Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Anka

Pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona. Pensja ok, system premiowy też. Dużo benfitow jak opieka medyczna czy multisport. Dla dłużej pracujących dopłata do wakacji ale z tego nie korzystałam. Koordynatorka fajna a z dziewczynami zawsze się dogadywałam i dogaduje.

@Anka

Drogi Pracowniku, serdecznie dziękujemy za Twoją opinię! Zachęcamy do korzystania z wczasów firmowych w przyszłości. Co roku staramy się znajdować dla Was atrakcyjne oferty hoteli aby każdy mógł wybrać miejsce w którym odpocznie i zregeneruje siły:)

Wiolka

Pracuje od kilku lat. Koordynatorka bardzo pomocna. Pracowalam w kilka punktach. Zawsze spoko dziewczyny. Teraz mam super zespół. Zarobki ok. Dużo benefitow.

@Wiolka

Pięknie dziękujemy za Twój wpis. Ogromnie nas cieszą tak pozytywne opinie. Pozdrawiamy cały zespół:)

G

Jestem klientem Putki waw. Belwederska oraz Abrahama na obu punktach Panie sa sympatyczne proponuja zawsze cos nowego choć jest bardzo duża rotacja co bardzo mnie irytuje. Czy nie można zostawić stalej ekipy?

Polka
@G

Rotacja jest na każdym punkcie. Wszystkich to irytuje ,ponieważ brakuje osób do pracy, ale nie przedłużają umów starszym pracownikom i zatrudniani są nowi,którzy po roku też będą musieli szukać nowej pracy bo nie dostaną umowy i tak w kółko... (usunięte przez administratora)

@G

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Jest nam szczególnie miło czytać tak pozytywne opinie dotyczące naszych Pracowników. Rotacja Sprzedawców nie jest przez nas zamierzona. Rozumiemy jak bardzo Klienci przywiązują się do Osób pracujących w naszych piekarniach. Dlatego staramy się, aby skład Osób tam pracujących był stały. W opisanych przez Ciebie punkach pojawiły się w ostatnich kilku miesiącach dwie nowe osoby, po jednej na każdym punkcie. Panie, które pracowały tam wcześniej zdecydowały się odejść, aby realizować się zawodowo w innych miejscach. Mamy nadzieję, że obecny skład pozostanie niezmieniony jak najdłużej.

@Polka

Drogi Pracowniku, Nie możemy się z Tobą zgodzić odnoście "rotacji na każdym z naszych punktów". Nie wszędzie występuje rotacja Sprzedawców. Nam też jest bardzo przykro rozstawać się z Pracownikami ale niestety nie mamy na to dużego wpływu. Staramy się, aby Sprzedawcy pracujący w naszych piekarniach tworzyli zgrane zespoły i żeby jakość obsługi Klientów była na wysokim poziomie. Niestety, zdarza się, że musimy rozstać się z Pracownikami, którzy wykonują swoje obowiązki w sposób niezadowalający. Na szczęście takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko.

Groch

Premie są totalnie do bani a niby miało być lepiej . Z biegiem czasu zamiast zarabiać coraz to lepiej zarabia się mniej . Serio wyplaty były lepsze przy pierwszej umowie ....

@Groch

Drogi Pracowniku, dziękujemy za Twój wpis. System premiowania zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby nie był uznaniowy, a za to jak najbardziej odzwierciedlał zaangażowanie w pracę oraz osiągane wyniki sprzedażowe. Nasi analitycy przeprowadzili wiele symulacji i finalnie stworzyli algorytm, który w jasny sposób odzwierciedla zaangażowanie w pracę poszczególnych pracowników. Nowy system premiowania funkcjonuje już prawie rok, a średnia wysokość wypłacanych premii jest znacznie wyższa niż wcześniej. Pokazuje to, że dbając o odpowiedni poziom zwrotów, robiąc dobre zamówienia i sprzedając dużo produktów proponowanych można wypracować wysokie wynagrodzenie. Przykro nam, że w Twoim przypadku premia jest niższa. Mamy nadzieję, że przy odrobinie większym zaangażowaniu uda Ci się uzyskać wyższą premię. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić Koordynatora o wytłumaczenie od czego zależy Twoja premia i nad czym powinieneś popracować aby była ona wyższa.

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pracownica

Szkoda tylko, ze Kobiety z Ukrainy są wyżej stawiane od nas :( większość z nich słabo mówi po polsku i do pracy chętne tez nie są . Jedyny naprawdę błąd firmy .

@Pracownica

Drogi Pracowniku, Twój wpis posądza pracodawcę o dyskryminację co jest bardzo poważnym zarzutem i możemy zapewnić, że całkowicie bezpodstawnym. Zapewniamy, że każdy pracownik jest dla nas równie ważny. Co rozumiesz przez „ Kobiety z Ukrainy są wyżej stawiane od nas”? Jeśli masz konkretne zastrzeżenia odnośnie pracy jakiejkolwiek osoby podziel się swoimi spostrzeżeniami z koordynatorką lub z działem kadr.

slonko

Witam Podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Putce. Zaczęłam pracę w firmie kilkanaście miesięcy temu. Od same początku dostałam umowę o pracę na czym bardzo mi zależało. Wypłata jest zawsze na czas i na odpowiednim poziomie. Atmosfera w pracy jest fajna. Pracodawca zapewnia liczne benefity tj.wyjazdy na wczasy, paczki świąteczne, prywatną opiekę zdrowotną, platformę do nauki języka obcego. Ja jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam pracę w Putce :):):)

@slonko

Witamy, Serdecznie dziękujemy za poświęcenie chwili na podzielenie się Twoimi spostrzeżeniami! Bardzo miło jest nam czytać pozytywne opinie od naszych Pracowników.

O co kaman

Co sie dzieje z tymi grafikami ? Masz wpisanego kogoś w grafiku dzwonisz ze miał być u ciebie na punkcie a ten ktoś mówi że przecież jest na urlopie, albo dostajesz telefon ze nie kto przyjść trudno radz sobie sama ?! A później ustawi się kolejka i ludzie wychodza bo nieraz trzeba dluzej poczekać. Kpina jakas co my robotami jesteśmy ? Bo muszą zaoszczędzić kilka groszy

@O co kaman

Witamy, Dziękujemy za Twój wpis. To ważne, aby Pracownicy dzielili się z nami takimi spostrzeżeniami. Komfort pracy Pracowników oraz zadowolenie Klientów jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego chętnie wyjaśnimy tę sprawę, tak by w przyszłości tego typu sytuacje nie miały miejsca. Żeby było to jednak możliwe potrzebujemy trochę więcej informacji. Dlatego bardzo proszę o kontakt na adres poczta@putka.pl lub pod numerem telefonu 22 31 06 307.

Artur

Czy ktos się orientuje jakie zarobki maja piekarze na produkcji

Waldi
@Artur

Na start 5300 netto

Katarzyna
@Waldi

A w jakich godzinach są zmiany?

@Katarzyna

Dziękujmy za Twoje pytanie. W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: praca@putka.pl lub pod numerem 22 31 06 307. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy rzetelny obraz pracy oraz warunków zatrudnienia w naszej firmie. Pozdrawiamy

XyzX

Dramat. Niektóre ekspedientki uwazaja się za kierowniczki na sklepach. I trzyamaja takie osoby Ale wiecie co??! Jest to firma rodzinna... Jak starasz się trafiasz z zew. To nie przedłużają z tobą umowy.(usunięte przez administratora) Zbierają opinie z innych sklepów jaka jesteś osobą!!!! I nawet nie potrafią udzielic ci informacji dlaczego nie przedłużają umowy. Nawet jak masz chorobowe przez chwilę.

