Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Witam. Pracuję w firmie od dwóch lat ,czy normalną praktyka jest to ,że pracownik co miesiąc zmienia miejsce pracy ? Proszę wyjaśnić ,czemu te praktyki służą ? Czy to jest standardowe podejscie koordynatorow ? Często nowe osoby są rzucane ze sklepu do sklepu w częstotliwości co miesiąc co dwa miesiące inny sklep ? Pozdrawiam D.

@pracownik

Dzień dobry, Zmiana miejsca pracy może mieć różne powody. Ciężko jest nam jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ponieważ nie wiemy którego przypadku dotyczy. Prosimy o bezpośredni kontakt z przełożonym lub kadrami. Pozdrawiamy

...

.....JAKIE ZAROBKI SPRZEDAWCA,GODZINY PRACY,DNI....ile na rękę...Z góry dziękuję.....proszę o info obecnych i byłych pracowników.Co was pozytywnego spotkało w tej firmie.Z góry dziękuję za info

Sara

Witam, Ile sobót w miesiacu trzeba przepracowac na umowie na caly etat? I po ile godzin sie pracuje na jakiej stawce? Czy za sb sa odbiory wolnych dni w tygodniu ? Pozdrawiam

@Sara

Dzień dobry, Prosimy o kontakt z osobami, które zajmują się rekrutacją- rekrutacja@putka.pl. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

Pracowałam tyle lat i nigdy nie było tak, żebyśmy dostały na sklepie butelkę wody od pracodawcy.

Dzień dobry, Woda w naszych punktach jest przebadana przez sanepid i oceniona jako zdatna do spożycia. Pozdrawiamy

MM

Czy przy takiej pogodzie i temperaturze pracodawca nie powinien zapewnić wody do picia

@MM

Witam, Oczywiście, pracodawca zapewnia wodę.

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Hdkskl

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku sprzedawcy podczas okresu próbnego?

@Hdkskl

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z naszym rekruterem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania: rekrutacja@putka.pl Pozdrawiam

Hdkskl
@Piekarnie Cukiernie Putka

Rozmawiałam w sklepie putki z Paniami ekspedientkami. Powiedziały że można liczyć na 2800 netto

Leszek
@Hdkskl

Powiedziały na jakiej umowie pracują podczas okresu próbnego?

Zniesmaczona

Czy głośno wypowiadane sprośne żarty i wulgarne komentarze Pana, naprawiającego maszynę do krojenia, odnoszące się do aparycji pracownic i wchodzących Klientek to nowy standard obsługi w sklepach Putka? (usunięte przez administratora), to rodzaj powitania, który jeszcze nie dotarł na prowincję ze stolicy ?

@Zniesmaczona

Witamy, Dziękujemy za zgłoszenie incydentu. Oczywiście nie pochwalamy takiego zachowania i przykro nam, że musiała być Pani jego świadkiem. Bardzo prosimy o podanie szczegółów zdarzenia pod numerem 22 31 06 307. Pozdrawiamy

Ochotnik

Witam, Chcialam sie dowiedziec jakie sa zarbki jako ekspedientka w piekarni pracujac na caly etat ale bez dodatnow zadnych 12 h tylko po 8 i dwie sb pracujace w miesiacu??? Pozdrawiam

@Ochotnik

Dzień dobry, Nie ma możliwości pracy w podanym przez Panią systemie godzinowym. Proszę o kontakt z działem rekrutacji na rekrutacja@putka.pl, chętnie opowiemy Pani o zasadach współpracy. Pozdrawiamy

Niki
@Piekarnie Cukiernie Putka

Jeśli na jednym pasku nie było dodatku za godziny nocne a na drugim były za 30 zł.to jak została wyliczona pensja czy nie powinna być wyższa o te 30 zł.Swoja droga czy godziny nocne nie mają wyższej stawki?

