Opinie o Ekomakpol Sp. z o.o. w Poznań

Ekomakpol Sp. z o.o.
2 7 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy pracownicy w Ekomakpol Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Olek Nowy wpis

Zastanawiająca jest ta cisza??

Basia Nowy wpis

Generalnie to firma nie płaci za robienie wrażenia tylko za pracę a ta jest czasami różna!!!

Karolina

Na swojej stronie Ekomakpol Sp. z o.o. ma informacje o prowadzonej ciągle rekrutacji (http://ekomakpol.pl/o_firmie,17.html). Czy ktoś z was będzie próbował aplikować lub może coś powiedzieć na temat pracy tam? @Inżynier Callcenter możesz powiedzieć jak przebiegała rekrutacja? Trudno było się dostać do pracy?

Była asystentka Nowy wpis
@Karolina

Odradzam, pracowałam tam na tym stanowisku, będziesz panią od wszystkiego dosłownie - łącznie z myciem kubków po szefie bo ich nawet do zmywarki nie włoży..... :) - a zarobki bez rewelacji

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Inżynier Callcenter

Stanowisko inżynier sprzedaży. Generalnie informacje o szkoleniach można włożyć między bajki (1 szkolenie na kilka lat). Nie wiem czemu wymagają zdolności negocjacyjne, jak nawet nie jesteś w stanie podać orientacyjnej ceny klientowi. Praca w 70% polega na dzwonieniu do firm i błaganiu o połączenie z działem produkcji (autentyczne callcenter). 20% to przepisywanie tabelek z katalogów PDF do ofert w Wordzie. 10% to rozmowa z klientem. Niby firma związana z medium jakim jest sprężone powietrze, ale na widok równania Clapeyrona wszyscy robią wielkie oczy. Ogólnie umowa przedłużana co 3 miesiące i za średnie pieniądze. O rozwoju zawodowym (technicznym) radze zapomnieć. Współpracownicy - z małymi wyjątkami na plus.

Tak6Nie

Waldi

Zastanawiam się dlaczego nie piszecie? Chciałbym tu pracować i miałem nadzieję na info od pracowników atu cisza od miesięcy?

Karolina

Czy ktoś pracował jako Asystent Zarządu ds. handlowych? Jak wygląda praca na takim stanowisku? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować.

kiki

/Asystentka Zarządu ds. handlowych nadal poszukiwana?

igor

Hirek sie nie wtrąca, to nie w jego stylu

Tak2Nie

tygrysek

bulszit u nas w firemce wszystko jest si bardzo perspektywistycznie a tata wcale sie nie wtronca

Tomek.x

Tak, prawda to,własciciel ten sa, tureckie maszyn sprzedaja tam gdzie nie da sie Boge sprzedać, nie polecam

Tak2Nie

zainteresowany

Widziałem ofertę pracy w Ekomakpolu jakiś czas temu. Chodzi mi o stanowisko inżyniera sprzedaży / przedstawiciela handlowego. Orientujecie się jaki są warunki pracy w tej firmie (narzędzia, prowizje, itd.). Słyszałem że są jakoś powiązani z Pneumatikiem z Wysogotowa - prawda to? (tam warunki ponoć nie za dobre). Z góry dzięki za opinie.

Tak1Nie

Morda

"Oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie" - ja wiem sprzedadzą wszystko

rekrutacja

Witam, Zachęcamy do złożenia aplikacji do nas. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze weryfikujemy znajomość języków obcych kandydatów, tak więc certyfikaty nie są wymagane. Miejsce pracy na stanowisku przez Panią wspomnianym to Dąbrowa.

TakNie

o ktos wreszcie ruszyl temat hehe tylko do czego sie odnosi wpis ekomakpol - (usunięte przez administratora)oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie.

Tak3Nie

EKOMAKPOL

Jeśli firma EKOMAKPOL tak bardzo Panu nie odpowiadała to zastanawiający jest fakt dlaczego poświęcił Pan 3 lata swojego życia na pracę w tym jak to Pan ujął 'dziwnym tworze'.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie

Zostaw opinię o Ekomakpol Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie