Opinie o P.P.H.U. RAMEX w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.P.H.U. RAMEX, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U. RAMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. RAMEX w Nowy Sącz

Pedro

Nie można edytować - po weekendzie sam podejde i się dowiem wszystkiego, bo tu to różnie piszą i nie wiadomo w końcu co i jak! A mam rzut beretem to najwyżej dla sportu się przede :D

Pedro

To jaka kasa za tą Hiszpanie? 6 na rękę w miesiącu dostane? I co masz na myśli pisząc o tyraczce??? Czy tam jest aż tak źle?

Karolek
@Pedro

Jedno co Cię mogę zapewnić,to to,że dostajesz umowę o pracę,to co uzgodnisz ,to na wypłatę dostaniesz i co jest najważniejsze,to to,że wypłatę dają W TERMINIE! A resztę przekonasz się sam będąc tam.

Wald

Pracowałem tam jakiś czas temu w Handlu, zastraszanie ludzi, kierownicy i dyrektorzy to zwykłe chamy. I tak na marginesie nie zastanawia Was to, że taka jest tam duża rotacja, cały czas kogoś poszukują. Wyzysk i tyle. Odradzam startować tam na jakiekolwiek stanowisko, będziecie żałować. Chyba że nie macie pracy, to można spróbować w tym kołchozie.

Pedro

Piękne dzięki :) Mam nadzieje, że faktycznie wygląda to tak jak piszesz.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w P.P.H.U. RAMEX rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Projektant ds. wizualizacji łazienek i wnętrz?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kierowca

Umowa o pracę

Pedro

Eeeeee to super :) chyba podejde zapytać o wolny etat. Oczywiście umowa o pracę czy jakieś działalności itp?

Kierowca

Jako kierowca c+E międzynarodowy :wyjazd do Hiszpani i powrót do Polski za każdym razem. Czyli około 8-10 dni w trasie. Kasa : 6-7 tyś . Auta nowe. Tak jak pisałem wcześniej , gdyby nie problemy ze zdrowiem jeździł bym dalej.

Karolek
@Kierowca

"Kierowca" proszę cię,nie żeń kitów z tą HISZPANIĄ! W 8 dni to nie ma najmniejszych szans żebyś objechał! Od 10 dni trzeba zacząć liczyć,to takie minimum! No i co do kasy to też lekko przesadzasz. 7 tysięcy to ciężko wyciągnąć,chyba,że na DWA MIESIĄCE! :-D No i ciągła TYRACZKA!!! Ale jedno jest pewne,jak płacą,tak płacą,ale PIENIĄDZE SĄ KSIĄŻKOWO NA CZAS!!!

pedro

Mogę prosić o jakieś info dotyczące pracy kierowcy C+E na Hiszpanie? Jak to tam wygląda, ile w trasie, za jakie pieniądze i tak dalej.

kierowca

Ja pracowałem jako kierowca przez 6 lat, z powodów zdrowotnych musiałem zrezygnować z zawodu kierowcy. Według mnie mimo różnych opinii było ok. i dalej bym pracował gdyby nie problemy ze zdrowiem. Najważniejsze że kasa niezła i na czas wypłacana.

Zainteresowany

Hej. Przyszła do mnie ulotka że szukają magazynierów i kierowców. Warto iść tam na magazyniera? co sądzicie? Jest tu ktoś kto tam pracuje albo pracował ? Jak traktują pracownika? Jakie są zarobki?

ToTamByłem

Znalazłem jeszcze o tej firmie inne opinie i wcale też nie są ciekawe sami zobaczcie: (usunięte przez administratora)

Tomek ST

Pracowałem tam chwile jakis czas temu ... Jedna wielka porażka .... Pracownicy płaca za wszystko .... Pamiętam ze raz ktoś rzucał sie przeterminowane farby ze płacimy za nie.... było głośno o tym firmie .. Pan Rams powiedział... cytuje.. To jest wasz towar i wy macie go sprzedac ... WTF? ... Rotacja ludzmi ze szok ... każdy uciekał . Pracuje tam kierownik powiazany z prezesem chyba zięć ... Takiego chama jeszcze nie widziałem .....

kuzyn

Jaki Prezes - popatrzcie do KRS to się wszystkiego dowiecie. To zwykły pracownik .Prezesem jest Pan Pióro . Ale kiedyś był 100 % właścicielem. Hm ale nie poszło. Więc większość musiał "sprzedać". Kocha tylko siebie, reszta to śmiecie. Zausznicy łaszą się bo tytuły dyrektorskie fajnie brzmią. Pracownik - a kto to jest - niewolnik. Uznaje zasadę Kalego.

