Opinie o At Control System Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy At Control System Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie At Control System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o At Control System Sp. z o.o. w Gdańsk

Cześć, właśnie znalazłam informację w spisie firm, że firma jest w upadłości. Czy nadal to jest aktualne, czy jakaś zmiana zaszła? Może już teraz normalnie działa, ktoś coś wie? A jak jest w upadłości, to co z pracownikami? Czy nadal są zatrudnieni i mają pensje, czy poszły zwolnienia i nie ma tu już żadnych pracowników?

raf Nowy wpis

Firma nie istnieje, pracownicy zwolnieni.

Rysio Nowy wpis
@raf

Faktycznie. Jest w upadłości. W KRS o tym piszą. Jak zaczęły się zwolnienia, to szli chociaż na rękę, że zwalniali z obowiązku świadczenia (usunięte przez administratora) w trakcie okresu wypowiedzenia umowy o pracę? A może były też odprawy?

Elżbieta

Na stronie firmy widzę ogłoszenie o pracę na stanowisko elektryka. Syn uczy się na tym kierunku, chciałby podjąć pracę w firmie. Jak wyglądają warunki zatrudnienia dla młodego, niedoświadczonego pracownika? Na jaka umowę można liczyć? Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na szkolenia i rozwój na początku swojej pracy?

Oskar(właściciel) Nowy wpis
@Elżbieta

Przyjmujemy CV w siedzibie firmy. Serdecznie zapraszamy.

Świętna firma na początku swojej kariery

Firma już nie istnieje/upadłość

@pracownik

A zatrudniają? Pytam, bo w poprzednim wątku tak ktoś pisał i czy to nie jest jakieś sprzeczne w takiej sytuacji? I czemu upadli?

@Kamila

Witam, zatrudniamy zapraszamy do składania CV.

@Pawel

Dziękuję. Mogę jeszcze tylko dopytać na jakiej zasadzie to działa skoro prawnie nie istnieje? Chyba, że status wkrótce zostanie zmieniony?

@Kamila

Portal gowork nie jest odpowiednim miejscem do przekazywania takich informacji. Zapraszamy do współpracy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie At Control System Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Stefan

Ktoś tu pisał, że firma jest dobrym miejscem pracy, szczególnie na początek i że jest się od kogo uczyć. Nadal można liczyć na pomoc i naukę od bardziej doświadczonych kolegów? Bo nieraz ludzie tak niepotrzebnie rywalizują i drą ze sobą koty, że przez samo to trudno w takim miejscu wytrzymać. Mógłby ktoś napisać, jak się obecnie pracuje, jakie są warunki?

@Stefan

Pracuje się super, zapraszam do składania CV

@Pawel

A jak wygląda przebieg rozmowy tutaj? Jak najlepiej się przygotować w razie czego?

@Stefan

Firma już nieistnienie

Tylko oficjalnie, zapraszam do składania CV

Gabriela

A wiadomo czemu zniknęła z rynku?

@Gabriela

Podobno jakieś malwersacje

Krystyna
@Paweł

Zatrudniacie tak czy siak?

@Krystyna

Tak, zapraszamy. Jakie stanowisko Panią interesuje ?

Julia
@Paweł

Nie rozumiem, jak to tylko oficjalnie? Jeśli nie istnieje, to jakim cudem można w niej kogoś legalnie zatrudnić do pracy?

Pan

Super Firma

Krzysztof

Mam wrażenie, że pojawiają się tutaj sprzeczne opinie. Piszecie, że w At Transie wynagrodzenie nie jest na czas, a atmosfera nie sprzyja pracy, a inni zaprzeczają. Jak to wygląda w obecnym czasie, biorąc pod uwagę pracę w czasach pandemii?

Noemi Kembrl
@Krzysztof

Jest git , możesz dużo się nauczyć w tej firmie . Panowie wiedzą co robią !

Kordian

Przestaliście być tu aktywni czy to znaczy, że ogólnie jest dobrze i nie ma chętnych żeby dzielić się opinia?

Czy w At Control System Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Noemi Kembel

tak

Gosia

Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

Cezary

A wiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Antoni

@11111111 a czy możesz rozwinąć swoją myśl? Dlaczego według Ciebie nie warto aplikować do At Control System? Każda konkretna i merytoryczne opinia jest bardzo ważna i osoby zainteresowane pracą w tym miejscu z pewnością chętnie zapoznają się z Twoim komentarzem.

@Antoni

Komentarze z 2016 są nadal aktualne. Atmosfera daleka od "okej".

bylyPracownik
@Antoni

Myślę, że trzeba rozróżnić komentarze elektryków i programistów. Jako automatyk nie mogę złego słowa powiedzieć. Jak jakoś napisał - kasa na czas i rośnie wraz z rozwojem pracownika. Delegacje są, ale to zależy od projektu. Generalnie ile się da przygotowujesz w firmie, uruchomienia na obiekcie jednak są w tym zawodzie, albo raczej na tym stanowisku nieuniknione. Uważam, że atmosfera jest w porządku. Jest kilku automatyków i nie czuć w powietrzu rywalizacji jak to czasem bywa. Każdy każdemu pomaga (wiadomo, każdy jest mocny z czegoś innego), zwłaszcza świeżakom. Branża wod-kan. Polecam, zwłaszcza początkującym automatykom-programistom.

Antoni

Na stronie internetowej At Control System jest informacja, że firma szuka do pracy osób na stanowisko Inżynier ds wsparcia technicznego i sprzedaży oraz Elektryka. W obu przypadkach oferowana jest umowa o pracę. Wszelkie szczegóły oferty można znaleźć pod linkiem: http://atcontrol.pl/praca/ Czy jest tu ktoś, kto będzie aplikował? A może jakiś pracownik tego przedsiębiorstwa podpowie czy warto?

Nie warto.

gustavo

Dla inż. automatyka praca na miejscu jest czy na delegacjach, a jak na delegacjach to jak często są wyjazdy?

Antoni

@Nandi, napisz proszę jeszcze jaka jest atmosfera wśród pracowników At Control System? Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o tej firmie?Polecacie? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Może pracodawca zapewnia jeszcze dodatkowe benefity?

NANDI

KASA ZAWSZE NA CZAS, ATMOSFERA JEST OK

Antoni

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w At Control? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Kto podzieli się opinią?

Nandi
@Antoni

Szukają automatyków i elektryków.

ex_worker

Praca praktycznie non stop w delegacji albo przygotowywanie rozdzielni na warsztacie, diety i dodatki za delegację płacą ale w sumie to model AT Control można nazwać wyzyskobiorcy pospolici.

alex
@ex_worker

jak nic nie umiałeś to dawali ci robote byle jaką

krytykat

2800 netto dla inż. automatyka po 2 latach pracy? :D :D :D serio? przecież to jest żenada

ex_worker

Robią automatykę komunalną, można się trochę nauczyć ale się tam nie dorobisz jako pierwsza praca może być.

nbkjla

@maniek to wszystko zależy jaką stawke sobie wynegocjujesz tak naprawde. Słyszałam cos około 2800 zł netto, ale nie wiem czy nadal tak jest czy coś sie może zmieniło. A mnie ciekawi jak wygląda tam atmosfera pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o At Control System Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w At Control System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy At Control System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w At Control System Sp. z o.o.?

At Control System Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Nowiny 56 B
    80-020 Gdańsk

At Control System Sp. z o.o.