@XyzX

A powiedz przez jaki okres byłaś zatrudniona w Piekarni Putka? Byłoby też fajnie, gdybyś opisała dokładniej, jak wygląda sprawdzanie efektywności pracowników w firmie- czy zatrudniają może tajemniczych klientów?

@XyzX

Mi też nie przedłużyli umowy jak zapytałam dlaczego to pierwsza odp była że pracodawca nie musi mi podawać przyczyny bo to jest koniec umowy a jak nalegałam to było brak argumentów więc wymyślili spadek obrotów przez covid pomimo że 3 mieś wcześniej innemu pracownikowi przedłużono umowę wszystko zależy od koordynatora

Anka

Najlepsze ,że brakuje ludzi do pracy a umów nie przedłużają bo koordynatorka ze wschodu woli swoich a polki są traktowane jak zło konieczne. I nikt tym się nie interesuje, ważne żeby hajs się zgadzał,

@Anka

Masz zupełnie inne wrażenia niż ja. Ona jest najfajniejszą koordynatorką jaką do tej pory miałam. Energiczna i pełna pomysłów. Jest wymagająca ale taką ma rolę. Nie dziwię się, że niektórym nie przedłużają umów... po co mają trzymać na siłę pracowników z których nie są zadowoleni.

Sami
@Agnieszka

Dla mnie ona jest świetna! Potrafi docenić, pochwalić, potrafi też pouczyć kiedy coś jest źle.

Pol
@XyzX

Nestety, bardzo wolno pracują terminaly platnicze, to denerwuje nie tyłko praciowników ale i klientów . Czy można zrobić terminal, żeby szybciej praciowal?

Agnieszka

Jeśli masz jakieś konkretne zarzuty to zadzwoń do biura i to zgłoś. Dla mnie to ona jest w porządku ale jeśli robi coś niewłaściwego to można to wyjaśnić. Pisanie i narzekanie na goworku nic ci nie pomoże

@Pol

Witaj! Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam wiadomości. Przyjrzymy się sprawie i jeśli to możliwe to usprawnimy działanie naszych terminali. Mamy nadzieję, że w przyszłości wizyty w naszych piekarniach będą dla Pana pozytywniejszym doświadczeniem. Pozdrawiamy

Seba

Ktoś się orientuje ile zarabia kierowca na start ?

B
@Seba

Na start dostawałem ok 3700-4000 na rękę ale mają być podwyżki, więc pewnie będzie lepiej.

Seba
@B

A godziny pracy jakie? Ja obecnie jeżdżę w piekarni już 10 lat i rozglądam się za zmianą ????

B
@Seba

Od czwartej, 9-10 godz. Umów się na rozmowę to wszystko ci powiedzą, szukają ludzi

@Seba

Dziękujmy za Twoje pytanie. W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: praca@putka.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana pytania oraz przedstawimy rzetelny obraz pracy oraz warunków zatrudnienia w naszej firmie. Pozdrawiamy

To ja

Zdecydowanie nie polecam tu pracy! Nikt tu nie docenia pracownika! Jest zle i będzie coraz gorzej! Ludzie nie doceniają pracowników a to się odbije na biznesie niestety!

@To ja

Ja się czuję doceniona. Mam bardzo fajną koordynatorkę- zawsze pomocną i służącą dobrym słowem kiedy się na to zasłuży. Firma też super- wakacje firmowe, paczki świąteczne, zapomogi covidowe i mnóstwo innych benefitów. z tego co widzę to firma radzi sobie całkiem dobrze, więc może " nie doceniają" tylko tych co się nie starają. Polecam pracę w Putka!

@Agnieszka

Ogólnie wszystko okej, zgodzę się, mogliby bardziej doceniać starych pracowników.

