Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Zajmijcie się sobą....

E_lux

Na tym forum widze siedzą ludzie bez ambicji z całą gamą kompleksów i żalu do samych siebie....którzy siedzą u mamusi w mieszkaniu i płaczą że im się w życiu nie udało

Danka
@E_lux

W żalu i bez ambicji wnioskować tylko można po tobie bo takie zajęcie ci odpowiada. Jednak prawda ubodła cie dosłownie.

Sandra
@E_lux

Ty jako Lider masz mnóstwo kompleksów i żal sam do siebie że gdyby nie Ele wrócił byś do mamy bo cóż mizerotko w życiu potrafisz ? Wielkie Nic. Wyjdzie na palarnie lub kibelka i zanalizy bo to najlepiej ci wychodzi.

E_lux
@Danka

Jestem na tym forum pierwszy raz jak i pierwszy sezon w e_lux ale ludzie są tu zawistni i zazdrosni kto co ma kto co z kim....

Mark

Tutaj zawsze bylo jest i bedzie zle. Rodzina ma lepsze stanowiska niz inni, wystarczy popytac i zobaczyc kto jest czyja zona, mezem, ciotka, siostra itd. Liderami zostaja podlizusy, donosiciele albo laski ktore sie przespaly z kims wyzej np pani K ktora z mezem na lini robila, pan S ktory zgodzil sie na zwolnienia ludzi sam mial wyleciec a w koncu poszedl powiedzial i nagle lidera dostal. Pan P, Pan R, pani B, pani M. Szkoda slow. Zarobki jak wszedzie, pracy jest wszedzie pelno. Nie tu to gdzies indziej, przyjmuja kazdego z otwartymi rekami. Tutaj sie makase albo stanowisko nie za ciezka i dobra prace. Moja siostra bez zadnego doswiadczenia na produkcji dostala prace 2000zl na reke a po 3 miesiacach umowa na 2 lata. Tutaj ludzi robia latami bez niczego. Wystarczy wlaczyc pierwsza lepsza strone z praca. Zawiercie, Myszkow, Dabrowa, sosnowiec. Chetnie powiem. Pracuje obecnie w firie w Myszkowie, mam umowe juz druga na 2 lata. Praca na zmiany. Bez nadgodzin mam 2100 na reke. Nadgodziny platne 100%. Jak przyjde w sobote to mam 200zl na reke do wyplaty a przychodzic nie musze, musu nie ma. Moge podac namiary na firmy gdzi mozna za przyzwoite pieniadze pracowac bez stresu. Nikt nad wami stac nie bedzie i popedzac. Dostaniecie zakres obowiazkow na dzien i nikt nie bedzie sie wtracal i pilnowal jak glupi a wy napewno swoje w spokojuwyrobicie.

@Mark

Prosiłbym o nazwę tej firmy

skad jestes Bezimienny?

Barbara
@Mark

To jest całkowita prawda całe biuro to rodzina aczkolwiek dziwie się że to kobiety bez wiedzy czyt. wyksztalcenia oraz jakiejkolwiek aparacji nie dziwota ze sa zdrady

Myszków

yyy

podaj nazwe

@Bezimienny

Na Partyzantów mała firma silniki robią. Praca na jedną zmianę. Kierownik bardzo fajny. Nie maja strony internetowej. Musisz sam iść i złożyć cv

Aska
@Barbara

Aparycji chyba ????

byly są i będą. .. no ale coz poradzic kure..... jest wszędzie

@123

ktoś musi być dawcą a ktoś biorcą hehe ludziom się w główkach poprzewracało zachowują się co niektórzy jak zwierzyna ale nie mi to oceniać

figo fago

czy ty walisz konia jak to czytasz ze sie tak tym interesujesz? stukam twoją żonę siostre i matke. chcesz to zmienic?

mateusz
@figo fago

masz farta koleś jesteś nieziemski zazdroszczę stuknij się w główkę jeszcze i będzie ok hehehe

@figo fago

To te ktore stukasz pewnie tez awansuja

@123

znam dwie w electro

Sylwia
@anonymous

Podrzucić orjent które

@Sylwia

daria i marlenka dobrze daja hehe

@anonymous

Gdzie one pracuja

@Gość

dobre i totttttooo wszędzie gdzie by się człowiek nie przyobrucił rozchodzi się o totto

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Przemek

Zróbmy coś zeby bylo lepiej nie obrazajmy sie to nie miejsce na to

Marian

Wracamy na ziemię jeszcze trovhe koniec sezonu i zero zmian ciekawe co będzie w przyszlym

piotrek

co wy macie do jakiejś rodziny? pracujetu pprawie pięć lat i widzę że jeśli się chce to mozna coś osiągnąć. jestem zastępca lidera a moze kiedys liderem. żeby cos osiągać trzeba się starać a wy żałosne ciagle narzekające pi.zde.czki czekacie tylko aż ktoś wam da bo wam się należy. g.o.w.n.o. się należy trzeba pracować aby kiedyś było lepiej

@piotrek

Jak czytam to co napisałeś to nie mam wątpliwości, że zostaniesz liderem w tym zakładzie. Typowe buractwo i słoma z butów czyli to co (usunięte przez administratora) większość liderów

mark
@Bezimienny

Dokladnie, sam tam pracowalem 10 lat, odszedlem bo widzialem co sie dzieje, harowalem jak wol na wszystkich stanowiskach bez L4, umowy zlecenia, nadgodziny, soboty, urlop na koniec roku zawsze 10 dni niewykorzystane i nic z tego nie mialem tylko (usunięte przez administratora) szybciej i normy nie ma a buraki lewusy nieroby i kochanki zostawaly/li liderami. Odszedlem, nie zaluje, zarabiam tyle samo ale stresu nie mam zadnego, nikt mnie nie popedza jak bydlo i nie wrzeszczy

Krzysiek
@piotrek

Czemu nie powiesz w prost jestem Piotruś z wielkiej rodziny i zostanę Liderem

Lala
@piotrek

Osiągnąć to można garba na plecach pracuję tu 15 lat i widzę jak to wszystko się kręci.Jak wleziesz do dupy komu trzeba to i liderem będziesz.Żenada co Ty tu wypisujesz i sam jesteś pizdeczka

Jjjj

Wszystkie liderki to żony i kochanki. Bez wykształcenia bez znajomości zawodowej i co najważniejsze bez godności.

marek
@Jjjj

wszystkie to na pewno nie są też laski szanujące się a nie wszystkie szmaczące

Naprawdę jak to czytam to jak banda dopuszczonych dzieciaków. Jesteście beznadziejni potraficie tylko narzekać i obrabiac tylki wszystkim w koło. Żenujące.

KIK
@Gość

Człowieku ludzie piszą prawdę bo juz mają dość kumoterstwa i wielkich leni Liderów. Nie widzisz tego? .no w sumie nie możesz bo jesteś z tych co ludzie o nich muwią. Tylko prawda pozwoli by się skończyło to co się tam wyprawia.

Wcale nie jest tak źle jak wszyscy mówią jak komuś nie chce się pracować to będzie wymyślał jak ktoś oczekuje ze przyjdzie to pracy i będzie stal i nic robił to nie jest to praca dla niego

Warto Przemyśleć.
@104

Jeżeli tak uważasz to twoja sprawa. Roznoszenie ulotek też nie jest zła praca lecz zauważ że nie wszyscy chcą pracować dla idei jaką jest jalmuzna, dolicz do tego wcześniejsze wpisy jak traktowani są pracownicy, zwróć też uwagę że kobiety są ponizane. Kible, zdrady i romanse. Uważasz ze takie wynagrodzenie pozwala ponizac kogokolwiek. Sami powinniście wewnątrz tępić to co od dawna stawia was w złym świetle.Sami powinniście Ujawniać takie sytuacje by nikt nie traktowal nikogo w taki czy inny sposob.Pracodawca czytając wasze wpisy właśnie tak was traktuje. Nie macie szacunku tak dla siebie tak też dla kolegi czy koleżanki , więc jest jak jest.

@104

pewnie że tak Ci co narzekają niech idą do brembo lub virtu zobaczą jak tam robota wygląda

babka

falszywy faldzio? przecież już dwa lata temu miał się zwolnic. nie znam wiekszego (usunięte przez administratora) prostaka i szui

i dobrze

na plusie bylo bo tuż przed końcem zmniejszyli norme, przecież robili bita. wszystkim którzy tu narzekaja radzę poszukać innej pracy. lepszej ,takiej która spełni wasze oczekiwania. co wy tu jeszcze robicie tchurze, narzekać kazdy potrafi i podpuszczac innych. pan faldzio ze 110 jest miszczem fałszu, pomowien i buntowania. pokaż na co cię stać a nie opowiadaj co byś mógł gdybyś tylko "chcial"

Linia 102

Czwórka i załoga Pani B. Jest nie do zdarcia mieli -80 a zeszli na plusie ????

Koksz

Awans, łoj, "będzie ino lepi" nowa PANI dyrektor ????? hmmm. bydzie ino lepi !!!. Dobrze to tu było kiedyś.

Olo

A to jest już pewne że odchodzi bo coś mi się nie chce wierzyć

plotki
@Olo

nie odchodzi tylko ją awansowali podobno

A może ktoś wypowie się na temat pracujących sobót na dwie zmiany bo to chyba bardziej nas dotyczy niż zdrady i to całe czcze gadanie

Sandra
@Gość

Czytając forum i poznając opinie masz cholerna odwagę podjąć pracę ?

@Sandra

dlaczego tak sądzisz?

Simon

Dzieci dostają po 500+ górnicy po 10000 a nasz wspaniały Electrolux dał nam po 4 krówki na głowę - bez komentarza

Kiedyś sezon
@Simon

Ha ha cztery krówki, ale jazda. Zabijajcie się nadal o wykonanie normy to może na święta dostaniecie kostkę masła bo obecnie jest tańsze w CPN niż w Biedronce. Nie szanujecie wiec nie możecie dostać więcej. Czytają co piszecie prędzej 500+ wam się trafi ale w drugą stronę.

Gimba

Na szczęście Magda odchodzi to nie będzie miał kto wszystkigo blokować

Inga

Tak tak i rzekomo regulamin zmienili z podpisem nie istniejącego dyrektora którego już nie ma żeby było poważniej

Papa

Znowu kiese naszym kosztem nabijaja

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland