Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Dosia

Najlepsze produkty bezglutenowe pod słońcem! :) Dziękuję

@Dosia

Ślicznie dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani wymagania. Pozdrawiamy

Gughb

Widzę słaba ocena firmy czy istnieją w firmie dodatki np do zapłaty za przedszkole tzw fundusze zapomogi

@Gughb

Witamy, Nasza firma oferuje swoim Pracownikom wiele benefitów. Prowadzimy też zakładowy fundusz świadczeń socjalnych. Dodatków do zapłaty za przedszkole nie mamy. Pozdrawiamy.

Agnieszka
@Piekarnie Cukiernie Putka

Nie każdy korzysta z wyjazdów firmowych. Czy wyplacacie świadczenie wczasów pod grusza?

@Agnieszka

Witamy, Korzystanie z wczasów firmowych jest dobrowolne. Nie prowadzimy dodatkowo wczasów pod gruszą. Pozdrawiamy

Ona
@Gughb

Witam wiadomo kiedy będzie można dopisać męża do ubezpieczenia avova kiedy ruszy nabór

@Ona

Witam, Zachęcamy Pracowników Putka do uzyskiwania tego typu informacji bezpośrednio w biurze kadr. Portal gowork nie jest naszym firmowym komunikatorem. Pozdrawiam

Ona
@Piekarnie Cukiernie Putka

Dziękuję za odpowiedź może warto było by pomyśleć nad firmowym komunikatorem... Czy wiadomo już coś w sprawie płatności blik lub kart na zakupy dla ekspedientek jest wiele informacji których nie można uzyskać od koordynatorek i o których nikt w firmie niby nic nie wie

@Ona

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy z kadrami lub Koordynatorem. Chętnie zdobędziemy dla Pani wszystkie informacje. Pozdrawiam

Greg

Czy Putka zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

@Greg

Witam, Tak, zatrudniamy osoby z orzeczeniem.

Witam ile wcześniej Koordynatorka powinna dostarczyć pracownikom grafik na kolejny miesiąc.?

@Ewa

Dzień dobry, Zgodnie z kodeksem pracy, grafik powinien zostać wręczony pracownikowi najpóźniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem okresu, którego ów rozkład dotyczy. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

Bardzo proszę o dopilnowanie aby koordynatorki tego przestrzegały każdy chce sobie coś zaplanować a czesm grafik dostajemy dosłownie 2czy 3 dni przed rozpoczęciem okresu którego on dotyczy

@Ewa

Bardzo proszę o zgłaszanie takich uwag do biura kadr. Bez informacji kogo dotyczy zarzut nie jesteśmy w stanie nic zrobić.

Zapraszam do kontaktu z Anną J. Inne osoby z kadr również chętnie przyjmą tego typu zgłoszenia i zaangażują się w ich wyjaśnienie. Pozdrawiam

Kwiatek
@Ewa

Ach te grafiki -brak zamiany zmian, nie ma możliwości przekazania wieku istotnych informacji nie mówiąc o prawidłowym policzeniu pieniędzy. Wszyscy siedzą cichutko .

@Kwiatek

Zachęcamy do "nie-siedzenia cichutko" tylko do kontaktu z przełożonym lub kadrami i zgłaszania uwag.

@Kwiatek

Moze tobie nie pasuje a innym tak ? Zawsze dziewczyny przychodzą wczesniej z drugiej zmiany i nie ma problemu żeby przekazać sobie informacje 5 minut starczy spokojnie . Chyba że ktoś wpada zawsze na ostatnia chwile no to tak ... Poza tym pozniej przez te pol godziny jedna na druga wpada robi się zamieszanie tylko na sklepie

Martynks

Pracuję w firmie Putka bardzo długo i pierwsze słyszę aby nie było zmiany zmian. A co najgorsze jeżeli gdzieś tak jest to jak wygląda przekazanie i prawidlowe zrobienie kasy? Firmę Putka polecam wszystkim a takie tematy polecam załatwiać nie na forum.

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Żona pracuje i jest zadowolona. Dobre miejsce.

Jolka

Pracuje od kilku lat. Pensja zawsze na czas. Korzystam z pakietu opieki medycznej za grosze. A to w dzisiejszych czasu fajna sprawa. Koordynatorka pomocna. Zespół zgrany. Od niedawna nawet naukę języków mamy w pakiecie benefitow. Polecam.

@Jolka

Witamy, Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. Pozdrawiamy:)

Katarina

Kiedy pracownik powinien dostać jakas informacje czy firma przedłuży z nim umowę? Pozdrawiam :)

Jo
@Katarina

Jeżeli masz umowę na czas określony to wiesz kiedy umowa Ci się kończy. Pracodawca tez zna tę datę. Nie ma obowiązku informowania czy umowa będzie przedłużona czy nie.

@Jo

Chyba ze tak . Ale fajnie by było poinformować zeby nie zostac na lodzie Dzieki :)

@Katarina

Dzień dobry, Takie informacje Pracownicy otrzymują od tygodnia do dwóch tygodni przed zakończeniem umowy. Pozdrawiam

Dziękuję bardzo :)

Witam. Takie pytanie --- po cichutku podnosimy ceny, a co z pensjami?

Uuu

Po cichutku wybrani pewnie dostaną.

Również pracownik

Od października są podwyżki

Katarzyna

W zeszłym tygodniu

@Również pracownik

I jak zadowoleni z tych Podwyżek?

Witamy, Gowork jest portalem publicznym i w związku z tym nie będziemy się tu wypowiadać na temat wynagrodzeń naszych Pracowników. Rozumiemy, że jest to bardzo ciekawy temat i że łatwiej jest być anonimowym ale prosimy wszystkie zainteresowane osoby o zadawanie podobnych pytań bezpośrednio do przełożonych. Pozdrawiamy.

Marii

Putka w Piasecznie zatrudnia na okres probny na 10 dni mowiac ze podpisanie umowy leży tylko w kwestii mojej po czym po okresie próbnym mówią że jest dobrze jednak orientują się ze szukają starszej osoby marnując mój czas a wszystko po to by mieć tańsza sile robocza której nie trzeba płacić premi (usunięte przez administratora)

@Marii

Witamy, Wygląda na to, że nastąpiło nieporozumienie pomiędzy Panią a koordynatorką za co przepraszamy. Okres próbny, tak jak w każdej firmie, służy temu aby zarówno pracownik jak i pracodawca upewnili się, że chcą nawiązać stałą współpracę. Niestety, w tym przypadku nie mogliśmy zaproponować Pani stanowiska ponieważ nie byliśmy zadowoleni z jakości Pani pracy. Koordynatorka miała na pewno na myśli "osoby z doświadczeniem". Dziękujemy za Pani opinię, która z pewnością pomoże nam na lepszą komunikację z Kandydatami do pracy w przyszłości. Pozdrawiamy.

Ah

Nowy pracownik na start dostaje 3000 a pracownik kilkuletni ma 3200 o czym to świadczy?

Łodzianeczka
@Ah

W Łodzi po trzech latach jest 3000

Putka płaci na start bardzo dobrze. Zwykle na takim stanowisku dostaje się 2500-2800 na rękę. Pracuje tu od niedawna ale uważam że jestem dobrym pracownikiem bo bardzo się staram. Gdyby stary pracownik który pracuje ode mnie gorzej zarabiał więcej to byłoby nieuczciwe. Cieszę się, że docenia się pracowników za ich pracę a nie lata pracy.

Serio
@Kasia

Właśnie dlatego pracownicy którzy są dłużej nie powinni przekazywać wiedzy i szkolić. Bo przecież Ty pracujesz tak dobrze że wszystko wiesz najlepiej. ???? Nieuczciwe jest to że za damski uj muszą Ci to wiedzę przekazać.

