Opinie o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

Czy możecie w kilku punktach opisać zalety i wady pracy w firmie. Jaki jest system motywacyjny pracownika? Czy firma jest warta by poświęcić jej swój czas? Czy wynagradza nowych pracowników i dba o ich rozwój? Jaka jest atmosfera w firmie? Czytając opinie sądzę że firma jest na etapie rozkładu wewnętrznego i zarządzający nic nie robią od kilku lat by to poprawić.

do KAndydata
@Kandydat

Zalety: 1. posiadanie ubezpieczenia 2. wynagrodzenie odpowiednie żeby przeżyć do kolejnego miesiaca. Wady: 1. Przerzucanie pracy, 2. Mobbing, 3. Zła atmosfera, 4. Podwyżki (wysokość uzależniona jest od znajomości, nie masz dostaniesz najniższą :) 5. Brak możliwości awansu 6. Zła kadra zarządzająca - jest zdecydowanie za dużo dyrektorów, zamiast patrzeć jak wyprowadzić firmę, stworzyć zespół który będzie działał to oni walczą miedzy sobą, nie wiedzą za bardzo jakie są potrzeby pracowników, jakie wprowadzić rozwiązania, ogólnie nie są to odpowiednie osoby na tych stanowiskach 7. Nie wiesz kiedy zostaniesz wyprowadzony z pudełkiem i za co 8. Nie jest to stała i pewna praca.

@Kandydat

A jakie stanowisko Cie interesuje ?

Wacek

Panowie do puki Prezes niepostawi do pionu dyrektora (usunięte przez administratora)który ciągle pije i kumpluje z zakoszmarnym i wieloma byłymi kierownikami to w firmie nie Bedzie dobrze i nikt normalny nie Bedzie pracował

OSKARY ROZDANE

Twór zwany ,,firmą" zxxe zasługuje na Oskara w kategorii żenada roku. Pracownicy dziękują za nieprzespane noce, wrzody żołądka, nerwicę oraz oczywiście za możliwość pracy ponad swoje siły. Dzięki temu zrozumieli, że praca to nie tylko 8 h, to także czas spędzony w domu z kubkiem melisy i łzą w oku, że już jutro będzie jeszcze gorzej..Na specjalną nagrodę zasługuje scena, kiedy to pracownicy są odprowadzani pod bramę obozu. Kiedy to wiązka światła oświetla ich uradowane twarze a w oddali słychać płacz pracowników, którzy z zazdrością a jednocześnie z radością żegnają swoich przyjaciół..wiedzą, że nadzieja umiera ostatnia. Film oparty na faktach, na żywych istotach, kreowany na komedię, niestety większość scen ma rodem z horroru. Aktorzy, którzy wcielają się w rolę Zarządu nominowani są do złotej maliny, w kategorii ,,kiepski zarządca"( lub ,,Ci, którzy nie wiedzą co robią"). Podobno zamiast serca z kamienia jeden z nich miał z piaskowca a co gorsze okazał zainteresowanie pracą jednego pracownika, co definitywnie skreśliło go z możliwości zdobycia wyższej nagrody. Mówią, że życie pisze własne scenariusze a twór zxxe scenariusz horroru. (usunięte przez administratora)

Słońce

Nie plujcie jadem tylko zmieniajcie pracę. Na rynku można dostać dobrą pracę za godne wynagrodzenie !

Projektant Budowlany

30 minut

Pytanie czy biorę udział w innych rekrutacjach - żenada. Na wstępie pytanie czy jeżeli zaprojektuje coś nieekonomicznie a było to już wcześniej zaprojektowane inaczej w innym projekcie i bardziej ekonomicznie to czy wyrażę zgodę na zmianę na takie rozwiązanie. Moje pytanie czy to ekonomiczne rozwiązanie jest zgodne z normami? Rekruter po dłuższym zastanowieniu mówi że tak, jest zgodne, no to ja że "jeżeli jest zgodne z normą to wtedy wyrażę zgodę". ;D

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zakoszmary

(usunięte przez administratora) firma, wojna pomiędzy dyrektorami, przerzucanie pracy to jest to ! Nie trzeba iść do zoo żeby pooglądać jak te małpy się same zwalczają

Tomeczek

W firmie ostatnio padł rekord! 3 dni :D (usunięte przez administratora)