Koordynatorka czy Liderka? Widzę, że firma próbuje się bronić... hahaha

@Monika

Koordynatorka ale liderka też ok. Nie mam powodów do narzekań, więc firma nie musi mnie prosić o pozytywny komentarz

@To ja

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz merytoryczny dialog. Niestety, Twoja wiadomość jest zbyt ogólna, żebyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś opisać sprawy, które mogą Cię niepokoić to możesz to zrobić na adres poczta@putka.pl. Tylko w ten sposób będziemy mogli zbadać sprawę i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy

Judyta

Czy ktoś się orientuje co z piknikiem w tym roku?

@Judyta

Witam! Dziękujemy za Twoje pytanie. Ze względu na trwającą pandemię i limity osób, które mogą brać udział w tego typu imprezach, tegoroczny piknik się nie odbędzie. Bardzo nad tym ubolewamy i liczymy, że wkrótce znowu będziemy mogli spotkać się razem.

Tito

Witam, chciałabym zapytać ilu pracownikom nie odpowiada sierpniowy grafik??? I czy ktoś wie jak będzie od września? Bo osobiście wolałabym wrócić do tego jak było wcześniej. Po pierwsze dzień wolny wcale mi nie odpowiada w zamian za sobotę, a tym bardziej cdki wymuszone bo za każdą osobę, która musi dostać dzień wolny za sobotę ktoś jest zmuszony pracować cały dzień i to wcale nie jest uzgadniane czy komuś to pasuję.... co to ma być w ogóle? A może ktoś ma w ten dzień lekarza czy po prostu nie może... ten układ grafiku jest beznadziejny. Wcześniej przynajmniej pytano kto może zostać lub iść pomóc na inny punkt, a teraz po prostu ktoś decyduję kiedy mam mieć wolne a kiedy być cały dzień w pracy! To totalnie nie w porządku!

Brr
@Tito

Rozmawiam z wieloma dziewczynami z różnych punktów i póki co każdy jest niezadowolony z sierpniowego grafiku... mam nadzieję że to pierwszy i ostatni miesiąc gdzie tak wygląda nasz grafik. Zawsze te 2 soboty i tak jestem w pracy czasem 3 więc obstawa jest. Poza tym najpierw nas mobilizują, że sobota będzie lepiej płatna, a teraz wciskają wolny dzień którego nie chcę?! Po co to? Chcę pracować normalnie od poniedziałku do piątku, a z sobót mieć dodatkowe pieniądze a nie wolne. Jak chcę coś załatwić to wolę zamienić się z koleżanką zmianami. Wolę zarobić dodatkowo, a nie raz mieć wolne a pote cały dzień... kto to wymyślił?

Blania
@Brr

Ja się dowiedziałam, że Putka miała kontrolę Pip i poprzednie nasze grafiki były niezgodne z prawem, musieli wprowadzić zmiany, a dugie to ktoś od nas zgłosił tam doniesienie osobiście też wolałam stary system pracy

...
@Tito

Żenada ten grafik !!!! Mam 4 CD niecałe 10 godzin wyjdzie mi w nadgodzinach !!!!!! A urlopu nie można bo wolne dni musza ci dać Co to ma być? Moze w te luki niech przyjdą koordynatorki robic za półdarmo

Mikus
@...

Dla mnie też w ogóle to nie odpowiada. Zwłaszcza te całe dnie według tego co sami ustalą. Nikt nie pyta czy nam pasuję a ludzie mają dzieci, rodziny. I co mamy kombinować? Jeden dzień masz wolny po to by na drugi robić cały? Co to za bezsens totalny??!

Mikus
@Blania

Masakra z tymi babami.(usunięte przez administratora) Mi pasował poprzedni i nigdy nie było problemów z dogadaniem czy zamianą. I z koordynatorkami też bez kłopotu się ustalało. A całe dnie to niestety nie dam rady wtedy kiedy mi ktoś wytyczy..

