AT Control System Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o AT Control System Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AT Control System Sp. z o.o.

ex_worker

Praca praktycznie non stop w delegacji albo przygotowywanie rozdzielni na warsztacie, diety i dodatki za delegację płacą ale w sumie to model AT Control można nazwać wyzyskobiorcy pospolici.

alex
@ex_worker 30.12.2016 05:22
Praca praktycznie non stop w delegacji albo przygotowywanie rozdzielni na warsztacie, diety i dodatki za delegację płacą ale w...

jak nic nie umiałeś to dawali ci robote byle jaką

krytykat

2800 netto dla inż. automatyka po 2 latach pracy? :D :D :D serio? przecież to jest żenada

ex_worker

Robią automatykę komunalną, można się trochę nauczyć ale się tam nie dorobisz jako pierwsza praca może być.

nbkjla

@maniek to wszystko zależy jaką stawke sobie wynegocjujesz tak naprawde. Słyszałam cos około 2800 zł netto, ale nie wiem czy nadal tak jest czy coś sie może zmieniło. A mnie ciekawi jak wygląda tam atmosfera pracy?

maniek

Ile płacą inżynierowi automatykowi z 2 letnim doświadczniem

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy AT Control System Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o AT Control System Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AT Control System Sp. z o.o.