counter
2 9 13 5 1
Hejgen Nowy wpis

Może ktoś ma wiedzę czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

zaciekawiony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.
Kandydat

prawo jazdy z UK i samozatrudnienie wchodzi w gre?

Jarek Nowy wpis

Firma cały czas jest dobrym miejscem do pracy. Jedynie sytuacja z pandemią wprowadza trochę niepokoju.

TakNie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w PACAD Sp. z o.o.?

Tomek Nowy wpis
@Pytanie

Czasem może być ciężko, ale wynagrodzenie jest adekwatne do pracy. Wsparcie logistyków i fajnej dziewczyny z językiem francuskim co patrząc na nasz rejon / dużo wnosi. Ja nie miałem się do czego doczepić, pojawiło się dziecko wiec zostałem w domu, ale na dobra wyprawkę zarobiłem.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kamil

Praca za kierownicą jest bardzo odpowiedzialna i stresująca i to każdy wie. Jeśli taka nie odpowiada to trzeba zmienić pracę .

TakNie1

olek

Transport międzynarodowy w tej firmie to jest porażka. Umowa o dzieło, jeździsz ciągle pod presją czasu, najlepiej 16 godzin dziennie. Logistyka to jest jakiś żart.. trzy osoby planują i przestawiają Ci ciągle trasę, jeden mówi co innego drugi co innego, a trzeci każe Ci dzwonić do klienta. Załadunek i rozładunek masz robić w 5 min. Aaaaa i jeździsz z wartościowymi i delikatnymi rzeczami, jeśli coś się uszkodzi zabierają Ci z wypłaty, jeśli uszkodzi ktoś inny a Ty nie zauważysz to też zabierają Tobie.. Nie warto panowie! Może jesteś w ciekawych miejscach w Europie ale nawet nie ma czasu żeby siebie je oglądać, czasem nie ma nawet czasu na spanie jak jeździsz do 24 .. Szanujcie siebie bo inaczej nikt was nie będzie szanował..

Tak24Nie

Paweł
@olek

Ten komentarz pokazuje prawdę tej firmy, podpinam się pod niego i potwierdzam

Tak4Nie

Daniel

Polecam firmę osobom które chcą pracować a nie tylko wymagać wypłaty za nic. Kontakt ze spedytorami 24/h . Brak jazdy w nocy. Auta nowe. Za pracę kasa po powrocie.

Tak1Nie1

Paweł
@Daniel

Co ty pieprzysz... Brak jazdy nocą to bzdura zaczynasz o 9 i jeździsz do 24/02 w nocy ;) towar ubezpieczony ale płaci za szkody kierowca, nie nawijajcie ludzia makaronu na uszy ! A po 2 nie ma warunków pracy dźwigasz w tej firmie ciężkie stoły, komody i inne STAROCIA i to sam ! Za szkody płaci kierowca a te antyki nie są tanie !

Tak2Nie

Jasiek

Za odpoczywanie firma nie będzie płaciła, są normy i to jest wyznacznik wymagań stawianych pracownikowi.

TakNie1

Mateusz

Witam. Zachęcam do pracy w charakterze kierowcy miedzynarodowego w firmie PACAD. Wyplata w dniu powrotu, nowe auta. Niestety z przyczyn osobistych musialem zrezygnowac.

Tak1Nie1

boxer

Andrzej to prawdziwy biznesmen, interesy z nim to sama przyjemność. Wie dobrze jak się robi duże pieniądze w branży transportowej, wszyscy powinniśmy​ brać z niego przykład. Moje doświadczenia z firmą PACAD oceniam za bezcenne, teraz już wiem jak być drapieżnikiem , rekinem w biznesie. Pozdrawiam gorąco

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Pacad Sp. z o.o. - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad