Ekomakpol Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ekomakpol Sp. z o.o.

Karolina

Czy ktoś pracował jako Asystent Zarządu ds. handlowych? Jak wygląda praca na takim stanowisku? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować.

kiki

/Asystentka Zarządu ds. handlowych nadal poszukiwana?

igor

Hirek sie nie wtrąca, to nie w jego stylu

tygrysek

bulszit u nas w firemce wszystko jest si bardzo perspektywistycznie a tata wcale sie nie wtronca

Tomek.x

Tak, prawda to,własciciel ten sa, tureckie maszyn sprzedaja tam gdzie nie da sie Boge sprzedać, nie polecam

zainteresowany

Widziałem ofertę pracy w Ekomakpolu jakiś czas temu. Chodzi mi o stanowisko inżyniera sprzedaży / przedstawiciela handlowego. Orientujecie się jaki są warunki pracy w tej firmie (narzędzia, prowizje, itd.). Słyszałem że są jakoś powiązani z Pneumatikiem z Wysogotowa - prawda to? (tam warunki ponoć nie za dobre). Z góry dzięki za opinie.

Morda

"Oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie" - ja wiem sprzedadzą wszystko

rekrutacja

Witam, Zachęcamy do złożenia aplikacji do nas. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze weryfikujemy znajomość języków obcych kandydatów, tak więc certyfikaty nie są wymagane. Miejsce pracy na stanowisku przez Panią wspomnianym to Dąbrowa.

o ktos wreszcie ruszyl temat hehe tylko do czego sie odnosi wpis ekomakpol - (usunięte przez administratora)oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie.

EKOMAKPOL

Jeśli firma EKOMAKPOL tak bardzo Panu nie odpowiadała to zastanawiający jest fakt dlaczego poświęcił Pan 3 lata swojego życia na pracę w tym jak to Pan ujął 'dziwnym tworze'.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Ekomakpol Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomakpol Sp. z o.o.