Opinie o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aldik Nova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldik Nova Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

adam

Przecież wiadomo kto pisze takie głupie komentarze. Śmieszne są te koordynatorki.

Mmmmm

Do Adama. Jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to się nie wypowiadaj. Ponawiam pytanie gdzie odebrać wypłatę jeśli nie podało się numeru konta?

qqqqqqqqq
@Mmmmm

cos taki nie kumaty jedziesz na krasnicka 35 idziesz do ksiegowej i masz czy to trudne teraz widze im bardziej wyksztalcone tym glupsze

Ivia
@Mmmmm

Drogi Mmmmm, czy Ty naprawdę chcesz uzyskać informacje o miejscu odebrania wynagrodzenia na stronie gowork??? To chyba nie jest prawidłowy sposób pozyskiwania informacji.

Mmmmmm

Gdzie odebrać wypłatę jeśli nie podało się numeru konta?

@Mmmmmm

Idziesz do najbliższego aldika i wyjmujesz pieniądze z kasy. Ewentualnie przeliczasz swoją wypłatę na zgrzewki piwa Perła lub worki z cebulą i wychodzisz ze sklepu bez płacenia. Polecam, sam tak robiłem. Nie no, wystarczy tej ironii. Niesamowite są te koordynatorki. Podziwiam za wytrwałość. Kolejny raz tylko przypomnę, że wypłata w aldiku to najniższa krajowa. Teraz będę tak robił pod każdym wpisem tych... pań.

anna
@Mmmmmm

19 październik a ty dopiero się pytasz o wypłatę , toś ty bogaty z domu ;) a tak na poważnie jak masz problem gdzie odebrać wypłatę to zapytaj się kierownika ( w końcu od czegoś to on tam jest ) a nie pytasz się tu , kierownik albo powie ci że musisz jechać do księgowości albo da ci telefon i sam sobie zadzwonisz i umówisz się po odbiór wypłaty z księgowa

ludzie kogo wy zatrudniacie !?
@Mmmmmm

na którym Ty sklepie pracujesz ? ?? no rozumie że koordynatorka zakazała rozmów pomiędzy pracownikami no ale bez przesady o taką rzecz to chyba można się zapytać jak nie pracownika z dłuższym stażem to kierownika albo koordynatorkę choć raz byłaby pomocna !

adam

a te dalej swoje... ręce opadają...

lublinianin112

Kolego, jak chcesz, to się załapuj. Chętnie Cię przyjmą, bo nie ma kto pracować. A i tak dostaniesz więcej niż "starzy" stażem pracownicy, bo nowym dają więcej na rękę, żeby ich zatrzymać. Ja od dwóch lat nie mogę doprosić się podwyżki. Na jednym ze sklepów zastępca kierownika, niedawno przyjęty, zarabia więcej niż główny kierownik, który staż pracy ma liczony liczbą już dwucyfrową. Tak więc Ty na pewno będziesz chwalił nową firmę.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zakłopotania

Hej tak czytam i się zastanawiam . miałam składać cv .znam tę branżę od środka gdyż pracowała m w almie . też piszą rożne opowiastki.ale tu w Lublinie było ok .taka ekipa trafia się tylko raz.ale przyznaję atmosfera to my załoga to my na najniższym szczeblu bo to my tworzymy każdy sklep.wiec pracownicy zróbcie coś z tym.dlaczego dajecie tak sobą pomiatać.czasami ten kierownik to ma mniejsze wykształcenie niż nie jeden z was. Postawcie się raz drugi ...... pokażcie że tu pracują ludzie a nie roboty.wiecie na pewno co dzieje się z Alma ale prawo pracy tu jest przestrzdgane i to jest duży plus.

adam

weź wyjdź. teraz już jestem na 100% pewny, że koordynatorki dostają premię za wpisy tutaj. i myślicie, że to wam pomoże? że przykryjecie to co ludzie z siebie muszą wyrzucić? DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NAPISZĘ JAK JEST NAPRAWDĘ: ALDIK TO PRACA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ (1350ZŁ), DO TEGO CIĄGŁE UŻERANIE SIĘ Z KLIENTAMI, A JAKBY TEGO BYŁO MAŁO TO KIEROWNICTWO RÓWNIEŻ MA WYMAGANIA Z KOSMOSU CHOCIAŻ PERSONEL KURCZY SIĘ CORAZ BARDZIEJ. WYDAWANIE KILKU POLECEŃ NA RAZ TO NORMA I WYMAGANE JEST ŻEBY WSZYSTKO ZROBIĆ NA RAZ. ZATRUDNILI KIEROWNIKÓW ZE STOKROTKI I MYŚLĄ, ŻE PODBIJĄ RYNEK. NIESTETY TO NIE KIEROWNICY TRZYMAJĄ TEN SYF W CAŁOŚCI TYLKO ZWYKLI PRACOWNICY. O KOORDYNATORKACH NIE BĘDĘ SIĘ JUŻ WYPOWIADAŁ BO SZKODA KLAWIATURY. musiałem trochę pokrzyczeć CAPS LOCKIEM bo jutro mój komentarz zostanie przykryty przez te inteligentne inaczej panie, a tak przynajmniej jest lepiej widoczny. pozdrawiam tych co naprawdę pracują a nie wydają tylko polecenia.

ala
@adam

Adam na którym sklepie tak jest?+

@adam

Adam na którym sklepie tak jest?+ hej jak damy wejść sobie na głowę to tak będzie jak stanowisko to stanowisko tzn. mięso i wędliny to jedno ser+ garmażerka ,drugie-kasa+wykładanie 3 to jest do ogarnięcia no może nie dla każdego

@Sisi

co ty w ogóle do mnie piszesz? w aldiku wszyscy mają robić wszystko, no może po za głównym kierownikiem. nie ma przypisania do konkretnego stanowiska tym bardziej jak na drugiej zmianie są 2 osoby. jeździsz po sklepach to wiesz przecież co się dzieje ;-) już coraz bardziej mnie męczy na odpisywanie na te głupie komentarze z biura. jednak ktoś musi...

aaaaaa
@adam

adam nie przejmuj się tak wpisami biurw... szkoda zdrowia...

Magik
@Sisi

Hahhaha sisi o czym Ty piszesz?!!!! 2 osoby muszą ogarnąć mięso wędliny sery garmazerke ciasto w międzyczasie wyłożyć towar, posprzątać i wyfejsowac sklep, a kasjerka która jest tylko jedna musi do zamknięcia cały czas obsługiwać klientów. Przestań kobieto pisać durne komentarze!!!!

eeeeee
@Magik

w pelni sie z toba zgadzam ostatnio tak zasuwalam teraz juz jestem w innej firmie i nie zaluje ze odeszlam w koncu traktuja mnie jak czlowieka a nie numerek

Laaw

Witam czy ktoś wie jak jest na tym 28 bo już takie legendy krążą o tym sklepie???

Laaw

Buka

Doświadczenie zdobyte w aldiku jest cenne?!! Buahahahhaha proszę Cię, o czym Ty piszesz?! Już mam dosyć tych głupich komentarzy dodawanych przez ludzi z biura. Każdy wie jaka jest prawda, jak pracuje się w tym kolchozie... Znajdzcie sobie lepsze zajęcie.

Sisi

Witam zgadzam się zawsze są plusy i minusy praca do wykonania podobna, ale to my sami tworzymy atmosferę w pracy co dostrzegane jest przez klientów i nie tylko. Dla mnie ważna jest stabilizacja i zawsze twierdzę , że mam tylko dwie ręce do pracy , a jak to się mówi " z niewolnika nie ma pracownika" nie bądzmy niewolnikami . Zawsze trzeba być świadomym tego że to co robimy jest dobre i czerpać z tego chęć do pracy, nie dołujmy się dodatkowo

alfred
@Sisi

oczywiście, że nasza praca jest dobra... dla litwinów. oni na pewno ogromnie się cieszą, że nie muszą płacić więcej niż minimalna krajowa. widzę, że po krytyce koordynatorki wchodzą na nowy poziom propagandy. twój wpis nie rzuca się od razu w oczy ale i tak wiadomo do kogo należy. daj sobie spokój i idź spać. jutro musisz od rana jeździć po sklepach i wprowadzać w życie swoje cudowne pomysły na podniesienie sprzedaży. pomyśl co by tu kazać przełożyć z półki na półkę żeby klienci wydali więcej pieniążków. chociaż nie... za dużo wymagam z tym myśleniem. najlepiej ściągnij jakieś pomysły ze stokrotki.

ewa

witamy panią koordynator w naszym gronie !

aaabbbccc

ha ha ha. a dopiero ktoś wyżej pisał, że tylko patrzeć jak koordynatorka wstawi jakiś komentarz. czy wy naprawdę macie ludzi za kretynów? przecież od razu widać spod czyjej ręki wychodzą takie bzdury. chyba naprawdę dobrze wam płacą, że nawet po pracy dbacie o wizerunek firmy ;-) niektórzy za kasę potrafią porządnie się zeszm*cić. moje gratulacje. litwini będą dumni.

dobra rada

Jestem bardzo ciekawa czym kierują się ci cali Litwini? Czy oni naprawdę są tak ślepi i nie widzą, że z takim podejściem ten (usunięte przez administratora) padnie? Już nie mówię o kiepskim zarządzaniu co niektórych kierowników i wydawaniu kilku poleceń w jednym czasie. Przecież wiadomo, że i tak się tego wszystkiego na raz nie zrobi ;-) Bardziej chodzi mi o te marne pensje. Wszystkie markety już dawno zrozumiały, że najważniejszy jest doświadczony pracownik bo to właśnie on jest najbardziej wartościowy. Dlatego podwyższają wypłaty i mają bardzo dobre premie. A w aldiku co? Ciągłe zwolnienia lekarskie. Nikt się nie przejmuje, że starci premię bo jest po prostu śmieszna. Przy takich zarobkach nikogo nie zaboli te 30zł mniej, a dojeżdżających już na pewno. Tylko czekam aż starsi pracownicy zaczną odchodzić i wtedy zobaczymy jak ten bu^del będzie się trzymał. Niestety tak to jest jeśli woli się wydawać pieniądze na te irytujące koordynatorki które dla ściemy piszą tutaj komentarze i próbują przykryć negatywne opinie niż na prawdziwy rozwój firmy. Założę się, że za góra kilka godzin pojawi się tu jakiś komentarz z głupim zapytaniem o zmiany, pensje, oferty pracy itp. Te idiotki tylko to potrafią wymyślić.

@dobra rada

Dla Litwinów liczy się tylko kasa. Przestanie się im to opłacać to to albo sprzedadzą albo zliwidują. Sorry taki mamy klimat...

BEATA
@dobra rada

jak ja sie ciesze ze one moga przeczytac to co o nich myslimy i jak ich nazywamy!!!!

albo zainwestuja w większą ilość pracowników i podniosą im pensje i to o dużo dużo i nie marnowac kasy na ludzi ktore siedza za biurkiem i wymyslaja chore planogramy albo mogą sie już zacząć pakować i te swoje nowe cudowne aldiki powynajmować

anonimus
@Marta

marta Litwini włoźyli kasę i chcą ją wyciągnąć i jeszcze zarobić jak najniźszym kosztem..Zysk ma być taki zeby był spokój z US. Planogramy i inne cuda wianki to wymysł polskiej kadry i ich to nie interesuje. Podniosą pensje od 1 stycznia 2017 bo wzrośnie ona ustawowo, co do pracowników zaczną zatrudniać Ukrainców. Swoją drogą dziwne ze jsszcze tego jie robią .. Ludzie czy wy jeszxze nie pojęliście źe jesteście tylko numerem w kadrach???

teraz już tylko klient sklepu aldik
@anonimus

nie zatrudnią swoich bez obaw po pierwsze za duże koszty utrzymania ich w Polsce a po 2 nie są głupi i dobrze znają stosunek polaków do obywateli ze wschodu i wiedza że zatrudnienie litwinów w roli sprzedawców byłoby deska do trumny dla sieci ALDIK także Litwini będą ale rządzić w firmie a nie pracować fizycznie za grosze ! a wszystkie kierowniczki i koordynatorki i tego typy osóbki będę się kłaniać im w pas , zamiast powiedzieć o problemach i realnym stanie sklepów , no ale cóż każdy boi się o swój stołek !!!

Sisi
@teraz już tylko klient sklepu aldik

Witam czytam i czytam i tak sobie myślę ,że w naszym kraju to straszne warunki pracy, zero zgrania, bieda itd. ja już wiele lat temu przyjełam się do pracy w tej firmie, i różnie bywało , ale jedno się nie zmieniło - nieszanujemy się bo pozwalamy na to aby nas poniżano,nie wszyscy, ale są osoby które same się o to proszą , my biernie się temu przyglądamy, wręcz wygodnie mieć taką ofiarę bo to nas nikt się wtedy nie czepi rezultaty widać

Byly

Witam. Czytając Wasze komentarze aż sama buzia mi się uśmiecha na myśl że W końcu ktoś porwał się do tyłka p.kierownik. Jestem byłym pracownikiem Aldika w Krasniku. To co się tam działo przechodzi ludzkie pojecie. Poniżanie każdego dnia wypatrywala sobie inną osobą i przez całą zmianę gnebila, wykazywała dawała tyle obowiązków ze nie sposób było temu sprostać. Za towary po dacie które dziewczyny nie dopatrzyły bądź straty pokrywane zostały przez zaloge. Nie raz zdarzało sie ze pracownik noe był na przerwie zostawał po godzinach oczywiście za darmo. Dziewczyny cale roztrzesione, zaplakane. Rozumiem że najlepszym wyjściem byłoby odejść z tej pracy Tak jak ja jednak mnie nie trzymają żadne obowiązki prócz utrzymania siebie. Mam nadzieję że zrobią z nią porządek bo Kraśnik niestety ale się bał i boi bo ponoć ma wrócić spowrotem. Dziewczyny z innych aldikow może Wy będziecie odwazniejsze i pokażcie że ta kierownik nadaje się tylko i wyłącznie do zakładu psychiatrycznego. Szkoda tylko że stoi za nią biuro ale wydaje mi się ze w rzeczywistości nie wiedzą jaka ona jest bo przecież w Krasniku buła taka ,,cudowna,,.

Malwina

aaaa i uczcie sie języków,bo jak nic sie nie zmieni to Litwa nas bedzie obslugiwac,i w tym przypadku to klient a nie pracownik bedzie musial sie dogadac.i jeszcze raz ,p.s,Pozdrowienia dla nowych tzn.takich od roku kierownikow co i tak biegaja z mopem

Stonka

Witam mam pytanko, czy na wszystkich sklepach jest zakaz zamieniania sie zmianiami.

Malwina

ludzie !!! Ci fizyczni i Ci umyslowi uciekajcie z tego syfu,wyrąbią was do ostatniej kropli krwi i potu,odwalicie za nich cala robote ,wyprowadzicie na prostą ootworzycie i zamkniecie jeszcze nie jeden sklep a i tak wam podziekują wypowiedzeniem tak jak juz to zrobili nie jednej zasluzonej osobie,a tym ktorzy jednak chca zostac,,,to dobra rada szczera od serca "przestancie kierownikowac tak jak byscie byli prezesami przynajmniej banku"to ze na emblemacie macie kierownik a nie sprzedawca to o niczym nie swiadczy.bo to akurat do was klient nie ma szacunku,ze nie umiecie poprowadzic sklepu,juz nawet zal sluchac ze przyszlo mlode po szkole i glowe nosi a wiedzy zero,ale on dumny bo on kierownik,Boze czego oni was na tych studiach teraz ucza?

wiki62

1200 brutto +premia i to daje wyplate najnizszej krajowej 1355 netto ale odprowadzane sa skladki z 1200 zl

alfred

już nie mam siły odpisywać na te wasze bzdurne komentarze z biura. jeśli ktoś naprawdę szuka pracy w aldiku (chociaż nie wiem po co) to chyba logiczne, że najpierw zajrzy na stronę firmy. nie musicie się wysilać i tak zachwalać. kolejny raz napiszę, że wypłata dla sprzedawcy to MINIMALNA KRAJOWA plus "premia" w wysokości 20-50zł oczywiście jeśli będziecie wchodzić głęboko kierownictwu wiadomo gdzie ;-)

Beata

haaaa ha ha znowu ktos w biurze nie pomyslal zanim napisal taka glupote,kogo oni tam zatrudniaja? ogloszenia wisza caly czas.premia od podstawy heh

Beata

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Nova Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldik Nova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldik Nova Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldik Nova Sp. z o.o.