Opinie o Lodimex w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lodimex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lodimex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodimex w Szczecin

Janosik

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie lodimex warto się tam zatrudnić jako kierowca?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piekar

I wreszcie coś się dzieje! Teraz jak pójdziemy z kierownikiem w handel pizzami po Koszalińskim, to zachuuuczy! I co głupio niedowiarkom!

Agnieszka

@Szofer Wojtaszdecydowałeś się na aplikację do Lodimex? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Szofer Wojtas

Witam . Mam pytanko jak wygląda praca na kierowcę CE i czy są przyjęcia ? Rzuciłem międzynarodowe i szukam na kraj pracy żeby zarobić na życie I być być domu normalnie. ? Ktoś jeździł bądź jeździ tam ?

Lol
@Szofer Wojtas

Pewnie szukają

Logistyk

Spotkanie odbywało się z dyrektorem i młodym chłopakiem z działu, dyrektor wypytywał o wykształcenie i doświadczenie, chłopak opowiadał o charakterze pracy.

p

Wiecie co, ja mam szacunek do pani prezes, prowadziła tą firmę przez wiele lat, niewielu to by się udało. Ale myślę że następcy powinni naprawdę pokazać że też są coś warci, bo to co się teraz dzieje to żenada i nikt nad tym nie panuje. Firma to przede wszystkim ludzie. Powodzenia.

Przemek
@p

A daj spokój amigo co ty gadasz

Stary przedstawiciel

Nic nie rozumiem, w każdej firmie są wzloty i upadki ale pamiętam te dobre chwile gdy mogliśmy konkurować z innymi firmami pomimo braków towarów. Klienci mieli do nas zaufanie. Dlaczego nikt nie próbuje odbudować tej starej firmy małymi krokami, nowym produktem? Lodimex to naprawdę była dobra marka, i mam też miłe wspomnienia. Oby jeszcze ta firma podniosła się na nogi! Na pewno wiele osób pamięta dobre czasy.

Dobry pracownik!

Gdzie jest tak dobrze? może ja też dostanę.

daro

kierowca dostał samochód służbowy na dojazd do pracy - po co mu ? magazynier dostał samochód służbowy na dojazd do pracy - po co mu ? To co tam w dziale się dzieje przekracza wszelkie myśli

świeżak :)

Mam pytanie do wszystkich opisujących pracę w f. Lodimex. Zamierzam podjąć pracę w biurze. Proszę o rzetelną informacje o obecnej sytuacji w firmie, płynności finansowej , atmosferze między pracownikami itp...... Czekam na szczere opinie, a nie wypisywanie bzdur przez pracowników którym nie poszło w tej firmie i wieszają całe niepowodzenie na przełożonych lub na tzw. "góre" :)

Daro
@świeżak :)

Odpowiem krótko - firma słaba. Nie polecam

ONA
@świeżak :)

@świeżak i jak praca...? ;)

Agnieszka

@Qguar, czyli polecasz Lodimex na pierwszą pracę? Jest to firma, w której można się wiele nauczyć i nabyć cenne doświadczenie?

Qguar
@Agnieszka

Nie polecę tej firmy, ponieważ nie ma w niej perspektyw i każdy pracownik z własnym zdaniem jest tępiony przez pana MS. O wypłatach wspomniałem wcześniej.

Qguar

Lodimex był moją pierwszą poważną pracą. Jako osoba świeżo po studiach byłem zadowolony, bo mogłem zdobyć doświadczenie w logistyce, niestety tyle z dobrych rzeczy. Tak jak pisali poprzednicy: ucinana premia, kilka razy spóźniona wypłata, kierownicy magazynu, ktorzy nic nie robili...

Agnieszka

@AT, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany to musiał być on niezgodny z Regulaminem GoWork.pl @Uganda piszesz, że zdarzają się opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy ten 'problem' występuje częściej?

@Agnieszka

Co miesiąc jest taka sytuacja oraz potracenie premi za nic, piszę były pracownik który zwolnił się właśnie z tego powodu

noni21

Czy ktoś mógłby coś napisać o pracy i zarobkach PH w tej firmie? Z góry dziękuję.

mopik
@noni21

~noni21 Poczekaj na niedowartościowanego hejtera... świetnie Ci doradzi!

Kierowca

Od paru lat pracuje w Lodimex'ie i powiem szczerze, nie mam powodów do narzekania. Zarabiam dobrze, mój wymiar pracy też jest zadowalający, ale to wszystko dzięki pracy. Jak komuś zależy i chce by było mu dobrze tam gdzie pracuje, to bardzo często się odplaca. Niektórzy chcieliby dostać wszystko co ja osiągnąłem w ciągu miesiąca, ale niestety w tej firmie trzeba się troszkę wykazać i okazać odrobinę lojalności i pokory, nic nie dostanie się za darmo. Praca jak każda inna, wszędzie są lepsze i gorsze dni, ale tak jest wszędzie. Mówię, jak chcesz mieć dobrą pracę tez musisz się okazać dobrym pracownikiem, a tu potrafią docenić, ale najpierw trzeba pokazać, że jest się tego wart.

X
@Kierowca

Ale bredniel

To

Ty jesteś debilem pisząc taki wypowiedzi

Ktos
@To

Prawda w oczy kole

dół

A ja słyszałem , że "góra" wypoczywa na Teneryfie - czyli nie jest źle.

Długoletni pracownik

@Były pracownik 2017-04-05 10:36 Dlaczego tak bardzo przejmujesz się tą Firmą,w której już nie pracujesz? Ja pracuję w tej Firmie i nie rozumiem dlaczego wypisujesz pod różnymi nickami te nieprawdziwe bzdury. Widać,że nie znalazłeś jeszcze innej pracy,gdzie mógłbyś robić to samo. Masz dużo wolnego czasu,bo jak widać piszesz to wszystko najczęściej w czasie kiedy inni pracują. A może robisz to w czasie pracy w innej firmie?

Obcy

Kim ty jesteś ze masz taki wiadomosci Kto jest twoim infomatorem.

Obcy

Były pracowniku w poniedziałek poddamy sobie dlonie każdy każdy zajmiesiąc sie swoją pracą Bedzie dalejak ok.

Agnieszka

@Były pracownik, a długo już nie jesteś zatrudniony w Lodimex? Może powiesz więcej o warunkach pracy w tym miejscu?

Tempak

TAK prawda

ProMan

W firmie właśnie trwa "Dobra Zmiana".... jak dotąd jest ok.....

irek

Podobno 4-5 osób z magazynu wypowiedzenia składają 31.03.2017 r.

Zostaw merytoryczną opinię o Lodimex - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lodimex?

Kandydaci do pracy w Lodimex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lodimex