynatorka mówi MUSZĘ ODDAĆ WOLNE ZA SOBOTĘ ALE NIE MAM KOGO POSTAWIĆ WIĘC MUSISZ STAĆ NA CD BO I TAK CI GODZ BRKUJE. i to drogi pracodawco jest ok? Po 14 h pracy zmiana na rano wypada

Nikt ważny
@Piekarnie Cukiernie Putka

Rozumiem ze nie wszystkie koordynatorki obowiązują przepisy prawa pracy. Skoro jedna się do nich stosuje a druga ma to w poważaniu i ustawia grafiki tak żeby jej było dobrze a nie pracownikowi. Niejednokrotnie powtarza się sytuacja z przed kontroli PIP, że pracujemy po 13,5h, gdzie przekracza się 12h, potem mamy z wieczora na rano i również nie ma odpowiedniej przerwy nocnej pomiędzy zmianami. Może czas najwyższy zacząć kontrolować swoje pracownice czy stosują się do przepisów. Nie pomaga wam jako pracodawcy również sytuacja na rynku np w tym roku nasze pensje nie urosły nawet 1zl mimo rosnącej najniższej krajowej oraz rosnących cen. Przed praca u was staje się coraz mniej atrakcyjna

@ja

Drogi Pracowniku, rozumiemy Twoje rozgoryczenie. Oczywiście nie są to idealne warunki pracy i przepraszamy za niedogodności. Niestety, w obecnym czasie zdarzają się sytuacje, kiedy ewidencja czasu pracy nie jest zadowalająca. Wynika to głównie z licznych urlopów i zwolnień chorobowych. Mamy nadzieję, że w krótce sytuacje takie nie będą miały miejsca. Tworząc grafiki staramy się aby nie było w ciągu dnia więcej niż 12 godzin, zachowujemy 11 godzinną przerwę dobową. Niestety, zdarzają się sytuację kiedy w ostatniej chwili koordynatorki muszą poradzić sobie ze zmianami wynikającymi z nieplanowaną nieobecnością kogoś z zespołu. Zgodnie z wymogami kodeksu pracy musimy zapewniać dzień wolny za szósty dzień pracy. Odnośnie godzin pracy w tygodniu to nie mogą one przekroczyć średnio 48- oznacza to, że jeśli w jednym tygodniu jest 56godzin to w kolejnych tygodniach musi nastąpić wyrównanie.

@Nikt ważny

Oczywiście, wszystkie koordynatorki obowiązuje ten sam kodeks pracy. Koordynatorki tworząc grafik kierują się dobrem Klientów oraz Pracowników. Zapewniamy, że żadna z nich nie tworzy grafików dla własnego dobra lub żeby zrobić na złość Pracownikom. Niestety, bywają sytuacje kiedy trudno jest dopasować grafik pod preferencje wszystkich Pracowników. W każdym miesiącu rośnie wysokość wypłacanych premii prowizyjnych. Na bieżąco staramy się też doceniać pracowników, którzy przykładają się do swojej pracy. Od października planowane są podwyżki dla większej ilości Sprzedawców.

@ja

No widzę tu jakieś delikatesy. A gdzie wcześniej pracowałam? Doceniali Cię tam tak jak tu? Problem masz z godzinami to se zmień pracodawcę.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Czyli rozumiem że może zdarzyć się tak że pracujemy po 12 godzin i nie mamy nawet czasu na przerwę ? Przecież to skandal,pracownik jest nieefektywny.

@Ania

Witamy, Źle zinterpretowała Pani naszą wypowiedź. Jest oczywiste, że przerwy należą się pracownikom w trakcie godzin pracy. Pozdrawiamy

Zaciekawiona
@Piekarnie Cukiernie Putka

Skoro kierują się dobrem pracowników to dla czego nie mogą ułożyć grafików tak że te osoby co mają na rano i środek przychodzą w sobotę, tylko te co w piątek są na popołudnie? Niektóre osoby też mają daleko do domu z niektórych punktów, to czy nie można ułatwić pracownikowi życia i dać GP na punkt na który będzie miał bliżej? Znam bardzo dużo takich przypadków że dziewczyny przejeżdżają pół miasta do pracy i to większość nie ma samochodów tylko musi jechać komunikacja miejską

@Nikt ważny

A mi i moim koleżankom bardzo pasowały zmiany naprzemienne ( rano, popołudnie).Nie wymagam 11 godz .snu.Mialam więcej czasu dla siebie i rodziny.Organizacja pracy też była lepsza.Teraz mając cały tydz.rano a później cały tydz.na 2 jestem bardzo zmęczona psychicznie i fizycznie.

@Beti

Witamy, Wprowadzone zmiany były podyktowane koniecznością dostosowania grafików do kodeksu prawa pracy. Pozdrawiam

@Nikt ważny

Są osoby którym tak jak mi nie przeszkadza praca po więcej niż te 12h i właśnie przez was i te wasze donosy nie mogę sobie na to pozwolić. Jeśli wam nie odpowiada to nikt was tu na siłę nie trzyma. Nie musicie pozostałym które chcą pracować utrudniać życia.

Kilkuletni pracownik
@Szarak

Zatrudniając się do pracy w Putce każdy jest poinformowany jakie są godziny pracy i jakie są benefity paczki wczasy itp. i wtedy wam to pasuje a potem raptem wszystko wam przeszkadza. Paczki be bo połowę oddajcie, wczasy be bo za dużo osób z firmy godziny złe bo się królewna nie wyśpi. Ludzie serio? Pracuję tu kilka lat nie zawsze ze wszystkiego korzystam ale bardzo się cieszę że takie coś jest zwłaszcza że na rynku nie ma już takich pracodawców którzy oferują wczasy dla pracowników a paczki są albo marne albo tylko dla dzieci. Jak to już kilka osób nie raz pisało nikt was tu nie trzyma jak wam nie pasuje to do widzenia i nie róbcie nie potrzebnego zamieszania.

Barbara

Pracuję kilka lat w firmie i tak źle jak jest teraz jeszcze nie było. Pensje niskie a wymagania kosmiczne. Za złe ułożenie ciastek kary, upomnienia i nagany a koordynatorki same nie nadążają za zmianami i jedna drugiej zaprzecza. I jeszcze te ciągłe kontrole, po co to na co, człowiek spięty cały dzień chodzi a tutaj uśmiechaj się, bądź miła. Czy ja mam układać piramidki i sprawdzać czy wzór pasuje do zdjęcia czy obsługiwać Klientów, jak jestem sama na zmianie? Zadowolony Klient czy zadowolona koordynatorka, nie wiem co ważniejsze

@Barbara

Dziękujemy za wiadomość. Rzeczywiście przykładamy dużą wagę do standardów związanych z ekspozycją produktów, niemniej zawsze najważniejszy jest dla nas człowiek – zarówno Klient jak i Sprzedawca. Zarządzanie przez karanie nie jest praktykowane w naszej firmie. Upomnienia i nagany są wręczane jedynie w przypadku rażących niedopatrzeń ze strony Pracownika, a tego typu sytuacje mają miejsce niezwykle rzadko. Praca większości naszych Sprzedawców daje nam wiele powodów do zadowolenia.

Krycha
@Barbara

Niestety,ale nagany sypią się jak z rękawa,a firma niech nie wmawia że tak nie jest. Doskonale o tym wiedzą. To już jest korporacja gdzie najważniejszy jest zysk a nie człowiek. Zapewne połowa ekspedientek nie ma pojęcia,że ma swojego przedstawiciela w dziale kadr. Dość śmieszne, zapewne pani zza biurka wie i rozumie naszą pracę? Dlaczego nikt nie dzwoni do kadr na skargi? Bo się boi, przekaz informacji,ale nie tych co potrzeba w firmie jest idealny. Połowie pań koordynatorek przydał by się powrót za ladę,bo bardzo szybko zapomniały jak pracuje się po drugiej stronie.(usunięte przez administratora)Tu już jest więcej rządzących niż pracujących. Ekspedientki są na końcu ,obrywają od klienta za wszystko. Kiedyś to była rodzinna firma, kiedyś...

@Krycha

Dziękujemy za wszystkie informacje, które do nas docierają. Zajmiemy się poruszanymi tematami.

@Barbara

Mam do Ciebie pytanie dalej pracujesz w tej firmie skoro jest tak słabo czy udało Ci się zmienić ? Pytam ponieważ zastanawiam się czy składać swoje CV czy nie ?

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Witam, skoro ceny pieczywa poszły znacznie w górę to czy pracownicy mogą liczyć na podwyżki pensji?

Anka

Dobre pytanie.Tez miałam ochotę je zadać ????.Wychodzi na to że wszystkim koszty wzrastają tylko nie zwykłym pracownikom.Nasza praca jest ciągle na takim samym poziomie choć coraz więcej musimy robić.Oczyqiscie między czasie obsługujemy pięknie miło z uśmiechem klienta.A w tyle głowy mamy do zrobienia porządki ,zamówienia na czas,rozliczenie godzin,pieczenie bułek oczywiście wszystko w maseczce bez dopływu świeżego powietrza.Troche ciężko zwłaszcza jak się pracuje 12 godz.

Witamy, Nie udzielamy tego typu informacji na stronie firmy gowork. Pozdrawiamy

Krysia
@Anka

Nie wiem czemu tak narzekacie. Wystarczy zmienić pracę! A Putka zyska nowego zadowolonego pracownika. Pracuje w tej firmie od 3 miesięcy. Praca lekka i przyjemna, klienci sympatyczni, pracodawca propracowniczy. Ja jestem bardzo zadowolona oby tak dalej. Nie mam powodu aby narzekać. Pensja adekwatna do pracy i moich obowiązków oraz do skali stresu. Jeśli komuś to nie pasuje to rynek jest propracowniczy i wystarczy zmienić pracę.

@Krysia

Popracujesz dłużej to zrozumiesz Po 3 miesiącach to pewnie nawet nie byłaś sama na zmianie .Nie otwierała i nie zamykalas sama.Wogole teraz bardzo długo nianczy się nowe osoby takie zdolne.No nie wszystkie oczywiście są wyjątki.Od dłuższego czasu pracuję z nowymi osobami i jest źle.

@Beti

A na jakim punkcie jeśli można wiedzieć ?Jaka dzielnica Warszawy ?

Pierogi

Z samej ciekawości zapytam dlaczego została zmieniona nazwa pierogów ruskich ? Skoro one nie mają nic z tym krajem wspólnego?

Jadwiga

Pracuje na sklepie gdzie najważniejsze dla moich współpracownic jest zapalenie papierosa. Nie rządzi ruch brud ale papieros. Ciężko się pracuje w takich warunkach.

@Jadwiga

Witamy, Bardzo prosimy o zgłoszenie sprawy przełożonemu. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

Takie sprawy nie raz były zgłaszane.Nic się nie zmienia.Moze firma powinna wprowadzić jakieś bonusy dla niepalących .Bo my w tym czasie kiedy koleżanka pali pracujemy podwójnie.Prosze się nad tym zastanowić bo to jest naprawdę niesprawiedliwe.Takim wychodzeniem 2 razy pracuję minimum 20 min krócej.

Xxx
@Beti

A Ty kiedy jesz albo rozmawiasz przez tel to osoba paląca też pracuje za Ciebie . Nie przesadzaj kobieto. Osoba paląca też ma prawo zapalić dramatyzujesz strasznie i co Tu jest niesprawiedliwe

@Xxx

Dokładnie. Poza tym niech każda daje z siebie tyle co niejedna paląca. Korzystam z przerw na papierosa i nie mam sobie nic do zarzucenia i co do swojej pracy, wykonuje wszystkie swoje obowiązki i niejednokrotnie więcej niż koleżanką niepalącą.

@Xxx

A Ty rozumiem przerwy na jedzenie już nie masz? Tylko na papierosa wychodzisz i koniec? Dobrze wszyscy wiemy że osoby palące na papierosa wychodzą więcej niż 2 razy.

@Xxx

No tak zawsze znajdzie się wytłumaczenie żeby zapalić.Jesli chcesz wiedzieć to nie dzwonię prywatnie w pracy,nie palę a śniadanie jem w tak zwanym między czasie.Znam pałace które jedzą,dzwonią i wychodzą na papierosa kilka razy po ok ,10 min.

Pracownica
@Beti

Skoro masz takie koleżanki na zmianie to dlaczego im tego nie powiesz tylko piszesz na goworku? Czy nie łatwiej by było to załatwić między sobą?

Gela

Czy koordynatorka moze dysponować moim urlopem ?

Kika
@Gela

Tak, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, że danego dnia będzie wzmożony ruch np. przed świętami wszystkie rączki są potrzebne na pokładzie. Pracuję prawie 5 lat jestem bardzo zadowolona

Ona
@Kika

Nie nie może chyba ze jest to urlop zaległy Jakiś czas temu dzownilam wyżej i pytalam :)

@Gela

Witamy, Proszę o kontakt z biurem kadr. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy

Piastów przy Biedronce

Dlaczego dzisiaj tj.5.03.2022 dostałem pieczywo IG z datą do 6 03 a zawsze jak kupuję to pieczywo to data jest 3 dniowa to powinno być 7.03 20221r.

Ada
@Piastów przy Biedronce

Może błąd na produkcji podczas metkowania, ponieważ jest to chleb, który codziennie jest oddawany na piekarnie :) Czasami się zdarzają takie błędy, rzecz ludzka ???? Pozdrawiam

@Piastów przy Biedronce

Dzień dobry, proszę o kontakt na reklamacje@putka.pl

anonimowa

Podwyżki w wysokości 100zł są same w sobie śmieszne a na takie tu można jedynie liczyć. Ceny pieczywa podnoszą zgodnie z inflacją i wszelkim wzrostem kosztów firmy. Pytanie tylko dlaczego pensje nie rosną w tym samym tempie.

@anonimowa

Witamy, Nie jest prawdą, że wszystkie podwyżki są w podanej przez Panią wysokości. Przyznajemy podwyżki w różnych kwotach. Dodatkowo, wraz ze wzrostem cen sprzedawanych produktów wzrastają premie prowizyjne przyznawane Sprzedawcą. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

To jakiś żart z tymi premiami od dłuższego czasu jest taka sama i już nie wiadomo od czego jest naliczana.Coraz większy utarg a premia wciąż ta sama.A podwyżki były dawno 200 zł przed podwyżka pieczywa i wszystkiego.

Sylwia
@Anka

Chcę zauważyć, że nie wszyscy pracownicy dostali podwyżkę wynagrodzenia,a koszty życia wzrosły wszystkim.

@Anka

Witamy, Zachęcamy do kontaktu z Koordynatorką, która chętnie wyjaśni mechanizmy obliczania premii. Jest ona skonstruowana w taki sposób aby w żadnym wypadku nie była uznaniowa a opierała się o dokładne wyliczenia. Pozdrawiamy

@Sylwia

Witamy, Radzimy porozmawiać z przełożonym odnośnie podwyżki. Na pewno przy odpowiednim zaangażowaniu wzrost wynagrodzenia jest możliwy. Pozdrawiam.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Pytaliśmy nie raz.Ale przy tak skomplikowanych wyliczeniach i procentach,tabelkach i innych metod naprawdę jest to nie do zrozumienia.Dla nas liczy się jedno utarg idzie w górę produktów więcej się sprzedaje pracujemy na punkcie 3 zamiast 4 to premia powinna wzrastać.A zauważyłam że przed 10 zaczyna się kontrolowanie .Za jakieś uchybienia konsekwencje a jak jest wszystko w porządku nagrody nie widać.Tak to wygląda .

@Anka

Dzień dobry, Bardzo proszę o kontakt z biurem kadr i informację której fili dotyczy Pani opinia. Tak jak pisałam, nie ma możliwości przyznawania premii w sposób uznaniowy, jej wysokość jest uzależniona jedynie od wyników pracy. Pozdrawiam

@Piekarnie Cukiernie Putka

Rozmawiałam .To nie była miła rozmowa.Nic z tego nie wynikło.Koordynatorka przynajmniej moja jest bardzo niepomocna chyba że sama potrzebuje pomocy wtedy jest nawet miła.

@Beti

Witam, Proszę o kontakt z biurem kadr pod numerem 22 31 06 307 z Anną J. Pozdrawiam

Witam serdecznie podzielę się swoją opinią pracy w Putce jak firma jest bardzo dobrym pracodawca i z całego serca polecam .Pracowałam od samego początku na jednym punkcie był zgrany zespół do puki jedna osoba nie poszła na L4 a drugiej osobie nie przedłużyli umowy i jak przyszły 2 koleżanki zaczęły kopać dołki pod denna i niestety nie przedłużyli mi umowy po ponoć jestem konfliktową osoba to czemu byłam wysyłana na inne sklepy żeby pomóc bo brakowało osób do pracy czemu góra nie zweryfikuje tego co się dzieje na sklepie np. klientów albo osób które są postronne bo nie wszystkie kordynatorki to sprawdzają .Bardzo dobra kordynatorka była Joanna i bardzo dobra jest Iza ,idą bo widzą u pracownika kto się stara kto dobrze obsługuje i poleca kto zwiększa dostawy żeby był większy utarg i jak jest jakiś problem na sklepie to wysłuchają 2 strony i rozwiązują problem .a jest kordynatorka która wysłucha 2 strony i nie sprawdzi kto jest winien i dlatego okazało się że jestem konfliktową i nie przedłużyli mi umowy .na czas nie określony schociaz na moim punkcie miałam naj więcej sprzedanych polecanych i ale jako Firmę bardzo polecam

@Ania

Też miałam taką sytuację Firma jest bardzo dobra i z całego serca polecam pracę w Putce

KLIENT PIASECZNO

Co Piekarnia dodaje do bułek typu grahamka ze slonecznikiem że po przekrojeniu i próbie posmarowania masłem bułka się rozpada i się kruszy na drobne kawalki i trzeba kombinować żeby z tego zrobić kanapkę a bułka prawie 2 zl

@KLIENT PIASECZNO

Dzień dobry, Składy naszych produktów znajdują się na stronie www.putka.pl. Jeśli chciałby Pan zgłosić reklamację to zachęcam do kontaktu pod adresem reklamacje@putka.pl. Pozdrawiamy

Artur
@KLIENT PIASECZNO

Na 80% bułka była mrożona

@Artur

Witamy, Nasze produkty nie są mrożone, więc nie ma takiej możliwości. Wszystkie produkty, które prosto z pieca można zakupić w naszych sklepach, wypiekane są ze świeżego, niemrożonego ciasta. Każdego dnia piekarze w Jawczycach starannie wyrabiają ciasto, dzielą je i nadają mu kształty. Tak przygotowane zostaje schłodzone (nie zamrożone) i trafia do poszczególnych piekarni stacjonarnych. Tu przeszkolony personel dba, by w odpowiedniej temperaturze garowania ciasto wyrosło. Następnie dla poszczególnych produktów wybierany jest odpowiedni program pieczenia. Pieczywo z odroczonego wypieku utrzymuje dłużej świeżość, jest mniej wysuszone i charakteryzuje się lepszym smakiem oraz głębszym aromatem. Pozdrawiamy

Miła

Szukam pracy

@Miła

Prosimy o wysłanie CV na maila praca@putka.pl.

Hhhhgf

Witam jestem ciekawa ile można zarobić miesięcznie w Putce jako sprzedawca kasjer w piekarni?

@Hhhhgf

Witamy, zachęcamy do kontaktu na rekrutacja@putka.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy

Ciekawa

Czy będąc pracownikiem firmy można jednocześnie otworzyć sklep patronacki?

@Ciekawa

Jeśli umowa o pracę nie zawiera zakazu konkurencji, to tak. Prawo w Polsce zezwala na prowadzenie własnej firmy podczas pracy na etacie.

Ciekawa

To co zawiera umowa a to czy pracodawca wyrazi zgodę to drugie. Chodzi mi o sklep patronacki Putki więc to już nie jest takie oczywiste.

@Ciekawa

Witamy, W celu uzyskania informacji odnośnie sklepów patronackich zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży. Pozdrawiamy

Babik

I jeszcze jedno chodzi o piekarnie przy Ken 15 . Przychodzę do państwa co najmniej od 4 lat.

Babik

Witam, chciałabym przede wszystkim pochwalić p. Ewę jest świetna potrafi sprzedać, zachwalić,porozmawiać i do tego jest uśmiechnięta . Pieczywo jak pieczywo, nie jest najgorsze. Pozdrawiam

Nowa

Co to znaczy piekarnia pół gastronomiczna? Jakie obowiązki mają dziewczyny pracujące na takich punktach?

@Nowa

Witam serdecznie, Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadzamy do naszych piekarni asortyment rozszerzony tj. kanapki, które codziennie przygotowujemy ze świeżych półproduktów, pizza szykowana na życzenie Klienta, zapiekanki, ciepłe śniadania oferowane wraz z napojami. W ofercie znajduje się też kawa, herbata, świeżo wyciskane soki. Wszystko to proponujemy na wynos lub do spożycia na miejscu. Filię Putki, która posiada taką ofertę nazywamy filią gastronomiczną. Nie ma natomiast piekarni pół- gastronomicznej. Serdecznie zachęcam do zaaplikowania. Praca nie jest monotonna i daje możliwość rozwinięcia skrzydeł. Pozdrawiamy

Nowa
@Piekarnie Cukiernie Putka

Słyszałam od pani która pracuje u Was że się takie otwierają

@Nowa

Witam, Prawdopodobnie osoba ta miała na myśli filię gastronomiczną.

Mąż

"Putka płaci na start bardzo dobrze. Zwykle na takim stanowisku dostaje się 2500-2800 na rękę. " Jak czytam takie opinie to już wiem ,że nie są to wpisy prawdziwe.Jak widzę Putka bardzo mocno zaangażowała się w GoWork.Najwyrazniej działa ktoś na poprawę pijaru. A to już pierwszy sygnał ,że nie jest dobrze .Radzę jako ktoś troszkę w tym temacie doświadczony o wpisy bardziej realne ...będą bardziej wiarygodne. Do sedna... ????Nie piszcie prosze, że przy dzisiejszej inflacji 2500-2800 to dużo.Serio.Moja żona wstaje po nocach ,pracuje od rana do nocy jak robot za śmieszne pieniądze.Wymagacie od pracownicy wiele dając tak niewiele...Państwo liczycie na dobrych pracowników za te grosze?Moja żona jest osobą bardzo pracowita i uczciwa -to taki typ Pracowitej mróweczki ,ale z tego co wiem I widzę po jej zarobkach totalnie się u Was marnuje.Powoli namawiam żonę do zmiany pracy na bardziej ambitna, puki co bezskutecznie ,natomiast dziwi mnie to bo ledwo patrzy na oczy z przemęczenia .Doceniajcie dobrych pracowników ...tak szybko odchodzą ????A ja i tak w końcu ja namowie ???????????? Co na plus ?Zauważyłem że firma stara się i to widać ,fajne przemyslane etapy rekrutacji,panie prowadzące pierwsze spotkania z kandydatkami rzeczowe konkretne i zabawne (w dobrym tego słowa znaczeniu ).Widać ,że Putka się stara podwyższać jakoś usług ,co się chwali .Zarządza firma zespół ludzi,który jest dobry w tym co robi -nie da się tego ukryć i to widać na pierwszy rzut oka.Natomiast wynagrodzenia macie słabe ,więc nie zatrzymacie dobrych pracowników na długo ,ludzie ambitni będą u Was w najlepszym wypadku na chwilę ...tak mi się przynajmniej wydaje.Nie mniej jednak szczerze życzę firmie jak najlepiej.Rozwijajcie się prężnie ,oby firma rosła w siłę...tylko placic musicie odrobinkę więcej i lepiej się przyglądać ,"wyłapywać"ludzi wartościowych w waszych szeregach.Nie pisze w kontekście osoby mi bliskiej ,ale również dot to innych osób ,które miałem okazję poznać z szeregów putki ????Są dziewczyny ,które pracują po 2 -3 lata i do dnia dzisiejszego nikt ich nie awansował pomimo ich wielkiego zaangażowania w rozwój Waszej firmy. Zawsze możecie to potraktować jak jeden z setek wpisów na tYm portalu ,ale wyciągnijcie wnioski Nie jest to atak na firmę a jedynie w mojej ocenie konstruktywna krytyka ???? Pozdrawiam i zdrówka życzę ????

@Mąż

Witamy, Zapewniamy, że nie zamieszczamy żadnych wpisów podszywając się pod inne osoby. Osoby odpisujące na gowork są z działu personalnego i nie prowadzą działań PR. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają tak oddanych i wspierających mężów. Mamy nadzieję, że Pańska żona w krótce odnajdzie dla siebie odpowiednie stanowisko. Zachęcamy do zapoznawania się z aktualnymi ofertami pracy w Putka, można je znaleźć na olx lub pracuj.pl. Pozdrawiamy

@Mąż

Tak to śmieszne, że pracujemy po nieraz 15 godzin na niektórych punktach pewnie pracują podobnie dziewczyny a mamy to wliczane w normalne godziny pracy a nie w nadgodziny . Masz w miesiącu nieraz po 4 takie CD i zero nadgodzin . Ale wydaje mi się ze niektóre koordynatorki robia to świadomie, tzw służbistki . Nie docenia jeśli coś zrobisz dobrze, nie pochwala ale spróbuj zrobic jakis jeden mały błąd to cie zbluzgaja . Było dużo skrg na jedną z noordynatorek ale chyba zostają one na Pradze. Do Jawczyc nic chyba nie dociera skoro nic się nie zmienia .

Witamy, Zachęcamy do kontaktu z biurem kadr. Chętnie wytłumaczymy na czym polega praca w systemie równoważnym i kiedy powstają nadgodziny. Zachęcamy również do zgłaszania do kadr ewentualnych zarzutów dotyczących koordynatorek. Anonimowe, nieuargumentowane skargi na goworku nie są podstawą do jakichkolwiek działań z naszej strony. Pozdrawiamy

Jola

Witam ciągle czekam na odpowiedź Czy paczki pracownikom którzy są na zwolnieniu bądź na macierzyńskim się należą czy już nie ?

@Jola

Witamy, Zachęcamy do kontaktu z przełożonym lub z kadrami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych wewnętrznych przepisów w sposób przyjęty w naszej organizacji. Pozdrawiamy

Jola
@Piekarnie Cukiernie Putka

Przełożona twierdzi że na zwolnieniu się NIE NALEZY ,a Wasza odp na czyjeś pytanie brzmiała ,,Oczywiście sie należy,, wychodzi na to że przełożona kłamie.Czy jest szansa sprawdzenia czy ktoś nie podpisał za mnie paczki ?

@Jola

Witam, Tak jak już pisaliśmy- zachęcam do kontaktu z przełożonym lub z działem kadr. Nie wiem kim Pani jest i czy nie pracuje Pani np. w sklepie patronackim, więc niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat Pani paczki świątecznej.

@Jola

Na moim punkcie koleżanka od października była na zwolnieniu i paczkę dostała.Wtamtym roku w grudniu koleżanka była kilka dni na zwolnieniu i nie dostała.Wiec nie wiadomo może zależy komu dają lub nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 29 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka