Opinie o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. w Kraków

zzyzzyryyxy

Niektórzy ludzie fajni, kadra zarządzająca ma swoje pomysły - mniej lub bardziej kontrowersyjne i dyskusyjne. Chaos goni chaos, ustalenia to jedno a ich realizacja to drugie.

@obecna pracownica :)))), zakładam, że obecnie pracujesz w firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA. Czy mogłabyś przybliżyć na jakim stanowisku pracujesz i co należy do zakresu Twoich obowiązków? Jeśli pracodawca poszukuje pracowników, czy mogłaś o tym powiedzieć na forum? Pomogłabyś innym w znalezieniu pracy.

@Nick1, czy w firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. łatwo jest awansować? Czy firma stwarza duże możliwości rozwoju? Może wysyła pracowników na jakieś kursy, szkolenia podnoszące ich kompetencje? Jaka atmosfera panuje w Twoim zespole? Nie widziałam żadnych nowych ogłoszeń o pracę - może firma niedawno zakończyła jakąś rekrutację i ktoś mógłby podzielić się opinią o jej przebiegu?

@Karolina

Szanowna Pani, odpowiem w imieniu Firmy Wydawnictwo Inżynieria sp. z o.o. W związku ze stale rorszerzaną ofertą prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk, aczkolwiek w chwilii obecnej do innej spółki z naszej grupy, a mianowicie New Idea House sp. z o.o. Bieżące rekrutacje odnajdzie Pani na portalu pracuj.pl Odnośnie części związanej ze szczeblem kariery, rozwojem oraz szkoleniami. Oczywiście, że takowe istnieją, jednakże ich czestotliwość jest uzależniona od stanowiska. Sądzę, że doskonałym potwierdzeniem rozwoju i stałości zatrudnienia jest wieloosobowy zespół Współpracowników, z którymi mamy niezmienną przyjemność współpracować od nawet kilkunastu już lat. Zachęcam do śledzenia bieżących rekrutacji.

telemarketer
@Wydawnictwo Inżynieria

stała załoga ? te 3 osoby ? reszta ucieka. jak ja. (:

@telemarketer

Oczywiście można pisać wszytko jako bezimienny użytkownik... no cóż. Wydaje mi się, że ciężko wyciągać wnioski z bezimiennych wypowiedzi jak telemarketera. Jeżeli telemarketer kilkunastoosobowy zespół określa jako 3-osobowy to przykro, ale nie jesteśmy wstanie w jakikolwiek sposób podejmować dyskusji na ten temat.

Nick1
@Karolina

Nie ma awansów,premii.zespół na pozór sympatyczny,a za plecami obgaduje i donosi. Szkoleń nie ma,tylko procedurki.nie można rozmawiać z klientem po swojemu bo tylko ich prawda jest wlasciwa.liczą się 3 osoby reszta to tylko pionki / dzisiaj jesteś jutro nie/

Obecny kilkuletni pracownik
@Nick1

Jestem wieloletnim pracownikiem działu kontaktu z klientem w Wydawnictwie i wbrew powyższej opinii uważam, że właśnie unormowanie procedurkami o jakich piszesz bradzo dobrze wpłynęło na ustabilizowanie naszych działań. Domyślam się kim jesteś i skąd taka twoja opinia... Ja pracuję z zarządem już dłuższy czas i uważam, że mają prawo prowadzić firme według swoich zasad, które moim zdaniem się sprawdzają

obecna pracownica :))))
@Nick1

Właśnie dowiedziałam się od kolegi z firmy o negatywnych opiniach, które wypisują poprzedni nasi koledzy. Każdy z was ma do nich prawo, ale z tego co wiem to z każdym z was właściciele rozeszli się uczciwie i kończyli współpracę, ponieważ tak jak i my maja do tego prawo jesli nie sa zadowoleni. Ja pracuje juz od pewnego czasu i jestem zadowolona. A tym bardziej nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami.

Janusz

Firma ustala pewne zasady pracy i do tego trzeba się dostosować. Można założyć swoją firme i robić jak się komu podoba!!!

Czy rekrutacja na stanowisko Key Account Manager w firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Nick1

pracuję w Wydawnictwie już kilkanaście miesięcy. pracy jest dużo, szefostwo stawia ambitne cele. nie będę zachwalała firmy ale jest po prostu sensownie, uczciwie i ze sporym potencjałem. zasady współpracy są jasne i jak się dobrze robi swoją robotę to jest w porządku każdy sam ocenia pracodawców ale ja nie mogę narzekać.

telemarketer

serio ? ambitne cele ?

@Nick1

Ciężko w jaki sposób reagować, starać się cokolwiek odpisać osobie nie chcącej jawnie się przedstawić. Zachęcam do jawnej opinii, a wówczas z przyjemnością odpowiemy na "krytykę".

Janusz

Niezbyt przychylnie wypowiadacie się o firmie. Czy coś zmieniło się od tamtego czasu a upłynęło sporo? Warto starać się o pracę w wydawnictwie?

@Beboop - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Wydawnictwie INŻYNIERIA sp. z o.o.? Czy jest możliwość zawarcia z pracodawcą umowy o pracę? W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Key Account Managera - jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Jakich pytań/ testów można się spodziewać?

Beboop

Brak możliwości rozwoju, kadra zarządzająca z pomysłami sprzed 10 lat, ściągają specjalistów z różnych dziedzin, tylko po to by nimi dyrygować i realizować swoje założenia, które dobrego skutku nie przynoszą. Jak napisał poprzednik - wywierają presję by natychmiast zrezygnować z obecnej pracy, obiecują rozwój, projekty i realny wpływ na zarządzanie, po czym wszystko się rozmywa i po 3 miesiącach rozstają się z pracownikiem. Żadnej przyszłości i ogromne zmiany kadrowe.

edf

@aon a nie wiesz może na jakie zarobki tutaj w firmie może liczyc osoba która będzie pracowala na stanowisko redaktora/ dziennikarza w wydawnictiwe inżynierskim? bo podjrzewam ze po studiach trzeba byc

admin

Czekamy na nowe informacje o firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.?

Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Samuela Lindego 14
    30-148 Kraków
  • NIP: 6772203315 KRS: 0000142508

Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.