@Mikus

Ja też nie rozumiem na czym polega logika dnia wolnego za sobotę.Daja wolne które trzeba odrobić w inne dni.Ktos chyba nie rozumie kodeksu .Dzień wolny się należy ale w systemie 8 h dziennie wtedy w sobotę pracujesz ponad normę.A my pracujemy po 7 h.Pozostaje nam nie zgadzać się na pracę w sobotę skoro i tak musimy odrabiać godziny.!!!!!

@Anka

Chyba Ty nie rozumiesz kodeksu. Jeżeli pracujemy cały etat w systemie pięciodniowego tygodnia pracy to równie dobrze możesz pracowac Poniedziałek 6godzin Wtorek wolne za sobote Sroda 10 godzin Czwartek 4 godziny Piatek 12 godzin Sobota 8 godzin Razem wychodzi 40 tygodniowo- wiec jest ok. A nawet jeżeli w tygodniu nie wyjdzie 40, to najważniejsze żeby w miesiącu byla odpowiednia ilość godzin przepracowana.

W sobotę pracuje się 9 godzin chyba że ja nie umiem liczyć

@Niki

no. W sibote pracuje się 9godzin. W zależności od sklepu może też być 8.5, 9.5. Ale nie o to chodzi. Czy wy w ogóle rozumiecie co czytacie?????

@0

Ja doskonale rozumiem co czytam i co piszę.Oczywiscie kp mówi o przepracowaniu 40 godzin tygodniowo ,chodzi mi o to że jest to trochę niesprawiedliwe bo w sobotę masz o wiernej godzin i więcej pracy niż zwykły dzień na tygodniu . Ale jak widać nie wszystkim to przeszkadza .

@Niki

Ja poprostu doceniam ze mam pracę. Ze nie mam najniższej krajowej. Ze nie musze pracowac do 23.00, ze mam wolne niedziele i święta. Że mam blisko.A to ze nie zawsze jest tak jak bym chciała to w każdej pracy się zdarzy. Najlepiej to być swoim własnym szefem. Ja nie mam takiej możliwości dlatego pracuje u kogoś i wiem ze czasem trzeba się dostosować.

@0

Wzruszające czy ktoś docenią twoja ogromną wdzięczność .Aż tak nisko się cenisz że godzisz się na wszystko nie przeszkadza ci że robią z nami co chcą i nie traktują poważnie.

@Anka

Tak. Czuję się doceniona. Nie uważam ze robią z nami co chcą

@Anka

To dobrze że tak się czujesz . Niestety nie wszystkie czują się doceniane jak coś potrzebuje koordynatorka to jest wszystko dobrze a jak ty coś potrzebujesz to już jest problem ,ale to już każdej z nas jest prywatna sprawa jak to oceniają .

@Tito

Ja się raczej zastanawiam po co dostajemy wolne za sobotę skoro sobota wlicza się w nasze godziny pracy nie są to nasze nadgodziny.Nastepnie ten wolny niby dzień musimy odpracować pracując po 10,11 lub 12 godz.Czy ma to jakiś związek z kodeksem bo odkąd pracuje ok.20 lat nie słyszałam o czymś takim.Owszem były dni wolne za sobotę i niedzielę ale w systemie pracy 8 h dziennie.Czy jest w tym jakąś wygoda dla pracownika że niedosc że musi pracować w sobotę to jeszcze w tygodniu ma pracować po 10 lub więcej godzin.Co się dzieje z tą firmą.Kiedys najważniejszy był klient i utarg na sklepie teraz wysokość drożdżówek i inne dziwne wymogi.

@0

Zgadzam się że tak można tylko pytam dlaczego mam przepracować 2 soboty.Wole ich nie przepracować i nie mieć jakiegoś wolnego w tygodniu..A pozatym należałoby wytłumaczyć pracownikowi o co chodzi a nie tak teraz będzie i już.Problem w tym że nie wszyscy to rozumieją.Za sobotę wolne zamiast kasy ok .Ale jeśli nie będę musiała Asowac po 11 godz co drugi dzień!!!

kasiopeja
@...

dziewczyny,albo razem albo nikt grafiki są hu...owe,czyli my nie musimy się na nie zgadzać ,albo milczymy i morda w kubeł i zgadzamy się na wykorzystywanie tego iż nie ma innej pracy[choć tak naprawdę jest) albo walczymy.Putka nie jest ostatnią szansą dla nas ,są inne firmy które nas przyjmą,Walczmy bo nas zgnoją te nowe zarządzenia ,albo my,albo niech szukają nowych gwiazd putki

Basia
@kasiopeja

Nie ma szans. Większość dziewczyn narzeka i klnie, a jak przyjeżdża koordynatorka, to tematu jakby nie było.

@kasiopeja

Mam jeszcze pomysł aby któraś z koordynatorem pokazała jak na sklepie z piecem i prawie 5 tys.utargiem wyrobić się z wyłożeniem przez 1 osobę od godz 6.15 do 7 towaru .No i oczywiście umyć podłogę i o 7 czekać miła i uśmiechnięta czysta na klienta.!!!!Przepraszam ale ja tak nie umiem chyba się nie nadaje.A może lider niech przyjedzie na taki punkt i pokaże jak to zrobić?

@0

To w takim razie dlaczego muszę pracować 2 soboty.Moze wytłumacz mi.

@0

Rozumiem że od poniedziałku do piątku mam przepracować 40 h.Bo jest 5 dyniowy tryb pracy sobota nie powinna się wliczać w godz.etatu.Dlatego jeśli ja przepracujesz dostajesz wolne bo godziny są nadwyżkowe.

Aj

Zgadzam się w 100%. Dni wolne za soboty. Żenuaa

Ala
@Aj

Też żałuję:( zawsze lepiej jak liczone są nadgodziny zamiast odbioru. Niestety, pracodawca musi się trzymać przepisów prawa pracy i w pierwszej kolejności oddawać dzień wolny za sobotę.

Hej warto zatrudnić sie w putka w jawczycach i jakie sa ludzie ,i zarobki jedt tsm dojszd z Pruszkowa?

Aśka
@Ania

Wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz. Firma fajna, dużo benefitów, dobra atmosfera.

@Aśka

Na produkcje raczej pomocnik a jest tam dojazd z Pruszkowa? I czy tez pracuje sie w niedzielę za dodatkowe pieniądze ile mozna zarobic miesiecznie ,warto iść ,

niezadowolona

A dlaczego sciągać karzą pleksy,odgradzające nas od ewentualnie zarażonych klientów,czy to jest ok w stosunku do nas ,a może Putka ma lek na covida i będzie odpowiadac zadośuczynieniami dla pracowników czyli będzie wypłacać zadośćuczynienie za zarażenia życia .Pozdrawiam niezakażona(jeszcze)

Łodzianeczka
@niezadowolona

U nas nie kazali a zaproponowali, że możemy zdjąć ale oczywiście zostawiliśmy i nie widzę problemu

Prawda!

Niech każdy kto uważa ze te negatywne opinie na tym forum są prawdziwe da lajka pod tym postem i ze tak złe w tej firmie jeszcze nie było ! Pracodawca nie docenia pracownika, nie przedłuża umów ! W końcu to Polska a nie Ukraina! Nie będziemy kupować tu chleba! To jeszcze po nas wrócą ! Panuje tu (usunięte przez administratora) i praca po znajomosci ! Jest bardzo mało ludzi wykwalifikowanych, reszta po znajomosci plus kable !

Kaja

Hej. Byłam ostatnio na rozmowie i chciałabym pracować ale ciągle tak rzucają jak czytam czy można liczyć na stały punkt?

@Kaja

Jasne, ja od początku pracuje w tym samym miejscu. Bardzo rzadko ale zdarza się, że proszą mnie o zastępstwo w innym punkcie.

