MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Franek Dolas

Odkąd pamiętam jako podstawa była najniższa krajowa, a jeśli teraz 2000 to widać dobrze się dzieje w Marsie, a jeśli chodzi o Roomstera to z elektryki jest jeszcze zapalniczka.

hmm

możecie podać oficjalną stronę www firmy MARS, szukam i nie mogę znaleźć będę wdzięczny za pomoc :-)

all

Auto Skoda Roomster. Klima. parktronic, el.szyby. Podstawa 2000netto + premia. pozdr

ZAinteresowany

witajcie, chciałbym złożyć aplikacje do MARS TDLM jako PH. chciałbym się dowiedzieć jaka jest podstawa netto jaką można osiągnąć premie oraz jakie są narzędzie pracy - auto z kilmą? Pozdrawiam

zniesmaczony

większość tzw. byłych to obiboki i frustraci. jak tak było źle to czemu niektórzy z was tak długo pracowali? Znaczna część z was to na przedstawiciela się nie nadaje.

bkrt

ja odszedłem kuszony wirtualnymi zarobkami do do konkurencyjnego Merkurego i to był największy błąd w moim życiu. W Marsie było 100 razy lepiej. Ehh ...gdyby sie dało cofnąć czas.....

Były

Pracowałem na Marsie kilka lat wiem jacy ludzie odchodzili z tej pracy prowadzili sprzedaż na poziomie 150 - 200PLN w tygodniu i oczekiwali kilku tysięcy złotych wypłaty... ja mam tylko jak najlepsze wspomnienia z tej firmy i ludzi tam pracujących, żeby czegoś oczekiwać trzeba coś z siebie dać !

JB

co sie nie spodobało? (usunieto wpis)o obrońcach TDLM i (usunięte przez administratora)? prawda?? że trzeba było i nadal trzeba robić na was?. Tylko mało zostało tych dobrze pracujących. i macie problem Marsiki

Prawdopodobnie Lubfarm zaprzestanie dostarczać towaru z UPS-Zdrowie. Marsowi pozostanie handel zarówkami ,ołówkami i gumami do żucia. od,- cała hurtownia farmaceutycznAAA!!

plotttttttttttt

Ci którzy odeszli niech zbieraja pieniążki na lojalke a nie na obróbke. Obrabiac to wy możecie waszemu kierownikowi A.W. hahahaaaaaaaaaaaa

bdb

anonim cyt Bardzo dobrze firma Mars z nimi postepuje!!! zal. Bardzo dobrze to dopiero postąpią z marsem tj TO ci którzy odeszli ale to kwestia czasu jest dużo materiału do obróbki

Śledzą, gdyz potrzebują dowodu do egzekucji kary umownej o zakazie konkurencji. Bardzo dobrze firma Mars z nimi postepuje!!!

kostosmiec

Prawda jest taka,ze upadek Marsa to kwestia czasu. Powód-;z taką kadra pracownicza daleko Mars nie zajdzie i na nic szkolenia jak tam sami (usunięte przez administratora) pozostali

Popieram opinie osoby o pseudonimie plaza . Jest jak pisze , jak ktoś chce to zarobi bardzo dobre pieniądze . Praca bez stresu nie jak w korporacjach ciągła nagonka i kontrole wewnętrzne i zewnętrzne . Ludzie są rozliczani wg zasad które jasno zostały przekazane. Ci którzy nie umieją lub nie chcą wiedzieć co za co i za ile można wypracować premię, kończą właśnie tak, że bezmyślnie podejmują decyzję o zmianie pracy licząc na to że inni pracodawcy nawala im kieszeń , a w końcowym efekcie jest tak, że ktoś kogoś zrobił w.... Później przychodzi pokora próba powrotu do Marsa . I zdarzały się takie przypadki - na podkarpaciu, a teraz wielcy filozofii, że Mars to zło a o dobrych stronach to się już zapomniało. Heh, śmiech mnie rozbraja jacy Ci co byli to osoby niby z takim honorem, a okazuje się, że to prawdziwi tchórze . Widać jakim byli składem gdzie zebrali informacje z rynku o rzekomych kłopotach firmy które są wyssane z palca . Nie od dziś wiadomo że konkurencja zawsze będzie używać takich środków żeby osłabić pozycje firmy lecz obecna metoda jest bezskuteczna . Powodzenia Wam w AT, MERKURYM ITP . pozdrawiam . :)

puls biznesu

Najlepsze jest to że każdy ze zwolnionych ludzi miał umowy lojalnościowe opiewajace na karę 30 tys jak pójdą do konkurencji :-) więc powodzenia :-)

bat

Słyszałem że na lublin szukają chętnych, pytanie czy warto i czy są w stani konkurować z. Dość mocnym tu Merkurym

anonimmm

Bravo lublin !!! powodzenia

plaza

Ją pracuje 6lat i dzięki tej pracy mam wszystko o czym wcześniej mogłem tylko pomarzyć . Jak ktoś chce to zarobi pieniądze.najlepsi zarabiają spokojnie ponad 5tys.płacą tak w merkurym czy jakimś smiesznym krotoszynie??? Wszyscy co odeszli do merkurego płaczą że zarabiają mniej niż połowę tego co mieli w marsie i że zostali (usunięte przez administratora):-) zle opinię piszą tylko nieudacznicy i flustraci :-)

Niestety stało się jak stało :)

billly

A kolejne firmy rozwiązują z marsem umowy a cały region podkarpacie odszedł do normalnego pracodawcy brawoooooooooooooooooo

Zostaw merytoryczną opinię o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.