Komplex-Torus Sp. z o.o.

Opinie o Komplex-Torus Sp. z o.o.

ja rezygnuję

A miałem zamiar iść na szkolenie i tam pracować. Po tych opiniach widze ze to cyrk. Dzięki za ostrzeżenia. Dam sobie spokój i poszukam jakiejś normalnej pracy.

ŻAL MI WAS jeleni e 2

Szanowna/y pff . Zapewniam Cię, że zdecydowanie nie jestem przewrażliwiony i nie kieruje się emocjami. Po prostu niestety pracowałem tam i doskonale wiem jak działa ten mechanizm. Z moją inteligencją wszystko ok. w przeciwieństwie do Twojej o ile w ogóle ją posiadasz. W co bardzo wątpię. CZEGO WY JESZCZE NIE ROZUMIECIE ??? PRZECZYTAJCIE WSZYSTKIE POSTY I WYCIĄGNijCIE WNIOSKI SAMI. Opinie dodają ludzie, którzy mieli styczność z tą firmą i wiedzą na czym to polega i jak to wszystko działa. Posty dodawane są w celu ostrzeżenia potencjalnych pracowników. Jeżeli chcecie tam pracować to proszę bardzo. Nikt wam nie broni. Przyjęcia są non stop. Tylko jak już się przekonacie na własnej skórze, że wszystko co opisane jest w postach to fakty , miejcie pretensję sami do siebie. Sami na własne życzenie władujecie się w to. Przekonacie się jakie są stawki, ile można zarobić a to co wam obiecywano i przedstawiano w różowych kolorach nie ma nic wspólnego z rzeczywistością . Tylko przy wypłacie nie płaczcie i nie lamentujcie. Fakty są brutalne. Widzę, że bardzo aktualne jest powiedzenie ,, MĄDRY POLAK PO SZKODZIE ‘’ . A dlaczego nie przed szkodą ??? Przecież inni was ostrzegają. NAJWIDOCZNIEJ MUSICIE PORZĄDNIE SIĘ OPARZYĆ ABY ZROZUMIEĆ, ŻE NIE WKŁADA SIĘ PALCA DO OGNIA . Wasza [usunięte przez moderatora] , wasza sprawa. Tylko nie mówcie, że nie wiedzieliście w co się ładujecie i że nikt was nie ostrzegał.

pff

Ależ jesteś przewraźliwiony, trochę mniej emocji a więcej inteligencji i czystych odpowiedzi by sie przydało a nie tylko cytujesz czyjeś słowa. A.M.

ŻAL MI WAS jeleni e

Sebastianku. Jeżeli kręci Cię robienie z siebie murzyna i kierat za półdarmo to idealnie trafiłeś . Wal jak w dym !!! A może zrzekniesz się kasy i odwalisz wolontariat ??? Tam potrzebują takich jeleni jak ty. Każdy średnio ogarnięty człowiek zatrudniony przez agencję po krótkim czasie ucieka stamtąd . Ogłoszenia do pracy w tej firmie były, są i będą. Tam są całoroczne przyjęcia. Ludzie przewijają się jak na Centralnym. Jak chcesz zarobić ,, na pierdoły ‘’ to zbieraj puszki. Rozbrajasz mnie swoimi durnymi pytaniami np. {{{ A i czy płacą terminowo? Nawet te marne grosze? }}} Nie płaci Ci firma w której świadczysz pracę tylko agencja pracy z którą masz spisaną umowę. {{{ Interesuje mnie tylko czy to cięzka praca, ile godzin się pracuje, jakie sa zmiany itp. }}} Nie, lekka. Do dyspozycji masz klimatyzowany gabinet, laptopa, TV, audio oraz komórkę. Jak już się zmęczysz oglądaniem TV i przeglądaniem Internetu przechodzisz do pokoju wypoczynkowego. Łóżko wodne, zimne napoje, przekąski, pełny barek , kubańskie cygara i oczywiście prywatną masażystkę. A tak na poważnie. Dostajesz skaner w łapę, bierzesz paleciak i do przodu. Jest to magazyn z chemią a więc odpowiedz sobie czy jest lekko. {{{ Nie chcę stac na ulotkach, doświadczenia nie mam, a parę groszy by się chciało zarobić chociaż na jakies pierdoły. }}| A jakie to twoim zdaniem trzeba mieć doświadczenie przy ulotkach ??? Stoisz i rozdajesz lub chodzisz i roznosisz. Nawet małpa to potrafi. {{{ Ja tez szukam pracy, juz bardzo bardzo długo. I chciałem też się tam zaciągnąć i przestać nudzić. }}} Zaciągnąć to się możesz do wojska a jak ci się nudzi to się ,, wacusiem’’ pobaw lub zagraj jeszcze raz na playstation w swoją ulubioną grę. Długo szukasz pracy ponieważ jak przypuszczam jesteś nie udolnym i pierdołowatym małolatem. Pamiętaj. Porządne i dobrze płacące firmy nie ogłaszają się !!!!!!!! Wstań rano, napisz porządne CV i rusz dupsko po okolicznych firmach. W porządnych firmach ludzie szanują swoją pracę i jej pilnują. Jak szukałem pracy po nieszczęsnej przygodzie z tą firmą w ciągu 2 dni zostawiłem swoje CV w ok. 12 firmach. W przeciągu 2 tyg. otrzymałem 5 pozytywnych odpowiedzi. Po rozmowach zdecydowałem się na pracę w jednej z nich. Za normalne pieniądze, na umowę o pracę, w godziwych warunkach. WŁAŚNIE TACY JAK TY PSUJĄ RYNEK PRACY GODZĄC SIĘ NA ZARABIANIE NĘDZNYCH GROSZY. Dopóki będą tacy jelenie pracujący za nędzne grosze z takim podejściem jak twoje , dopóty pracodawcy będą płacić grosze. Po co płacić 12 – 15 zł/godz. jak można płacić jeleniowi 6 zł. ROZUMIEM, ŻE W ŻYCIU SĄ RÓŻNE SYTUACJĘ, ALE MIEJ SWOJĄ GODNOŚĆ I HONOR. Ludzie, zacznijcie się w końcu cenić !!! Sami godzicie się na wyzysk a później lamentujecie i płaczecie, że mało zarabiacie. A czyja to wina ??? Tylko i wyłącznie wasza !!!!!!!!!

Karol

Drogi anonimie... Jesteś na tyle inteligentny, że tą samą wiadomość wysłałeś kilka razy. Widać... pracownik komplexu

A jak to jest z godznami i niby to elastycznym grafikiem?

nigdy więcej

Beata. DAJ SOBIE Z NIMI SPOKUJ ! To co Ci naopowiadali możesz między bajki włożyć. Jakie 0,43 zł ??? MAX. 0,23 do 0,27 zł. I na tyle możesz liczyć . Firma rekrutująca za każdego pracownika { tak jak za Ciebie } dostaje od komplexu kasę. Dlatego opowiadają takie bajki aby Cię zachęcić. Rzeczywistość jest drastycznie inna niż to przedstawiają. Oto kilka faktów. 1. W pierwszej kolejności zlecenia { oczywiście te lepsze } dostają pracownicy firmy a dopiero później pracownicy, którzy pracują przez agencję. 2. Jeżeli nie ma zleceń siedzisz na[usunięte przez moderatora] i czekasz . Oczywiście za ten czas oczekiwania nie masz płacone nawet 1 zł. Czasami 2-3 godz. 3. Jeżeli pomylisz się przy wydawaniu towaru masz za to naliczane kary finansowe. A jak wiesz nie myli się tylko ten co nic nie robi . 4. W dziwny i niewyjaśniony sposób pojawiają się tzw. błędy systemowe. A mianowicie np. Wydasz 300 linii w 8 godz. a dziwnym trafem system naliczy Ci 230 linii. I już jesteś w plecy. Jest to nagminnie stosowana praktyka. A czyja to wina ? Oczywiście systemu  Odlicz sobie jeszcze kary finansowe za błędy. I masz super dniówkę 40 zł. Firma ma w tym interes, agencja również a TY niestety dostajesz po [usunięte przez moderatora] I takie są fakty. Tak jak napisali poprzednicy ZDECYDOWANIE ODRADZAM CI PRACĘ W TEJ FIRMIE. Lepsza { 8/10 zł. na godz. } i pewniejsza kasa jest przy rozdawaniu ulotek. Przeczytaj dokładnie opinię innych byłych pracowników i wyciągnij sama wnioski czy chcesz się w to ładować. Ja wytrzymałam tam 2 mies. I chcę zapomnieć, że tam pracowałam. Powodzenia w szukaniu fajnej pracy za normalne pieniądze. Tak jak ja troszkę poszukasz i znajdziesz. Nie wchodz w to bagno. Pozdrawiam

Beata

Wczoraj byłam w tej agencji. Zapisałam sie na czwartek na szkolenie. Podobno płacą 0,23 - 0,43zł za linię. Jak to jest w rzeczywistości? Ile się zarobi miesięcznie? Potrzebuje pracy tylko na miesiąc to moze jakoś dam radę. Jak wygląda to szkolenie? I co z godzinami pracy, pracuje się na zmiany czy wg grafiku?

Drogi Karolu, jeśli już wysilasz się na jakąkolwiek opnię, to czytaj teksty ze zrozumieniem. Sprawdzający nie mają potrącanych 40 zł. za nie wpisany babol, tylko za to, że sami takowy popełnią przy sprawdzaniu. A tak na marginesie... rozumiem negatywne opinie ludzi, którzy tu pracowali, ale nie rozumiem negatywnych opinii ludzi, którzy tu pracują. To jest przecież Wasz własny i nieprzymuszony wybór. Zazwyczaj pracują tu dorośli ludzie, którzy decydują sami o sobie, więc skoro tam są, to chyba coś to znaczy. Albo, że jednak im tam dobrze, albo są na tyle ograniczeni umysłowo, że niestety, w żadnej innej pracy nie byliby w stanie się spełnić. No cóż.... Komplex pozostał w dalszym ciągu zakładem pracy chronionej:-)

scorpio

Magazyn totalna ruina. Musza dobrze dawac komus w łapke za to ze pozwalaja wogole wpuszczac tam ludz, za to, ze tego jeszcze inspekcja nie zamknela. Lampy w wstarym magazynie spadajace na ziemie. Taka jedna lampa wazy kilkanascie kg jesli spadlaby na kogos z takiej wysokosci to koniec. Gasnice nie wszedzie a jesli sa to numery poprzebijane. Dziury w dachu i ledwie stojace regaly wysokosciowe powyginane od wozkow widlowych. Takie regaly powinny miec na dole ograniczniki.

Karol

Droga Lukrecjo ciekaw jestem skąd wzięłaś tą bzdurę, że sprawdzający za jednorazowe niewpisanie błedu mają potrącane 40 zł z wypłaty... ha ha Gdyby tak było, to wypłata wychodziłaby im na minusie. Domyślam się, iż Pani Lukrecja to jedna z "Pań z okienka", które próbują podbudować renomę firmy... Żeby ta firma zaczęła normalnie funkcjonować i żeby pracownicy chcieli tam pracować nie narzekając (bo nawet stali pracownicy mają dość tego zakładu), trzeba by było zwolnić całe kierownictwo, 80% całej załogi i zatrudniać wszystkich od nowa. A co do "łapanki"... To jak myślisz Lukrecjo dlaczego pracownicy są przyjmowani z łapanki, a nie poprzez normalną rekrutacje? Bo nikt normalny z kwalifikacjami nie chciałby tam pracować dłuższy okres czasu. Dlatego ludzie są tam zatrudniani przez agencje, przychodzą, popracują kilka dni lub tygodni i odpuszczają sobie widząc ten cały syf i zerową organizacje pracy. Gdyby wpadła do tej firmy inspekcja BHP lub sanepid i na prawdę chcieliby wszystko dobrze sprawdzić bez brania "w kopertę", firma zostałaby zamknięta tego samego dnia za palety z towarem piętrowane po 3-4 w górę, puste palety piętrowane po 30 w góre, biegające po magazynie szczury i ogólny syf i smród. Ciekawe co by było, gdyby taki słupek 30 spiętrowanych palet przechylił sie akurat w czasie gdy ktoś przechodzi obok... PARANOJA!!! Wiem Lukrecjo, że ciężko się przyznać, że pracujesz od "x" lat na normalnej umowie w takiej firmie. W firmie, gdzie na 50 opinii 49 jest negatywnych (bo ta 50 pozytywna jest Twoja).

lukrecja

Znowu pojawło się w necie ogłoszenie, że potrzebują magazyniera. Zanim ktokolwiek na nie odpowie, niech wcześniej zapozna sięz opiniami tej "prężnie działającej" firmy. Szkoda czasu - nawet na spotkania informacyjne

jahwe

raczej chyba nie

Anonimowy :)

W zeszłym tygodniu byłem na rozmowie informacyjnej. Na spotkaniu okazało się że osoby która miała to zrobić nie ma za to wyszedł do nas pracownik(wydawał się spoko ale jaki w pracy tego nie wiem) poinformował nas że to praca na akord, wręczył kartkę na której była tabelka a w niej dane (system wynagrodzenia/kar)i tyle :| trochę wydało mi się nie poważne dlatego szukałem informacji w necie na temat tej firmy i trafiłem na tą stronę. Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi stwierdziłem że nie ma sensu tam pracować i chyba się nie myliłem:) PS podjęła tam prace nie za wysoka rudowłosa dziewczyna ?:)

lukas

oj widze ze to jeden syf. i jest duzy podział na starszych pracowników i młodszych na których sie zarabia.pracowałem w topexsie-identyczny syf- robisz wydawki które daja ci nadąsane panie z okienka, dzwigasz ciezkie eksporty a starsi pracownicy i [usunięte przez moderatora]...lizusy robia wydawki leciutkie i bijaa po 400 lini w 6 h. potem sprawdzajacy nabijaja ci błedy i pensja nieco nizsza.a na koniec zmiany brygadzista chodzi z wydrukiem cało dniowym i drze morde czemu zrobiłes mniej lini niz [usunięte przez moderatora] co miał dzis 450. skończcie z takim syfem-z taką firma. nie dorabiajcie ich.!!!

lukrecja

Zapomniałeś wspomnieć pokrzywdzony Karolu, że sprawdzający i tak nie wpisują wszystkich błędów, które popełniają pickerzy, gdyby to robili nie zarobiłbyś na bułkę za masłem. Miej świadomosć, że ci "niesprawiedliwi" sprawdzający za każdy wasz błąd, którego nie wyłapią mają, potrącane z wynagrodzenia 40 zł!. Nie - jednorazowo, ale jak już napisałam za każdy babol. A o błędy nietrudno, gdy firma zatrudnia ludzi z łapanki

Karol - 2011-07-13 22:11:47 Widzę, że im więcej pracowników przyjmuje firma, tym więcej negatywnych opinii :D Bo o pozytywne jak widać trudno. Ale nie ma się co dziwić... A teraz może coś o... sprawdzających, którzy wpisują błędy według własnego \ właśnie sam sobie odpowiedziałes jakich pracowników przyjmują(Jeżeli nie masz wykształcenia, muzgu, ambicji) mózgu przez u zwykłe?dlatego poziom pracowników taki jest

Karol

Widzę, że im więcej pracowników przyjmuje firma, tym więcej negatywnych opinii :D Bo o pozytywne jak widać trudno. Ale nie ma się co dziwić... A teraz może coś o... sprawdzających, którzy wpisują błędy według własnego "widzi mi się". Dla niewtajemniczonych... błąd=mniejsze wynagrodzenie (nawet do -25% z miesięcznej wypłaty). Sprawdzający powinien wpisywać błąd każdemu, kto go popełnił lecz niestety tak nie jest. Błędy wpisują tylko nowoprzyjętym pracownikom i tym, za którymi nie przepadają, żeby "dorobić" sobie na nich do wypłaty. Jaka firma, tacy pracownicy lub w tym przypadku lepiej pasuje jacy pracownicy taka firma. Ciekawe kim jest i gdzie jest prezes tego syfu... Albo ma głęboko w [usunięte przez moderatora]... co się dzieje w jego firmie, albo jest na podobnym poziomie jak jego pracownicy co wiele by wyjasniało... Jeżeli nie masz wykształcenia, muzgu, ambicji lub jesteś w kryzysowej sytuacji, to smiało-firma komplex-torus przyjmuje wszystkich.

BŁEDY SYSTEMOWE-ZŁODZIEJE!!

[usunięte przez moderatora] obcinaja pensje,wpisujac nie wiadomo skad błedy systemowe!!Nie przychodzcie do tej firmy ,bo [usunięte przez moderatora] was do konca!! Na magazynie totalny balagan.Po palete sie wspinasz na 10 metrow do gory ,bo nie ma komu sciagnac;/ Rozkładkowi nie chca sciagac towaru jak podejdziesz,czekasz 20min ,zeby Ci z łacha sciagnał!! NIEP POLECAM W TYM SYFIE PRACOWAC!! Dodam tez,ze przyjmuja tam takich ludzi,dosłownie z ulicy ,bo oni sie nie upomna,jak im obetna kase,bo im na denat starczy,albo na VIPA z biedronki!! Dzwie sie dla foliujacych Pozdro Komplex

Dr. Evil

Sam sobie człowieku zaprzeczasz... Najpierw piszesz, że da się zarobić, a później że firma na każdym kroku oszukuje i trzeba wszystkiego pilnować. Da się zarobić? Chyba Ci zapłacili, żebys to napisał, albo siedzisz w okienku i [usunięte przez moderatora], żeby dostać lepsze zlecenia. Da sie zarobić jak siedzisz po 12 godzin i [usunięte przez moderatora]... Panią z okienka. A nawet jak coś zarobisz po miesiacu zap... jak na budowie, to i tak na końcu Ci [usunięte przez moderatora]... pensje wpisujac jakieś sztucznie naliczone błędy albo naliczą 500 lini mniej niż zrobiłeś... Nie staraj się sztucznie podnieść poziomu firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex-Torus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplex-Torus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplex-Torus Sp. z o.o.