Opinie o EuroActiv w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EuroActiv. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EuroActiv na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroActiv w Katowice

Patryk Nowy wpis

Gdzie znajdę ich stronę internetowa ?

Zainteresowany Nowy wpis

Skąd macie takie informacje? Strona jest

Zainteresowany2 Nowy wpis
@Zainteresowany

Gdzie jest?

Aneta

@były pracownik, skąd masz informacje, że EuroActiv nie istnieje? Czy są one z wiarygodnego źródła? Na forum dzielimy się tylko sprawdzonymi i rzetelnymi informacjami. Może ktoś coś wie jak obecnie przedstawia się sytuacja EuroActiv na rynku. Dodawajcie merytoryczne oraz tylko sprawdzone informacje.

@Aneta

Jedyna rzetelna informacja dotycząca bierzacego stanu firmy to to, że skończyła swój żywot dawnobtemu(kilka lat). Jak masz jakieś inne wiadomości, to przedstaw dowód.

DBP Nowy wpis

Coś mało tych rzetelnych i sprawdzonych opiini???? O czym to świadczy? MB siedzi w nieruchomościach, a po ES z Zabrza tez zaginęła, ale jej facet dalej kręci jakiś biznes, reszta poszla w inna stronę. Niektórych akcji z terenu nigdy nie zapomnę ( pozytywnie ), ale sciem ladowanych przez szefostwo również .

Iza

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, ze zapomnieliście napisać coś od czasu do czasu?

@Iza

na forach innych oddziałów piszą, że firmy już dawni nie ma. Sam poszukałem jakiś ofert pracy info w gus itp. i faktycznie nic nie można znaleźć. Zresztą dawno nie widziałem żadnego akwizytora, więc to porostu wyszło z mody. MB na pewno sobie jakoś radzi, bo firmie dorobił się kroci, niestety reszta menagerów kończyła współpracę z firmą jako totalni bankruci lub nawet przestępcy poszukiwani listem gończym. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie: nikt nic nie pisze na tym forum nie dlatego, że im się tak dobrze pracuje tylko dlatego, że firma nie istnieje.

Czy po rozmowie w EuroActiv rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Ewka

Strona jest a wy piszecie , że firmy nie ma . Jak to jest naprawdę?

Kolo
@Ewka

To daj linka z ich strona sciemniaro

Aneta

@kolo skąd masz takie informacje, że firma nie istnieje? W internecie można sprawdzić, że firma nadal istnieje. @dert czy aplikowałeś może na jakieś stanowisko? Czy przyjęli Cię? Jeśli tak to opowiedz coś o tym jak Ci się pracuje w firmie EuroActiv.

Kolo
@Aneta

Tak? To daj jakiegoś linka z ich ogloszeniem.

kolo

nie ma żadnych benefitów, ponieważ ta firma już nie istnieje

dert

Ja to widziałem ostatnio ogłoszenie na junior acoountant, ale wymagany jest co najmniej angielski lub niemiecki. Raczej to nie jest dziwnego, ale pewnie za to jest szansa na odpowiednie premie do zarobków. Wiadomo czy oprócz tego są jeszcze jakieś benefity?

młody

i jak? znalazłeś coś?

romek

no własnie, jak sprawa wygląda jesli chodzi o konkretnie tą barnże? bo podobno nie raz pracownicy dostaja duże wynagrodzenie, a czasem bardzo małe, wiec różnie to bywa tak naprawde szczerze Wam powiem.. czekam jeszcze na Wasze komentarze, bo widze, że od jakiegoś czasu tutaj wieje ciszą zupełna na forum.

irek

hej, co jest z firma ze nie ma zadnych aktualizacji na temat pracy? czy cos sie zadzialo? a moze jest wszystko jak sie nalezy, nie ma na co narzekac i warto starac sie o prace w EuroActiv? dajcie znac co i jak....bede wdzieczny...

Miachał

Żałosne gdy firma tak stara sie bronić :) Prawie dałem sie naciągnąć na tą praceale na szczeście trafilem na te komentarze :D Czytajac komentarze to moge smialo stwierdzić ze dzialaja jak tele 2 ... Żałosne!!! Mam nadzięję że spotka kara te gnidy i życie ich ukara! Wszystkiego najgorszego Euro-activ :))))

