CGP - Centralna Grupa Pośrednictwa

Opinie o CGP - Centralna Grupa Pośrednictwa

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Nino - czy sprawa wynagrodzenia została wyjaśniona? A czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w CGP?

Nino

Pracacowalam w tej " firmie" wraz z moim partnerem. Było to wielkie nieporozumienie, niestety wynagrodzenia za wykonana prace nie dostaliśmy do dziś.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Dorcia, powiesz więcej na temat pracy w tym miejscu?

Dorcia

brak stabilnego zatrudnienia - kumaci omijajcie to miejsce.

ajak
użytkownik zarejestrowany

Ja to bym się załapał do nich, bo chyba miały się pojawić jakieś oferty pracy, czyż nie? Pozdrawiam.

Lucky

Czyżby klopy w modzie na słuchawce

no name

znam poziom pani A i jest bardzo niski :)

No Name

Żenujące jest to jak sami próbujecie zrobić sobie dobry komentarz. Aż mi Was żal.. prawda jest taka, że nie da się żerować na innych bez echa. Jak widać towarzystwo bez kasy i klasy.

Gusia

Żenująca, nie wypłacalna..

do daro

W tej firmie to można liczyć tylko na chodzenie na przesłuchania do policji, powodzenia

Dorota

Komornik puka

Tomek

Nie idzcie bo będziecie pracowali za darmo. Oni są nie wypłacalni

oszukana zla

mi dotej pory nie odal 3 tysiecy

romanoo
użytkownik zarejestrowany

a jak wygląda słuchajcie w nich praca konkretnie, chodzi mi o dział Hru, nie wiecie czy kogoś potrzebują do rekrutacji nowych pracowników, bo w komentarzach pojawiły się opinie, że dział będzie się teraz powiększał już i chyba przyda im się dodatkowa para rąk do pracy, no nie? a jako pośrednicy to są całkiem nieźli

Damian

Wszystko jedna wielka ściema

Loliitka = Anka

Podpisz sie a nie strasz sie wybielać

Tomasz

Ściemniaryyy, nie dajcie się nabrać. Szkoda czasu.

II

Na odpowiednim!

poszkodowany
@II 26.03.2014, 16:12
Witam,może jest nadzieja,że jeszcze ktoś z poszkodowanych tu zagląda na forum. Dlatego proszę o jakiś kontakt. Pozdrawiam...

Już dawno nie zaglądałem na forum. Też jestem poszkodowany. Byłem na policji w Warszawie, Makowie Mazowieckim. Wiem, że teraz przesyłane były dokumenty do prokuratury.

II
@poszkodowany 17.04.2014, 07:58

Jesli jest to mozliwe czy mozemy porozmawiac bądź też się spotkać w powyższej sprawie. Jest to dla mnie istotne . Myślę ,że dla Pana w tej sytuacji również. Myślę,że moglibyśmy sobie wzajemnie w związku z powyższym pomóc. Proszę o jakiś kontakt za pośrednictwem którego moglibysmy nawiązać rozmowe.

Kate

z rwe niby od każdej otrzymanej faktury, czyli w rzeczywistości tyrasz za free.. Przyjmują WSZYSTKICH

gruby bolek

Pracowniku z Legionowa,według mnie to w każdym kawałeczku:) Pracowałem w CGP w Warszawie a w Legionowie byłem tylko na rozmowie,boksy z CGP,komputery z CGP,meble z CGP,nawet szafa ze sprzętem którą trzymali w magazynku chyba ta sama:)

isc czy nie isc?:D

Hej, tak czytam i już sama nie wiem.. czy mówicie tez o call center w legionowie w błękitnym centum ? tam tez taka lipa?

cienki bolek

W legionowie błekitne centrum II piętro.(usunięte przez administratora)

...

Gdzie jest teraz ich siedziba?

czekający

A na pit 11 to jak długo trzeba czekać - bo 28 luty już minął?

poznany

Głownie chodzi o to, żeby się trzymać jak najdalej od tej firmy. Bo to i pieniędzy brak

sknerus

Dostałem ofertę pracy na słuchawie. Jak tam wygląda teraz praca? Jak atmosfera no i przede wszystkim jak pieniądze? Słyszałem, że robią jakieś umowy z RWE, jak się domyślam firmom. O co w ogóle w tym chodzi?

oszukana zla

ja pracowalam ponad dwa miesiace poczatek fainy jak przyszlo do kasy zaczely sie problemy atoze polowa umuw jest podpisana a to ze niepowracaly itp umowy w ostatnim miesiacu pracy nie dostalam pieniedzy tagze mimo iz wyrobilam norme w umowie zgosilam to na policie oraz do inspekci te umowy co daja sa lipne poniewaz to sa ksera

zmienili siedzibę, bo mieli już za dużo wrogów?

ala

Gdzie jest teraz siedziba CGP?

Grzybu

tak pracuję i pracować mam zamiar dalej;)

eeeee

Ja też nie mam kasy do tej pory. Czy jest ktoś zorientowany co w takiej sytuacji można zrobić?

Martial

Ja przeczytałem umowę i tak jak mówisz powinienem dostać hajs po dwóch miesiącach od daty ukończenia umowy. niestety termin minął a ja kasy na koncie jakoś nie widzę

un

Czy to prawda, że znów ta firma nie płaci pracownikom od miesiąca?

monio

Pytanie do zorientowanych w temacie firma o której piszecie jeszcze funkcjonuje? no i czy otworzyli nową siedzibę jeśli tak dajcie lokalizacje dzięki za info pozdro dla wszystki poszkodowanych jestem z wami sie ma

Buhahaha

Bardzo rzetelna firma. Pieniążki na czas. Wysokie prowizje. Płacą za nadgodziny. Za zostanie 2 godziny dłużej wychodzi 100 zł więcej do dniówki. W skali miesiąca jest to 3 tys zł (+ podstawa + prowizja). Miałem zamiar wyjechać do Norwegii, ale dzięki pracy w tej firmie zostałem tutaj - w Polsce. Mam 26 lat a kupiłem mieszkanie, postawiłem dom, zastanawiam się czy nie kupić sobie drugiego - wypoczynkowego - na Mazurach nad jeziorem. Zresztą co ja Ci będę opowiadał. ;)

były pracownik

pracowałem tam ok. 5 m-cy. czytałem tu opinie ale się skusiłem i na początku (bardzo krótkim początku) myślałem, że będzie ok. potem było już tylko gorzej z dnia na dzień. dziś już nie pracuję, kasy całej nie dostałem i raczej nie zanosi się, że dostanę. tak więc również ostrzegam przed tą firmą. umowa umową a płacą tak jak oni uważają, więc wiadomo... w sumie po przeliczeniu wyszło mi, że wyszedłem u nich na zero albo nawet straciłem na tej pracy - wiadomo na ich rzecz. dziwne wyliczenia (nie do sprawdzenia), podziały kasy itp. żerują na ludziach jak mogą i tyle!!! a te super wpisy to chyba robią sobie sami, albo te dwie osoby na krzyż, które mają tam chody, reszta dla nich to hołota, więc uważajcie, tam się nie da zarobić nawet na minimum przeżycia.

ooo

Witam, czy ta firma o której Państwo piszą ma również swój oddział w Legionowie w Błękitnym Centrum?

Ja tam pracuję i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera fajna, ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iści, a i na wypłatę nie narzekam. Muszę wyjść wcześniej? Nie ma problemu. Nie mogę przyjść do pracy? Nikt mi głowy za to nie urywa. Może nie jest to wymarzona praca, ale nie narzekam. :)

Sylwia

Dziś wysłałam aplikację do tej firmy w odpowiedzi otrzymując odpowiedź od Autorespondera o temacie "Automatyczna Odpowiedź" (pełen profesjonalizm). Nie podali nawet nazwy firmy, jedynie datę i miejsce umówionego spotkania (magiczne: Słomińskiego 19 nr lokalu 522). Nie pominę również błędu gramatycznego w mailu ;)

:)))

Potwierdzam :) !!!!

smile

juz kazdy wie, ze nie warto tam pracowac wiec daruj sobie ;]

Nadia

Mnie tez zaprosili na rozmowe obiecujac stanowisko sekretarki, a na miejscu okazalo sie, ze mam pracowac na sluchawce, przynajmniej jakis czas, na probe. Moja kolezanka miala tak samo. Teraz jak przeczytalam opinie to juz wcale z tym bagnem nie chce miec nic wspolnego

Michał

ja dostałem zaproszenie na rozmowę do CGP na asystent ds. rekrutacji,czy to też call center??

ja

CGP to totalna pomyłka. O umowę trzeba się prosić codziennie, a i tak jej nie dostaniesz. Przez głośną muzykę nie słychać ani klienta ani klient nas nie słyszy.Cały czas krzyczą,żeby rozmawiać głośniej, gdzie w rezultacie mamy się drzeć do słuchawki. ( usunięte przez administratora )...ZERO PROFESJONALIZMU Szkoda czasu, nerw i gardła.

kick

Witam, czy ktoś z Was pracuje tam na stanowisku "osoby wypełniającej umowy"? Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną właśnie na to stanowisko i po przeczytaniu opinii o tej firmie, nie wiem czy iść. Ale z drugiej strony wszelkie żale z Waszej strony tyczyły się tylko stanowiska konsultanta telefonicznego. Jest tu ktoś również zaproszony na rozmowę o "wypełniacza umów"? Pzdr.

klownwqw

pracowal ktos jako kurier w CGP na slominskiego 19 / 522??? jak sie na tym wychodzi???

Ankaa

lol to dobrze ze tam nie poszlam na rozmowe, bo mialam isc ale po przeczytaniu tych opini darowalam sobie, żenua ;]

supertelemarketerka

pracowałam tam ok. miesiac i ledwo wytrzymałam: dzieciarnia, hałas , wydzieranie sie , brak powaznego podejscia, muzyka bardzo głosna w tle, ledwo słychac klientów

*****

Kiedyś raz do nich wysłałam cv (bo nie napisali w ogłoszeniu że są z tej firmy) od tamtej pory dzwonią do mnie codziennie po kilka razy (a minęły 2 tygodnie od wysłania cv). Rozmowy rozłączam albo nie odbieram. Nic to nie daje. Masakra

Zostaw opinię o CGP - Centralna Grupa Pośrednictwa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CGP - Centralna Grupa Pośrednictwa