Pneumatik S.A.

Wysogotowo

Opinie o Pneumatik S.A.

anonymous

CO!!!!!!!! 2000zł za miesiąc pracy w firmie Pneumatik????? hahahahahahahabuahahahbuahahahaaaaaaaa ale się uśmiałem niech szukają debila powodzenia

Marek

Następnym razem napiszcie w ogłoszeniach o pracę jakie wynagrodzenie oferujecie bo za 2000zł to było dobre ale 20lat temu na początek dla serwisanta, teraz albo 2500zł na łapę albo szukać głupola za 2-kę

I(gor

Dzięki za informację, jeśli ta rodzinna firma oferuje 2000zł to skreślam z firm do których prześlę CV

Rozumny_nie_jeleń

Znowu szukają głupola za 2000zl dyspozycyjnego od rana do wieczora, także soboty do serwisu sprężarek, pewnie kolejny znowu odszedł.....

Paweł_serwis_Agregaty_Polska

Serwisant na 2000zł miesięcznie!! hahahaha LASY SIĘ WYCINA ŚWIAT SIĘ ZMIENIA DZISIAJ TRUDNO O JELENIA..... hahahahahaha ale się uśmiałem

abcd

Napiszcie w ogłoszeniu ile macie zamiar zapłacić Serwisantowi. Jeśli prawdą jest 2000 netto to zacznijcie szukać Yeti lub potwora z Loch Ness.

Niedoszły_pracownik_mający _swój_rozum

UWAGA UWAGA decydowanie nie polecam tam pracy potężna rotacja pracowników, znowu szukaj a serwisanta raczej głupola za 2000zł miesięcznie. Żenada z daleka od firm rodzinnych...

aaaa

Firma bardzo rodzinna czyli ojciec jest szefem a syn, który nie ma za bardzo o niczym pojęcia stara się powoli przejmować jego obowiązki więc jest trochę śmiesznie jak przychodzi szef z pytaniem o konkretną ofertę a za chwilę z tym samym pytaniem przychodzi synek. Generalnie sprężarki niesprzedajne. Jeśli sam klient nie przyśle zapytania o sprężarkę to zapomnij że sprzedasz podczas wizyty handlowej. Sprężarki są drogie a klienci głównie patrzą na cenę więc jest to praca dla handlowca, który jest naprawdę wyżeraczem. Ludzie w samej firmie w porządku poza tym, że wszyscy śmieją się z asystenta jest całkiem ok.

Gajowy

Ponownie jeleń poszukiwany. czytaj Serwisant - Elektryk

ZOLL

Jak poczytałem te opinie to zrezygnowałem w wysyłki CV praca ma dawać satysfakcję zawodowa a nie być toksyczną atmosferą

olo

elektryk automatyk z dyspozycyjnością za 2000zł śmiech hahaha niech szukają... LASY SIE WYCINA SWIAT SIE ZMIENIA W POZNANIU TRUDNO O JELENIA.

Hirek

Wyr...am handlowca i kupie sobie nowe Audi.

si

Czytaj ze zrozumieniem kolego bo wszystko juz zostalo napisane. Zatrudnij sie u tego malego wasa a sam sie przekonasz, no chyba ze lubisz byc traktowany w odbyt. Reasumujac marna pensja, brak prowizji, marne narzedzia pracy, wszelkie normy/procedury to wolna amerykanka - no chyba ze szukasz takiego folkloru :)

Monk

Szukaj dalej i nie trać czasu bo nikt tam Cię nie doceni i jako pH czy serwisant i na rozwój nie licz raczej tylko na rozstrój i niech nikt nie mówi że wszędzie trzeba pracować i przyjmując się do pracy zgadzasz się na warunki jakie Ci daje pracodawca bo to co jest później to jest inna bajka każdy kto tam pracował wie co mówię chcesz się rozwijać idź dalej chcesz traktować pracę jako poczekalnia na dworcu to jest to jak nasza kolej

zainteresowany
@Monk 05.05.2015 17:58

No dzięki za informacje. Ale czy mógłbyś dokładniej rozwinąć swój temat odnośnie zdania "warunki jakie Ci daje pracodawca bo to co jest później to jest inna bajka każdy kto tam pracował wie co mówię" tzn. że co, wielkie wymagania odnośnie osiągów, ciągła praca pod presją czy odwrotnie? Czy nie wypłacają? to są istotne wiadomości o których nikt nigdy nie chce mówić...

zainteresowany

Ale czy ta firma ma handlowców? Ktoś tam pracuje, ponieważ widziałem ogłoszenie na to stanowisko a tutaj każdy wypowiada się na temat serwisanta? I nie wiem czy być zainteresowanym odnośnie PH. Czy jest jakaś podstawa, prowizja, jak to wygląda.