WzWz
@Tomeczek

Chyba to akurat nikogo nie dziwi. Tam to dopiero jest patologia i mobbing

Kokoszka

Panowie podobno chodzą słuchy że ZWSE pozbył się największego nic niewiedzacego zakoszmarnego to oznacza że firma w końcu zacznie zatrudniać fachowców i ludzie będą mogli spokojnie i normalnie pracować. A pan zakoszmarny może teraz spokojnie pracować na sortowni śmieci gdzie swoim jadem nikomu nie bedzie szkodził, no chyba że znów wytropi Krzysia i będzie pod nim kopał jak w ZWSE

Moredna
@Kokoszka

Jednego cwaniaka mniej, on dużo ludzie prowadził do bramy i jak to prawda to dobra wiadomość dla nich żegnaj (usunięte przez administratora)

Kumpel
@Moredna

Dobrze że tego lizus wyprowadzili teraz ludzie będą mieli lepszą pracę A ten pianobijca niech bije pianę na swoim osiedlu gdzie mają to dość lub niech tropi gaśnice i mu podłoży świnie jak tu po prostu chwast

Masochita
@Kokoszka

Witam tylu kierowników już było za mnie każdy narzekał na łysego ale on był na poziomie bo zakoszmarny to cienki nawet niepotrafił podiac decyzji tylko srał w gacie ,jak by nie jego specjaliści to by zaginął jak ciotka w Czechach A i tak ich wzywał i utrudniało im pracę brawo dla Pana Prezesa że wywalił tego typa

Molenda
@Kokoszka

Teraz mogę pracować bez tego cwaniaka zakoszmarny, brawo aby prezes popatrzył na każdego w firmie bo firma potrzebuje S O S i nie wiem czy ktoś pomoże.

Tomeczek
@Molenda

Nikt nie pomoże bo w firmie robią przekręty na miliony, kwestia czasu aż to wszystko wyjdzie na jaw

Jupi
@Tomeczek

No racja, lewa ręka nie widzi co czyni prawa. Jak to mawiał Kulczyk 'tu się stało coś dziwnego - znikają pieniądze" a ja się pytam kto zapłaci podwykonawcom.

Byly

Niech koszmarny się cieszy ze tak dla niego się to skończyło. (usunięte przez administratora) skończony powinien za te wszystkie kłamstwa oraz mobbing odpowiedzieć przed sądem.

Uszatek

Apeluję do wszystkich mających zamiar aplikować do tej,, koropracji".... Nie róbcie tego... Grozi to trwałym kalectwem moralnym i psychicznym

Były pracownik umysłowy
@Uszatek

Popieram pana w 100 %

@Uszatek

Piszesz gościu (usunięte przez administratora) jak ci było dobrze to pracowałeś . A teraz Cię pewnie wyprowadzili z kartonikiem to piszesz (usunięte przez administratora) .

tomek

kiedys była w tej firmie fajna atmosfera, duzo mlodych, wyjazdy cieszyły. Teraz sie wszystko pozmieniało i wiekszosc odeszla, zostali sami starzy ktorzy czekaja tylko na emeryture. Firma slabo zarzadzana, nie polecam nikomu no chyba ze ktos nie moze z zoną wytrzymac to delegacje sie sprawdzą hehe

Zigi

@ZWSE a jakbym nie podpisał tej lojalki to nie będę mógł korzystać ze szkoleń?

@Zigi

Lojalkę musisz podpisać to twój konstytucyjny obowiązek wobec tego wspaniałego i lojalnego pracodawcy. W zamian otrzymasz wiele korzyści nie tylko w postaci szeroko pojętych szkoleń i wyjazdów integracyjnych ale również możliwości załapania się na jazdę próbną dacią duster :D jak będziesz wiedział komu wejść w tyłek to może i premie zaliczysz :D a kto wie za kilka lat o ile nie zwariujesz labo cię nie wywalą z dnia na dzień dostaniesz propozycję zmiany zajęcia na inny dział w ramach samorozwoju :D wiec nie zrażaj się i do boju ...(usunięte przez administratora)

ZWSE

Niniejsza firma nie jest godna polecenia. Chcesz stabilnej pracy, na kilka lat ? Szukaj dalej. Praktyka tej firmy jest dość interesująca. Jak traktują pracowników ? Przychodzisz do pracy, pracujesz, nagle pod koniec dnia przychodzą po ciebie z pudełkiem, dostajesz wypowiedzenie i zostajesz wyprowadzony jak kryminalista. Są częste rozmowy "dyscyplinujące" na których nie otrzymasz odpowiedzi co zrobiłeś źle. A może dotacja do szkoleń, kursu językowego ? Oczywiście, nie ma problemu, ale podpisujesz "lojalkę" więc jak chcesz zmienić pracę albo "nagle i niespodziewanie" otrzymasz wypowiedzenie wszystko musisz zwrócić. A może siłownia ? Jeszcze kilka lat temu jak nie wykorzystałeś wszystkich wejść, trzeba było zwrócić pieniądze. Czy szanują, walczą o wieloletnich pracowników ? Oczywiście, ze nie. Powiedzą: nie podołałeś obowiązkom, będzie ktoś inny. Największy problem tej firmy to dyrekcja. Są to osoby które nie posiadają wiedzy, kompetencji ani zielonego pojęcia o zarządzeniu, najważniejsze jest dla nich że pracują i zajmują stanowisko "dyrektorskie". Jedyny dyrektor na poziomie, z wieloletnim doświadczenie właśnie odchodzi na emeryturę. Pozostała dyrekcja ?(usunięte przez administratora)

Patologia zwse
@ZWSE

W 100% się zgadzam z tą opinią. Mam nadzieję, że osoby,które planują aplikować do tej firmy 3 razy się zastanowią... straci cie zdrowie, nerwy. Oni nie mają zielonego pojęcia ile masz pracy, odrzucając Ci kolejne obowiązki. Jak się nie wyrabiasz to nie, że nie masz w co ręce włożyć tylko masz złą organizację pracy... wiele można wymieniać, całą noc pisać o tym piekle. ..

Zainteresowana

Czy polecacie prace w Wydziale Zasobow Ludzkich?

@Zainteresowana

Nie, dziewczyny na tym stanowisku dość szybko się zmieniają. Na pewno nie jest to praca na dłużej. Atmosfera w firmie tylko z pozoru jest pozytywna.

Sikorek

Hahaha u Grazynki

Riki tiki
@Sikorek

Haha z Grażoną to nawet diabeł w piekle nie wytrzyma. Lucyfer, Grażyna Cię wyprowadzi za bramę piekła i z uśmiechem powie: przykro mi.. nie sprawdziles się... po czym obejmie Twoje stanowisko, i nadejdzie koniec świata....zanim do tego dojdzie to zdąży wypunktować Ci ile błędów ortograficznych masz w instrukcji albo ile przecinków nie postawiłeś,żeby na koniec Cię jeszcze wyedukować. Tak czy siak Grażyna trafi do piekła- mam nadzieję, że istnieje.

Cześć, Za jakiś czas planujemy z żoną przenieść się do Rzeszowa. Z zawodu i wykształcenia jestem elektrykiem stąd pytanie na jakim poziomie są zarobki inżyniera budowy w tej firmie ? Chodzi mi po prostu o realne widełki.

@Nowy

2,6k - 2,8k netto, może ze 3k by sie udało, proszę nie wierzyć w wymyślone z kosmosu liczby jak 5k netto na tym stanowisku (bo i takie sie pojawiały). Kolega liczy się z tym że inz budowy w tej firmie to praca w permanentnej delegacji w CAŁYM kraju. Odsyłam do komentarzy niżej np. post kolegi "ex-pracownik" kilka postów nizej opisuje jak wygląda tam praca inzyniera.

As
@Nowy

Dobrze się zastanów..... Jeżeli twoja żona lubi miesiącami przebywać w samotności to śmiało ???? to właśnie was czeka jak cie wyślą na koniec Polski i łaskawie pozwolą przyjechać do domu raz na 2 tygodnie

Zarobki

Serio Inżynier w tej firmie ma ciężko zarobić 3 tyś netto w delegacji? To jakiś kabaret chyba.To w takim razie ile monterzy zarabiają skoro inżynier tak mało?Z 2 tyś? Porażka albo ktoś żarty sobie robi,bo aż ciężko uwierzyć.

Roman
@Nowy

Zdecydowanie odradzam!!! Jeżeli che się Pan wykończyć nerwowo i pracować za trzech w zamian za marną pensję to proszę aplikować. Niesłychanie duża rotacja w firmie, starych pracowników wyprowadzają , aby nie mieli kontaktu z nowym narybkiem. Szkoda zdrowia na tych.....(piiiip).

Dobry człowiek

Firma ok ale jest jeden problem mobing pana kierownika ADZ przez którego odeszła znakomita kadra która znała się na robocie czyli : Sławomir B ,Darek M,Maciej M ,Damian Z ,Krzysztof K, i reszta towarzystwa. Pytanie ilu jeszcze odejdzie pracowników przez tego Oszołoma??????

Dobry człowiek
@Dobry człowiek

Przepraszam wszystkich żadnego mobingu nie ma a ci co odeszli to niepotrafili się podporządkować zasadom w firmie, firma godna polecenia

Zakoszmarnny
@Dobry człowiek

Może firma była godna ale teraz już nie bo zakoszmarnny tam rządzi ludzie i nie ma zielonego pojęcia o planowaniu,bo po prostu nie zna się :))) a ludzie którzy odeszli byli dobrymi ludźmi .

Czesiek
@Dobry człowiek

Mobbing jest wystarczy 3 miesiące popracować to się widzi firma godna polecenia dla własnego doświadczenia

Waldi
@Czesiek

Doskonała firma szkoleniowa. Dobra na chwile. Masochisci pracuja latami.

zakoszmarny
@Czesiek

Dobry człowiek musi mówić prawdę ani udawać że firma wspaniała, nie ukrywam były dobre chwile ale tylko chwile, a wystarczyło małe zmiany i już rotacja i zawsze ci z góry rzucają winy na tych z dołu :)) a praca w delegacji dla wszystkich to koszmar a ci z góry mają to gdzieś i nie doceniają to .

stary byk z zwse

jedyne słowo które obrazuje firmę zwse to porażka.... pracowałem tam ok 4 lat i patrząc na nowe komentarze nic się nie zmieniło poza oczywistą i stałą rotacją pracowników. Zatrudniono również kilka nowych rodzynków przy których pan Krzysztof A jest miłym staruszkiem :D ogólnie nie polecam

inżynier

czyli monter dostaję więcej od inżyniera a inżynier nie raz pracuje 12 god i nie dostaje nic w zamian :)

@inżynier

Nie inaczej. inżynier zarabia tam 2,8k netto (+diety), monterzy wyciągają więcej. Z resztą kolega przeczyta opinie niżej, jest tam wszystko opisane (oprócz bajek z zarobkami u inzyniera 5,5k netto - smiechu warte).

Grzegorz

Czy do zarobków, które podajesz można doliczyć premie lub nagrody roczne?

@Grzegorz

13stki tak, premii jako takich nie było (premie dostają monterzy), ewentualnie dodatki świąteczne

zakoszmarnny

Ja jak pracowałem to nie widziałem 13 stki i nie wiem kto dostaje, może ci którzy lubią za plecami coś załatwić

inżynier

Ile świeżo przyjęty inżynier zarobi? Weźmie ze 5,5 tyś? Albo chociaż 4,5tyś netto bez diet?

wrobelek
@inżynier

tyle to kierownik mało który tam zarabia.

@inżynier

Nie ma szans, moze kierownik budowy (i to nie wiem) ale inz budowy na pewno nie.

Fizyczny

Firma ok Kierownik dno i dwa wiadra mułu poprostu człowiek chory

brawo fizyczny
@Fizyczny

Brawo fizyczny, on chcę was wykończyć w imię firmie bo jak pisałeś jest chory i trzeba go wysłać do szpitala :)

Szymon
@brawo fizyczny

Skoro jest rzekomy problem z kierownikiem firmy Zwse Rzeszów to może warto by było porozmawiać na ten temat z szefostwem? Próbowaliście może w taki sposób załatwić tę sprawę? Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Maria

Jak wygląda praca jako wsparcie kierownika projektu? Jest to praca w delegacji czy tylko w biurze? Jaki jest zakres możliwego wynagrodzenia dla pracowników biurowych?

@Maria

Nie za bardzo wiem jak rozumieć "wsparcie". Kierownik projektu w tej firmie to praca głównie biurowa, choć też są wyjazdy w delegację, przy czym nie są to długie wyjazdy (zazwyczaj kilku dniowe), nie słyszałem o jakichś dłuższych delegacjach. Co do wynagrodzenia to nie wiem ale myślę że średnia krajowa jest ;)

Zostaw merytoryczną opinię o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRINEA SPÓŁKA Z O.O.