@Niki

Witamy, Za godziny nocne przysługuje dodatek. W tym miesiącu wystąpił błąd na pasku wypłat. W dniu wczorajszym ponowiliśmy ich wysyłkę. Dodatek został doliczony do wynagrodzenia pomimo, że na pasku nie był widoczny. Bardzo prosimy o zgłaszanie podobnych pytań bezpośrednio do działu kadr. Pozdrawiamy

Klientka

Ul .Wileńska godz 19 brak pieczywa nie pierwszy raz po co jest w takim razie do 20

@Klientka

Dzień dobry, dziękujemy za Pani wpis. Przyjrzymy się tej sprawie. Pozdrawiamy

Ula

Jacy lekarze znajdują się w pakiecie podstawowym w enel-medzie? U kogo można się tego dowiedzieć?

@Ula

Dzień dobry, proszę o kontakt z biurem kadr. Chętnie odpowiemy na Pani pytania.

Zofia

opinia dotyczy jakości pieczywa dokładnie chałka, niedopieczona klei sie do zębów narna jakość nie polecam

@Zofia

Dziękujemy za wiadomość, została ona przekazana do działu technologicznego, który zweryfikuje produkt pod kątem wymienionych uwag.

Q24

Dlaczego soboty pracujące są z góry ustalane po 1 zm

@Q24

Jest to spowodowane tym, iż musimy zachować 11 godzin przerwy między zmianami.

Ttff
@Pracodawca

Czy pracodawcą może tak ustalac samktóre soboty mamy pracować w umowie nic nie na o pracujących sobotach zawsze można było poprosić o jakąś wolna a teraz ....masz zaplanować nic nie można

@Pracodawca

To dlaczego po 2zm.czesto przychodzi się na 2 dzień na 12godz.od.5.30 do 17.30.Mi to nie przeszkadza ale po co zasłaniać się kodeksem jeśli wiele rzeczy nie jest zgodne z kodeksem np.wolne dni ,które pracownik ma prawo sobie wybrać a nie mieć narzucane przez osobę robiąca grafik.Czy grafiki mogłyby robić bardziej kompetentne osoby,które myślą troszkę o pracowniku aby nie był przemęczony.czy tydzień na rano od 5,30 co drugi dzień 12 i pracująca sobota to jest w porządku?Czy ,któraś z koordynatorem miałaby ochotę tak pracować? Może mogłyby chociaż spróbować?

Ktoś tam
@Beti

Najlepiej by chyba było jakby każdy sklep grafik układał sobie sam .. nie musiałby być poprawiany po 3 razy

Stała klientka

Nie znalazłam żadnego mejla żeby skierować uwagi. Chodzi o lokal przy ul. rakowieckiej - proszę zwrócić uwagę na punktualność otwierania piekarni - skoro deklarują Państwo otwarcie od 6.30 niech tak będzie. Ekspedientki są w sklepie ale zajmują się innymi obowiązkami - domyślam się że czasem trudno się wyrobić ale trzeba nauczyć się odpowiednio zarządzać czasem celem przyjęcia klienta już o 6.30. Stanie pod piekarnia zwłaszcza przy temperaturach powyżej 10 stopni na minusie nie jest komfortowe. Wniosek nasuwa się sam - dobrze że konkurencji dużo jest wokoło.

@Stała klientka

Dzień dobry, Dziękujemy za Pani wpis. Przyjrzymy się tej sprawie. Wszelkie uwagi prosimy wysyłać na maila: poczta@putka.pl. Pozdrawiamy

Klienta Rakowieckiej
@Stała klientka

A Pani zawsze jest punktualna,nigdy się Pani nie spóźnia. Pani na Rakowieckiej stara się jak może. Każdemu się zdarza niech Pani nie przesadza

Ona
@Piekarnie Cukiernie Putka

Możecie też przyjzec się co robią koordynatorki . Wrzucają do sklepu gdzie jest piec dziewczynę sama i dają jej na to godzinę. Ludzie my nie jesteśmy robotami . ! Pomyślcie troche o nas a nie ze koordynatorki robia cięcia po to żeby jedna się wymeczyla juz na początku dnia pracy, mamy jedno zdrowie!