Ona

Chciałam powiedzieć coś na temat sklepu Pytka w Żyrardowie na ul.Pow.Jedna pani,która chyba uważa się za kierowniczkę jest okropna.Smierdzi od niej papierosami i ogólnie jak się wchodzi to śmierdzi.Jest tak natarczywa ,głośna i nachalna jeżeli chodzi o produkty polecane.Ja mam prawo wyboru i wcale nie muszę tego kupić.A jak nie kupię to jest dziwna mina i komentarz A już jedzenie przy klientach to chyba nie bardzo dobrze wygląda.Czy tam jest jakieś pomieszczenie by ta pani mogła tam jeść.?Ja tam zakupów nie będę robiła.

On
@Ona

Jeśli jest Pani nie zadowolona z obsługi i rzekome ''zapachy'' przez pleksę przeszkadzają to proszę dla porównania pójść na zakupy do sklepu Putka przy ul. Okrzei. Nadęte ekspedientki łaskę robią, że obsługują wyglądają jakby były ciągle zmęczone, a zapach szamba pozostawia wiele do życzenia. Odkąd otworzył się sklep przy ul. Pow. wspólnie z małżonką robimy tam zakupy. Zawsze uśmiechnięte i życzliwe ekspedientki coś dobrego zaproponują. Sporadycznie robię zakupy przy ul. Okrzei, gdy wracam po osiemnastej z pracy, ponieważ sklep jest czynny do dziewiętnastej. Wściekłe ekspedientki, że muszą mnie obsłużyć wyciągają pieczywo z koszy. Uważam, że właściciel firmy powinien coś z tym zrobić.

@On

Proszę nie wypisywać bzdur i nie obrażać innych. Nie jesteśmy nadęte, nie robimy nikomu łaski, a towar dostępny do sprzedaży leży na półce do godziny 19- tej. Nie ma też w lokalu zapachu "szamba". Nie wiem jaki interes ma Pan w obrażaniu osób pracujących i chyba nie chcę wiedzieć. Poza tym biorąc pod uwagę ilość obsługiwanych klientów -- możemy też czasem -- tak po ludzku -- bywać zmęczone - to chyba żadne przewinienie. Jeżeli chciałby Pan poznać bliżej Nasza pracę to zapraszany -- jest wolny etat. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.

Pan
@Nadęta

Na Okrzei w zyrardowie te baby ciągle maja jakis problem jakby pracowały tam za karę

@Pan

"Baby" to w nosie. Pan(i) wpisy -- Żenada. Zapraszamy.

@Nadęta

Hej @Nadęta, rozumiem, że jesteś pracownikiem Putki, zdradzisz na jakie benefity można liczyć pracując w firmie i jaka jest podstawa?

@Pan

Naprawdę nie widzę potrzeby, aby używać na forum zwrotów typu "baba", są one krzywdzące i nie dostarczają zbyt wielu informacji o samej firmie. Zna pan może kogoś z pracowników Putki- forum ma pomagać kandydatom w ocenie pracodawcy- wszystkie detale są istotne.

@Honorata

Nie pomogę. Jestem pracownikiem ale filii Patronackiej. Pozdrawiam.

@Ona

Zależy jaki jest ruch na sklepie oczywiście jest zaplecze socjalne ale często bywa że nie ma czasu usiąść i zjeść dlatego dziewczyny jedzą "pod ladą"

Maria

Hej mam pytanie po jakim czasie dostaje się pieniądze za polecenie osoby do pracy? Z końcem kwietnia osoba która poleciłam dostała kolejna umowę minelo już 2 tygodnie!

Po 3 miesiacach

@Maria

Upomnij się u koordynatorki.

@.

No właśnie okres próbny już minął dostała nowa umowę na rok od maja. Dwa tygodnie minęło i nikt się nie odzywa

@Maria

Przeczytaj maila w jaki sposób, otrzymasz pieniądze za taka osobę, a nie robisz wielkie halo była wiadomość dotycząca zmian.

Maria

Nie robię żadnego halo tylko normalnie pytam bo jestem ma macierzyńskim i nie mam możliwośći przeczytania meila a ty się jak nie wiesz sama to po co się wypowiadasz(usunięte przez administratora)

@Maria

Jak z tą osobą podpiszą umowę po okresie próbnym należą Ci się pieniądze zgłoś to do koordynatorki

Ula

Dlaczego nikt w tej firmie nie walczy o normalne godziny pracy! Doprawdy odpowiada wam praca po 14 godzin dziennie? Pojedyncze jednostki nic nie wskórają jeżeli reszta pracowników bedzie tylko narzekać po kątach a głośno słowem się nie odezwie. Kobiety co z wami że dajecie sobą tak pomiatać!!!!!!

@Ula

14 godzin? Gdzie tak się pracuję? Przecież nie ma już CD.

As
@Kasia

Pracodowca może wymagać od pracownika do 12h pracy dziennie.Sytuacja wygląda tak że firma żeby nie płacić setki za przepracwane soboty musi dać dzień wolnego, wówczas gdy jedna dostaje ten oto dzień wolny to druga musi pracować 12h bo nie ma zastępstwa znikąd i tak to sie kręci.

Rtyi
@Ula

Też jestem niezadowolona z grafiku. Całe życie trzeba podporządkować pod sklep. Zaczynają się urlopy to będzie duża rotacja. Cały czas jak nie Ukrainki to jakieś nowe co ledwo do trzech zlicza. Wszystkie roszczeniowe, ale pracować nie ma komu. Nie ma prosb grafikowych, problem o najmniejsza rzecz, a wymagania z kosmosu. Pomijam już ten mega rzetelny konkurs na bety. Dla mnie porażka. Naprawde nie uważam by za czasów Izy było źle, bo to co się dzieje teraz to przegięcie. Wiecznie 12stki i zapitalanka, no ale przecież sobie zarobię...

Ula
@Kasia

Na wielu sklepach są grafiki na czerwiec gdzie jest 11,12,13 godzin i nie jest to jeden dzień w miesiącu tylko kilka, a i zarobić się z tego nie da, bo ledwo kilka nadgodzin wyjdzie.

Xxx
@Rtyi

Przełożeni dochodzą do wniosku że samą putka człowiek żyje. Ty nie masz życia osobistego, nie masz rodziny, planów. Wszystko się kręci wokół putki. Nic nie można zaplanować co z tego że się otrzymuje grafik jak w ciągu miesiąca jest zmieniany kilka razy, a ty się martw jak przełożyć swoje plany. W nowe osoby zatrudniane przez firmę to katastrofa, albo stare baby które ledwo pojmują albo młode dziunie które do pracy się wcale nie garną. I te Ukrainki które ledwo po polsku mówią. Wstyd. Mieli dobra kadrę sprzedawczyń to nie przedłużyli umów, a dlaczego? Tego nie wie nikt. Pensje. Kiedyś putka oferowała godne wynagrodzenie dużo ponad najniższa krajowa. W tej chwili marne 100 zł brutto więcej. A wymagania co chwilę większe! Zmiana godzin otwarcia sklepów bezsensu zaczyna się sezon letni, pracowników nie ma ale przedłużają. Nowe standardy firmy. Wstyd rodzinna firmo.

Seniorita
@Ula

Mi osobiście odpowiada i znam wiele dziewczyn które nie mają z tym problemu wręcz przeciwnie chcą robić godziny ale nie chcą im dawać a powinni zabierać właśnie takim osoby jak Ty Ulu i dawać tym którym na tym zależy i które chcą

Ewka
@Kasia

Sa CD i na niektórych sklepach w czerwcu były codziennie. Koordynatorka oczy Shreka, Ty zostajesz a później i tak zabiorą Ci premie za "coś tam"

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 29 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka