Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.

Janusz

Niezbyt przychylnie wypowiadacie się o firmie. Czy coś zmieniło się od tamtego czasu a upłynęło sporo? Warto starać się o pracę w wydawnictwie?

Karolina

@Beboop - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Wydawnictwie INŻYNIERIA sp. z o.o.? Czy jest możliwość zawarcia z pracodawcą umowy o pracę? W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Key Account Managera - jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Jakich pytań/ testów można się spodziewać?

Beboop

Brak możliwości rozwoju, kadra zarządzająca z pomysłami sprzed 10 lat, ściągają specjalistów z różnych dziedzin, tylko po to by nimi dyrygować i realizować swoje założenia, które dobrego skutku nie przynoszą. Jak napisał poprzednik - wywierają presję by natychmiast zrezygnować z obecnej pracy, obiecują rozwój, projekty i realny wpływ na zarządzanie, po czym wszystko się rozmywa i po 3 miesiącach rozstają się z pracownikiem. Żadnej przyszłości i ogromne zmiany kadrowe.

edf

@aon a nie wiesz może na jakie zarobki tutaj w firmie może liczyc osoba która będzie pracowala na stanowisko redaktora/ dziennikarza w wydawnictiwe inżynierskim? bo podjrzewam ze po studiach trzeba byc

zawiedziona

Rozmowy trwały długo, angażowali aż nadto potencjalnych kandydatów. Kiedy chcieli podpisać umowę na koniec wycofali się - po prostu nic nie napisali, nie oddzwonili. Powód? Wymagali od razu rezygnacji ze swojej obecnej pracy bez umowy i jakiejkolwiek gwarancji na zatrudnienie. Oczywiście zgodzili się na wyższe wynagrodzenie po okresie próbnym, ale wpisać do umowy nie chcieli . Wymagali odejścia od firmy, aby wywołać presję. Podpisanie umowy bez gwarancji na dotrzymanie słowa na rozmowie (szansa na zwiększenie zatrudnienia etc.). Szkoda, bo na początku wydawali się bardzo w porządku, wartościowi, praca z wyzwaniami... No, ale cóż. Jeśli ktoś bez pracy to wiadomo każdą umowę podpisze, ale rezygnować ze stałej pracy wierząc na słowo, że się otrzyma po 3 miesiącach 500 zł więcej to nie ma sensu.

Czekamy na nowe informacje o firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.