Meritum Expats Specialists Sp. z o.o.

Opinie o Meritum Expats Specialists Sp. z o.o.

Karolina

hmm a czemu będąc na stażu w Meritum Expats Specialists lekcje są ciagle odwoływane? No i czy jest to staż z PUP czy raczej taki prywatny? i ile mają miejsc stażowych na rok?

Kirkor

Pseudoszkoła z pseudometodyką. Lektorzy bez doświadczenia i wykształcenia są wykorzystywani do darmowej pracy w nadziei na zdobycie pracy w przyszłości. Cierpią na tym zarówno uczniowie, którzy płacą słone pieniądze za kurs z góry, jak i lektorzy pracujący za darmo.

Zostaw opinię o Meritum Expats Specialists Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meritum Expats Specialists Sp. z o.o.