Opinie o BUDKOP SA w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDKOP SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BUDKOP SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDKOP SA w Mysłowice

Irmina Nowy wpis

Ojciec szuka zatrudnienia jako elektromonter. Tu widziałam szukają do pracy pod ziemią? Chciał, żebym spytała, jak wyglądają warunki na umowie w kontekście tzw. szkodliwego, czy z racji pracy pod ziemią jest to brane pod uwagę .

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie BUDKOP SA? 4 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Górnik. Ktoś z Was aplikował?

Nie aplikuj, ta firma nie wypłaca wynagrodzeń!!!!!!

Maciek Kokoszka Nowy wpis

Coś się tam naprawiło? Pofedrowałbym co

Ostatnie wpisy mówią o niewypłacaniu wynagrodzeń przez firmę, macie informacje jak to wygląda teraz? Dostaliście zaległe pensje? Aktualnie płaca pracownikom na bieżąco, czy też są jakieś problemy? Szukają teraz pracowników do pracy pod ziemią, cv można złożyć osobiście i chciałbym się za to zabrać na dniach, ale jeśli nadal jest coś nie tak z wynagrodzeniem, to odpuszczę. Wymagają dobrego stanu zdrowia, a jest jakiś dodatek za pracę w takich warunkach? Ile wynagrodzenie wychodzi już na czysto? Razem ze wszystkimi dodatkami?

Młody

Jak robisz w Budkopie, sprawdź sobie składki ZUSowskie (usunięte przez administratora) Przy okazji zaklep miejsce w MOPSIE po zasiłek, bo tutaj z pieniędzmi to różnie bywa. Najgorszy w tym wszystkim jest wielmożny pan Baran, który prawi swoje teorie, a na pytanie gdzie jest kasa, to on o niczym nie wie. Ale co się dziwić, nazwisko zobowiązuje.

Baran
@Młody

Jak wywołujesz kogoś do tablicy to miej chociaż odrobinę odwagi i podpisz się z imienia i nazwiska. Ale to chyba za dużo dla ciebie Młody co ?

Natalia

No jeśli serio ze składkami jest tu jakiś problem to słaba sprawa. To ile tego tak średnio się nazbierało? To z czasem tak czy siak można normalnie uregulować?

Gdzie wypłata
@Baran

Baran kiedy wypłacony zostanie sierpień? Skoro już zabierasz głos to czekam na odpowiedź.

Weronika
@Młody

A co, nie odprowadzają składek? Co masz na myśli mówiąc o pieniądzach? Nie płaci czy malo płaci? Możesz rozwinąć ten temat?

Gdzie wypłata
@Weronika

Pieniędzy nie ma od sierpnia, nie przelali nic, 0,sprawa jest w sadzie.

Brałeś udział w rekrutacji do BUDKOP SA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Młody

Baran, gdzie reszta kasy za kartki ? Nie ma wam wstyd, że żerujecie na niewinnych ludziach ? W (usunięte przez administratora) się wam poprzewracało.

Oszukanipracownicy2022@gmail.c

Firma nie wypłaca wynagrodzeń Proszę o kontakt poszkodowane osoby.

Magdalena
@Oszukanipracownicy2022@gmail.c

nikt wcześniej o tym nic nie pisał więc nie wiem czy to prawda ??

@Magdalena

@Magdalena Firma nie wypłaciła wynagrodzeń przypadających na 10 sierpnia, poprzednie wynagrodzenia również wypłacane były nieterminowo, sprawa swój finał znajdzie w PIP oraz pozwie zbiorowym, pracownicy boją się występować na forum. Pozdrawiam.

@Oszukanipracownicy2022@gmail.c

wypłaty zawszy były wypłacane na czas. pracuję 10 lat i jeszcze nigdy coś takiego się nie stało. firma jest rzetelna i sumienna w swoich obowiązkach

Pracowniku
@pracownik

Mosz wypłata za sierpień? Taki byłeś mądry?????

Za miesiąc sierpień brak funduszy na karcie spożywczej, firma nie płaci PPK. Ta firma to jedna wielka porażka. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej(usunięte przez administratora)

Pracownik bez wypłaty

Warto napisać że również za sierpień do dnia dzisiejszego pracownicy nie otrzymali wynagrodzeń, jak chcecie pracować za darmo to śmiało polecam pracę w tej firmie kogucik

Czy w BUDKOP SA występują paczki/bony świąteczne?

czasami się zdarzaja

@pracownik

Czasami czyli raz do roku? ;p A co ciekawego można dostać?

@Natalia

można otrzymać niezłe doświadczenie, ciekawą pracę, zgrane brygady do pracy i duże perspektywy rozwoju, szkolenia

@pracownik

Można też nie otrzymywać wynagrodzenia w ogóle. Szkoda czasu i nerwów na taką firmę. Komentarze z profilu pracownik na pewno pisane są przez kogo z tej śmiesznej firmy. Kwestia czasu jak firma padnie skoro już nie wypłaca wynagrodzeń.

@Oszukanipracownicy2022@gmail.c

wynagrodzenia są wypłacane w terminie cały czas, proszę nie siać fermentu. ja cały czas pracuję i jestem zadowolony. jeszcze nigdy niczego mi nie brakło

zdziwiony
@Oszukanipracownicy2022@gmail.c

@oszukani ???? to po co tyle czasu poświęcasz tej firmie jesteś niewiarygodny i tyle

@zdziwiony

A wiadomo kto to i czemu miałby takie rzeczy tu pisać?

Gall Anonim

Nie polecam ! Omijać szerokim łukiem, zwłaszcza "pana" naczelnego . W brygadzie przodkowej z biedą zarobisz 3k . Święta nie są wypłacane na czas. Nie pracowałem z gorszym człowiekiem niż pan naczelny Baran .

bobi
@Gall Anonim

brak spełnienia BHP potwierdzam

Adrian
@bobi

W takiej pracy BHP jest ważny Nikt nie zwraca na to uwagi przełożonemu? Nadal tylko 3 tysi na rękę czy wyciągnąłbym więcej?

zdenerwowany

KIEROWNIK ZIĘBA na zmianie a tydzień temu gońił nowo przyjętego pracownika z kilofem stosuje mobing jak do sztygarów tak i do nowych pracowników idąc do tej firmy przygotuj się na 2 mieśiące pracy przy chorym ziębie i szukaj nowej pracy nie przedłużają umów. ostrzenie dla nowych naiwnych . życzliwy

bobi
@zdenerwowany

ponieważ tam pracowałem

PRACOWNIK

FIRMA NIE RZETELNA. PREZES NIE PŁACI ZALEGŁYCH PIENIĘDZY ZA PRZEPRACOWANY CZAS NA RZECZ FIRMY. ZAROBKI SŁABE

Ciekawy

Co oznacza że firma jest w restrukturyzacji, czy firmie grozi upadłość?

Jaka umowa obowiązuje w BUDKOP SA podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę

umowa próbna na trzy miesiące

TAK UMOWA O PRACĘ

BUDKOP S.A. pada na glebe, nie zatrudniajcie się tam 0 szacunku do ludzi, firma mało płaci, nie przedłuża umów nie szanuje pracowników i upada to jest kwestia czasu kiedy skonczą marne roboty na knurowie i wesołej i koniec z tą patologią biznesu, Zarząd pakuj manatki bo już nic z tego firmy nie zostało poza budynkiem.

Kubaa

Witam jakie zarobki na dla nowo przyjetego? Jakies dodatki? Dzieki za odpowiedz.

Iwona
@Kubaa

Witam, widzę, że swój komentarz zamieściłeś już dosyć dawno, dlatego zastanawiam się, czy od tamtej pory poczyniłeś jakieś kroki związane z zatrudnieniem w firmie BUDKOP SA? Jeśli tak to będę wdzięczna, jeśli opiszesz tu przebieg rozmowy rekrutacyjnej do tej firmy. Czego konkretnie można się po niej spodziewać?

@Iwona

Dzień dobry, nazywam się Bogusław Baran i zajmuję się rekrutacją pracowników do firmy BUDKOP S.A. Chętnie pomogę i odpowiem na nurtujące pytania. Co Panią (Pana)konkretnie interesuje? Pozdrawiam

edek
@Pracodawca

nikt za marne grosze nie pójdzie ci robic

edek
@Pracodawca

dziwię sie , że nie upadliście bo za takie grosze to robią tylko desperaci

Gornik
@Pracodawca

Interesuje-ile zarobi gornik z dosw. na przodku za czorny dniowki netto? Pzdr.

Jerzy
@Pracodawca

Witam szukacie górników na kopalni

Sztygar Gorniczy
@Pracodawca

Panie Bogusław Baran, pan nie powinieneś pełnić funkcji, która związana jest z prowadzeniem jakichkolwiek rozmów, Pan się nadajesz na dół do łopaty, filozof największy w tym BUDKOPIE, dobrze, że przestał pić przynajmniej.

Witam Panowie, czy jest tutaj ktoś pracujący na KWK Knurów i może się podzielić swoim odczuciem na temat firmy tzn. Jak sama praca, kierownictwo, organizacja ?

zdenerwowany

nie polecam (usunięte przez administratora) mocno normalnie pracowałem i po 2 mieśiącach mnie wyrzucili a nie brałem rewiru wykonywałem swoją prace doskonale ani jednego dnia rewiru wzieli mnie na szkolenia i potem koniec wyrzucili mnie z dnia na dzień nie polecam :(

Gabryś
@zdenerwowany

Na jakiej kopalni pracowałeś ?

Dominos

czy firma dobra na początek dla osoby bez doświadczenia w budowie?

Witam Jak zarobki w Budkopie wie ktoś coś?

@Zainteresowany

Nawet nieźle przy obecnych obostrzeniach

Dobrze to znaczy w jakich granicach wąchają się zarobki?

@Zainteresowany

W granicach 4000,00 do 4500,00 zł brutto w zależności od profesji

nie pisz głupot 2 200

Bemben

Mam iść na rozmowe na jak astawke mogę liczyć na poczatek

Olo
@Bemben

I co byłeś na tej rozmowie co ci powiedzieli ?

Zostaw merytoryczną opinię o BUDKOP SA - Mysłowice

• Jak się pracuje w BUDKOP SA?

Zobacz opinie na temat firmy BUDKOP SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDKOP SA?

BUDKOP SA
1.8/5 Na podstawie 48 ocen.

BUDKOP SA