Opinie o Lodimex w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lodimex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lodimex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodimex w Szczecin

BYŁY PRACOWNIK

Sami frustraci. Życie uratował wam lodimex. Żal mi was. I nie wsadzajcie wszystkich do tego samego worka - bo nie wszyscy muszą być jakimś katem czy innym nickiem jako jedna osoba - bo się bardzo mylicie. A każdy ma sie prawo tu wypowiedzieć. Nie tylko wy jako wielcy poplecznicy prezesowej. Także ci, którym się nie podoba firma Lodimex, więc przestańcie płakać w poduszkę.

nika

gozik, Jeśli chodzi o szkolenia to zależy od objętej funkcji. Jak wcześniej pisano zapytanie na rekrutacja(@lodimex.pl to jedyne sensowne rozwiązanie bo tu zaraz wskoczy jakiś oszołom z konkurencji i będzie sadził, że szkoleń nie ma i Polska w ruinie, pozdrawiam

Rod

Hej ~Kat... czy piszesz tu jako "Tak", czy jako "Logistyka na magazynie" albo "BYŁY PRACOWNIK"... My się tu z ciebie śmiejemy i tych bzdur o "firmie padającej na pysk" ;))))) Na prawdę ni wysilaj się bo ci żyłka pęknie! ;)))

zezol
@Rod

Rod daj chłopcu spokój bo się załamie, przecież widzisz, że mu się w życiu nie układa ;-)

BYŁY PRACOWNIK

Jako były pracownik stwierdzam, że opinie o tej firmie są prawdziwe. (usunięte przez administratora)Daleko im do konkurencji. Pozdro dla tych co jeszcze nie odeszli - nie warto się tam "zamrażać".

Logistyk

Spotkanie odbywało się z dyrektorem i młodym chłopakiem z działu, dyrektor wypytywał o wykształcenie i doświadczenie, chłopak opowiadał o charakterze pracy.

Leszno

Logistyka na magazynie

Twoja wypowiedź świadczy właśnie o tobie Rod czy m. czy jak tam się chcesz schować. A każdy kto tam choć raz zaszedł widział że te negatywne opinie to prawda. I twoja agitacja jak to w Lodimexie jest dobrze na niewiele sie zda. Fakty świadczą o tym.

Rod

Kto jest bliski zera wszyscy widzą, a agenta anonima firmy Piklington pozdrawiamy i żegnamy jednocześnie!

Rod

"ktoś także pisze za mnie ostatnie opinie", na twoim miejscu też bym się nie przyznawał do tych wpisów.

Logistyka na magazynie
@Rod

Jeśli Rod to ty o kim myśle a chyba tak m. to nie dziwią mnie te twoje wpisy jakości zbliżonej do 0.

Rod

Może ~Kat nie podszywaj się pod mój nickname "Rod"! Już przeginasz! Te dwa bez sensu bzdety powyżej o niskiej krajowej to nie moje wpisy, tylko jak zwykle Kat prbuje przekonać innych, że coś wie o firmie.

@Rod

Po pierwsze, nie ja podszywam sie pod Ciebie. Po drugie, ktoś także pisze za mnie ostatnie opinie. A co niskiej krajowej to niestety FAKT

Rod

I tu się mylisz. Chyba że satysfakcjonuje kogoś praca za najniższą krajową czy w temperaturze minus 18.

Rod

Już wszyscy wiedzą, że to twoje marzenie, powtarzasz to co chwila! Może odwiedź forum-psychologia.prv.pl, tam jest "kącik zwierzeń" dla takich hejterów jak ty.

@Rod

Kiepskie riposty ale czego się spodziewać :-)

Rod

Tak to właśnie Kat ocenia firmę - z "lotu ptaka" - nic dodać nic ująć, pozdrawiam konkurencję!

Rod

Witamy ukrytego agenta rekrutacji firmy Pikli*ngton... szkoda tylko, że szanowny agent firmy L. na oczy nie widział.

@Rod

Proszę Cię... Są takie firmy, które nie potrzebują "agenta" rekrutacji. Szkoda, że nie można zamieszczać tutaj zdjęć bo z wielką chęcią bym Wam pięknie pokazał jak wygląda Lodimex z "lotu ptaka"

nika

To jesteś tą jedną z nielicznych osób którym źle... więc co tu jeszcze robisz?

Tak
@nika

Szukam innej pracy i jak tylko znajdę - a zaraz Piklington wznawia nabór - spieprzam szybciej niż dźwiek. A jak twierdzi ktoś że jest dobrze to ma nierówno pod sufitem. Stare samochody, stary sprzęt, najniższa kasa dla pracowników, kontrahenci uciekli i już wielu pracowników także. To jest ta Twoja dobra firma. Nie wiem czy się śmiać z ciebie czy płakac nad twoją naiwnością.

zezol

popieram!

wp

NIE POLECAM. Pracowałem tam ponad 20 miesięcy.Ładnie rozmawiają przed sezonem kiedy jest dużo pracy obiecują podwyżki premie nagrody później jednak trudno od nich cokolwiek wyegzekwować.NIE POLECAM.

teresa22

To się dowiedziałam. ...same konkrety...a praca jest zmianowa czy tylko od 8 do 16ej?

teresa22

Nie duzo tzn ile?tak mniej wiecej,czy oprocz pensji podstawowej mozna liczyć na jakieś dodatki ?dostałam ofertę pracy w biurze i ma być " kolorowo" ale czytając te wpisy to moze byc zupełnie inaczej.Jak jest faktycznie w tej firmie?

@teresa22

Taaa dodatki za strzelania z ucha na wszystkich, chociaż jeżeli kogoś zakapujesz to i tak Ci premie lub godzinówkę utną... Ludzie którzy mają ambicje to uciekaja. Tobie radzę nie marnuj sobie życia tam i szukaj lepszej oferty, nawet jeżeli by miała być za mniejsze pieniądze. Pamietaj, życie ma się jedno.

@teresa22

Hej teresa22 tutaj dostaniesz tylko informacje w stylu DUŻO, MAŁO bo tu same trole. Ktoś tam wczeniej konkretnie pisał z biura o email'u rektutacja(@)lodimex.pl . Tu strata czasu, totalne bzdury.

AnnaM

To się zatrudnij. Będzie jak w bajce.

nika

"słyszalam ze bedzie szansa po nowym roku na prace" Ola idź i sprawdź. Co prawda ~Rod się pomylił bo email to "rekrutacja@" ale reszta się zgadza, strata czasu na czytanie tych wymyślonych bzdur.

Tak
@nika

To idź i sama zobacz jak jest.(usunięte przez administratora)Widać, że oprócz was wiekszośc ludzi tu wie o czym pisze, wiec chyba to znają z pracy w tej "firmie".

@Tak

A kto tobie płaci za te fałszywe opinie? Czy nazwiesz się tu wymownie "Kat", czy "Tak" i tak wszyscy wiedzą kim jesteś i co jest twoim celem. Widać to w twoich złośliwych wypocinach. Ja pracuję tu kilka lat i jest mi tu dobrze. Po prostu idź gdzie indziej jak ci tak źle albo może odwiedź psychologa - bo tu się nie wyleczysz, a raczej prędzej skompromitujesz!

AnnaM

Nie za dużo

teresa22

Ile mozna zarobic w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Lodimex - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lodimex?

Kandydaci do pracy w Lodimex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lodimex