@Ona

Witamy, Prosimy o kontakt z biurem kadr. Aby móc cokolwiek zrobić potrzebujemy więcej informacji. Pozdrawiamy

@Ona

Zgadzam się z tobą.Tez pracuję z piecem i rano naprawdę jest ciężko się wyrobić we 2 a czasem koordynatorka tak ułoży grafik że jest tylko jedna dziewczyna.Koszmar.

Niki
@Stała klientka

Zajmuje się pracą.A to że później otwieramy to wina kierowcy który bardzo późno przyjeżdża.Nie wyrabiamy się z wyłożeniem towaru.Może kierowcy mogliby wziąć pod uwagę że na 6.30 musimy już stać i się uśmiechać.

@Niki

Dzień dobry, Czy Pani opinia dotyczy piekarni przy ul. Rakowieckiej? Na przyszłość, bardzo prosimy o zgłaszanie takich uwag koordynatorce lub do biura. Pozdrawiamy

@Stała klientka

Wie pani czasem nie mamy wpływu na to jak długo zajmuje nam rozłożenie towaru. Czasem jak się jest samemu to trzeba wypiec bułki wyłorzyć całą lodówkę i wszystko na półki a to wcale nie jest takie proste jak się wydaje i nie idzie tak szybko jak może się wydawać.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Myślę,że każda koordynatorka doskonale wie o co chodzi.Prxeciez to one układają grafiki Może to je trzeba zapytać jak to powinno wyglądać a jak wygląda.Czy obowiązki sprzedawcy jest jeszcze obsługa klienta.Bo już coraz mniej czasu jest na to.Zasypywane jesteśmy mailami w każdej sprawie.Noe wiem czy ktoś jest w stanie to wszystko pamiętać.

OnA

Ja osobiście nie polecam, brak pomocy i wsparcia od innych dziewczyn mówiąc " ja też się uczyłam sama ", wielkie wymagania, pieniądze takie sobie jak na tyle obowiązków(usunięte przez administratora) Nie polecam jako pracodawcę.

@OnA

Obowiązków faktycznie jest sporo, ale ja tam jestem zadowolona i czuję się doceniona.

@OnA

W pierwszych dniach pracy nowe osoby uczą specjalnie do tego przygotowani Sprzedawcy Opiekunowie. Po takim okresie pracownik trafia do docelowego już zespołu. Jeśli współpraca z kolegami i koleżankami odbiegała od oczekiwanej szkoda, że nie zgłosiła tego pani do Koordynatora którego rolą jest pomóc.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Przygotowani ? Przez kogo.A koordynatorka w czym niby ma pomóc.Ucxylam dziewczynę nowa całkiem za darmo a nie jestem opiekunem.Zglaszalam koordynatorce że osoba sobie nie radzi może na mniej ruchliwym punkcie będzie lepiej ale niestety zero pomocy.Koordynatorki teraz nie pomagają tylko kontrolują wyciągają konsekwencje i wymagają a jak o coś poprosisz to jest ciężko uzyskać pomoc.W tej firmie już nikt na nic nie ma czasu tylko ekspedientki muszą umieć i robić wszystko i nie chodzi o obsługę klienta bo tego nie ma w żadnych obowiązkach.Wymagane są porządki i kolejność drożdżówek a nie miła i skuteczna obsługa klienta.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Dlaczego usówane da negatywne wypowiedzi? Koordynatorki nie pomagają w niczym.Tylko kontrolują i upominają jak zwrócisz się o pomoc to ciężko jest ja uzyskać.W zasadzie to nikt nie ma czasu tylko ekspedientka między obsługa klienta musi znaleźć czas na wszystko włącznie z porządkami.Jedna koordynatorka nawet ściany kazała nam umyć .

@Nina

Witam, prosimy o wiadomość ze szczegółami na maila kadry@putka.pl. Nie wiedząc o jakich osobach i lokalizacji mowa, nie jesteśmy w stanie ustosunkować się do tematu.

OnA
@Piekarnie Cukiernie Putka

Owszem, zgłaszałam ale wiadomo że koordynatorka będzie trzymała stronę osób które pracują dłużej niż świeżo zatrudnionej osoby. "Masz się słuchać i wykonywać ich polecenia " to usłyszałam od rzekomej koordynatorki, wiec za takie traktowanie podziękowałam. (usunięte przez administratora) Nadal podtrzymuje i nie polecam. To moje zdanie.

