pracownia mechaniki

Kraków

Opinie o pracownia mechaniki

ronu

no mega :) nie wiedziałem, że oni mają aż tak dobrą stronę www i że tam są oferty :) patrzcie tylko :) "- frezer: Wymagania – doświadczenie w zawodzie frezera narzędziowego na obrabiarkach uniwersalnych oraz operator CNC Wymagania – samodzielna obsługa centrum obróbczego, wykonywanie detali na podstawie otrzymanej dokumentacji."

joz

Kadra zarządzająca (czyt. szef i córka) nie ma pojęcia o obróbce detalu. Stresująca praca, ciągłe poganianie.

Słowa kojarzące się z pracownia mechaniki (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..nie ma. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .koleżeńscy.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? zależy od umiejętności Najbardziej podobało mi się w pracownia mechaniki: Najbardziej nie podobało mi się w pracownia mechaniki:

Zostaw opinię o pracownia mechaniki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pracownia mechaniki