MadejPak

Kraków

Opinie o MadejPak

Rafał

Tak istnieje i ma się b.dobrze .Zarobki powyżej średniej , wyjazdy na szkolenia , dużo się dzieje

nie powiem

Potwierdzam aby ową firmę omijać, szkoda czas i wkładu pracy. Szef opowie wam jaką kasę można zarobić, jak wysoką pozycję firma ma na rynku ilu zadowolonych klientów itd. A prawda jest taka, że firma nie ma ani jednego zadowolonego klienta a i bardzo ciężko cokolwiek sprzedać. Firma nie ma renomy i portfolio dobrych klientów i cięzko jest przekonać klientów do zakupu za setki tysięcy złotych - bo do tego musi być zaufanie nie tylko do handlowca ale do firmy. A do tego Szef - ha ha ha. Przerost formy nad treścią. Nawet jak uda wam się coś sprzedać to i tak powiem wam że do całej transakcji musiał dołożyć i nie ma o dzielić. Darujcie sobie szkoda czasu!

Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o MadejPak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MadejPak