counter
2 65 70 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy często w firmie Tewes-Bis Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

gosc
Kandydat

Jakie sa warunki pracy jako projektant automatyki? Tak słabo jak wczesniej pisano?

Sebastian Nowy wpis
@gosc

Widzę, że zainteresowało Cię stanowisko projektanta automatyki. Sądzę, że jest to związane z tym, że planujesz aplikować do pracy w tym miejscu. Gdyby tak faktycznie było to czy mógłbym dowiedzieć się od Ciebie, jakie masz wymagania pod względem wysokości wynagrodzenia? Gdybyś miał już pracować to za jaką minimalnie stawkę? Podziel się proszę informacją w tym zakresie.

gosc Nowy wpis
@Sebastian

Myślę, że na początku 3000-3200 netto.

gosc Nowy wpis
@gosc

za duzo co? hahaha

Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Czy w Tewes-Bis Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Tewes-Bis Sp. z o.o.?

Gościu
@Pytanie

Musisz mieć dużą wiedzę/ wysokie kompetencje i chcieć pracować najlepiej za darmo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał

@kazik a praktyki/staże?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Tewes-Bis Sp. z o.o.?

Kazik
@Pytanie

Jeżeli pytasz śmieciówki, to takich tu nie ma.

Grzesiek

Sporadyczne wpisy na forum to efekt zadowolenia z pracy w firmie. poza tym firma jest dobra, rozwija się, polecam!

@Grzesiek

A ja nie. Brak opinii wcale nie oznacza zadowolenia. Nie wszyscy znają gowork. A ty jako "dyrektor" będziesz zachwalal ???? ogólnie firma słaba, z ogromnymi długami, nie płacąca dobrze, A wymagająca cudów od pracowników, nadgodzin za które źle rozliczają i płacą z ogromnym opóźnieniem.... jedyny plus to taki, że dużo ludzi ma blisko do roboty, tzn. można zaoszczędzić czas i kasę na dojazd..

@Były pracownik

Jasne - nie wszyscy znają to forum, a niektórzy też po prostu nie mają w zwyczaju wypowiadania się na nim. Wspomniałeś o problemach finansowych firmy Tewes-Bis, co bardzo mnie zmartwiło. Powiedz mi jeszcze, jak duże są opóźnienia, jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy za nadgodziny?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Tewes-Bis Sp. z o.o.?

@Pytanie

Co masz na mysli pisząc liderzy z zewnątrz?

Remik

Najpierw trzeba pokazać co się potrafi a dopiero walczyć o odpowiednie wynagrodzenie, fachowców jest dużo!!!

Jano

Byłem tam , oferowali 15 zł na h.na 3 miechy z doświadczeniem z uprawnieniami spawacza 141 S lub Tokarzy, Frezerzy CNC którzy muszą sami pisać i wprowadzać programy i ustawiać maszyny , mowie o sobie bo mam takie doświadczenie i uprawnienia , słyszałem że można negocjować stawke jak sie wykaże zdolności , to stawka wzrasta , praca dla młodych bo doświadczeni odeszli z powodu małych plac które sięgają 2700 netto , praca od 7 do 15 z nad godzinami jak kto chce , to mozna pod gonić wypłatę , praca w grupie 4 lub 6 ludzi wykonywania jakiejś części projektu w czasie premiowane od czasu jej szybkiego lub wolnego wykonania , tak naprawdę nie polecam dla osób po 40 roku. Z doświadczeniem bo nie maja szacunku przy rozmowie kwalifikacyjnej dla ludzi z doświadczeniem , równaja wszystkich jedna miara i musisz robić jak uczeń od poczatku , wiec kto moze tam pracować to młodzi po szkołach tak jak widziałem po obejrzeniu hali produkcyjnej i spawania , polecam dla osób z Barczewa okolic początkujących bo brak zainteresowania i uczciwości dla doświadczonych z kwalifikacjami z polski lub wypracowanych za granicami .

Hanna

@fix, jednak jak widać ludzie znajdują czas na odpisanie, więc wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby opisać na forum warunki pracy przed samym złożeniem cv. Co do wiedzy na temat Tewes-Bis to wszystkie informacje o rekrutacji zaczerpnęłam ze strony internetowej firmy, więc powinny to być rzetelne informacje.

Iza

Tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych żeby cos napisać?

fix
@Iza

Izo, tu ludzie zajmują się pracą zamiast siedzeniem na forach. Chcesz zobaczyć jak tu jest? Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś złożyła swoje CV. Tylko najpierw zorientuj się czym się firma zajmuje, żeby mieć przynajmniej minimum pojęcia.

Hanna

@Pasteryzator - napisałeś, że Tewes-Bis daje świetne możliwości do nauki - masz na myśli szkolenia? Napisz czemu uważasz że jest to dobre miejsce na start. Na stronie internetowej firmy Tewes-Bis pojawiły się oferty pracy na stanowiska: technolog konstruktor, automatyk, młodszy projektant automatyki, projektant automatyki, kontroler jakości i elektryk montażysta. Ktoś już może był na rozmowie rekrutacyjnej i może napisać jakie ma wrażenia i jakich pytań się można spodziewać? A może ktoś z Was pracuje na jednym z wyżej wymienionych stanowisk i może podpowiedzieć jakie są warunki pracy? Pomoże to użytkownikom w podjęciu decyzji o aplikacji na to stanowisko.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Tewes-Bis Sp. z o.o.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Pasteryzator

Tewes bis daje świetne możliwości do nauki. Dla młodego inżyniera to dobre miejsce na start. Kadrę zarządzającą cechuje pasja, z ktorej można czerpać i temperament, który kształtuje charakter, bo trzeba się bronic :-D Firma się rozwija, wchodzi w nowe branże, zatrudnia fajnych ludzi.

Hanna

@Wojsko Polskieczy pracujesz obecnie w Tewes-Bis Sp. z o.o.? Co powiesz o warunkach pracy w firmie? Czy poleciłbyś innym to miejsce pracy? Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.

Wojsko Polskie

Na stanowisko Technologa produkcji nie trzeba mieć szkoły tam trzeba mieć doświadczenie trzeba mieć w głowie, trzeba mieć JAJA. Takich tam ludzi brakuje.. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

miły

Jako ślusarz całe 13 PLN- ów za godzinę zapierdzielania w warunkach urągających zdrowemu rozsądkowi. Przez grzeczność jedynie nie wspominam o przestrzeganiu przepisów BHP - tego określenia nikt tam nie respektuje.

warmiak

Ile w tej firmie można zarobić jako ślusarz

Hanna

@ditrich, według Ciebie w firmie panuje chaos oraz brak organizacji. Co masz konkretnie na myśli? Dlaczego tak postrzegasz Tewes-Bis Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Tewes-Bis Sp. z o.o. - Barczewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tewes-Bis Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 65 ocen.