Avena Agencja Organizacji Imprez Maria Ślinko

Olsztyn

Opinie o Avena Agencja Organizacji Imprez Maria Ślinko

Kasia P.

Powiem tak, bywa ciężko, bo praca jest w weekendy i w nocy, jak to przy weselach i imprezach, ale warto. Można dużo się nauczyć, choć dostać na praktykę czy staż jest bardzo trudno. Rzadko robią nabór, ale jak coś potrafisz, a mają potrzeby, to znajdą kontakt. Tak więc lepiej składać cv i dobrze napisać list, dlaczego chce się właśnie u nich pracować i co tak naprawdę umiesz - im więcej umiesz (robić dekoracje z papieru, kwiatów, prasować obrusy czy cokolwiek, ale naparwdę umiesz, a nie ściemniasz) to tym lepiej.

Kasia P.

Zostaw opinię o Avena Agencja Organizacji Imprez Maria Ślinko - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avena Agencja Organizacji Imprez Maria Ślinko