Pracownik RAMEXU

Witam Pracuje na markecie w ramexie od jakiegos czasu. Sytuacje często tutaj są kuriozalne. Teraz np. zatrzymali nam wszystkim premie na poczet pryzszlej inwentaryzajci która bedzie za kilka tygodni. MAło tego każą nam przyjść na inwentaryzację w weekend w niedziele za miske zupy. TAK dosłownie miske zupy. Kierownictwo poinformowało nas że nie ma kasy. Że firma jest w głębokim kryzysie i zebyśmy przyszli pracować za miske zupy. Do dzisiaj w to nie moge uwierzyc..... Oczywiście po inwentaryzacjach bedziemy przez kilka miesiecy splacac wszelkie straty. nawet w przypadku jak sie jakies farby nie sprzedadza i sa przeterminowane to my musmy za to placic. Ja tutaj długo nie zamierzam juz pracowac wiec pisze to dla przyszlych pracowników bo pewnie zaraz bedzie ogłoszenie o prace.

@Pracownik RAMEXU

Sama prawda i tylko prawda, nic tylko wysłać tam inspekcje pracy i zamknąć ten bajzel. Ludzie to nie niewolnicy i albo zarząd to zrozumie albo będą sami tam pracować.

WaWaWa

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, miałem przyjemność tam pracować. Właściciel i cała świata z tego ich głównego pawilonu to granatem od pługa oderwana ale pomimo to, że siedzą w biurze to zachowują się tak jak na polu. Dostali trochę grosza i myślą, że są bogami. Szeregowych pracowników mają w głębokim poważaniu i nie chodzi tu akurat o mnie ale jak widziałem jak rozmawiają jak traktują innych to nie mogłem z tym bydłem wytrzymać. Rams posłuszne pieski sobie wychował, typu Tomki i te inne wskakujące mu pod biurko towarzystwo za marne parę złotych. Na prawdę się zastanów nim pójdziesz na rozmowę. A za te marne 2 000 tyś to niech sami sobie pracują.

pracuś

dominik- myślę że warto umówić się na rozmowę, jeżeli traktujesz pracę poważnie i będziesz osiągał wyniki to będziesz zadowolony.

pracuś

gel - jeżeli czujesz się na siłach i masz doświadczenie to warto iść na rozmowę kwalifikacyjną. Mają nowe auta (fordy i peugeoty), wynagrodzenie w zależności od wyników sprzedaży można zarobić nieźle jak się robi sprzedaż. Ja pracowałem w Ramexie 3 lata jako przedstawiciel (zarabiałem od 3,5 do 5 tyś) ale nie obijałem się. Skuszony lepszą propozycją zmieniłem branżę i okazała się wielka kicha. Wyjechałem za granicę .

byly magazynier

Byłem magazynierem w tej firmie. odszedlem bez żalu do innej konkurencyjnej firmy tuż obok bo dostałem oferte za duzo lepsza kase. ktoś pisze że magazynier zarabia 2300. śmiech na sali. tam nawet kierownik tyle nie zarabiał. a co jest najgorsze to placenie za inwentaryzacje. wiadomo że jako magazynier ma się tą odpowiedzialność materialną ale tutaj za inwentaryzację placi sie w calosci. w obecnej firmie jest całkowicie inaczej. jest założone ze moze byc 20tyś zł zniszczen w towarach w roku jezeli sie staramy i wyjdzie np 15 tys straty przy inwentaryzacji to pozostale 5 tys pracodawca dzieli miedzy nami. jezeli wyjdzie 25ty straty to spacamy tylko 5. A w ramexie wrzucaja magazynierom wszystko. Towary przeterminowane (bo poprostu sie nie sprzedaly), uszkodzone nie raz w transporcie, etc. Bywało ze wychodzilo 30-40 tys straty. i pomyslcie ze dzielilo sie to na 8 magazynierów którym przez cały rok odbija sie to z wyplaty. wiec te 2300 to chyba nie w tej firmie. Pozdrawiam były pracownik PS bynajmniej nie pisze tego zlosliwie. kawa na ławe i takie sa tam realia.

kierowca

czy możecie coś powiedzieć o stawkach dla kierowców, słyszałem że ostatnio mocno podnieśli wypłaty. Szukam pracy jako kierowca z prawem jazdy C+E.

kierowca tu
@kierowca

mocno to nie, cos tam dorzucili ale dolozyli tez roboty. cza pisac delegacje nawet na krajowki straszna papierologia jest tutaj.

pracujeWramexie

heheh jak czytam te wszystkie pozytywne opinie to czuje się jak w gabinecie ramsa. Ciastko lukrowane a w środku krowie łajno. Żadna z pozytywnych tutaj opini nie została napisana przez pracownika. Wszystkie są tworami dyrekcji która ma problem ze znalezieniem pracowników. najwiekszym problemem są tutaj 2 osoby Robert Rams i Robert Pałka choć ten drugi już troche siadł. Ci panowie nie mogą pojąć ze firme budują / tworzą pracownicy. Że to oni nabijają im kieszenie. Chytrość skąpstwo i zero szacunku do człowieka to są cechy właściciela.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. RAMEX - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P.H.U. RAMEX