Wiola
@OnA

Hej.Ja planuje składać CV i tak się zastanawiam czy możesz napisać na jakim to rejonie było no być może nie w każdym sklepie tak jest .Będę wdzięczna za odpowiedź .

@Wiola

Witamy, W każdym z naszych sklepów wprowadziliśmy identyczny system wdrażania nowych osób. W pierwszych dniach pracy, szkoleniem pracownika zajmuje się specjalnie do tego przygotowana osoba sprzedawca- opiekun. Zachęcamy do kontaktu na rekrutacja@putka.pl. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiamy

Pol

Mam take pytanie, czy zawsze muszą być gorąnce sznytki, jak zawsze wymagala koordynatorka? Mimo tego że garuję się sznytki od 2 do 3 godzin.

@Pol

Matko serio garujesz sznytke 2-3 godziny??? To jak one wyglądają po takim czasie... Chyba musisz się doszkolić z pieca

Weronika
@Pracownica

Widzę ze jesteś pracownikiem piekarni, może powiesz mi w takim razie jak wyglądają godziny pracy? Czy bardziej w nocy do samego rana?

@Weronika

@Pracownica

Ja muwię o sklepowych garowniach, a nie o piekarni. Tak jest we wszystkich sklepach.Chyba Pani trzeba się wyszkolić.

@Weronika

Wlaśnie, a ja muwię o sklepowych garowniach, na filii.

@Pol

Tak się składa że pracuję na sklepie w którym jest piec i garownia. Nigdy ale to nigdy sznytki nie garowały się u nas 3 godziny!!

@Pol

Dla Pani wiadomości czas garowania sznytki wynosi od 60-90 minut.

Kandydatka
@Pol

Poważna sprawa to garowanie. Ja bym sobie z tym chyba nie poradziła. Bardzo dużo obowiązków i rzeczy których trzeba się nauczyć. Jednym słowem w piekarni to ciężka praca.

@Kandydatka

Dla nowych pracowników przewidziane są szkolenia, a potem stała opieka osoby odpowiedzialnej w Putce za wypieki. Są spisane instrukcje wypieku dla każdego produktu plus zawsze można się wspomóc doświadczeniem starszych stażem koleżanek, więc wiedza nie jest trudna do przyswojenia.

Niunia
@Kandydatka

Praca jest naprawdę fajna :) jestem z Putka od kilku lat i nie narzekam.

Ewka

Jedna gwiazdką dla sklepu Putka to i tak za dużo. Do zamówienia na pieczywo bezglutenowe dodali w gratisie focaccie z glutenem. Nie mają pojęcia co to celiakia i dieta bezglutenowa. Ignoranci i nieuki. Lepiej nie kupować tam produktów bezglutenowych bo oni nie mają pojęcia co oznacza dieta bezglutenowa.

@Ewka

Drogi Kliencie, bardzo przepraszamy za to niedociągnięcie. Jak najbardziej wiemy co to jest celiakia i z jakimi obostrzeniami łączy się dieta bezglutenowa. Dla takich Klientów mamy dedykowany certyfikowany sklep online putkabezglutenu.pl w oddzielnym budynku gdzie zachowana jest najwyższa ostrożność i na żadnym etapie produkty bezglutenowe nie mają kontaktu z tradycyjnymi. W sklepie putkaonline.pl oferujemy przede wszystkim produkty zawierające gluten, a te bezglutenowe są tylko dodatkiem i jest on dedykowany osobom jedynie z nietolerancja, dla których kontakt z glutenem nie jest niebezpieczny. Niemniej przyznajemy się do błędu. Do paczki w której 100% zamówionych produktów była bezglutenowa, nie powinnyśmy dorzucać gratisowej próbki Focacci, za co najmocniej przepraszamy. Prosimy o podanie numeru zamówienia, to wyślemy paczkę jeszcze raz, a na kolejne zakupy zapraszamy najlepiej na putkabezglutenu.pl.

Ciekawa

Czy to normalne że kierownik odpowiedzialny za zarządzenie personelem sklepów firmowych posiada prywatnie 20 sklepów pod logiem PUTKA? Czy każdy pracownik może otworzyć swój sklep patronacki i dalej być pracownikiem etatowym w firmie?

Pracownik ex
@Ciekawa

Zaspokoje twoja ciekawość, jako ex pracownik ale następnym razem dobrze się zorientuj zanim zaczniesz rozsiewać ploteczki. Ten wspomniany kierownik nie ma pod soba dodatkowo tyle punktów patronackich a partner tego oto kierownika i to on mnie zatrudniał u siebie w patronacie.

@Pracownik ex

I jako były pracownik hobbystycznie tu zaglądasz i odpowiadasz na pytania

Klient

Polecam sklep na Sikorskiego w Żyrardowie.Panie miłe ,uśmiechnięte.Oby jak najdłużej były na punkcie.Dwie Panie kojarzę jak pracowały na Okrzeii

@Klient

Witamy i dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy

Witam. Czy w tym roku piknik się odbędzie?? Obostrzenia praktycznie wszystkie zostały zniesione. Pracownicy mają nadzieje że w tym roku się uda.

Pracownik2

Piknik z Putką wakacje z Putką to jest jak niewolnictwo. Wolała bym dostać większe pieniądze i sama decydować gdzie będę spędzać wakacje i piknikować. Ale niestety niema na co liczyć.

@Pracownik2

Drogi Pracowniku, Udział w piknikach i wczasach był zawsze dobrowolny, Pracownicy sami decydowali czy chcą wziąć w nich udział. Wychodząc naprzeciw osobom zwracającym się do nas z takimi komentarzami, postanowiliśmy dać Pracownikom możliwość wyboru. Od poniedziałku trwa głosowanie. Pracownicy sami mogą wybrać jaka forma dofinansowania im odpowiada. Zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu i informuję, że ono również jest dobrowolne:) Pozdrawiam

Też Pracownik
@Pracownik2

Jakie niewolnictwo! Przecież nikt Ci nie każe z tego korzystać! Pracować w Putce też nie! Przecież możesz zmienic prace, zarobić te 3 tysiace złotych gdzie indziej i spędzać wakacje sobie gdzie chcesz I piknikować też gdzie chcesz! Firma nie ma obowiązku zapewniać żadnych bonifikatów! Jestem prawdziwie wkurzona na takich pracowników jak Ty, szukacie problemu tam gdzie go nie ma. Dostaliśmy meila z głosowaniem co wybieramy czy wczasy i paczki, czy może roczną premie 1000 zł BRUTTO. Gdzie tu logika, chyba paczka j wczasy są więcej warte niż 1000 zł, podkreślam BRUTTO nie netto, gdzie na same wczasy dla 2 osób dostajesz dofinansowanie 1800 zł. Chcesz mi powiedzieć, że za te ok. 700/800 zł które dostaniesz będziesz piknikować i wczasować gdzie chcesz?! Naprawdę nikt Cię nie przymusza do korzystania z tych wakacji z Putka, czy piknikow z Putka. Ja bym na Twoim miejscu zmieniła pracę skoro czujesz się tak zniewolona przez Putke i poszła tam gdzie nie dają nic, wtedy poczujesz się wolna na całego. Ps. Droga Firmo, są jeszcze pracownicy którzy są zadowoleni z obecnych bonifikatow i na przykład korzystają z "wakacji z Putka" (aczkolwiek nigdy nie czułam się zniewolona obecnością kogoś z Putki, nawet nigdy nie widzialam znajomej twarzy) i proszą o pozostawienie wszystkiego po staremu.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Czyli rozumiem że jeśli pracownicy wybiorą te 1000 zł brutto to pikników też już nie będzie??Bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Ktoś
@Też Pracownik

Zgadzam się z tobą. Też uważam że ta propozycja jest mniej korzystna niż wczasy i paczki.. Jakoś do tej pory nikomu to nie przeszkadzało ale wiadomo ile ludzi tyle opinii i zawsze się znajdą jakieś niezadowolone osoby. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak mało osób korzysta z wczasów jak to było w mailu skoro chyba właśnie dlatego są one teraz organizowane przez biuro podróży bo jest coraz więcej chętnych??

