Magda Nowy wpis

@marek a co dokładnie firma sprzedaje ?

Marek Nowy wpis

(usunięte przez administratora)firma, byle tylko sprzedać produkt a o gwarancji mozna zapomnieć. Mimo wielu monitów firma nie poczuwa się do reklamacji. Jakość towaru (dmuchańców )też wiele zostawia do życzenia, po roku użytkowania są już pierwsze poważne usterki .

Sylwia Nowy wpis
@Marek

To dziwne, że firma nie uznaje gwarancji. Klient ma prawo złożyć reklamację na każdy towar. A co myślisz o cenach VIV?

Lenka Nowy wpis

Witam, nie wiem, czy zapytanie jeszcze aktualne. W każdym bądź razie nie polecam tej firmy. Kombinują z umowami - dostajesz umowę o pracę na dużo niższą stawkę niż uzgodniłaś na rozmowie kwalifikacyjnej. Resztę uzgodnionego wynagrodzenia obiecują wypłacać jako premie, których oczywiście nigdy nie zobaczysz. Spędziłam w tej firmie niecałe 3 miesiące i zrezygnowałam jeszcze przed zakończeniem okresu próbnego!

Masz coś do powiedzenia na temat firmy VIV sp. z o.o.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o VIV sp. z o.o. - Garnek

VIV sp. z o.o.