Tewes-Bis Sp. z o.o.

Opinie o Tewes-Bis Sp. z o.o.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Tewes-Bis Sp. z o.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Remik

Najpierw trzeba pokazać co się potrafi a dopiero walczyć o odpowiednie wynagrodzenie, fachowców jest dużo!!!

Jano

Byłem tam , oferowali 15 zł na h.na 3 miechy z doświadczeniem z uprawnieniami spawacza 141 S lub Tokarzy, Frezerzy CNC którzy muszą sami pisać i wprowadzać programy i ustawiać maszyny , mowie o sobie bo mam takie doświadczenie i uprawnienia , słyszałem że można negocjować stawke jak sie wykaże zdolności , to stawka wzrasta , praca dla młodych bo doświadczeni odeszli z powodu małych plac które sięgają 2700 netto , praca od 7 do 15 z nad godzinami jak kto chce , to mozna pod gonić wypłatę , praca w grupie 4 lub 6 ludzi wykonywania jakiejś części projektu w czasie premiowane od czasu jej szybkiego lub wolnego wykonania , tak naprawdę nie polecam dla osób po 40 roku. Z doświadczeniem bo nie maja szacunku przy rozmowie kwalifikacyjnej dla ludzi z doświadczeniem , równaja wszystkich jedna miara i musisz robić jak uczeń od poczatku , wiec kto moze tam pracować to młodzi po szkołach tak jak widziałem po obejrzeniu hali produkcyjnej i spawania , polecam dla osób z Barczewa okolic początkujących bo brak zainteresowania i uczciwości dla doświadczonych z kwalifikacjami z polski lub wypracowanych za granicami .

Hanna

@fix, jednak jak widać ludzie znajdują czas na odpisanie, więc wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby opisać na forum warunki pracy przed samym złożeniem cv. Co do wiedzy na temat Tewes-Bis to wszystkie informacje o rekrutacji zaczerpnęłam ze strony internetowej firmy, więc powinny to być rzetelne informacje.

Iza

Tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych żeby cos napisać?

fix
@Iza 07.01.2018 16:42

Izo, tu ludzie zajmują się pracą zamiast siedzeniem na forach. Chcesz zobaczyć jak tu jest? Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś złożyła swoje CV. Tylko najpierw zorientuj się czym się firma zajmuje, żeby mieć przynajmniej minimum pojęcia.

Hanna

@Pasteryzator - napisałeś, że Tewes-Bis daje świetne możliwości do nauki - masz na myśli szkolenia? Napisz czemu uważasz że jest to dobre miejsce na start. Na stronie internetowej firmy Tewes-Bis pojawiły się oferty pracy na stanowiska: technolog konstruktor, automatyk, młodszy projektant automatyki, projektant automatyki, kontroler jakości i elektryk montażysta. Ktoś już może był na rozmowie rekrutacyjnej i może napisać jakie ma wrażenia i jakich pytań się można spodziewać? A może ktoś z Was pracuje na jednym z wyżej wymienionych stanowisk i może podpowiedzieć jakie są warunki pracy? Pomoże to użytkownikom w podjęciu decyzji o aplikacji na to stanowisko.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Tewes-Bis Sp. z o.o.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Pasteryzator

Tewes bis daje świetne możliwości do nauki. Dla młodego inżyniera to dobre miejsce na start. Kadrę zarządzającą cechuje pasja, z ktorej można czerpać i temperament, który kształtuje charakter, bo trzeba się bronic :-D Firma się rozwija, wchodzi w nowe branże, zatrudnia fajnych ludzi.

Hanna

@Wojsko Polskieczy pracujesz obecnie w Tewes-Bis Sp. z o.o.? Co powiesz o warunkach pracy w firmie? Czy poleciłbyś innym to miejsce pracy? Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.

Wojsko Polskie

Na stanowisko Technologa produkcji nie trzeba mieć szkoły tam trzeba mieć doświadczenie trzeba mieć w głowie, trzeba mieć JAJA. Takich tam ludzi brakuje.. Jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

miły

Jako ślusarz całe 13 PLN- ów za godzinę zapierdzielania w warunkach urągających zdrowemu rozsądkowi. Przez grzeczność jedynie nie wspominam o przestrzeganiu przepisów BHP - tego określenia nikt tam nie respektuje.

warmiak

Ile w tej firmie można zarobić jako ślusarz

Hanna

@ditrich, według Ciebie w firmie panuje chaos oraz brak organizacji. Co masz konkretnie na myśli? Dlaczego tak postrzegasz Tewes-Bis Sp. z o.o.?

ditrich

Jako były pracownik generalnie nie polecam. Płaca w stosunku do oczekiwań przełożonych bardzo słaba. Brak organizacji i chaos. Dobra firma na start. Jest wiele lepszych firm w których zarówno płaca jak i praca są zdecydowanie lepsze.

Hanna

@Nick jesteś pracownikiem Tewes-Bis Sp. z o.o.? Może podzielisz się z nami swoją opinią na temat pracy w powyższej firmie?

Hanna

Wiedzieliście, że Tewes-Bis Sp. z o.o. otrzymała już wiele cennych nagród? Możecie je znaleźć pod linkiem - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,27821,0,0,nagrody_i_wyroznienia Gratulujemy!

Nick
@Hanna 02.03.2017 13:12

Tak, nagrody i dyplomy - najnowszy z 2005 roku..... Prawda, że świadczy to o firmie - ale czy na pewno dobrze?

ktoś

Pracowałam kiedyś w tej firmie i miałam okazję przyjrzeć się z boku jak wygląda praca w tej firmie i jak do pracy podchodzą pracownicy na poszczególnych stanowiskach. Nasuwa mi się wniosek, że każdy patrzy tylko na siebie a przecież jesteście jedną drużyną powinniście grać do jednej bramki. Nie lubicie gdy ktoś wam karze podkręcić tępo (wiem- nie zawsze się da) ale niestety czasami trzeba się sprężyć i dać z siebie 200% tak jest wszędzie. Widocznie wasze podejście do pracy jest niewłaściwie. Lubicie tylko narzekać.

Jarosław Tewes zbaw.
@ktoś 17.01.2017 15:23

Cześć Jarku - wszechstronny specjalisto od kajaków i dezorganizacji pracy.

Myśl i technologia jutra...

Firma jest fajna ;-) Super !!!Kasa jest zawsze na czas do 10 . I to jest jedyny plus tej firmy. A o co mi chodzi ??? To zapraszam do tej firmy !!! Stanowisk Pracy Jest bardzo dużo

Jarosław
@Myśl i technologia jutra... 13.10.2016 21:43

Z tego co piszesz wynika, że w firmie jest duża rotacja (stanowisk pracy jest bardzo dużo). O czymś to musi świadczyć. Mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym zakładzie. Chodzi mi przede wszystkim o atmosferę, stosunek przełożonych do pracowników, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, itp. ...... W jakich granicach oscylują płace?

Tewes zbaw
@Myśl i technologia jutra... 13.10.2016 21:43

Kasa zawsze do 10? no super. I jeszcze może do tego zapewniają możliwość korzystania z papieru toaletowego w toaletach? Firma ideał.

pokoju

Ważne, że w muszelkach nie płacą tylko michę ryżu dostaniesz. A to dobry znak.

były

Jak słyszałem ostatnio 4 inżynierów z firmy odeszło. Rotacja pracownikow jak na firme z "długoletnim stażem" jest spora, a to swiadczy o firmie.

radek
@były 13.09.2016 10:53

Też słyszałem, że ostatnimi czasy kilku doświadczonych pracowników odeszło i to nie na emeryturę.

Krajan

Wypłata z zegarkiem na ręku, miesiąc w miesiąc, wszystko na czas.

litości

Proszę cię, z jednej strony piszesz że z chęcią podjąłbyś pracę a zaraz dodajesz ze na zarobki nie ma co "tutaj" narzekać. Aż z daleka cuchnie ściemą i wpisem kogoś z tej cudownej i wychwalanej firmy - co ma 2 gwiazdki na podstawie 48 opinii.

Kolo

A jak stawka za 1h dla inżynierów?

Jacek
@Kolo 25.07.2016 13:48

13zl na reke

ezet
@Jacek 29.07.2016 13:16

13 złotych na rękę dla inżyniera! Taka płaca to chyba jakiś żart. Żaden szanujący się inżynier będący przy zdrowych zmysłach nie przyjdzie tu pracować. Co najwyżej osoba świeżo po studiach, żeby zdobyć trochę doświadczenia i ruszyć dalej.

rekrut
@Jacek 29.07.2016 13:16

nie wiem kto to pisał, ale widać nie załapał się nawet na stanowisko młodszego inżyniera

były

Pracowalem tam jakis czas. Jak na firmę "inżynierską" oferuja psie pieniądze inzynierom. Maja zawsze swiezy napływ z pobliskiego UWM. Firma do zdobycia pierwszego doswiadczenia i ruszenia dalej. A tak ogolnie nie polecam.

Witek

Firma nienajgorsza jednakże brakuje osób które potrafią podejmować decyzje. Pracowałem tam kilka lat i z tego co pamiętam kierownik produkcji był OK, czego nie można było powiedzieć o technologu produkcji. Zarobki oferowane przez firmę ogólnie słabe, ale można było narobić nadgodzin.

Zośka

Nie wiem gdzie kolega słyszał o odejściu całego działu, dlatego zapraszamy do złożenia aplikacji i własnej weryfikacji zasłyszanych "informacji"

Michał

Witam obecnie firma zatrudnia 116 osób z czego 60 inżynierów. W ostatnim czasie do zespołu dołączyło kilka doświadczonych specjalistów z długoletnim stażem pracy w innych firmach. Firma stawia przede wszystkim na dobry zespół. Dlaczego polecam pracę w firmie Tewes Bis? Przede wszystkim ze względu na: - dobrą atmosferę w pracy - krótką drogę decyzyjności - bezpośredni dostęp do Prezesów - innowacyjność - możliwość rozwoju - dobre zarobki uzależnione od stopnia zaangażowania - pakiet opieki medycznej W firmach z długoletnim stażem pracy nie uniknie się rotacji w zatrudnieniu. Każdy ma swoją wolę. Najważniejsze jest aby mieć możliwość wykonywania pracy którą się lubi :) Najlepiej się przekonać osobiście. Pozdrawiam Michał

pytanko
@Michał 13.05.2016 12:40

Tak mniej więcej wyglądają wszystkie ogłoszenia o pracę, z uwzględnieniem nieśmiertelnego "praca w młodym i dynamicznym zespole". Pytałem się o konkretny przypadek, bo jak w krótkim czasie odchodzi cały dział to nie jest zwykła rotacja pracowników.

Zośka

Nikt Ci nie odpowie - wszyscy odeszli ;)

pytanko

Witam, mam pytanie do obecnych pracowników firmy. Chciałem złożyć podanie na jedno ze stanowisk wymienionych na ich stronie internetowej. Ale dowiedziałem się że ostatnimi czasy mnóstwo ludzi od nich odchodzi, między innymi cały dział automatyki, czy kilku konstruktorów. Jak tam jest w rzeczywistości?

Krajan

Melisa - zastanów się co piszesz, brak ofert pracy? sprawdź proszę http://tewesbis.com.pl/o-firmie/kariera/, chyba że szukasz ofert w gazecie olsztyńskiej, to i nie znajdziesz "jakiejś" pracy (może prace interwencyjne, ale to nie ta firma). Atmosfera strachu i brak zarządzania?- nie bądź śmieszny, niektórym nigdy nie dogodzi.

Krajan

Prawdą jest, że da się żyć, bez niektórych nawet lżej się oddycha i w końcu można zacząć pracować, a jeżeli komuś nie odpowiada praca i władza, to niech idzie tam, gdzie mu będzie lepiej, bo z niewolnika nie ma pracownika, a tak jest jeżeli ktoś musi pracować.

Zostaw opinię o Tewes-Bis Sp. z o.o. - Barczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tewes-Bis Sp. z o.o.