TOHO Poland Sp. z o.o.

Opinie o TOHO Poland Sp. z o.o.

radomianka

Mi sie wydaje ze ludzie sa zle nastawieni. bo Jezeli ktos chce pracowac to bedzie pracowal. A dlaczego nikt nie wspomnial ze za nadgodziny jest placone, za nocki tez sa dodatkowe pieniadze i za soboty? Ludzie umieja krytykowac ale nie spojza na plusy premie na swieta i wczasy pod grusza. Umiecie tylko narzekac. Niektorym sie wydaje ze za nic nie robienie tez powinni placic a tak nie jest.

matrix

Powiem tak pracuje tam pare lat i jak narazie to mnie bardzo denerwoje kierownictwo i planowanie . Bo pracownik w toho ma byc alfa i omega . Daja 12 maszyn i ma byc zrobiona produkcja po kilkaset tysiecy i nie ma wytlumaczenia jak nie ma normy . (usunięte przez administratora)

nn

Firma nastawiona na [usunięte przez administratora].Zarobki nędzne.Latem temperatury na hali sięgają blisko 50 stopni więc jest ukrop.Zalety to to że wszystko jest na czas pełen socjal i płatne nadgodziny.Smieszny jest system premiowania ale to inna bajka.Polecam jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć i szanować następną prace.Ludzie ogólnie fajni choć trafiają się rude małpy.;-)

brawos

radomskie firmy niestety rzadko miewają dobre opinie, a ta wręcz przeciwnie... wyróżniają się na ich tle

operator produkcji

Rozmowa o pracę miała się rozpocząć o godz. 11:00, byłem wcześniej, zaproszono mnie do pokoju o 11:15 (spóźnialscy), kilka minut opowiadania o firmie ze strony rekruterów, następnie kilka pytań o moje doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych. Zaproponowano mi 1900zł neto miesięcznie za cały etat pracy (w skład tej kwoty wchodzi podstawa, oraz premia), pracy nie przyjąłem ze względu na bezczelną manipulację o wynagrodzeniu w ogłoszeniu o pracę na Olx, mianowicie widniało tam stwierdzenie, że firma oferuje "atrakcyjne wynagrodzenie+ premię), proszę sobie samemu odpowiedzieć na pytanie, czy najniższa krajowa (1650zł do ręki) + 250zł premii to "atrakcyjne wynagrodzenie? Według mnie jest to dużo poniżej przeciętnej do nazywania takich pieniędzy "atrakcyjnymi" jak dla operatora maszyny narażonego na hałas jaki towarzyszy w tym zakładzie podczas pracy, trzeba nosić zatyczki do uszu.

O doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
szimo

napisz najpierw co słyszałeś o Toho to będziemy mogli wtedy pogadać. Bardzo byli mocno chwaleni Toho?

Romuald

Toho nie ma tutaj za najlepszych opinii, a ja słyszałem o nich cos zupełnie innego, może to ktoś potwierdzić, bo może konkurencja maczała w tym palce.

FAQ

Dziadowskie pieniądze,kiepska atmosfera,j.w kolesiostwo,cwaniactwo,nie polecam.

Mir

Odradzam firme omijac z daleka 1180 zl nie milo na samym wejściu panuje tam kolegarstwo i tyle w temacie

pit

Ludzie czepiacie się że jest [usunięte przez moderatora] ale czy to ta czy inna firma trzeba robić i myślal by kto że w innych firmach to was posadzą i kase za ładne oczy placą jak komuś jest zle to idzie gdzie indziej a nie marudzi, ludzie w Toho są OK a praca jest taka sama jak w innych firmach raz lepiej raz gorzej ale ogólnie da się wytrzymać.

wrx

Latem skwar jak diabli, zima ujdzie nawet ciepło, woda jest na hali do picia ale nawet nie wiem czy znalazł byś czas by na spokojnie się napić. Ogólnie to jest straszna harówka, trzeba się na tyrać ale i tak nie zarobisz. Po wiem tak jak zmieniłem zakład na inny to nie wiedziałem tam czy ja pracuje czy jestem na przerwie. Szkoda moim zdaniem czasu na ta firme.

dkkd

Zarobki w tej firmie na początek 1270zł, po 3 miesiącach podwyżka(czyt.jałmużna) na 1330zł. Ciężka harówka,że sie leje z ciebie, a kierownictwo wiecznie narzeka na wszystko.Nie polecam

alim

Czy w Toho w Radomiu pracują kobiety i jakie tam są zarobki ?

Słowa kojarzące się z toho (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w toho: Najbardziej nie podobało mi się w toho:

Zostaw merytoryczną opinię o TOHO Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TOHO Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOHO Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOHO Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOHO Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TOHO Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOHO Poland Sp. z o.o.