Opinie o Lodimex w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lodimex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lodimex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodimex w Szczecin

Długoletni pracownik

"Były pracowniku" - Czy prosperowanie firmy zależy od ilości zatrudnionych w niej pracowników? Jeśli dowiesz się, że "usówa" pisze się przez "u" zwykłe to będziesz miał odpowiedź na powyższe pytanie.

@Długoletni pracownik

Musiało zaboleć, że taki natychmiastowy odzew. Prawda w oczy kole.

Jak

Skoro jest tak dobrze, jak twierdza niektorzy, to gdzie sa wszyscy pracownicy? (usunięte przez administratora)

@Jak

Dla uwaznych. Ktoś usówa nadal nieprzychylne komentarze. Dlatego, że firma prosperuje tak dobrze. Raczej nie sądze, bo wtedy nie przejmowaliby sie nimi. A tak prawda w oczy kole.

Xb

Maniuś, nie bronisz ręki która karmi. Oj, chyba premii nie będzie.

Mario

Pracowałem w Lodimexie 2 lata, sądzę że dalej bym tam pracował gdyby Pani (usunięte przez administratora) nie ucinala mi mojego wynagrodzenia. Pracownicy uczynni i pomocni jak czegoś nie wiesz zawsze pomogą to samo tyczy się kierowców oraz kierowników. Żałosne było to że z dyrektorem musiałem się targować o swoją pensje, a jak już odchodzisz z firmy ucinaja Ci Od 200 do 600 złotych to by było na tyle Old Driver

Logistyk

Spotkanie odbywało się z dyrektorem i młodym chłopakiem z działu, dyrektor wypytywał o wykształcenie i doświadczenie, chłopak opowiadał o charakterze pracy.

ProMan

Kasa się zgadza i praktycznie zawsze na czas, max 2 dni obsuwy sporadycznie(raz na rok) atmosfera ok ,wszystko jest utrzymane w dobrych standardach...(Pracuje w firmie 9 Lat) .

Xb
@ProMan

A jak zarobki? Dalej najniźsza krajowa?

ProMan
@Xb

średnia krajowa.....pozdrawiam

Jak

Odsyłam porozmawiać z pracownikami jacy tam jeszcze zostali. Z pracownikami zaznaczam a nie z kilkoma oszołomami na stołku. Chyba, że old boy to jeden z was, co by mnie nie zdziwiło. Widać po wpisach, że mocno się udzielacie na tym forum żeby nic nie wyszło. Ale mnie to ..... jak i Wy.

Bono

@ringo- 2016-09-27 09:49:43 Pracuję w tej Firmie kilkanaście lat z tymi samymi ludźmi. Od czasu do czasu przyjmują kogoś nowego. 90% to stała załoga. Ciekawe dlaczego wypisujesz takie bzdury . I to w czasie kiedy każdy porządny człowiek jest w pracy.

dd

dokładnie zenon, kobiety są i wypłata w terminie... jak ktoś nie dostaje w terminie to znając AW raczej zasłużył

oooa ofert brak na razie jest bo wszyscy trzymamy się gałęzi zębami i nie puszczamy!

miro

Trollo chyba tobie jajka zgasły i odpadłeś!

bingo

Nie wiem dobrawa czy dostaniesz odpowiedź nie na temat, ale ja tu jeżdżę od 2 lat i jakoś spejalnie opóźnień nie odczułem. Jak ktoś pisze że nie dostał na termin to chyba zjechał nie do tej bazy :-)

rodri

Dużo daje z siebie w tej firmie i nie czuje się poszkodowany. Wypłaty w terminie i wcale nie inne niż gdzieś tam byle gdzie.

zenon

Masz racje ~xa. Szacun dla tej fimy za rzetelność. A jak ktoś pisze, że kobiet nie zatrudniają... no cóż dziecko wzięło klawiaturę!

Czekam na możliwość zatrudnienia się w tej firmie i czytam tutaj że jakiś debil od dłuższego czasu pod różnymi nickami w kółko wypisuje to samo świadomie szkodząc waszej firmie. Zróbcie z nim porządek. Przecież nie jest do końca tak anonimowy jak mu się wydaje.

MS
@Marcin

hmm napisałem 1 opinie, a ty mnie wyzywasz i innych którzy sie wypowiedzili? Nie mam prawa się wypowiedzieć? Cóż debilem musisz być Ty po takich tendencyjnych wpisach jak nie znasz firmy.

rada

Po co ta idiotyczna dyskusja w internecie prowokowana przez tą samą osobę. Wynagrodzenia wypłacane są w firmie w różnych stałych terminach dla poszczególnych grup pracowniczych.Jest to związane z koniecznością dokonania obliczeń wynagrodzenia dla dużej ilości pracowników po zakończeniu miesiąca szczególnie, kiedy wynagrodzenie to nie jest stałe,bo warunkują je różne wskaźniki. Pracownicy magazynu,do których należysz otrzymują wynagrodzenie 10-go każdego miesiąca ( i tak było również w tym miesiącu) a nie do 10-go. Nikt tego dla ciebie nie będzie zmieniał. Jeśli nie możesz tego zaakceptować to zmień zakład pracy. Przestaniesz wreszcie wypisywać te złośliwe bzdury.

Bodo
@rada

Haha 10-tego? A jak niedziela wypada 10-tego to co nie potraficie zobaczyć w kalendarz i pomyśleć ?w umowie jest DO 10-tego i ma być! A nie po,nawet jak niedziela wypada w ten dzień, niewiecie co sie wtedy robi? Tacy wyuczeni jesteście? I nie klamcie ludzi ze trzeba czasu na obliczanie wypłat, jakk wszyscy wiedzą ze kasy nie ma, nawet spóźniacie się z opłatami za prąd :-)

mick

Ludzie kochanie, ja wiem, że połowie z Was za te dobre słowa płaca. Ale żeby kłamać na własnej firmowej stronie ? to przesada juz. Wystarczy zobaczyć zdjęcia, które zostały dodane tam. Aż JEDNO się zgadza. Ciuchy, samochody? pracowałem tam parę lat i wierzcie mi bujda (zapraszam na LCL PL). W tej firmie jeżeli zaczniesz za dużo rozmawiać to dostaniesz kopa w du..e bo zrobisz się nie wygodną osobą. Z tego co mi sie obiło o uszy od znajomych to coraz gorzej tam idzie. Będą zwalniać, ale napewno nie zatrudniać. Brak jakich kolwiek ogłoszeń na necie tzn tam gdzie się najczęściej ogłaszają czyli olx ( bo ogłoszenia są darmowe, prawda Panie M.? ). Tak czy inaczej postęp jak narazie to działająca strona internetowa. Zawsze coś. Postarajcie się o dobrą atmosfere a zyskacie kontrahentów, pracowników którzy bedą pracowali tak jak za dawnych lat. Ruszcie głowami, a nie portfelami!!!

Miki

Niedługo będą oferty zwolnienia wszystkich. Strach się bać jak ktoś mówi o nich jako o mocnym pracodawcy.

Roland

Wyżej albo są ślepi albo już mają wszystko gdzieś. Przerabialiśmy już to. A kto jest niewygodny dostaje zwolnienie.

@Roland

Zmień nicka bo moje nazwisko to nie nalepka.

Roland

Jak pracownicy widza kierownika, który bierze co nie jego a innych tepi to jak ma być ?

xn

podstawa najniższa, premia 20proc jak nie zabierze, nadgodziny kiedyś były teraz już brak. atmosfera do dupy. kier podobnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lodimex - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lodimex?

Kandydaci do pracy w Lodimex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lodimex