Kir Zakład Pogrzebowy Stanisław Duda

Opinie o Kir Zakład Pogrzebowy Stanisław Duda

Marcin

I ja też polecam.

Tomek

Polecam. Naljlepsza firma w malopolsce.

Marcin

Bardzo w porzadku uczciwa wieloletnia firma. Pelne ubezpieczenie i zero kominacji. Zarobki tez przyzwoite.

Andrzej B.

Polecam.

Marcin B.

Polecam. Dobry solidny pracodawca. Pełne ubezpieczenie ZUS, nie żadne umowy-zlecenia, zarobki przyzwoite. Praca nie jest łatwa ani najprzyjemniejsza ale da się zarobić przyzwoicie.

pjona

Polecam firmę KIR jako pracodawcę. Niestety tak to już jest w naszym kraju że pomawiać bardzo łatwo. Hejterów i frustratów u nas nie brak, ja jednak napiszę obiektywnie że pracując dwa lata w tej firmie mam same pozytywne skojarzenia pomimo że to praca ciężka i trudna. Pieniądze zawsze na czas, ubezpieczenie pełne i tylko czasem smutna atmosfera, ale to wiadomo że taka branża. Ja branżę zmieniłem, ale każdy robi to co lubi.

Lalala

I cukierki!

Paweł

A ja napiszę że ta firma na rynku krakowskim jest jedną z najlepszych. I piszę to całkowicie szczerze kierując się obiektywizmem. Robota w branży pogrzebowej nie jest łatwa, ale na duży plus napiszę że Kir [usunięte przez moderatora] nie trzyma ludzi na czarno, czyli zapewnia pełne ubezpieczenie, płaci za wykonaną robotę i da się nawet zarobić. Pewnie że nie jest to tyle co na zachodzie, ale pewne pieniądze w dzisiejszym świecie to wcale nie taki pewnik, więc ja bym polecił tę firmę.

Rafał

fado - 2012-06-11 16:57:36 Nie zgadzam się z ta opinią.....podejrzewam że napisal to ktoś z firmy dudy.....Mój kuzyn pracował tam kiedyś i może owszem,na zewnątrz, dla ludzkiego oka firma jest the best of, ale od środka to koszmar, panowie ładnie się prezentują w bialych koszulach, zawsze elegancko,ale warunki ich pracy, kasa, i atmosfera to koszmar....długo by pisać......W 100% NIE POLECAMIdę o zakład że napisał to jakiś leń śmierdzący i frustrat który uważa że wszystko mu się należy. Ja pracowałem u [usunięte przez moderatora] i jakoś nie mogłem narzekać. Odszedłem bo znalazłem pracę mniej absorbującą czas, nie dkatego że szef był zły. Jak jesteś taki prawy to czemu nie napiszesz z imienia i nazwiska?

fado

Zostaw opinię o Kir Zakład Pogrzebowy Stanisław Duda - Byszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kir Zakład Pogrzebowy Stanisław Duda