@Ktoś

Witamy, Co roku wzrasta zatrudnienie, co za tym idzie coraz więcej osób korzysta z wczasów, choć procentowo jest ich niewielu. W tym roku na wczasy zapisało się 304 pracowników wraz z rodzinami. Niestety, firma nie jest w stanie zająć się organizacją wczasów dla tylu osób dlatego korzystamy z pomocy biura podróży. Pozdrawiamy

Odpowiedź
@Też Pracownik

Jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj oraz z wczasów czy paczek. Moje pytanie brzmiało czy w tym roku odbędzie sie piknik który kiedys byl do roku organizowany na Jawczycach. Ale przez pandemie go nie bylo.

@Odpowiedź

Dzień dobry, Niestety, w tym roku piknik w Jawczycach się nie odbędzie z uwagi na rozbudowę zakładu. Decyzja o organizacji tegorocznej imprezy integracyjnej nie została jeszcze podjęta. Pozdrawiamy

Też Pracownik
@Odpowiedź

Tak, wiem, że Twoje pytanie tyczyło się pikniku. Ja odpowiedziałam na komentarz, który został usunięty. Cytując "piknik z Putka, wczasy z Putka. To jest niewolnictwo. (...)". Moja odpowiedź tyczyła się tej wypowiedzi ????

@Też Pracownik

Prosze czytać pytania ze zrozumieniem...

@Piekarnie Cukiernie Putka

Zgadza się, ale też pracują rodzinami np ekspedientka a jej mąż który pracuje jako kierowca, czy też odwrotnie czy oni są wliczeni w te 304 osoby oczywiście jak się zapisali na wczasy? a jeszcze czy osoby będące na zwolnieniach są wliczeni w te 899 osób? ja jestem za tym aby pozostać w obecnym pakiecie benefit, bo po nowemu nie dość że zostanie zabrane dofinansowanie do wczasów to jeszcze nie będzie paczek na święta a te 700zł netto nie zrekompensuje tego co teraz od firmy dostajemy. Droga firmo prosimy abyście niczego nie zmieniali bo jest na prawdę dobrze, zawsze ktoś się znajdzie komu będzie coś nie pasować. wiele moich koleżanek, które tu pracują są tego samego zdania co ja.

Drogi Pracowniku, dajemy Państwu możliwość wyboru. To Wy postanowicie jakie benefity wolicie. Zachęcam do głosowania. Pozdrawiam

Danka
@Też Pracownik

Dokładnie. Ale się boję że większość zobaczy $$$ te 700 zł i zwariuje ... Co roku jeżdżę z rodziną na firmowe wakacje i żal byłoby to stracić. Tak korzystnych ofert wypoczynkowych już nie będzie nigdzie. Kto nie jeździ ten nie wie co traci.....

N.
@Piekarnie Cukiernie Putka

Skoro firma tak liczy się ze zdaniem pracowników to może warto pomyśleć o jakiejś karcie rabatowej dla nas ekspedientek na zakupy? Fajnie by było kupić pieczywo w tańszej cenie. Trochę to niesprawiedliwe że osoby na cukierni lub piekarni mogą kupić chleb taniej nawet na święta a my możemy tylko ciasta.

Basia

Małe zainteresowanie wczasami wynika ze zwolnień pracowników, bo przecież z wczasów można skorzystać dopiero po dwóch latach pracy

Łodzianeczka

Raczej wątpię, o pikniku było wiadomo zawsze już na początku roku a nadal nikt nie pytał o zapisy. A czerwiec już za pasem ????

Łodzianeczka
@Pracownica

Zamiast narzekać, powinniście się cieszyć, że cokolwiek możecie z tego mieć. To jest tylko dobra wola Pracodawcy, że dofinansowują wakacje i dają benefit i paczki. Dali palec weźmiecie całą rękę. Typowi Polacy. Powinno być wam wstyd wgl to negocjować. A może zatrudnijcie się u konkurencji, np. U złodziei "Z Pieca Rodem" ???? wtedy docenicie co macie.

Jana
@Ktoś

Przez biuro jest drożej niż przez booking. To, że Wam odpowiadaja wczasy firmowe teraz będą poszkodowane które wręcz nie mają ochoty wyjeżdżać na wczasy i miejsca wybrane przez putke. Pracodawca powinien jednym finansować te wczasy tym którzy korzystają a tym co nie chcą nigdzie jechać ale wezmą te 2 tygodnie urlopu wypłacić te 1000 zł brutto Mam nadzieję że jakoś się do tego odniosą.

@Jana

Witamy, Przykro nam, że propozycje wyjazdów nie spełniają Pani oczekiwań. Niestety, budżet pozwala na sfinansowanie tylko jednej opcji objętej głosowaniem. Ze względu na wynik głosowania jesteśmy zobligowani do zachowania tradycyjnej formy benefitów. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się Pani wybrać zadowalającą ofertę wyjazdu. Pozdrawiamy

@Łodzianeczka

Witamy, Tak jak już pisaliśmy. Decyzja dotycząca organizacji tegorocznej imprezy integracyjnej nie została jeszcze podjęta. Pozdrawiamy

takie tam

osbu "są wliczONE", a nie "wliczeni" wiele koleżanek JEST tego samego zdania, a nie "są" tego samego zdania

BZ

Dziękuję Paniom z Pełczynskiego 32 za miłą atmosfere i obsługę. Z wielką przyjemnością odwiedzam Wasz sklep.

@BZ

Ślicznie dziękujemy za dodanie opinii. Pozdrawiamy

Klient

Witam,jestem wieloletnim klientem Putki na ul.11Listopada,chciałbym napisać zażalenie-od bardzo dawna panie pracujące w tym punkcie zamawiają tyle pieczywa żeby im nic nie zostało na półkach na koniec dnia,rozumiem że towar ma się nie marnować ale z drugiej strony po godzinie 16 praktycznie nie ma szans żeby kupić białe pieczywo a sklep jest czynny do 19,widzę dwa wyjścia-albo zamawiać więcej albo zamykać wcześniej. Pozdrawia niezadowolony klient.

Witamy, Dziękujemy za zgłoszenie. Przyjrzymy się tej sprawie. Pozdrawiamy

Nina

A może chodzi o to że brak rąk do pracy i po np.18zostake jedna osoba która po zamknięciu sklepu ma od 15 do 30 min na zrobienie zwrotów,posprzątanie ,zrobienie kasy i całej biurokracji ,wprowadzenie zwrotów do komputera.Moze o to chodzi.Jesli sytuacja tak dalej będzie wyglądała to ma większości punktów tak będzie.Nie jesteśmy robotami.

Oga
@Nina

(usunięte przez administratora) nawet grafiku nie potrafi dobrze ułożyć. Robi wszystko zeby broń boże nikt nie miał nadgodzin A jak coś przeoczy to jeszcze głupio komentuje ze jej strata jakby płaciła nam z własnej kieszeni . Jest arogancka, wredna i mściwa Nie można się z nią w ogole dogadać To pozniej dziewczyny się nie starają nie dziwię się bo się aż odechciewa

@Oga

Hej. Na jaki rejon ? Jestem kandydatem do pracy i tak się zastanawiam,czy warto ?

Ona
@Nina

To prawda ciezko jest sprzatac miedzy klientami i jeszcze się z tym wszystkim wyrobić w 15 minut

@Nina

Mnie najbardziej rozbraja to liczenie i wprowadzenie zwrotów po zamknięciu... No ciekawe jak się z tym wszystkim w pół godziny wyrobić. To na pewno nie pomaga w tym że nie będziemy się mylić.

Ruda
@Klient

W większości sklepów tego typu ok.godz 16 jest juz malo.towaru.Wiec czemu to Pana tak dziwi.

Pati
@Pracownica

To jest prawda.Cieżko jest na koniec zmiany bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 29 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka