Opinie o Opak Leopold Pączka sp.j. w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Opak Leopold Pączka sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opak Leopold Pączka sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opak Leopold Pączka sp.j. w Szczecinek

Młoda

Witam. Chciałam się przenieść do Szczecinka i szukam tam pracy. Mam doświadczenie na produkcji. Jestem ciekawa jak jest w tej firmie, jakie są zarobki itd. Ktoś może mi pomóc w tej sytuacji?

Swidek
@Młoda

Tragedia na dziale produkcji tektury.Okropna Pani kierownik.Na dziale produkcji kartonów nie najgorzej !

Grzesiek pizmak.
@Swidek

Na dziale produkcji tak samo!! Pracuje to wiem i jak wyrzej metry sie licza nie pracownik.opak upadnie wkrutce.

GG

Lopak, Opak, jak dumnie to brzmi. W zakładzie panuje jak z czystego prl-u, wszelki brud i smród. Zaniedbane toalety na halach produkcyjnych, oprócz tego stare i zaniedbane maszyny do produkcji, Wstyd. W Dodatku brak płac z nadgodzin np. Soboty, w tym dziale opakowań kartonowych. Praca na własnych ciuchach na umowach zlecenie. Brak szacunku do drugiego człowieka. Nie polecam

Aniol
@GG

Prawda!!wstyd paczek wstyd!!!

Bogo

Strasznie,strasznie.NIE POLECAM!!!Firma wydaje sie ze ma perpektywy na przyszłość ale nie z nową ekipą.A tak poza tym chamstwo,panującym słoma wychodzi z butów. PAN SZEF jest jednym z najgorszych,zero szacunku do drugiego człowieka,patrzy na wszystkich z góry.Takich słów,wyzwisk,agresji nie zobaczycie nigdzie indziej.Pan Marcin,przejmuje pałeczke,jest jeszcze gorszy od tatusia.Ale na miescie chwali sie expracowników tej firmy,bo nie ma lepszego,cierpliwszego po prawdziwej szkole zycia.Inspekcja pracy i nie tylko. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kontrolowac swoj gniew,zmienic stosunej do ludzi

BIO
@Bogo

Szanować pracownika!Uczciwie płacić za nadgodziny a nie zabierać czas nie płacąc za nadgodziny!Potrzebny jest kierownik który rozumie pracowników a nie narzuca rozkazy jak w (usunięte przez administratora).Pracodawca powinien zrozumieć ze zadowolony i traktowany człowiek z szacunkiem odpłaci mu się tym samym!

BIO
@Bogo

Nie mogę potwierdzić słów o właścicielach firmy.Mój kontakt z nimi był pozytywny.Pewnie pisał to ktoś kto ma z nimi więcej do czynienia.

@BIO

Chciałbym, abyś sprecyzował to, co napisałeś na temat pracy w firmie OPAK-LEOPOLD PACZEK. Jak dokładnie pracodawca płaci za przepracowane godziny nadliczbowe? Często zdarza się tak, że trzeba danego dnia zostać dłużej w pracy, czy są, to może sporadyczne przypadki? Zachęcam do dyskusji na temat tego miejsca pracy.

Antek
@Kazimierz

Jak placi za nadgodziny?? Dibre pytanie nawet pracownicy tego nie wiedza!!nie ma 13.70 na godzine to jakies dziwne wyliczenia,co miesiac chociaz tyle samo dni i godzin to wyplata sie rozni o 90 zlotych.wiem bo tam pracowalem.

@BIO

Pewnie pracowales 2 dni,jak wiekszosc ludzi.

@Bogdan

Chcesz przez to powiedzieć, że w firmie panuje tak duża rotacja wśród zatrudnionych pracowników? Może znasz osoby, które mimo wszystko pracują tam dłuższy okres? Czy takie osoby z upływem czasu zostały docenione przez pracodawcę i otrzymały lepsze warunki zatrudnienia? Opisz proszę, jak to wygląda.

Zly.
@Kazimierz

Rotacja? Hmm ludzie tam poprostu nie chca pracowac,przychodza,zobacza dowiedza sie jak dziala opak i odchodza,bo stwierdzaja ze niema sensu,tam pracowac a raczej byc wykorzystywanym!!! Skad wiem pracuje tam!!!ja r Tam pracuje,czy zostalem doceniony,napewno nie zribilem sobie grupe inwalidzka na plecy,i co doceniony zostalem tak ze jak cis mi sie nie podoba to mnie zwolnia!!zastraszaja teraz niepotrzebnie ribilem grupe chociaz jej wcale nie potrzebowalem.i otrzymalem leprze warunki pracy najnizsza krajowa bez zadnej premu czyli 1540 zl.na miesiac tak mnie docenili.

@Zly.

Myślisz, że tak duża rotacja wśród zatrudnionych pracowników ma wpływ na jakość pracy w firmie OPAK-LEOPOLD PACZEK? Co w przypadku, kiedy pracodawca ma problemy ze znalezieniem nowych osób? Stale zatrudnieni pracownicy mają zwiększoną liczbę obowiązków? Zachęcam, abyś opisał, jak wygląda ten aspekt.

Czesio
@Kazimierz

Rotacja jest z wyniku kilku rzeczy!! Atmosfery,kierownictwa,starych maszyn,wykirzystywania ludzi,marnych zarobkow,kto chce zapierdal.c za 1540 zl ? Miesiecznie,nikt ta firma to dno wole siedziec na bezrobociu nuz tam pracowac.czy stali maja wiecej do roboty bo paczek nie moze znalezc pracownikow?? Starzy maja swoje podwyrzszone pensje i nikt i tym nie wie a nowi 1540. Tyle gmina placi za zamiatanie drogi.

Ziom czeslawa.
@Kazimierz

Jakosci w tej firmie nigdy nie bylo,Tam sa tylko metry. I zapier..alac z maszyny na maszyne.paczek niech sie wali z tym opakiem.

Alex

Ma nawet nie wisz ile.

Ana 68

Wielkim minusem w tej firmie jest źle traktowanie pracowników przez dyrektora technicznego. Zła organizacja pracy, stare maszyny do produkcji. Nie polecam.

@Ana 68

Nic sie nie zmienilo do tej pory,jest coraz gorzej kto moze niech z tamtad,spierda.a

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Opak Leopold Pączka sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
OBSERWATOR

BardZO DOBRE TRAKTOWANIE!!!super atmosfera!Fajni kierownicy!!!

aaaaaa
@OBSERWATOR

To było do zeszłego roku jesli chodzi o dział tekturnicy!!!!Teraz to istne piekło!!!!

@OBSERWATOR

Chyba jestes z opaku bo nikt dobrze nie pisze o tym syfie,ludzie ktorzy tam pracuja to idioci.

Czesio

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lipa,lipa,lipa

Diabeł

Śmietnik pytam się gdzie jest inspekcjia pracy ! Piekło na ziemi ;/

Swidek
@Diabeł

Inspekcja sprawdza jak ktoś zgłosi .Wymagają dowodów o nieprawidłowościach!

Aaa

Normalny (usunięte przez administratora), tylko jechać czemu tak mało i wolno i metry zero życia prywatnego mechanicy elektrycy mają (usunięte przez administratora)

GG

Kierownictwo działu tekturnicy do wymiany, bo traktuje ludzi jak roboty.

@GG

To prawda.Właściciel skrzywdził ludzi sprowadzając do firmy panią U.

Kolo
@anonymous

Pani u jak piszecie to jest zwykłym pionkiem w tej całej grze Ona nie ma nic do powiedzenia kieruje tą firmą Marcin Marcin to jest człowiek który zależy tylko i wyłącznie na kasie na niczym więcej nie szanuje pracowników jest jak pies by (usunięte przez administratora) byle on by miał dobrze i nikt więcej bym mógł se jeździć tym swoim Mercedesem AMG (usunięte przez administratora) go a potem go naprawiać na koszt (usunięte przez administratora) pracowników i ma (usunięte przez administratora)

Budle

Co wy gadacie jedziecie pani (usunięte przez administratora) A co ona ma do tego jak jej nie było to nic nie było (usunięte przez administratora) śmietnik większy niż był a(usunięte przez administratora) z resztą chłamu narzucają wykonczyli tekturnice za miast na prawiac maszyny to w (usunięte przez administratora) to mieli i dalej szybciej!!! Brak myślenia od strony (usunięte przez administratora) ma ludzi nie docenia pracowników jak ciezszko się starają w tym piecu!!!

Kolo
@Budle

taka prawda imieniem i nazwiskiem można się pod tym podpisać on wykończył tekturnice i usunął najlepszych ludzi których miał dopóki Lolek rządził ludźmi Było wszystko okej a potem Jeden wielki śmietnik każdy był (usunięte przez administratora) mechanikiem elektrykiem brygadzistą operatorem belownicy klejowym i wszystkim (usunięte przez administratora) innym On miał w (usunięte przez administratora) jechać jechać i jechać metry metry i metry tak nie zdobędzie ludzi będzie sam tam w końcu (usunięte przez administratora) i nie będzie miał Mercedesa AMG

SWIADEK

Mało opinij swiadczy ze firma jest ok!!!!Zaklad o pozytywnej energij !!Brawo!Miłe zaskoczenie dla osoby która ma duże porównanie !!

@SWIADEK

TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!! Było tak kiedy kierownikiem na dziale produkcji tektury był kierownik R...u!

Szpecu

Niech się zajmie inspekcja pracy na dziale tekturnicy w tej firmie

AA

Mimo nadgodzin zarobki marne!

Godziny pracy od 10 do 22 lub od 12 do 22 lub 6 do 18 i tak tygodniami!Komu to odpowiada?Grafik z dnia na dzień!To rządy nowej Pani kierownik!

Były pracownik tekturnicy

Na dziale produkcji kartoników jest ok!Nie polecam pracy na tekturnicy!!!Złe opinie to prawda!Pani kierownik to osoba która traktuje ludzi jak roboty!!!!

SWIADEK

Było w tej firmie bardzo dobrze szczególnie na dziele produkcji tektury.Zmienił się kierownik i to miejsce pracy stało się piekłem!Nie polecam!Praca w wysokiej temperaturze ,nie zrozumienie i nie słuchanie przez kierowniczkę co maja ludzie do powiedzenia !Kierowniczka nie daje dojść do słowa .Podnosi głos kiedy pracownik zgłasza problem!!!!!Niby zakład chroniony a praca po 10 lub 12 godzin .Nie branie pod uwagę sytuacji rodzinnych pracowników!Wszyscy tęsknią za poprzednim kierownikiem i za tym jak było w tej firmie kiedy on zarządzał!!!!

Kazimierz

Posiadasz wieści na temat nowych stanowisk pracy firmie OPAK-LEOPOLD PACZEK w Szczecinku? A może jesteś pracownikiem tej firmy i możesz dla nas opisać kwestie aktualnej kondycji firmy i poszerzania kadry pracowników? Zachęcam Cię do podzielenia się najnowszymi informacjami na ten temat, będą one przydatne dla innych osób. @SWIADEK, piszesz o pozytywnej energii w tej firmie, zachęcam Cię do rozbudowania swojego komentarza w tym wątku, chętnie dowiemy się więcej informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Opak Leopold Pączka sp.j. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Opak Leopold Pączka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Opak Leopold Pączka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opak Leopold Pączka sp.j.?

Opak Leopold Pączka sp.j.