AAAAAAAAAAAAAAA

WITAM!!!! DO WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY OTRZYMALI SMSA Z FIRMY EURACTIV Z ZAPROSZENIEM NA ROZMOWĘ !!! OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŻELI NIE INTERESUJE WAS CHODZENIE PO DOMACH,PUKANIE DO DRZWI TO WYSTRZEGAJCIE SIĘ,ROZMOWA BRZMI BARDZO INTERESUJĄCO,PRACA W DZIALE FINANSOWYM,SPRZEDAŻY,TECHNICZNYM,I KAŻDYM INNYM NA KTÓRE WYSŁALIŚMY CV ZAROBKI NIEZŁE,WOLNE WEEKENDY.....CUD MALINA!!! ZAPROSZENIE NA DZIEŃ SZKOLENIOWY!! DZIEŃ SZKOLENIOWY OCZYWIŚCIE W TERENIE,POD OPIEKĘ DOSTAJE NAS"TRENER"JAKIŚ KOMPLETNY FRAJER, TO NIBY PIERWSZY ETAP...HM....WYBIERAMY SIĘ Z NIM DO LUDZI I SŁUCHAMY CO ON WCISKA KLIENTOM NASZYM ZADANIEM JEST SIĘ UŚMIECHAĆ.. WRACAMY PO DRODZE ON OPOWIADA NAM O CYFRZE I INFORMUJE,ŻE MUSIMY ROZWIĄZAĆ TEST (KOLEJNY ETAP-KOMPLETNA BZDURA) PO WYPEŁNIENIU TESTU KOORDYNATOR ZAPRASZA NA ROZMOWĘ GDZIE ZOSTAJE PODJĘTA DECYZJA CZY NADAJE SIĘ NA NA CHODZENIE LUDZI W DOMKU!!!! ROZMOWA MIŁA BARDZO LUŹNA BO FIRMA STAWIA PRZED WSZYSTKIM NA ATMOSFERĘ W PRACY,WIĘC WSPOMNIAŁAM,ŻE POCZYTAŁAM NIE ZBYT CIEKAWE OPINIE NA TEMAT PRACY W TEJ FIRMIE W INTERNECIE TO UZYSKAŁAM WYTŁUMACZENIE "O COCA-COLI TEŻ PISZĄ,ŻE ZABIJA,A JA PIJE I ŻYJE"....HM....PO 5 MINUTACH MIŁEJ ROZMOWY ZAPYTAŁAM CZY TA PRACA MA TAK WYGLADAĆ,CHODZENIE PO MIESZKANIACH????PONIEWAŻ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ NIE BYŁO O TYM SŁOWA......KOLEGA SIĘ TROSZECZKĘ MOTAŁ....ALE W KOŃCU POWIEDZIAŁ,ŻE NA POCZĄTKU TAK....!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIĘC BĄDŹCIE MNIEJ NAIWNI NIŻ JA!!!!!!!!

damian

widze że ładnie jadą wszyscy o tej firmie ale to wszystko prawda pracownicy na KAŻDYM szczeblu maja umowe zlecenie nawet asystenci mangerów kase dostają zależną od swoich obrotów a wykazywane jest z tego 1/10 POPIELINA I ŚCIEMA NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tvn

Witam, z tą firmą nie mam nic wspólnego. Chcę tylko zostawić informację dla ludzi z co najmniej średnim wykształceniem.. Otwieram na Śląsku sieć sprzedażową telewizji "n" W grę wchodzą przyzwoite zarobki oraz możliwość szybkiego rozwoju (150 zł od umowy ,prowizja z grupy, 2 trenerów i 3 konsultantów do awansu). Wszystkich zainteresowanych, chcących dowiedzieć się więcej zapraszam podaję mail :tvn2@onet.eu proszę o podanie nr telefonu i miasta zamieszkania oddzwonimy pozdrawiam Piotrek

XXXXXX

Uwaga na [usunięte przez administratora] !!! Szanowni klienci nasza firma padła ofiarą oszusta ,który podszywając się pod różne postacie ( tzw. naszych pracowników ) próbuje oczernić naszą firmę w oczach klientów i pracowników . W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie prokuratorskie i sądowe . Ze wstępnych ustaleń wynika że „[usunięte przez administratora] „ działa na zlecenie innych platform cyfrowych i konkurencji. Pragniemy przypomnieć że Firma Euroactiv Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90. Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o. Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług. Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, Euroactiv Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju. Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy. W firmie Euroactiv Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat Euroactiv Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju. Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej. Euroactiv Group jest obecnie największym dystrybutorem telewizji cyfrowej Cyfra + w swoim segmencie, a prawie połowa klientów w Polsce pozyskiwana jest przez naszą firmę. Więcej informacji na www.euroactiv.pl

KLIENT

NIESTETY MOI RODZICE PADLI OFIARA TYCH [usunięte przez administratora] Z EUROACIV ZAMOSC BRAK PRECYZYJNEJ PRWWIDLOWEJ UMOWY ZASTRASZALI PRZED ZREZYGNOWANIEM KARA 1500ZL CO SIE POZNIEJ OKAZALO BLEFEM I CO NAJGORSZE PODROBIONE PODPISY NA ZAMOWIENIU UMOWY CZYM OCZTWISCIE ZAJMIE SIE PROKURATURA PRZESTRZEGAM INNYCH NIE WPUSZCZAJCIE NAWET NA PROG TYCH [usunięte przez administratora]

Juiceman 2 - nigdy więcej!!!

Szkoda słów, szkoda zachodu... Młodzi, szukający zarobku nie idźcie tam... Praca po kilkanaście godzin, akwizycja. Zarabianie na niewiedzy klientów. 95% klientów to biedni ludzie, którzy się nie znają i po prostu słuchając miłego młodego pana pod krawatem, przy kawce i ciasteczku, który okazuje się przyjacielem wszystkich sąsiadów, po wspaniałym zaprzyjaźnieniu się z klientem, po wspaniałym przedstawieniu, jakimi są bossami mając na antenie zbiorczej 4 kanały a nie jak inni 3, po chwili pokazując, że nic nie mają... Trzeba nie posiadać sumienia i garstki empatii aby wzbogacać się na ludziach biednych i niedoinformowanych... Jeśli ktoś ma w (usunięte przez administratora) wszystkich ludzi to praca w sam raz dla niego. Ale czy taka osoba poszła by do własnej babci czy cioci i im to wcisła. Jak można wciskać abonament za 60zł osobie, której nawet na rachunki nie starcza ani na jedzenie. Ale nie... Pani będzie mogła oglądać film bez reklam. Tak ma Pani 80 lat, przesypia Pani 20 godzin na dobę. Ale jak się Pani obudzi to nie będzie reklam. Ludzie.. Starsi ludzie są szczęśliwi, że mają te swoje 3 kanaliki. Kiedyś nie było i też żyli. Zobaczą wiadomości, posłuchają radia i to im wystarczy. proszę Pani... Ale tam jest również tuner radiowy. Jak Pani będzie spać to nagra sobie ulubiony serial... Babcia odpowie, że nie płaci już abonamentu. Ale to co. Tu ma Pani 300 kanałów... Ludzie, Juicemani (pracownik, akwizytor tej firmy) proponuję wam aby, gdy przed pójściem w teren, gdy stoicie w kółku i się motywujecie to po wszystkich obródźcie się w bok w kółku jak na weselnym pociągu. schylcie się i poszukajcie w swoich zadkach odrobinkę instynktu samozachowawczego. Co niektórzy może znajdą zalążek empatii... Więc gdy znajdziecie jeden w drugim, przekażcie to właścicielowi i dajcie do przemyślenia... Zarabiacie, niektórzy ładne pieniądze, większe niż wasi koledzy z studiów, z szkoły średniej. Ale pieniądze to nie wszystko. Pomyślcie jak wy byście się czuli gdyby ktoś przyszedł do waszej babci i wcisnął jej coś niepotrzebnego... Ja bym się wnerwił. Nawiązując do poprzedników tu piszących. Wszyscy mają rację, z tego wynika, iż w wszystkich placówkach jest podobnie. Ale nie zapominajcie, że internet nie jest anonimowy. Wymieniając pełne nazwisko i oczerniając (mówiąc szczerą prawdę) narażacie się nawet na proces. Wymieniajcie imienia i tylko pierwsze litery nazwisk. Wymieniajcie placówki i ksywki. Ale dobrze, że są ludzie, którzy piszą jak jest w tej pracy. Ja zrobiłem błąd, że nie przeczytałem tego wcześniej. ale człowiek uczy się na błędach. A jeśli czyta to, osoba z firmy, to niech się zastanowi nad tym wszystkim. Czy warto jest być czyjąś marionetką...?

ja też pracowałem w euroactiv katowice!!! porażka!!! [usunięte przez administratora]!!! to co pisza na swojej stronie to takie samo kłamstwo jakie tłuką do głów potencjalnym pracownikom! jedno wielkie [usunięte przez administratora], a cyfr sprzedawalismy 3 x drożej niż można było kupic w markecie! do [usunięte przez administratora] nic nie mam, ale [usunięte przez administratora] to czyty kretyn! i ta jego żonka pożal się Boże... [usunięte przez administratora] się wydaje, że jak sobie kupi jeden porządny garnitur i kilkuletnie auto to już jest panem świata! a przygłup z niego nieprzeciętny! najlepsze były prowadzone przez niego "szkolenie" i sposoby motywujące hahahahah jak w sekcie ;D złapmy się za ręce zaśpiewajmy piosenkę hahahahah i "kto miał dzisiaj dzwonek? )czyli podpisał 2 umowy) ten dostaje premię - 10zł hahahahahhahahahahahahah ŻENADA!!! TOTALNA ŻENADA!!!

oszukany

bylem pracownikiem euroactiv i to najwieksza moja porazka zyciowa. zostalem [usunięte przez moderatora]ze bede pracowal w biurze a tak na prawde musialem chodzic po prywatnych mieszkaniach i jak jakis domokrazca sprzedawac jakies glupie uslugi tej ''firmy'' nie dosc ze nie otrzymalem ani grosza to jeszcze na wlasny koszt musialem dojezdzac do wyznaczanych przez ta firme miast. [usunięte przez moderatora] bo jak skonczy sie umowa to wymyslaja ze nie wywiazales sie z niej. duzo by pisac. przestrzegam przed takimi niezetelnymi pracodawcami.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroActiv - Katowice

EuroActiv