counter
3 14 49 5 1

Czy pracownicy w Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Czy pracownicy w Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Jak wszędzie, ale generalnie tak.

.. Nowy wpis
@Pytanie

Jak to podczas pracy - raz lepiej, raz gorzej. Niemniej trzeba się przygotować że atmosfera często jest napięta, nerwy podniesione i panuje ogólny chaos. Trzeba mieć spory dystans żeby to ogarnąć, ale wszystko jest dla ludzi i każdy jest inny. Ogólnie do sprawdzenia i przy możliwości spróbowania na własnej skórze czy da się rade wytrzymać.

@..

To że ktoś z nas napisał, że raz lepiej raz gorzej to prawda. A że często atmosfera napięta wc ale się nie zgodzę. Czasami jak wszędzie są rozmowy, a gdzie ich nie ma? Ja tam pracuje tu któryś rok i uważam, że jest ok. A jak ktoś szuka dziury w całym to zawsze znajdzie i tyle.

@..

właśnie mi kolega powiedział, że ktoś z nas takie bzdury wypisuje. Jest ok, a gdzie nie ma chaosu. Nikogo nie zwolnili, a walczyli żeby nas wszystkich utrzymać i zmienić działania na inne niż dotychczas. Dali radę, a ktoś jeszcze pisze, że chaos, nie fajnie. A jak komuś tak z nami źle to czemu nie pójdzie gdzie indziej.

@..

Dołaczam do innych i nie popieram czyjeś dziwnej opinii. Jest ok. Ludzie rózni jak wszędzie, ale generalnie spox. Szefostwo też ok, więc niech ten lub ta nie przesadza.

Ewelina

Zastanawiam się, jak Wam się pracuje obecnie w Wydawnictwie INŻYNIERIA? Warto tutaj ubiegać się o pracę? Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie? Można liczyć na bezproblemowe dogadanie się z szefostwem i wsparcie?

@Ewelina

Pracuje się spoko. Generalnie super, że szefostwo dopasowało się do pandemii i trochę przebranżowiło, żeby nas wszystkich utrzymać. Naprawdę fajnie dali radę. Jeśli nie masz doświadczenia to raczej wątpliwe, ale jeśli dają jakieś ogłosdzenia o pracę to zawsze warto próbować. Jednak wątpię. Powodzenia.

Gabrysia

Z czego wynika zła atmosfera pracy?

Kamilka

Fatalna atmosfera pracy

PRZEDSTAWICIEL FIRMY
@Kamilka

Zastanawiającą jest opinia osoby o imieniu, która nigdy w firmie nie była zatrudniona. Mimo wszystko wierzymy, że trwający z nami Zespół jest innego zdania, choć oczywiście i u nas jest czasami "zamieszanie"... ale jak się dużo dzieje, to i pojawia się element emocji - w większości jednak nadający pozytywny kierunek :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pedro

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Trudno ją przejść?

em
@Pedro

To zależy :) nikt nie rzuca kłód pod nogi. Szukają ludzi, którzy mają umiejętności i chęć do (współ)pracy.

zasłyszane

Słyszałem wiele dobrego od znajomych którzy tam pracują czy pracowali. Pracodawca godny rozważenia.

xxxxx

Polecam jako dobrego pracodawcę, szanującego pracowników.

ja też zadowolony
@xxxxx

popieram

zadowolona

ja osobiście polecam jak dobrego pracodawcę, ceniącego swoich pracowników.

Ludek 2

Tak jak pisze Ludek, taka jest teraz rzeczywistość - na rynku brakuje pracowników, młodzi pracownicy rządzą, a pracodawca nie ma na to wielkiego wpływu. Ludzie ciągle zmieniają pracę, długo nie zagrzewają miejsca w jednej firmie, wciąż szukają dla siebie lepszego miejsca. Tak więc, jeśli pracodawca jest w stanie utrzymać w zespole osoby przez kilka czy kilkanaście lat, ma szczęście.

Ludek

Niestety młodzi pracownicy nie przywiązują się do firm tylko zmieniają je z różnych powodów!

@Ludek

jeśli firma jest według "młodego pracownika" atrakcyjna, a pracodawca dba o benefity pracownicze i rozwój pracownika - to problem krótkiego zatrudnienia znika.

worker

Pracuję w firmie już jakiś czas i piszę, bo się trochę mi głupio, jak to czytam... Skoro tu pracuję, to chyba nie jest tak źle... Wydaje mi się, że opinie, które tu czytam, odbiegają trochę od rzeczywistości. Piszecie o chaosie – OK, jest chaos, ale gdzie go nie ma? To nie jest moja pierwsza firma i wiem, jak potrafi wyglądać prawdziwy chaos, z którego ostatecznie nic nie wynika. Z tego, co widzę dotychczas, mogę powiedzieć, że w Wydawnictwie panuje jakiś rodzaj chaosu, ale … "uporządkowanego”. Po prostu w WI sporo się dzieje, wiele projektów realizowanych jest równocześnie, ale one wszystkie gdzieś tam zmierzają do końca i, jak widzę, z całkiem dobrym skutkiem. Cały czas pojawiają się też nowe tematy, zatrudniani są nowi ludzie, co raczej świadczy o rozwoju.Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma dobre pomysły i ma argumenty za tym, żeby je wdrożyć, zarząd jest przychylny i otwarty, ale też trzeba patrzyć trzeźwo - nie wszystko każdy pomysł w każdych okolicznościach można zrealizować. Jak ktoś się stara i nie olewa swojej roboty, jest to zauważane.

@worker

A jak się ma do tego nieustanna rotacja pracowników?

Zarząd
@zzzzzzzzzzzzz

Jako przedstawiciele zarządu spółki Wydawnictwo INŻYNIERIA pragniemy udzielić odpowiedzi odnośnie do powyższej opinii.  Nie rozumiemy, skąd określenie „nieustanna rotacja”. W Wydawnictwie osoba z najkrótszym stażem funkcjonuje już niemal rok. Spośród osób z działu redakcji najkrócej pracuje osoba zatrudniona już od prawie półtora roku, a najdłużej pracownik z blisko 12-letnim stażem. W dziale graficznym staż pracy wynosi od 10 do 12 lat, natomiast w dziale handlowym od półtora roku do ponad 6 lat... Biorąc pod uwagę to, z czym obecnie mierzymy się na rynku pracy, takie okresy zatrudnienia są raczej powodem do naszej satysfakcji jako pracodawcy. Pozdrawiamy serdecznie!

@Zarząd

to nie jest odpowiedź na pytanie - bo nie było pytania o staż pracy, a o rotację, która zachodzi nieustannie. Ale mniejsza, szkoda strzępić języka na WI....

zawiedziona

Rozmowy trwały długo, angażowali aż nadto potencjalnych kandydatów. Kiedy chcieli podpisać umowę na koniec wycofali się - po prostu nic nie napisali, nie oddzwonili. Powód? Wymagali od razu rezygnacji ze swojej obecnej pracy bez umowy i jakiejkolwiek gwarancji na zatrudnienie. Oczywiście zgodzili się na wyższe wynagrodzenie po okresie próbnym, ale wpisać do umowy nie chcieli . Wymagali odejścia od firmy, aby wywołać presję. Podpisanie umowy bez gwarancji na dotrzymanie słowa na rozmowie (szansa na zwiększenie zatrudnienia etc.). Szkoda, bo na początku wydawali się bardzo w porządku, wartościowi, praca z wyzwaniami... No, ale cóż. Jeśli ktoś bez pracy to wiadomo każdą umowę podpisze, ale rezygnować ze stałej pracy wierząc na słowo, że się otrzyma po 3 miesiącach 500 zł więcej to nie ma sensu.

Niedoszły pracownik
@zawiedziona

Dzięki za ostrzeżenie.

Pracownica wi
@Niedoszły pracownik

Jako kilkuletnia juz pracownica wcale nie potwierdzam takiej opinii

@Pracownica wi

A ja potwierdzam bo sam byłem na rozmowie i miałem identyczną sytuację.

qazxsw

Czy fajnie się pracuje? Zależy dla kogo - jeśli lubisz chaotyczną pracę, ze zmieniającymi się z dnia na dzień założeniami, to tak, jak najbardziej warto. Jeśli przywykłeś do pracy systematycznej - cóż, ciężko o to w obecnych warunkach środowiskowych. Ale co kto lubi.

zzyzzyryyxy

Niektórzy ludzie fajni, kadra zarządzająca ma swoje pomysły - mniej lub bardziej kontrowersyjne i dyskusyjne. Chaos goni chaos, ustalenia to jedno a ich realizacja to drugie.

Karolina

@obecna pracownica :)))), zakładam, że obecnie pracujesz w firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA. Czy mogłabyś przybliżyć na jakim stanowisku pracujesz i co należy do zakresu Twoich obowiązków? Jeśli pracodawca poszukuje pracowników, czy mogłaś o tym powiedzieć na forum? Pomogłabyś innym w znalezieniu pracy.

Karolina

@Nick1, czy w firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. łatwo jest awansować? Czy firma stwarza duże możliwości rozwoju? Może wysyła pracowników na jakieś kursy, szkolenia podnoszące ich kompetencje? Jaka atmosfera panuje w Twoim zespole? Nie widziałam żadnych nowych ogłoszeń o pracę - może firma niedawno zakończyła jakąś rekrutację i ktoś mógłby podzielić się opinią o jej przebiegu?

@Karolina

Szanowna Pani, odpowiem w imieniu Firmy Wydawnictwo Inżynieria sp. z o.o. W związku ze stale rorszerzaną ofertą prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk, aczkolwiek w chwilii obecnej do innej spółki z naszej grupy, a mianowicie New Idea House sp. z o.o. Bieżące rekrutacje odnajdzie Pani na portalu pracuj.pl Odnośnie części związanej ze szczeblem kariery, rozwojem oraz szkoleniami. Oczywiście, że takowe istnieją, jednakże ich czestotliwość jest uzależniona od stanowiska. Sądzę, że doskonałym potwierdzeniem rozwoju i stałości zatrudnienia jest wieloosobowy zespół Współpracowników, z którymi mamy niezmienną przyjemność współpracować od nawet kilkunastu już lat. Zachęcam do śledzenia bieżących rekrutacji.

telemarketer
@Wydawnictwo Inżynieria

stała załoga ? te 3 osoby ? reszta ucieka. jak ja. (:

@telemarketer

Oczywiście można pisać wszytko jako bezimienny użytkownik... no cóż. Wydaje mi się, że ciężko wyciągać wnioski z bezimiennych wypowiedzi jak telemarketera. Jeżeli telemarketer kilkunastoosobowy zespół określa jako 3-osobowy to przykro, ale nie jesteśmy wstanie w jakikolwiek sposób podejmować dyskusji na ten temat.

Nick1
@Karolina

Nie ma awansów,premii.zespół na pozór sympatyczny,a za plecami obgaduje i donosi. Szkoleń nie ma,tylko procedurki.nie można rozmawiać z klientem po swojemu bo tylko ich prawda jest wlasciwa.liczą się 3 osoby reszta to tylko pionki / dzisiaj jesteś jutro nie/

Obecny kilkuletni pracownik
@Nick1

Jestem wieloletnim pracownikiem działu kontaktu z klientem w Wydawnictwie i wbrew powyższej opinii uważam, że właśnie unormowanie procedurkami o jakich piszesz bradzo dobrze wpłynęło na ustabilizowanie naszych działań. Domyślam się kim jesteś i skąd taka twoja opinia... Ja pracuję z zarządem już dłuższy czas i uważam, że mają prawo prowadzić firme według swoich zasad, które moim zdaniem się sprawdzają

obecna pracownica :))))
@Nick1

Właśnie dowiedziałam się od kolegi z firmy o negatywnych opiniach, które wypisują poprzedni nasi koledzy. Każdy z was ma do nich prawo, ale z tego co wiem to z każdym z was właściciele rozeszli się uczciwie i kończyli współpracę, ponieważ tak jak i my maja do tego prawo jesli nie sa zadowoleni. Ja pracuje juz od pewnego czasu i jestem zadowolona. A tym bardziej nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami.

Janusz

Firma ustala pewne zasady pracy i do tego trzeba się dostosować. Można założyć swoją firme i robić jak się komu podoba!!!

Nick1

pracuję w Wydawnictwie już kilkanaście miesięcy. pracy jest dużo, szefostwo stawia ambitne cele. nie będę zachwalała firmy ale jest po prostu sensownie, uczciwie i ze sporym potencjałem. zasady współpracy są jasne i jak się dobrze robi swoją robotę to jest w porządku każdy sam ocenia pracodawców ale ja nie mogę narzekać.

telemarketer

serio ? ambitne cele ?

@Nick1

Ciężko w jaki sposób reagować, starać się cokolwiek odpisać osobie nie chcącej jawnie się przedstawić. Zachęcam do jawnej opinii, a wówczas z przyjemnością odpowiemy na "krytykę".

Czy są na forum pracownicy Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Samuela Lindego 14