wiw-gsm

Stargard Szczeciński

Opinie o wiw-gsm

anonim - 2009-03-22 15:41:44 Słowa kojarzące się z wiw-gsm (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w wiw-gsm: Najbardziej nie podobało mi się w wiw-gsm:4456yujyjuyjjuj Super firma

Zostaw opinię o wiw-gsm - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wiw-gsm