Monk

Powiem tak szukaj dalej nic tam po Tobie perspektywy żadne sprzątaczka lepiej zarobi a i ją docenią

Marek

To w rodzinie nie znajdzie sie Przedstawiciel Handlowy?

doradca

Nie zatrudniaj sie tam, bedziesz zalowal. - niska placa, ktora moze zostac obnizona na kazdym etapie zatrudnienia (argumentacja - kryzys, fakty - wydatki/inwestycja prywatna wlasciciela), - brak prowizji ("podstolowe" prowizje zalezne od humoru wlasciciela), - zapomnij o jakiejkolwiek podwyzce nawet tej inflacyjnej, - niski poziom intelektualny zarzadzajacych firma, - zla atmosfera pracy.

handlowiec

Cześć, tak czytam Wasze opisy i odczucia mam różne, choć zaczynają przeważać te negatywne. Zamierzam się u nich zatrudnić na stanowisku PH. Może mi ktoś coś szerzej na ten temat napisać?

abc

Firmy z całą pewnością nie polecam - bardzo zła atmosfera wśród pracowników, wszechobecne opłacalne donosicielstwo. Zarząd = właściciele -brak szacunku dla pracowników, niskie kompetencje ale wysokie mniemanie o sobie i do tego porażający brak kultury. Warto sobie oszczędzić tego rodzaju doświadczenia tym bardziej że zarobki niskie a wymagania nierealne. Uczciwość czy to wobec pracowników czy klientów jest tam nieznanym pojęciem.

Marek

W rodzinie nie ma utalentowanych i tanich ludzi do serwisu. Takich od switu do zmierzchu. Za 2 kola.

Mark

Powiem tak każdy odchodzący z Familiady będzie miał lepiej niż tkwiąc tam z tym rodzinnym wyzyskiem

Marek

LASY SIE WYCINA SWIAT SIE ZMIENIA W POZNANIU TRUDNO O JELENIA. Ponizej 3000 netto za 160 godzin nikt tej roboty ne weznie.

Filipek

Składałem CV w lipcu 2014 na stanowisko Technik serwisu Elektryk Automatyk Na rozmowie zaproponowano mi stawkę 2000zł !!! miesięcznie !!! (śmiech)dałem sobie spokój. Wolę poszukać czegoś za lepsze pieniądze. Wątpię bardzo aby ta firma zaoferowała duże lepsze warunki na dziś skoro ogłoszenia rekrutacyjne pojawiają się regularnie, a rotacja techników jest bardzo duża, DLACZEGO? KASA!

Waldi

Czytając te opinie nie wyśle swojego CV na stanowisko elektryko - automatyka widzę że to strata czasu, potrafię się cenić jako specjalista w branży, poszukam gdzie indziej pracy

Nowy

Czyli nie warto pchać się do nich na elektryka? Aż tak wyzyskują człowieka?

Marek

Zajechali nastepnego "Technika serwisu - Elektryka"? ogloszenie sie pojawiło.

Beto

Jak sama nazwa wskazuje Pneumatik zajmuje się urządzeniami pneumatycznymi czyli są to wszelkiego rodzaju sprężarki, kompresory, które wymagają wysokiej sprawności. Aby to wszystko mogło zaistnieć potrzebny jest odpowiedni serwis z doświadczeniem, aby potem się nie okazało, że firma staje przez brak jednej maszyny. Myślę, że ich usługi wiele osób zrekomenduje.

Marek

Zatrudnili w końcu tego Technika serwisu Elektryka, bo ogloszenie pojawialo sie kilka razy.

was_jest_niehigieniczny

@ marek robilem tam jako serwisant wiec wiem co mowie. nie laduj sie w to szkoda Twojego czasu. jesli masz doswiadczenie 9 na 10 firm da ci lepsze warunki niz druzyna z familiady @ hieron - pan nie sciemnia panie prezesie

śpich
@was_jest_niehigieniczny 23.07.2014 17:25

A powiodło mi się gdzie w inne firmie. A tak naprawdę to w każdej firmie tego typu praca wygląda podobnie. Często wszystko jest organizowane na a szybko. Jedziesz w trasę wiedząc że i tak nic nie zrobisz albo wszystko będziesz musiał sobie sam organizować, to nieuniknione. Kreatywnego myślenia wymagają wszędzie. Teraz już minęło sporo czasu i miło czasem pogadać z firma pneumatik. Jak się ucieszyłem że jakiś patent, ślad po mnie pozostał tam do dziś. Ale idzie się tam gdzie płaca i warunki lepsze. Pozdrawiam.

Marek

Firma mogla by wystepowac smialo w FAMILIADZIE. Aplikaowalem na stanowisko Technik serwisu / Elektryk ze dwa lata temu. Placili wtedy 2000 netto. Wiec dalem se spokoj. Czy na dzien dzisiejszy moga zaoferowac cos wiecej? Ilu serwisantow przewinwlo sie przez firme przez ostatnie dwa lata? Zastanawiam sie czy jest sens wysylac CV !!!

ramzes

czesc. bylem u nich na rozmowie na stanowisko handlowca. dostalem dwie wizytowki (Pneumatik i Ekomakpol-o co chodzi?).wlasciciel bardzo krecil. nie potrafil wytlumaczyc systemu prowizyjnego. rozmowa na zasadzie "dogadamy sie"-bardzo podejrzane. Byla z nim jakas mloda kobieta z tej drugiej firmy, nic nie mowila bardzo niesmiala (sekretarka, mlodsza zona wg wizytowki prezes ale to chyba niemozliwe jakas taka cicha). bardzo podejrzany ten wlasciciel wiec raczej nie polecam.

aaaa

O widzę, że firma nie daj się. (usunięte przez administratora)

kico

cieszyć się ? to chyba masz wyjątkowo niskie poczucie wartości siebie. Można się tam chwilowo zatrzymać, w momencie gdy szuka się poważnegoi rzetelnego pracodawcy. Poza tym to faktycznie STRATA CZASU. Pieniądze niewielkie, rozwój żaden.

śpich

trafiłem tam zaraz po szkole, pracowałem 2 lata. Teraz trafiłem to inne większego serwisu, znacznie większego producenta i twierdze że to były 2 lata stracone. choć dobrze wspominam pewne rzeczy. Kase zdecydowanie nie. Ale w CV fajnie wygląda. Weście wiem co to praca 8h :). Pozdrawiam

bba

co to za firma ?

Marlon

Co to za firma zna ktoś ją pierwszy raz o niej słyszę.

tez_juz_tam_nie_robie

100%swieta prawda to co napisal juz_tam_nie_robie !

na_szczescie_juz_tam_nie_robie

A z familii jestes? Jesli nie to szkoda Twojego czasu na kapiel w tym szambie. Zreszta nikt nie zyje wiecznie, latka leca, zdrowko juz nie te a nastepcow mimo przeswiadczenia wlasciciela o genialnosci genow brak. Albo sie zatrudnij a sam sie przekonasz :)

gosc

A na jakie stanowisko ubiegasz sie o prace?

goly

chłopie płaca, bo muszą

wilibald

Firma szuka Elektryka serwisanta. Podpowie ktoś jak płacą ???

ciastek

zawistny człek sam na siebie sznura w końcu ukręci, a jak mówią starzy Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.....cdn

korono

Wraz z przypływem gotówki, prezes zlekceważył podstawową prawdę, iż to LUDZIE tworzą firmę i są jej najwyższą wartością. Poważne firmy to rozumieją, większość prywaciarzy niestety nie.

Firma pozbyła się wszystkich wartościowych pracowników, którzy tworzyli firmę od początku jej istnienia. Przy zwalnianiu totalny brak klasy, prezes używa nieczystych chwytów. Prezes uważa się za pępek świata, zadufany w sobie do granic możliwości. Pieniądze i władza to przecież tak upaja. Nie upoważnia jednak do traktowania ludzi jak szmaty.

alpinus

jesień średniowiecza!! praca uwstecznia, a atmosfera zabija psychikę - nie liczy się to jak pracujesz, ale to jak donosisz.

W 100% się zgadza. ( usunięte przez administratora ). Żadnych szkoleń. A młodzi, którzy przychodzą też długo miejsca nie zagrzewają. Nie polecam.

joskin

Firma , w której w przeważającej części zatrudnieni są ludzie z bliższej i ( usunięte przez administratora ). Prezes potrafi nawet ci powiedzieć , że za wolno idziesz po korytarzu. ( usunięte przez administratora )Jak ktoś ma mocne zdrowie psychiczne może spróbować. Ale musi się przygotować , że wszystko co dobrze to robią ( usunięte przez administratora ), a spoza układu są ci źli. Prezes to ( usunięte przez administratora )ze swoimi( usunięte przez administratora ) które wciela w życie.

Zostaw opinię o Pneumatik S.A. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pneumatik S.A.