geo-digital

Opinie o geo-digital

Misiek

Wiecie co, generalnie bardzo bardzo fajna praca, polecam się tam zatrudnić, mało jest tak fajnych rzeczy jak ta firma, generalnie początkowo się troszeczkę obawiałem, ale teraz już w ogóle nie widzę kłopotu z tą firmą, jest naprawdę wyjątkowo dobrze.

El Doipa 86'
@Misiek 21.04.2016 12:32

Chyba ten post opublikował sam właściciel tej firmy, albo jakiś długoletni pracownik, bo nie sądzę by komuś się tam aż tak podobało.... :)

ja

na atmosferę trzeba również samemu zapracować-uważam że była ok, na brak poszanowania nie narzekałem, co do możliwości rozwoju-to też trzeba chociaż chcieć się uczyć czegoś nowego, i najważniejsze - miałeś to na co się zgodziłeś

lol

Beznadziejna firma Nie polecam

mini

Oceny (1-5) Atmosfera - 3 Zarobki - 2 Perspektuwy rozwoju - 2 Dostęp do technologi - 3

miki

pieniądze - najniższa krajowa rozwój - brak możlwości atmosfera - fatalna

tom

bardzo marne pieniądze, fatalna atmosfera w biurze, brak możliwości rozwoju

bartek

na papier - najniższa krajowa, reszta(jałmużna) pod stołem, brak perspektyw rozwoju, brak inwestowania w nowy sprzęt, brak zaplecza socjalnego

Zostaw opinię o geo-digital - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie geo-digital