Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

on

FuJ nawet bym niechciał ta dorota ma ryj jak (usunięte przez administratora) pawiana

@on

jak można być tak fałszywym kolegą, nie raz z nią gadałeś a teraz wypisujesz takie rzeczy o niej. Ale niestety tak jest, w twarz przyjaciele a za plecami(usunięte przez administratora)

oww

FOCHU Twoje zęby są jak gwiazdy na niebie żółte i daleko od siebie :D

oww

a to morze jesteś zazdrosny że z tobą nie mogą porozmawiać, poflirtować zajmij się pracą a nie obserwacją ludzi .

on

te potworzyce wuzkowe tez by mogły wziasc sie za roboty a nie tylko romanse w pracy mówie o zmianie --C PASZTETY NA POGADUCHY TO PO PRACY

kolo_olo
@on

Te pasztety to czyjeś żony,matki.Zastanów się co piszesz!Od oceny ich pracy jest kierownik. Wuzkowe się pisze przez ó raczej.

@on

skoro masz czas na takie obserwacje to widocznie masz za mało pracy. Od oceny czyjeś pracy jest kierownik zmiany a nie taki szarak jak ty. A w wolnej chwili polecam słownik ortograficzny.

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
oww

Skad widaomo ze beda na PRZ zmieniac sklad osobowy? ja tez tam chce pracowac!!!

do PRZ

jak można dostać się do przyjęcia towaru? komu trzeba zrobić dobrze, żeby pracować od pon do pt 6-14 ?. widzę, że ekipa się tam zmienia coraz częściej. Wiem, że będą znowu zmieniać skład osobowy dlatego pytam

NSZZ SOLIDARNOŚĆ !!

Tak naprawde kierownicy sie smieja z was wszystkich ze zrecie sie jak psy! Zamiast pierdolami sie zajmowac zacznijcie wkoncu dzialac. Bo jak narazie kazdy to madry jest tylko na forum w gebie! Spekulacjami nic sie nie zrobi! Olac Janka on juz jest Historia Zasluzyl se na to sam jak go traktowano! Teraz pora na KONKRETNE dzialania!

OWW

Jakie związki? Jak byśmy je założyli to od razu trzeba by szukać nowej pracy. A trochę mi się to nie widzi. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

NSZZ SOLIDARNOŚĆ !!
@OWW

Panu juz dziekujemy! Kity to małym dzieciom mozesz opowiadac! Jak masz takie nastawienie i zyjesz z dnia ns dzien tak jak panie boze zes mnie stworzyl to lepiej sie nie odzywaj!

@NSZZ SOLIDARNOŚĆ !!

Solidność wiem co mówię w poprzedniej mojej pracy próbowali założyć związki i żaden z tych kolesi juz nie pracuje. Moim zdaniem powinniśmy zorganizować jakieś spotkanie z dyrem . Może to coś zmieni? Tylko ciekawe ile wtedy znajdzie się odważnych OWW by coś powiedzieć?

badass

Widać że uczepiliście sie teraz jego a tak naprawdę chodzi tu jak sie tam pracuje i jacy są kierownicy. I czy robimy coś z tym aby było lepiej? Zakładamy te związki ? Dużo by pomogły na pewno.

OWW

z tego forum zrobił się czat :)

POEZJA JANA T. MOBBING

Byłem taki dumny z tego co robię, zdeptano moją godność, za co? - za pieniądze! Ciężki los człowieka który chce żyć, pracować, emerytury doczekać. Mobbing. Stosowany jak chleb powszedni, sypią się różne teksty jak z piosenki. Dzień w dzień słyszę okropne słowa, czy ja źle robiłem, czy nie, do mnie znowu była mowa. Co jest człowiek nie szanuje człowieka. Władza i kasa do głowy uderza. Chcę zarobić na chleb, kim jestem, przecież nie śmieciem. Nie rzeczą, która leży pod płotem, nie wiem co czeka mnie jutro, lub potem. Nie wytrzymuję takich chwil, walnołbym z całych sił. Powstrzymuje mnie jednak nadzieja, jeszcze parę dni, odejdę na L4, nie powiem nawet - do widzenia. Mobbing. Jak poskromić go od złości, jak ukarać? Sam nie dam rady, wygra pieniądz i LEWE L4

mistek

no tak ,ale co z tymi kierownikami ? juz wszystko sie unormowało ?

Janek

Fochu od mojej osoby sie (usunięte przez administratora) jak Ja mam coś do powiedzenia to mówie lizusie.Ja mam na tyle odwagi że jak coś mi nie pasuje to prawde powiem i sie nie ukrywam cwelu. Że na zmianie "A" byłem mobbing-owany to też o tym powiedziałem otwarcie i pod pismem sie podpisałem a nie tak jak wy wysyłacie same anonimy dwu licowy chamie. Wysyłasz anonimy piszesz pod różnymi nickami. Chcecie coś zrobić aby było lepiej a żaden nie ma odwagi oficjalnie sie podpisać i powiedziec co o tym wszystkim myśli. WIĘC FOCHU 20 (usunięte przez administratora) W Z DALA ODE MNIE JA SIE NIE WYPOWIADAM WIĘC SIE PIERDOL. ps: NAWET TWOJA KSYWA WSZYSTKO ZNACZY FACHOWE OBCIĄGANIE CHUJA (foch)

Grze.....O.

No prosze juz nawet mi sie oberwało. Jakim to trzeba być desperatem aby podszywac sie podemnie bądz inne osoby. Jak ktoś Coś ma domnie to możemy sie ponapier..... troszeczke! A nie jak anonimowy bez mózgi tchórz, wypisywać pod czyimś adresem godne pożałowania komentarze! A jak masz tyle odwagi pierd.....ny buraku to możemy se wyjaśnić poza bramą cwelu!A po drugie w Przeciwieństwie do ciebie panie KOLEGO mam swój rozum i nie zniżę się do twojego poziomu aby pierdoli.....ć takie farmazony!Zajebiście jest tu co nie? Można pod byle nickiem sie podszyć i się głupkowato potem cieszyć z tego.Brawo gratuluję pomysłu,oraz czekam na kolejne wpisy.OSWIADCZAM WSZYSTKIM TAK TO JA FOCHU! A TAK TO DOBRANOC! SPOKOJNEJ NOCY SZEJKU ... I PANIE JANIE NIEZBĘDNY .DEBILIZM NIEZNA GRANIC. SĄ LUDZIE MŁOTKI, A NIEMA CZYM GWOŹDZI PRZYBIĆ.

;-)

jaki ty jesteś teraz odważny Fochu, połowa wpisów tu jest twoich pod pseudonimem...

Fochu

a ja mam na to wszystko Focha nawet nie mam kogo ani jak zakablowac :/ chyba ze grubego za podarte spodnie ,chciałbym mieć takie wary obciągary jak nasz Harry

badass
@Fochu

Fochu Ty najwięcej siedzisz w konfesjonale i sie spowiadasz:)heee

w_s
@Fochu

Witam Fochu fajnie się tu o mnie wyrażasz jestem pełen podziwu czytając Twoje wypowiedzi beznadziejne teraz wychodzi na to że żal Ci (usunięte przez administratora) ciska bo ktoś osiąga więcej niż Ty chciałbyś nie wiadomo gdzie się dostać a tak naprawdę g...no umiesz a jeśli masz problem z Twoją inteligencją sięgającą za ledwie do podeszwy z buta to już Twoj problem najeżdzasz na osoby które są w porządku i jeszcze jedno wiedz że jeden komentarz na moją osobę będzie z Twojej strony obraźliwego typu to wierz mi że będę wiedział co z tym zrobić więc zastanów się zanim coś durnego o kimś napiszesz!!!!!!!!!!!!!

OWW

zatrudnij się w aspaku :)

madafaker

Jak się tam zatrudnić mordy? Jest jakiś telefon/e-mail czy jak

OWW

Panowie zejdźcie na ziemie bo pier... : jak potłuczeni :)

****

ciekawe co byście zrobili bez tych wózkowych i magazynierów...

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska