Imperial

Białogard

Opinie o Imperial

bbb

To legalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Docenia się jedynie z grupami. Co z tego że zdrowy człowiek musi pracować za nich. Pracowałem tam i odeszłem, do lepszej pracy. Pensja minimum, dużo esów pracuje, poszanowanie pracownika = zero,

AZA
@bbb 30.01.2013 12:39

"Ładną" opinie wystawiłeś niepełnosprawnym. Obyś nigdy nie był chory i kaleką. Tak mówią tylko ludzie, którzy nic nie wiedzą o życiu i problemach tych ludzi. Żal mi Ciebie.

Człowiek wrażliwy
@bbb 30.01.2013 12:39

Jak będziesz kiedyś w sytuacji jak niepełnosprawni to też napiszesz taki komentarz ? Życzę zdrowia.

Alicja

Jak Imperial prezentuje się na dzień dzisiejszy? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak od tego czasu zmieniła się firma? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze komentarze.

Mak

Jeśli chodzi o Młodszy Mechanik Samochodów Ciężarowych/Vanów (Anglia) to coraz fajniejsze mają te ogłoszenia do firmy, moim zdaniem naprawdę fajna sprawa

Ludzie to to forum o Anglii to gadajcie gdzie indziej. Tutaj o firmie imperial jest ( tej z Białogardu co lampy produkuje ) a piekarze i mechanicy tu nic nie mają do roboty, - chyba, że chcą zamiatać.

nie zadowolony

gdy chciecie pensje wyzsza to mowią że jeśli nie pasuje na ta pensja to za bramą stoi 10-ciu na moje miejsce nie dbałość o ludzi bhp do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi tez nie traktuja powaznie wiec zastanow sie 10 razy czy chesz tam pojsc

Jan

STRAŻNICY NA BRAMIE NIE WPUSZCZAJĄ LUDZI POSZUKUJĄCYCH PRACY. POZWALAJĄ TYLKO ZOSTAWIĆ CV KTÓRE NIGDY NIE UJRZY ŚWIATŁA DZIENNEGO!

KB^2

minęły 3 lata od poprzedniego komentarza i podtrzymuję. Wszystko super. Gorąco polecam.

ZAWIEDZIONA

wYKORZYSTUJĄ LUDZI,pracownik cytuję słowa kierownika NA UMOWIE ZLECENIE KTÓRA MOŻE TRWAĆ NAWET 10MIES.NIE MA PRAWA CHOROWAĆ. NAD GODZINKI DARMOWE I W SOBOTE 6GODZ TeZ ZA DARMO SIE ROBI.jesli nie spełni sie tych zasad to sa odliczane koszty za chorobowe i nad godzinki z pensji.cały czas jestes obserwowany i pospieszany..

aneta

witam mam pytanie jak mam się dowiedzieć czy potrzebują do pracy w firmie Imperial.tenka86@wp.pl

:))
@:) 15.11.2011 10:16
Wszystko super. Atmosfera w pracy na medal. Nie myślę o zmianie miejsca pracy. Ostatnio facebooka zablokowali :/...

a tunelowanie nie działa? :)

Zostaw opinię o Imperial - Białogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial