Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Pracujący

Bez przesady! Jak czytam te wszystkie opinie to chce mi się śmiać, bo piszą je albo niezadowoleni pracownicy albo byli pracownicy firmy... Otóż wcale nie jest tak źle jak wszyscy uważają. Produkcja: praca w stałych godzinach 6-14 i 14-22 - to może być akurat minus, ale jak ktoś lubi długo spać?? Brygadziści: młodzi, uczą się, ale uważam, że oboje dają radę i wszystko można z nimi załatwić. Kierownictwo: nie ma Pana S. więc jest lepiej:) inni kierownicy z tego co widzę, mijając ludzi na korytarzu nie udają, że nie widzą człowieka... Szacunek do innych - podstawa! Pracownicy biurowi: różnie bywa, nie zawsze trzeba wszystkich lubić, ale współpraca i szacunek jak pisałem wcześniej to podstawa! "Góra" - Czarnkowska: każdy odpowiada za swoje zadania najlepiej jak potrafi, a jeśli coś się nie udaje, no to mówi się trudno i żyje się dalej... Zarobki jak dla pracowników produkcji wcale nie są najgorsze i na pewno wyższe niż najniższa krajowa. Umowa przez agencję, ale jak się sprawdzasz, to dostajesz przez firmę. Biura na pewno dostają więcej, ale to wiedzą tylko oni. POLECAM!

Predatttor

Nie.

Mateo

Jaka opinia na temat stanowisk Account Manager i Export Manager? Widze wiele sprzecznych opini ale prawie nic o pracy w sprzedazy. W chwili obecnej poszukuja ludzi na oba stanowiska. Jakich zarobkow mozna oczekiwac?

XfaraonX

Zwracam się z prosba o konkretna odpowiedz. Moze byc na maila przystojniak79@gmail.com jakie sa zarobki w tej firmie na stanowisku magazyniera czy praca na produkcji

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
puszek okruszek

No chyba że tak....ale jeszcze niedawno było ogłoszenie na wsparcie produkcji ;) W tej sytuacji to już w ogóle kwestia płci nie gra roli :)

Frania

O czym Ty mówisz ? Jakie wieszanie kabli... Sprawdź może najpierw ogłoszenie. Poszukują osoby do działu wsparcia technicznego w obsłudze klientów biznesowych i zdalnej pomocy w rozwiązywaniu problemów z działaniem urządzeń. Ten dział nie mieści sie w ogóle na Wiepofamie.

puszek okruszek

@Frania, skoro te 1000 godzin nie obowiązuje to mój błąd. Ale dodam, że pracuję w Fibaro już dość długo i nigdy nie mieli na celu zatrudnienia kogoś przez agencję tylko po to, żeby go zaraz zwolnić. Nie opłaca się kogoś przyuczać żeby popracował miesiąc czy dwa... No chyba że osoba się totalnie nie sprawdzi...to wiadomo. @ala -kobiety się odnajdują jak najbardziej. Jest zdecydowanie więcej dziewczyn niż panów. Praca nie jest ciężka, ale wiadomo, że trzeba pracować a nie siedzieć z założonymi rękami przez pół dnia ;) Kiedy mnie zatrudniali to właśnie chcieli głównie kobiet ze względu na cierpliwość i precyzję- praca bywa monotonna ale na pewno nie jest ciężka. Wymaga natomiast skupienia bo łatwo o pomyłkę. Jeśli chodzi o wsparcie techniczne to są tam tylko mężczyźni. Nie jest to jakaś dyskryminacja. Po prostu mają wykształcenie techniczne i "smykałkę"....no i kwestia taka,że wykonują "męskie" prace typu wieszanie kabli, wymiana gniazdek itp. Myślę jednak, że gdyby znalazła się dziewczyna z takimi zdolnościami i predyspozycjami to bardzo chętnie by ją przyjęli :)

Frania

Puszek nie wprowadzaj w błąd innych lub przyszłych pracownikow. W tej chwili są zatrudnienia z dwóch agencji pracy i firma z każda z nich ma inne możliwości przejęcia pracownika do siebie. Nie ma juz wspomnianego 1000 godzin.. Jeżeli chodzi o zarządzanie i podejście do pracownika: Raj na ziemi ! Mowię tu kadrze zarządzającej i możliwościach ktore daje firma. Tak jak juz ktoś wspomniał, Fibaro jest jeszcze młoda firma i wszystkie benefity i premie z rożnych tytułów na pewno stopniowo będą sie pojawiały ! Pracowałam juz na kilku rożnych produkcjach gdzie trzeba po prostu pracować w pocie czoła i gdzie liderzy tylko patrzą kogo by tu poniżyć i zgnoic do totalnego zera... Tutaj jest zupełnie inaczej i na pewno z tego nie zrezygnuje.

puszek okruszek

@Gaw, o czym Ty piszesz? Zakładam, że mówisz o produkcji. Zatrudniają czasem kilka osób naraz z nadzieją, że wśród nich znajdą się osoby na tyle pojętne żeby zostać na dłużej. Nie jest to praca ani ciężka ani specjalnie wymagająca. Ale jak się okazuje mało jest osób umiejących podołać prostym pracom manualnym. A czemu mieliby trzymać osoby, które tylko zaburzają proces? Jeżeli ktoś nie sprawdza się w tego typu pracy to niech szuka takiej do jakiej się nadaje :) A co do zwalniania starych pracowników....serio? Kiedy? Wyciągasz sytuację sprzed roku? Bo poza tamtą sytuacją nie przypominam sobie, żeby zwolnili starego dobrego pracownika zupełnie BEZ PRZYCZYNY. W kwestii śmieciówek- znowu jesteś w błędzie. Umowę zlecenie mają tylko pracownicy z agencji. Po 1000 przepracowanych godzin przejmuje ich firma na umowę o pracę. Można rozpocząć pracę bezpośrednio przez firmę na umowę na okres próbny. Ogłoszenia na FAS, PAK i THT jak i na stanowiska specjalistyczne cały czas są na stronie :) I jeszcze ostatnia poruszona przez Ciebie kwestia-kierownicy. Po "mrówkach na śmieciówkach" utrzymuję, że mówisz o produkcji. Kierowników jest tu dwóch i ani o kierowniku S., ani o kierowniku K. nie można powiedzieć, że są dzieciakami. I to jeszcze niepoważnymi..... Więc może mówisz o brygadzistach? Tu już prędzej :) Ale weź pod uwagę fakt, że nie są to brygadziści którzy przyszli z zewnątrz. A osoby, które zaczynały jako zwykli pracownicy, którzy sprawdzili się na tyle, aby awansować. I taka też jest polityka firmy. Wiele z tych "mrówek" awansowało i poprzechodziło do innych działów(patrz: jeden z kierowników). Ale może rzeczywiście trzeba było zatrudnić brygadzistę z zewnątrz, który zwracałby się tylko po nazwisku albo " (usunięte przez administratora) quot;-bo i z takimi było mi dane pracować. Podsumowując-jeżeli sam uważasz się za zwykłą mrówkę to możesz być pewien, że wiele w tej firmie nie osiągniesz.

Kodal

Gadasz grzecznie mówiąc głupoty ponieważ nikt w Fibaro nie jest na umowe zlecenie bo podejrzewam ze nie mówisz o ludziach z agencji pracy na produkcji. Nie wiem w jakim dziale pracowałeś ale jeżeli posiadasz umiejętności to kierownictwo prędzej czy pózniej to zauważy. Fibar jest młoda firma która rozwinęła sie bardzo szybko wiec nie oczekuj niewiadomo czego. Jeżeli Ci sie nie podoba to odejdź.. Nikt Cie nie trzyma i płacz gdzie indziej.

=D

Zgadzam się z tym co do słowa!

REALISTKA

Firma godna pożałowania- odradzam pracę dla niej

przypadkowy gość

Jak tam sobie czytam niektóre wpisy to się zastanawiam czemu to ma służyć? Jak ktoś szuka pracy to wysyła dokumenty i umawia się na rozmowę kwalifikacyjną a nie zadaje takich pytań w sieci. Skąd pewność kto odpisuje na pytania i czy to co pisze pokrywa się z prawdą? Przecież odpowiedzi może udzielać osoba, na miejsce której firma szuka nowego pracownika albo hejter, którego firma zwolniła dawno temu. Co innego zapytać o ogólną atmosferę, terminowość w przelewaniu uposażenia ale pytanie na jakim stanowisku zarabia się więcej?

Lilek

Ten elastyczny czas pracy to nie tak jak myślicie że niby się dogadacie i będziecie chodzić na którą chcecie. Owszem w pewnych usprawiedliwionych przypadkach jak wyjścia do lekarza lub inne sprawy które trzeba np. w urzędach załatwić nikt nie robi problemu i można wyjść ale to na tyle jeśli chodzi o zwrot "elastyczny czas pracy". Dodatkowe wynagrodzenie na święta xd dobre. W zeszłym roku były paczki - kosze z jedzeniem jakimś i tyle. Tht czy fas wszystko jedno, to praca na produkcji. Polega na wielokrotnym powtarzaniu czynności i tyle. A zarobki porównywalne. Nie jest to najniższa krajowa ale kokosów nie ma, troszke powyżej i tyle

Rysiek

na co lepiej aplikować, operator procesu THT czy FAS? Która praca ciekawsza i gdzie lepiej płacą. A w ogóle ile na rękę na tych stanowiskach w okresie próbnym i na stałe? Czy coś dają na święta, jakieś paczki czy dodatkowe wynagrodzenie?

maher

Czy szukają kogoś na elektrodrążarki? Jakie są tam maszyny i jaka podstawa netto?

Kodal

Firma przekształciła sie w spółkę akcyjna dlatego tak sie stało.

Aaa

Czy ktos posiada wiedzę na temat przyszłości w fibaro bo jak czytam komentarze to dość niepewny tam grunt (zwolnienia grupowe).Noszę się z zamiarem aplikacji na jedno ze stanowisk , tylko nie wiem czy warto się angażować?

bidek
@Aaa

Przeczytaj wczesniejsze komentarze i sam ocen:)zależy na jakie aplikujesz stanowisko?jesli na produkcję(usunięte przez administratora) satysfakcjonuję Cie najniższa krajowa (usunięte przez administratora) to spróbuj, powodzenia:)

@bidek

Bez przesady. Nikt aktualnie nie pracuje na zlecenie. Najniższa stawka na okres próbny na produkcji jest większa od najniższej krajowej. Ale to tylko 3 miesiące. Za to jest sporo osób, które mylą zakład pracy z kawiarnią. I takim powinni z miejsca dziękować

lotnik

Ciekawe czy to ta sama pani o której myślę. (usunięte przez administratora) Bo jak tak to widzę nic się nie zmieniło i amatorka trwa.

Kurkumalong

Wszyscy razem budujemy tą firmę - to fakt. Mawiają, że na Wiepo panuje chaos... trochę może tak, ale kontrolowany. Przy tak dużej liczbie produktów i w sumie tak świeżej lokalizacji (niespełna rok) to wszystko jeszcze się dociera. Firma jest na tyle duża, że pomiędzy poszczególnymi działami zdarzają się luki w komunikacji, ale są osoby odpowiedzialne za to, żeby spinać całość i poprawiać błędy. Czy w Fibaro są złe warunki pracy ? Nie sądzę - jeśli rzetelnie wykonuje się powierzone zadania, to naprawdę nie ma powodów do obawy o swe miejsce pracy. Wynagrodzenia są po pierwsze adekwatne do umiejętności, po drugie, przynajmniej w działach "nieprodukcyjnych", takie jakie się wynegocjuje. Jeśli ktoś jest trąba w targowaniu się, to dostaje mniej niż chciał... no sorry, to jest też pewna zdolność, będąca w cenie. Socjal - parkingi, szatnie, kuchnia, hala klimatyzowana, no ludzie, proszę Was, czy tak wygląda obóz pracy ? Fakt faktem, że Prezes mógłby częściej wpadać i trochę porządzić, bo po pierwsze taka jego rola, a po drugie polska mentalność - lepiej pracujemy pod biczem ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.