Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Alicja

@Bar Podzielisz się z nami informacją jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na umowę o pracę? Jaka panuje atmosfera w firmie? A może znajdą się inni pracownicy Żabka Polska, którzy zechcieliby napisać na forum jakie mają spostrzeżenia i opinie? Wszystkie merytoryczne wypowiedzi będą ułatwieniem dla osób rozważających aplikowanie tam do pracy.

Stefan
@Alicja

pracuje 2 lata a sa tacy co pracuja 5. To chyba o czyms swiadczy?Wszyscy pociskaja tu swoich znajomych bo jest stabilnie i spoko ziomki. umowa pod firme na starcie. na Tychy to nawet nie rekrutuja bo rotacji nie ma.

Pseudo
@Stefan

Stefcio zapomniałem się odnieść jeszcze do jednej kwestii, którą poruszyleś " stabilność " W Tyskim oddziale z jednej zmianie ostatnio zwolniło się 4 operatorów wózków (pracownicy z długoletnim stażem), na innych jest podobnie, to jest to rotacja czy może nie. No i tu nawet przyznam Ci rację że rotacji nie ma, bo rotacja by była wtedy gdyby na ich miejsce przyszedł inny pracownik a takich niestety nie ma, brak chętnych. Więc moje pytanie a zarazem odpowiedź do Pani Alicji, czemu jest tak źle skoro jest tak dobrze?

Bar
@Alicja

Gdzie teraz nie ma umowy o pracę? Atmosfera jest fatalna od co drugiego pracownika słyszy się że szuka pracy. Jeden na drugiego nadaje, jedna zmiana na drugą. Odradzam pracę w tyskim magazynie. Świątki, piątki i niedziele w pracy za darmo.

Alicja

Witam, chciałabym się dowiedzieć nieco więcej na temat pracy w Żabce. Jaka panuje atmosfera w pracy oraz na jakie stanowiska można aplikować? @Paweł, mógłbyś nam opowiedzieć nieco więcej na temat pracy na stanowisku handlowym? @Pseudo, prosiłabym Cię abyś wytłumaczył mi dlaczego masz takie zdanie a nie inne?

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Chociaż praca w handlu nie jest lekka!!

Miki

Widze ze sie zle wyrazilem. W Kadrach pracuje zjawiskowa Pani. Mile widziany nr tel. Moze ktos poratuje:)

Stefan
@Miki

dał bym Ci ale naraże sie spedycji.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Mag

Witam, czy jakiś oddział dostał podwyżki płac? Chodzi mi głównie o magazynierów i operatorów wózków. Jeżeli nie jest to tajemnicą podzielcie się kwotami. Pozdrawiam

Zbigniew
@Mag

Wszędzie były i tradycyjnie w Tychach najmniejsze.

Bar

Odradzam pracę na magazynie w Tychach. Zarobki smieszne w porównaniu do innych firm. Praca od niedzieli do soboty bez żadnych dodatków za weekendy. Trzymajcie się jak najdalej od rej firmy.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma przyjmuje nowych ajentów?

pr

odpowiedz dla Nick 09.04.2018 14:54 @Robo Jeżeli pracujesz na magazynie żabki i jesteś zatrudniony w firmie podwykonawczej zajmującej sie PAKOWANIEM płacisz za towar który uszkodziłeś jężeli jesteś OPERATOREM WÓZKA WÓZKA WIDŁOWEGO , MAGAZYNIEREM mając umowę o prace podpisaną bezpośrednia z dyrektorem danego centrum logistycznego nie ponosisz kosztów zniszczenia więc jeżeli nie szanujesz czyjejś własności nie wiesz z kim podpisujesz umowe o prace nie wypowiadaj się na forum publicznym tylko zmień prace

Skoro macie odpowiedzialność za zniszczenia wpisaną do umowy to nic dziwnego, że odliczają

Alicja

Czy osoby, które tutaj się pytały o pracę w firmie Żabka Polska zaaplikowały do niej? Macie może teraz Wy jakieś informacje? Może potraficie już odpowiedzieć na swoje pytania i moglibyście to zrobić dla innych użytkowników?

Alicja

@Waldek faktycznie ciekawe są te benefity w Żabce. Myślę, że nie jedną osobę mogą one zachęcić do pracy w tej firmie. @Miki a możesz powiedzieć dokładnie jak wyglądała rozmowa? Jakie miała etapy? Na czym polegał test exela? Na jakie stanowisko aplikowałeś, że musiałeś potrafić korzystać z tego programu?

M

Excel....

Olo

Jak tam w magazynie na Szalszy ? Warto tam zaczac prace ? Bo kasa calkiem spoko ?

to ja
@Olo

ja też szukam pracy a jakie warunki ci zaproponowali????

Waldek

Pracuje juz 3 lata w tej firmie i jest coraz lepiej. Na poczatku był chaos ale teraz jest spoko.Premie, podwyzki, bony na swieta, paczki na Mikolaja, kumpel jakas zapomoge dostal.Umowa na stale od 2 lat. Jak ktos chce pracowac a nie sie operdlalac to lepiej nie znajdzie. Kasa spoko.

Zbigniew
@Waldek

Chłopaku o czym ty rozmawiasz ? Bezrobocie jest na poziomie 6 %. Rzeczy o których wspominasz to na kasie w biedronie są nawet więcej bo jeszcze wczasy pod gruszą i wyprawka szkolna. Paczki i bony na święta to 5 lat temu były bogatsze.

Witam na czym polega robota na zwrotach w Żabce bo dostalem taka propozycje pracy a nie powiedzieli do koncanaczym polega ta praca

Miki

Mialem ciekawa rozmowe.Do tego test excela. Lekko nie bylo. Roboty nie dostalem ale dlugonoga czarnulka prowadzaca rozmowe zrobila wrazenie.

Alicja

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem na serwisie gowork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,220269,wywiad-jacek-spychala i proszę pracowników o zweryfikowanie słów pracodawcy Żabka Polska i podzielenie się tym z innymi użytkownikami.

Bylem na rozmowie

praca na wózku widlowym wysokiego składowania. 3000brutto podstawy plus 400 zl brutto premi (przez pierwsze trzy miesiace ciezko dostac premie) pracują od niedzieli do soboty. zero dodatkow za prace w weekendy. Pracuja takze wszystkie swięta za ktore rowniez nie ma dodatkow. Zero paczek na swieta ani premi swoątecznych. Dziwie sie że tam pracują ludzie...

.....................
@Bylem na rozmowie

to nie prawda że na święta nie ma premii i paczek na mikołaja dla dzieci. JAK NIE WIESZ DOKŁADNIE TO NIE WYPOWIADAJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;-)
@Bylem na rozmowie

jak mozesz miec dodatek za prace w weekendy i święto skoro masz za to dzień wolny w tygodniu. Na swieta są bony.

Łukasz

Robiłem tam na akcyzie jak się okazało na czarno i nie zapłacono mi za 3 tygodnie

.....
@Łukasz

a u kogo pracowałeś ??????????

Alicja

Żabka Polska na swojej stronie opisuje przebieg rekrutacji - http://zabka.pl/pl/kariera/etapy-rekrutacji - zachęcam do zapoznania się. A Wy jakie mieliście wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?

Bogdan

Widzieliście co daje SPM w swoich ogłoszeniach Warunki płacowe: Stawka godzinowa 13,77 pln brutto 15 pln netto dodatku za każdy dzień pracy 300 pln brutto premii miesięcznej 31 pln netto na miesiąc dodatku na pranie odzieży 100% do stawki godzinowej za pracę w weekendy Danone i Huf tez mocno podgonili - ciekawe jak zareagują nasi Robi się ciekawie

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska