VIV sp. z o.o.

Garnek

Opinie o VIV sp. z o.o.

Lenka

Witam, nie wiem, czy zapytanie jeszcze aktualne. W każdym bądź razie nie polecam tej firmy. Kombinują z umowami - dostajesz umowę o pracę na dużo niższą stawkę niż uzgodniłaś na rozmowie kwalifikacyjnej. Resztę uzgodnionego wynagrodzenia obiecują wypłacać jako premie, których oczywiście nigdy nie zobaczysz. Spędziłam w tej firmie niecałe 3 miesiące i zrezygnowałam jeszcze przed zakończeniem okresu próbnego!

Masz coś do powiedzenia na temat firmy VIV sp. z o.o.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o VIV sp. z o.o. - Garnek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIV sp. z o.o.