G-Force

Opinie o G-Force

użytkownik zarejestrowany

Na stronie firmy G-Force są informacje o dobrej atmosferze w pracy, umowie o pracy, rozwoju przez szkolenia, możliwość pracy zdalnej i elastyczny grafik. Brzmi idealnie, szczególnie, że właśnie tez jest prowadzona rekrutacja http://www.g-force.com.pl/pl/kariera. Zatem byli pracownicy, co było nie tak, że odeszliście?

kharim

Ja też chętnie się dowiem czegoś więcej. Byli pracownicy, podzielcie się informacjami :) w szczególności czemu odeszliście i co jest nie tak z tymi właścicielami.

użytkownik zarejestrowany

@Xxx co rozumiesz przez dużą rotację? Jak dużo osób odeszło z firmy w ostatnim czasie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co może być tego powodem.

użytkownik zarejestrowany

Poszukiwane są między innymi osoby na stanowisko młodszy specjalista ds. sprzedaży. Jest również praca dla Konsultanta ds. rekrutacji w zespole IT O tym jak wygląda praca przeczytacie na stronie firmy: http://www.g-force.com.pl/pl/kariera

I juz

Nie.

użytkownik zarejestrowany

W zeszłym tygodniu pojawiło się wiele ofert pracy w Warszawie w firmie G-Force. Zamierzacie aplikować na któreś z oferowanych stanowisk?

Xxx

Fajna firma na start. Duzo ciekawych projektów, mozna się wiele nauczyć w zakresie rekrutacji. Dobre zarobki.

Sauron

Oni w ogóle odpowiadają na wysłane im CV czy tylko robią sobie bazy danych?

beszu
użytkownik zarejestrowany

@nom tak, są to dość mało popularne języki, ale można znaleźć zatrudnienie u nich znając jedynie angielski,szukają chociażby osób na stanowiska tax specialist czy ap accountant.

nom
użytkownik zarejestrowany

@qwerty nie przesadzaj, slyszalem wiele pochlebnych opinii o G-Forsie i to od osob ktore tam pracuja. Do firmy ciezko sie dostac bo jest duzo chetnych i czasem wymagaja takich jezykow jak holenderski czy litewski

rghjki
użytkownik zarejestrowany

no ja tam widze ze u nich rekrutacja nadal trwa..maja kilka ciewkacyh stanowsik na przyklad jako Junior Java Developer czy iOS Developer we Wrocławiu..

agencyjny

w ogóle nie są aktualne - to agencja, zależy im na jak największej bazie cv, żeby chwalić się rozmiarem przed konkurencją i klientami. Większość agencji tak robi - ta nie jest specjalnym wyjątkiem

arek
użytkownik zarejestrowany

No dobrze, praca w g-force w HR to jedno, ale zapytam czy ktoś korzystał może z ich usług? Trochę mnie dziwi, że na ich stronie mają napisane, że aktualnie jest 301 ofert pracy, ale w marcu oddali jedną i to samo było w lutym i styczniu, także na ile są aktualne te oferty jeszcze z zeszłego roku? Pozdrawiam.

adrian
użytkownik zarejestrowany

no pewnie potrzebuja młodych, a nawet na pewno, bo wydaje mi się, że jednak to jest firma, która właśnie inwestuje w młodych ludzi i na pewno dobrze im to wychodzi z tego co zauwazyłem. Teraz tylko zastanawiam się jak to może wszytsko wyglądać, w sensie na co powinienem szczególnie uwazać w CV, zeby zawrzeć itd.

juliusz
użytkownik zarejestrowany

skoeo rekrutują to z pewnością potrzeba im młodych i swieżych umysłó jeśli chodzi o hr, a tak się składa że ja jestem świeżo po takich studiach ai akurat szukam pracy. czy obecnie jest szansa na zatrudnienie związane z HR w G-force i ewentualnie na jakich warunkach? będę wdzięczny za każdą konkretną odpowiedź

Re: G-Force1

Jest to firma rekrutacyjna, czyli nie rekrutuje do siebie tylko dla ich klientów - oferty maja w całej polsce, bo tam mieszczą się ich klienci. oferty pracy mają - gdybyś poszukał informacji na ich stronie, albo na portalach pracy - dowiedziałbyś się wiele, tylko trzeba samemu coś zrobić a nie czekać na informację od innych

były pracownik

żaden były pracownik tej firmy nie wypowiada się o niej dobrze i to zawsze z tych samych powodów: właścicieli. Ludzie nie aplikujcie tam - szkoda zdrowia.

Paweł

witajcie, byłem kandydatem w procesie rekrutacyjnym, prowadzonym przez tą agencję i jestem zadowolony. pan (usunięte przez administratora), z którym miałem kontakt, rzeczowo poinformował mnie o kliencie i przebiegu procesu - ostatecznie nie zaakceptowałem zaproponowanych mi pieniędzy, ale to nie wina agencji. Jako kandydat - polecam

gorący

po rozmowie jestem na nie

tiko
użytkownik zarejestrowany

Ty już rozumiem, że z nimi też nie próbowałeś się w żaden sposób skontaktować? może praca była tego warta

kanik
użytkownik zarejestrowany

jeżeli Ci praca pasuje to się rzeczywiście tym zainteresuj i daj znać czy dostałeś jakąś odpowiedź od G-Force

Obiektywny obserwator

A ja powiem że warto dołączyć do zespołu jeśli chcesz pracować w rekrutacji. Jeśli jesteś dobry, chce Ci się pracować, masz szansę się tutaj bardzo dużo nauczyć i zarabiać naprawdę dobre pieniądze. Odpadają osoby, którym się nie chce pracować, uczyć i wyciągać wniosków. Rotacja? Mniejsza niż w innych firmach w branży.

hr

witam, w najbliższym czasie będę miał rozmowę na stanowisko researchera w g-forse. Może ktoś napisać więcej coś o tej firmie, czy wato czy nie? bo jak narazie same negatywy

A moze ktos poda wiecej szczegolow jak to tam w srodku wyglada?

Zostaw opinię o G-Force - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-Force