@Serio

Przekazywanie wiedzy i szkolenie to część obowiązków. Osoby, które tego nie robią są nie tylko niekoleżeńskie ale też nie wykonują swoich obowiązków, więc w ogóle nie powinny pracować. Ty też kiedyś zaczynałaś pracę, więc postaw się na miejscu nowych. Czy byłabyś zadowolona gdybyś ty zasuwała a koleżanka z większym stażem zarabiałaby o wiele więcej pomimo, że obijałaby się całymi dniami. Pracownicy, którzy pracują lepiej- starają się i są bardziej zaangażowani powinni zarabiać więcej- tak jest w każdej firmie.

Serio
@Kasia

Sprawdziłam swoją umowę i absolutnie nie mam tam nic na temat szkoleń młodszych stażem pracowników, więc mniemam że nie należy to do moich obowiązków w pracy. I oczywiście, że mnie też ktoś szkolił, ale zarabiał więcej niż ja więc miał chociażby motywacje żeby mi cokolwiek przekazać. W momencie kiedy finansowo jesteśmy na równi. Ja nie czuje takiej potrzeby. Fajnym rozwiązaniem byłyby dopłaty za szkolenie nowych osób. Ale jak widać to raczej mzonki. ????

@Serio

Jeśli faktycznie pracujesz od kilku lat, szkolisz pracowników i zarabiasz tyle samo co zupełnie nowa osoba to może porozmawiaj z przełożonym.

Ble
@Serio

Nie chcesz szkolić bo dodatkowo za to nie płacą to powiedz to koordynatorce. Wstyd mi za takich jak ty. Anonimowo narzekają a jak koordynatorka przyjedzie to zachowuje się jak by wszystko było super. Masz jakieś żale to normalnie porozmawiaj.

Katarzyna
@Ble

W celu szkolenia pracowników nowych powstało stanowisko pracy lider także niech to robi skoro zajmuje takie stanowisko

Fiolla
@Katarzyna

Niekoniecznie.

Kulka
@Fiolla

To w takim razie od czego jest lider oprócz kablowania?

Gosia
@Kulka

Od pracy. Pracowalas kiedys z liderem?

Franciszek
@Gosia

Znasz Putkę od środka z tego co widzę. Powiedz mi czy w najbliższym czasie są możliwe jakieś podwyżki? Jak sądzisz, czy to może się wydarzyć jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego? Jakie są na to szanse?

Nikt ważny
@Gosia

Tak pracowałam i to z nie jedna. Owszem jedna byla pomocna, podpowiadała ciekawe rzeczy itp. Natomiast druga (usunięte przez administratora) totalne, ewidentnie pupilka koordynatorki, co chwila znikała na zapleczu i gadała przez telefon, nie potrafiła zrobić dobrze zamówienia, nie wiedziała gdzie co leży w volansach, do pracy przychodziła po czasie i jeszcze bezczelnie mowila ze ona jest wyższa stanowiskiem wiec musze jej słuchać. To chyba nie o to chodziło w tym stanowisku.

Basia
@Serio

Na umowie nie masz zakresu swoich obowiązków i regulaminu, ogarnij się. Chcesz to wiedzieć to jedź do kadr tam wszystko Ci udostępnią. Byłaś kiedyś też nowa, też byłaś uczona, więc teraz i ty ucz bo jak nauczysz taką pomoc będziesz mieć.

@Ble

Za wszystko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. To jest jakiś dramat. Ludzie ogarnijcie się!

Gosia
@Nikt ważny

To zgłoś to wyżej. To jest nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu i Ty na to zezwalasz. Lider to tak samo pracownik jak ekspedientka, więc działaj:)

@Nikt ważny

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Taka sytuacja jest absolutnie niedopuszczalna. Bardzo proszę o kontakt z koordynatorką lub z biurem kadr i podanie informacji o którą liderkę chodzi. Bez tego nie będziemy w stanie nic zrobić. Czekamy na kontakt.

Rozżalona
@Ah

3200???chciałabym Pracuje 4 lata i mam 3000 Masakra pieniądze marne kiedys było super.Wszystko zdrożało A my zarabiamy kiepsko Lubię swoją pracę i nie chce rezygnować ale rodzinę też muszę jakoś nakarmić

@Kasia

Starsi pracownicy są traktowanie gorzej niż nowi już

@Rozżalona

Witam, Zachęcam do kontaktu z koordynatorką. Być może niskie wynagrodzenie związane jest z niezrozumieniem w jaki sposób przyznawane są premie i dodatki. Cieszymy się, że lubi Pani swoją pracę i mamy nadzieję, że wkrótce uda się osiągnąć wyższą pensję.

Zapewniamy, że szanujemy i doceniamy wszystkich naszych Pracowników. Jeśli ma Pani/ Pan konkretne zarzuty to prosimy o kontakt z przełożonym lub biurem kadr. Nie jesteśmy w stanie polemizować z tak niesprecyzowanymi opiniami.

Chciałbym wypowiedzieć się na temat pracy na produkcji. Praca ciężka czasem ponad siły albo możliwość ,wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanych obowiązków, bardzo ciężki kontakt z kierownikiem produkcji, bardzo często spotykane (usunięte przez administratora)ze strony pracowników (kierownik nic z tym nie robi a szefostwo na to przytakuje) brak możliwości rozwoju, (usunięte przez administratora)ze strony kierownika, mało koleżeńska atmosfera wśród pracowników, starsi pracownicy są gorzej traktowani niż nowi pracownicy. Generalnie nie polecam nie pozdrawiam.

Mako

Ile przerwy należy się sprzedawcy na sklepie??

@Mako

Witam, Pracownikom, którzy pracują powyżej 6 godzin należy się 15-minutowa przerwa.

@Piekarnie Cukiernie Putka

A w jaki sposób wykorzystać tą 15 min przerwę stojąc pojedynczo na zmianie?

No jak

A no normalnie, jak przychodzi druga na zmianę, bo przecież przychodzi już po drugim śniadaniu wtedy siadasz i korzystasz z przerwy. Ot problem rozwiązany.

Witam, Ze względu na charakter pracy przerwę można odebrać w momencie kiedy pracują co najmniej dwie osoby i kiedy natężenie ruchu Klientów na to pozwala.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Czyli jak rozumiem pracujac sama na 1 zmianę musze zjeść śniadanie w domu a potem swoją przerwę wykorzystać przed wyjściem a może poprostu mogę wyjść 15min wcześniej skoro nie mam jak wykorzystać przysługującej mi przerwy. (usunięte przez administratora)to jak to ogarnąć w tej sytuacji, zamykać sklep na chwilę czy jak?

Dzień dobry, Tak jak wspomniałam w poprzedniej wiadomości, Ze względu na charakter pracy przerwę 15 min można odebrać w momencie kiedy pracują co najmniej dwie osoby i kiedy natężenie ruchu Klientów na to pozwala. Może Pani pójść na przerwę kiedy przyjdzie kolejna osoba. Jeśli chodzi o krótkie przerwy podyktowane potrzebami fizjologicznymi to oczywiście może a nawet powinna je Pani brać. Bardzo proszę o kontakt z koordynatorką w celu uzgodnienia procedury. Zachęcam do kontaktu z koordynatorką lub z biurem kadr w przypadku podobnych niejasności. Portal gowork jest portalem publicznym i nie służy do omawiania podobnych problemów. Z góry dziękuję za zrozumienie.

Ciekawski

Witam mam pytanie odnośnie godzin . Dlaczego dziewczyny z Ukrainy ( oczywiście nie mam nic przeciwko temu ze ktoś jest np z Ukrainy broń boże) maja po 200 godzin a nam koordynatorka mowi ze my nie możemy bo Góra pilnuje zeby nie było za duzo godzin ? O co tutaj w ogole chodzi ?

@Ciekawski

Dzień dobry, Dziękujemy za Twoje pytanie. Osoby z Ukrainy są zatrudnione przez agencję na inny rodzaj umowy niż nasi Pracownicy. Według polskiego prawa pracy osoby zatrudnione na umowę o pracę nie mogą przekraczać limitu godzin. Mam nadzieję, że moja odpowiedź była pomocna. W przypadku dalszych pytań zapraszam do kontaktu z kadrami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Nie martwcie sie podobna sytuacja byla kiedys w Grzybkach, tez byla o to afera ale oczywiscie nic z tym nie zrobili. Chociaz i tak musze przyznac ze u was jest o niebo lepiej, dlatego jestem teraz u was pozdrawiam dziewczyny z Wilanowa :)) Basia pamietaj kocham Cie !!

Dorota
@Piekarnie Cukiernie Putka

Myślę że nasze prawo pozwala na większą ilość godzin tylko należy wówczas zapłacić NADGODZINY.

Alicja
@Dorota

Zachęcam do zapoznania się z kodeksem pracy. Nie masz racji

@Dorota

Pani Doroto, tak jak napisałam powyżej, nie można przekraczać limitu nadgodzin. Za nadgodziny w dozwolonej ilości chętnie płacimy dodatek.

Pani Doroto, przytoczyła Pani fragment kodeksu pracy odnoszący się do podstawowego systemu czasu pracy. Nasi Sprzedawcy pracują w równoważnym systemie czasu pracy. Bardzo proszę o kontakt z biurem kadr. Chętnie wytłumaczymy Pani jakie są warunki pracy Sprzedawców.

Pytanie do pracodawcy: My jako ekspedientki czujemy się trochę pominięte w kwestii zniżek pracowniczych. Owszem jest możliwość kupienia pieczywa w tańszej cenie ale tylko w większej ilości. A wiemy że kierowcy, biuro i produkcja mięli możliwość kupienia taniej bez minimalnej kwoty. Zdajemy sobie sprawę że jest nas dużo ale miło by było gdyśmy też mięli możliwość zakupić taniej pieczywo tak jak jest to u konkurencji gdzie każda ekspedientka ma dzienny limit 15 zł do wykorzystania za darmo.

Różowa

Ależ nawet, żadno za darmo. Niech wprowadzą na sklepy karty do codziennego użytku, te co są używane na święta, które rabatowały produkty. Każdy mógłby kupić codziennie to co potrzebuje w niższej cenie. Wtedy spedycja ma mniej pracy, kierowcy mniej towaru do rozwożenia i ekspedientki są zadowolone, bo mogą kupić codziennie świeży chlebek, ciasto, drożdżówkę w niższej cenie. Wilk syty i owca cała.

Drogi Pracowniku, dziękujemy za Twoją wiadomość. W przypadku podobnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przełożonym lub z kadrami. Planujemy wprowadzenie specjalnych kart dla Sprzedawców, dzięki którym będą mogli kupować produkty ze zniżkami. Ze względu na pewne ograniczenia techniczne i prawne prace nad ich wprowadzeniem wydłużają się ale mamy nadzieję, że niebawem się to uda.

Maci

Witam Dlaczego sprzedawcy na sklepach nie mają zapewnionej wody do picia? Pozdrawiam

@Maci

Witamy, Pracodawca ma obowiązek zapewnienia wody pracownikom w określonych warunkach. Służby BHP nie stwierdziły konieczności zapewnienia wody osobom pracującym na stanowisku Sprzedawcy. Jeśli warunki występujące na sklepach ulegną zmianie to oczywiście dostosujemy się do wymogów prawnych.

Kasik
@Maci

No rzeczywiście masz upały 40 stopniowe i nie masz ja wytrzymać z gorąca. To masz o co walczyć. Czajnika nie masz?? Ja mam i sobie gotuję wodę, chce mieć zimną, zostawiam na później, chce mieć zimną też. Robisz z igły widły. Ja problemu nie widzę żadnego.

Różowa
@Kasik

Też jestem zdania, że szukanie problemu na siłę. Przynoszę własną wodę w butelce. Jak mam ochotę i czas robię sobie herbatę czy kawe, która również sobie przyniosłam i nie widzę problemu.

@Różowa

We wszystkich naszych piekarniach były przeprowadzone testy wody przez sanepid. Zgodnie z wynikami testu woda jest zdatna do picia.

Pytanie do pracodawcy. Chciałam zapytać o rolę Liderki na sklepie. Sytuacja zdarzyła się niedawno. Miałam pracować z Liderką na pierwszej zmianie. Przyszła spóźniona i oprócz tego nie pomogła mi w niczym. Chodzi o wykładanie towaru. Ogarnęłam sama wszystko a pani Lider mi się przyglądała.Zawsze jesteśmy rano we dwie to też myślałam, że jak Liderka przychodzi na 6 to też pracuje tak jak my albo cokolwiek pomaga. Ale w pojedynkę to naprawdę trudno się jest wyrobić do 7 samej. A ona stoi i się przygląda albo siedzi z nosem w telefonie. Głupio mi było zapytać czemu nic nie robi ale to w końcu Liderka i taką ma rolę.

Ciekawski

Ale wcześniej nie było z tym problemu l, człowiek wzial wyplate i mógł na spokojnie przeżyc a teraz nadgodzin niby nie można robić? A jeszcze niedawno można było?

@Ciekawski

No nie zgodzę się z Tobą, bo można je robić tylko tyle ile pozwala kodeks (takie to były, które narzekały i teraz nie można więcej) a niedawno to w Twoim mniemaniu kiedy? 2-3 lata temu?? Nie pisz o przeszłości bo to już nie wróci.

Pol

Ja chciałbym zapytać, my żyjemy w 21 wieku, pólroku obecują wprowadić platność blik, i jeszcze nie wprowqdzili. Co najmnej 100zł codzienne 1sklep straca, a ile wszystkish sklepów w Polsce. Kedy będzie wprowadzone platność blikem, czy w ogóle będzie?

@Pol

Dzień dobry, Z przyczyn od nas niezależnych prace nad wprowadzeniem płatności BLIK wydłużyły się ale nadal mamy zamiar wprowadzić je w najbliższym czasie. Pozdrawiamy

Pracuję kilka miesięcy. Jestem zadowolona. Koleżanki mnie wdrożyły. Pensja zawsze na czas. Fajnie ze mamy enelmed.

@Ania

Ślicznie dziękujemy za tak pozytywną opinię. Gratulujemy całemu zespołowi zgranej współpracy! Mamy w ofercie kilka innych, atrakcyjnych benefitów. Kadry chętnie udzielą szczegółowych informacji o nich wszystkich, wystarczy do nas zadzwonić:)

@Ania

Ja również sobie chwalę pracę. Kasa mogła by być lepsza ale atmosfera w pracy na plus.

@Kasia

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się, żeby wynagrodzenie było adekwatne do wykonywanej pracy i zaangażowania Pracowników. Jeśli chciałabyś aby Twoje wynagrodzenie wzrosło, porozmawiaj proszę ze swoim przełożonym. Na pewno wytłumaczy Ci w jaki sposób można osiągnąć wyższą premię lub podwyżkę. Życzymy sukcesów i pozdrawiamy.

XXX

Nie polecam pracodawcy! Jeśli masz ambicje i chęć rozwoju to możesz sobie odpuścić chęć podejmowania tam pracy. Awanse tylko po znajomości i rodzinie. Ingerowanie w życie prywatne. (usunięte przez administratora) Ale może zarząd przejrzy na oczy bo coraz większy problem z zatrudnieniem nowych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami.

@XXX

Witam, Przykro nam, że masz tak negatywne spostrzeżenia na temat firmy Putka. Jest nam ciężko polemizować z tak ogólnymi stwierdzeniami. Zachęcamy do kontaktu z działem kadr i do dokładnego wyjaśnienia Twoich zarzutów. Tylko w taki sposób będziemy mogli podjąć jakiekolwiek działania wyjaśniające. Jako firma rodzinna bardzo zachęcamy pracowników aby polecali do pracy u nas znajomych oraz członków rodziny. Nie jest natomiast prawdą, że tego typu zależności mają wpływ na karierę w firmie. Zarząd osobiście podejmuje decyzje o awansach na wyższych stanowiskach i zawsze swoje decyzje popiera odpowiednimi kompetencjami kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 29 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka