Opinie o BUDKOP SA w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDKOP SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BUDKOP SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDKOP SA w Mysłowice

Jojo

Na jaką stawkę mogę liczyć na początek?

Stach

A Ile wychodzi netto plus ile za kartki za soboty płatne osobno

Eryk

Dobry pracodawca z całą pewnością nie zwalnia dobrego pracownika bez podania przyczyny!!

Czy w BUDKOP SA jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Oczywiście, że skutecznie rozwiązują problemy. Na następny dzień już nie pracujesz i problemu nie ma.

Brałeś udział w rekrutacji do BUDKOP SA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
inc

Witam. Widać ze są przyjęcia, możecie więcej coś powiedzieć o tej firmie?

Inc

Możesz coś więcej napisać czemu nie polecasz tej firmy ?

Jerzy

Szukam pracy na kopalni jest jakieś możliwość

Bartosz

W bardzo wielu komentarzach pisaliście o dość niskich zarobkach. Czy warunki finansowe uległy zmianie począwszy od nowego roku i zmianie wysokości minimalnego wynagrodzenie? Jak to teraz wygląda w Budkop? Będę wdzięczny za odpowiedź.

młody

Same pozytywy jeśli chodzi o organizację i bezpieczeństwo jak również zarobki.

Gornik

Czy z doswiadcz. mga zarobc za czarne dniowki 3800?

Diabel

Panie boguslawie .wasza firma zle placi (usunięte przez administratora) pracownikow z strefa 6godz a 7.5..odnosnie warunkow pracy.wszyscy na B maja 6godz a my mamy 2 strefy 7.5? Bo chlodziarka? Przodki maja mimo chlodziarek na 6godz cale b...wy cos macie z deklem bo co niezarobicie za miech 20tys na leb.!? Trzeba pracownika oszukac..za 2000tys miesiecznie ..a gdzie indziej na tasmach msja 3zzz palcem u nogi...sam sie zwalnie i zrobie (usunięte przez administratora) na kopalni odnosnie bhp i warunkow pracy oraz do urzedu pracy ide.a wy tasmowcow na przodki i przebudowy wynajmujecie.

@Diabel

Wszystko prawda. Omijać firmę pion BHP totalne zero. Warunki BHB tragiczne na dole. Osoby bez doświadczenia nie mają wsparcia podczas pracy tylko podpisują 100 instrukcji . Zięba dla niego człowiek się nie liczy . Nawet Nadsztygary się boją i dostają baty .

Bartosz

Możesz napisać coś więcej o warunkach BHP, które obowiązują w firmie BUDKOP? Zaniepokoiło mnie to, że oceniasz je negatywnie. Myślałem, że są one przestrzegane zgodne z obowiązującymi przepisami.

@Bartosz

Zjedz na b... Popracuj szychte z Ziębą . Tego nie da się opisać.

Witam, ile można dostać jako pomoc dołowa na Wesołej?, i kartki po 10 zł czy więcej? Wesołych świąt :)

Alt Bergman
@.

Ile zarobi gornik z 7 l. dosw.? Netto, naturlich.

@Alt Bergman

Firma poszukuje aktualnie pracownika na to stanowisko? Przejrzałem aktualną stronę internetową firmy BUDKOP i niestety nie znalazłem informacji, aby pracodawca poszukiwał osób na stanowisko górnika.

BUDKOP
@Bartosz

(usunięte przez administratora) zakładka praca z której wynika że cały czas przyjmujemy do pracy więc nie wiem kolego dlaczego powielasz nieprawdziwe informacje

@BUDKOP

Czy osoby bez przygotowania do pracy w górnictwie, mające dobry stan zdrowia muszą spełniać jeszcze jakieś wymagania żeby dostać pracę? Jakie problemy zdrowotne są przeciwwskazaniem?

BUDKOP
@Bartosz

TAK DOBRY STAN ZDROWIA WYSTARCZY Z REGUŁY PRZECIWSKAZANIA SŁABY WZROK SŁUCH PŁUCA ALE O TYM DECYDUJE LEKARZ MEDYCYNY PRACY ZNAJĄC NA JAKIE CZYNNIKI SZKODLIWE I UCIĄŻLIWE BĘDZIE NARAŻONY PRACOWNIK.

Chujxcixdoxtegox

Najgorsza firma z jaka mogłem mieć odczynienia ! je.bac fryzjera i jego bandę ! A i panie Zie.. mam nadzieje ze nauczy się pan jakiego kolwiek szacunku do pracownika bo to ludzie na ciebie pracują a nie odwrotnie, mam nadzieje ze dostaniesz nauczkę za to jak traktujesz ludzi ... mobing zastraszenia groźby brak szacunku wszystko co najgorsze na Knurowiec w tej firmie, strasznie chu.jowa kasa aaa i ciagle odpisują godziny.. mam nadzieje ze ta śmieszna firmę wypie.dola z kwk knurów bo te wasze emeryty dupni przodowi nie maja zielonego pojęcia na robocie ... a i siły tym bardziej brak jeden drugiego podpi.erdala ciagle trzeba poprawiać robotę która dozór jak i przodowi nie umieją przypilnować szczerze nie polecam! Jeb.ac tego „wróbelka”

@Chujxcixdoxtegox

Bardzo poważne oskarżenie zawarłeś w swoim komentarzu. Mam tu na myśli rzekomy mobbing, którego rzekomo doświadczyłeś pracując w firmie BUDKOP. Z racji tego, iż jest to forum publiczne, to chciałbym, abyś podał konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis. Jesteś w stanie to zrobić?

Witam. Czy ktos wie jakie roboty prowadzi firma na kwk knurow? Chodzi mi czy przodek czy odstawa glowna czy jeszcze cos innego?

emerlich

ile zarabiają emeryci w tej firmie?ktos coś...

Iwona

Na stronie internetowej budkop jest informacja, że firma stale przyjmuje osoby chętne do pracy jako pracownicy fizyczni i osoby dozoru do pracy pod ziemią. Zgłaszać się mogą również emeryci. Nie jest konieczne posiadanie doświadczenia. Wszystkie informacje znajdziecie pod liniem: http://www.budkop.pl/praca.html Jeśli weźmiecie udział w rekrutacji, dajcie znać jakie odnieśliście wrażenia. @j23 jakie konkretnie stanowisko interesuje Cię w budkop? Być może znajdą się osoby, które są zatrudnione akurat w tym charakterze i będą mogli napisać konkretnie jakie są realia.

j23

Witam jestem emerytem i chciałbym podjac prace w w/w firmie moze ktos cos napisac ..ile za czarne dni ,dodatki itp?

Iwona

@jasnowidz, dziękuję za poparcie, teraz chociaż wiadomo skąd wynika taka sytuacja w Budkopie. Być może ktoś z pracujących odniesie się do tego pytania, chyba, że od dawna nie było żadnych przyjęć i nie wiadomo jak to w praktyce wygląda.

naje ...ny

pion bhp za..bisty Najlepszy mlody inspektor AM lite .To je przyszsłosc firmy:))) do konca roku potym panowie vw najleszym razie redukcja .wszystko w rekach Prezesa

@naje ...ny

Mamy maj 2018. Firma dała podwyżki. Są przyjęcia a nie redukcja, matołku. Słaby z Ciebie jasnowidz.

jasnowidz
@Marek

Firma dała podwyżki,bo wymusił to na niej tylko i wyłącznie rynek pracy.( na marginesie każda firma w naszym kochanym kraju daje podwyżki).Firmy tzw . okolo górnicze będa sie borykać z narastającymi brakami kadrowymi zwiazane to jest z brakiem wykfalifikowanych pracowników i spadkiem prestiżu pracy w górnictwie .Tak więc Matołku przyjecia do twojej Firmy bedą tylko kto zechce tam pracować - emeryci? ,bo młoda wykfalifikowana kadra nawet bez doświadczenia ma perspektywy na zatrudniew PGG w mniejszym stopniu w JSW. Podpisuje sie pod prośbą pani Iwony powiedz prosze ile może zarobić młody pracownik bez jakichkolwiek kwalifikacji w te j waszej Firmie .

Iwona

@Jorg, a z czego wynikają takie wielkie różnice w wynagrodzeniach? Jestem w stanie sobie wyobrazić, że to zależy od stanowiska czy doświadczenia. Ale to jednak dość wielkie różnice. Dasz znać skąd to wynika i na co może liczyć w takim razie początkująca osoba?

benzema

A kto chce u was jeszcze pracować ?

Zostaw merytoryczną opinię o BUDKOP SA - Mysłowice

• Jak się pracuje w BUDKOP SA?

Zobacz opinie na temat firmy BUDKOP SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDKOP SA?

BUDKOP SA
1.8/5 Na podstawie 48 ocen.

BUDKOP SA