Pneumatik S.A.

Wysogotowo

Opinie o Pneumatik S.A.

Paweł

Oferują 2000ał dla serwisanta - próbują z człowieka zrobić debila wmawiając że dziesięciu ju z czeż czeka pod brama firmy o taką pracę. NIE POLECAM ODRADZAM WSZYSCY SIĘ ZWALNIAJĄ SAMI

tomek

hej! teraz jest u nich poszukiwany ktoś jako Kierownik warsztatu mechanicznego, ale stawki są naparwde dobre, ale praca w róźne dni tygodnia jednak jest.

tala

Niestety to smutna prawda. Prezes faworyzuje swoją rodzinę, chwali, stawia za przykład. Ludzie spoza układu są traktowani jak pracownicy drugiej kategorii, zawsze wykonują pracę gorzej niż jego rodzina, oczywiście w mniemaniu prezesa. Krótko mówiąc \\\\\\\"szkoda rzucać pereł przed świnie\\\\\\\" i lepiej poszukać gdzie indziej pracy.

zawiedziona

złota myśl firmy? "co w rodzinie to nie zginie"

zulek

Firma bez przyszłości, jeśli masz swoje zdanie to długo tu nie zabawisz , asertywność=wylot, firma z przeszłymi ideami, nie dla ludzi kreatywnych. Od razu widać kto siedzi u prezesa w kieszeni, obecne motto to "milczenie jest złotem"- ale jak długo tak można?...

Zostaw opinię o Pneumatik S.A. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pneumatik S.A.