Zakład Produkcji Mrożonek ERGIS

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Zakład Produkcji Mrożonek ERGIS

hhh
użytkownik zarejestrowany

niestety nie, a czemu ejst ci potrzebna ta informacja? Pytam, bo moge u znajomego sie wdowiedzieć bo on chyba dojeżdza wiec jak chcesz dopytam :))))

Dojeżdża ktoś z okolic Pisarzowic, Kęt albo Kóz? Info tutaj albo na marmus1989@o2.pl, będę wdzięczny za info;)

Wilu
użytkownik zarejestrowany

Tylko zapytam się ciebie - co to będzie za kariera skoro struktura jest zbyt płaska by móc coś więcej osiągnąć w ergisie. Nie bronię nikomu oczywiście - nie taki jest mój cel, tylko chodzi o niewprowadzanie ludzi w błędów z takich błachych powodów. Jeżeli czegoś się nei jest pewnym a firma tak to wydała należąłoby to do nich zgłoszić..

sara

Jedno wielkie dziadostwo,wypłata na raty,trzy tygodnie poo terminie.Syf,brud,smród,Nikomu,nie poleca

benio

Pracuje się ok , wypłaty na czas +- 2-3 dni od ponad roku,podwyzki nawet byly, duzo pozytywnych zmian, swoja robote trzeba zrobic, ale gdzie nie trzeba.:)

heloł :)
użytkownik zarejestrowany

hej, ludziska w tym wątku? Jak tam sytuacja wyglada w ERGISIE? Potrzebuję informacji, bo zbieram się do zlozenia papierów.

caryca
użytkownik zarejestrowany

nie jesteś w stanie bo niestety nie prowadzą nigdzie nowej rekrutacji. Musisz czekać aż zwolni się miejsce

Janek

ok

xxx4

.(usunięte przez administratora) musi odejść! ... to firma stanie na nogi

anonim2

Witam, mam pytanko. Czy polepszyły się faktycznie warunki w firmie Ergis? Czy tam jest bardzo zimno?

x

Zgadzam się z opiniami poniżej, tyle że w tym czasie kiedy zostały napisane, teraz wypłaty są w terminie i widać że zakład idzie do przodu.

ja

zgadzam się z opiniami powyżej, tyle tylko, że od tamtego czasu wiele się zmieniło - głównie jeżeli chodzi o kasę

Czyli co zatrudniac sie czy nie?

Firma Ergis jest znana firma ----------maja swietne produkty typu bigos fasolka po bretonsku flaczki .....ich produkty są znakomite.Ta firma od la zajmuje sie tymi typu wyrobami ja osobiscie czesto kupuje produkty Ergis polecam .Pracodawcy są sympatyczni i mili .pozdrawiam Kierownikow .(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Mrożonek ERGIS - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Mrożonek ERGIS